Opinie o COIG S.A. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy COIG S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w COIG S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COIG S.A. w Katowice

historyk

stanowisko prezesa tej firmy od prawie 20 lat zajmuje ten sam osobnik bez wizji jej rozwoju i choćby małego polotu. To za jego "rządów" coig stacza się po równi pochyłej i z giganta który kiedyś trząsł prawie całą branżą górniczą dzisiaj jest tylko małym kadłubkiem sprzedanym w dodatku obcej firmie. A swoją drogą to chyba niezbyt zgodne z prawem żeby w firmie skarbu państwa tak długo bez żadnych konkursów zarządzał ten sam osobnik.

andrzej

dużo ludzi na ciepłych posadkach którzy za dużo nie robią (co na szczęście powoli się zmienia co widać po komentarzach zwolnień) ludzie pną się do góry dość często po trupach lub po znajomościach. atmosfera w większości bardzo miła i przyjazna. dość dużo papierków, równocześnie plus i minus.

Rafi
@andrzej

Dobra praca do zdobycia doswiadczenia, po roku warto spadac. Teraz przy tej reorganizacji... Lwpiej nie ryzykowac. Ja bym poszukal innego pracodawcy

fander

Witam Podpisałem umowę o pracę z COIG na stanowisku programisty, mam rozpocząć pracę od 1 maja, po tym co tutaj czytam zastanawiam się czy podjąć tą pracę skoro tak źle się w tej firmie dzieje.

kama

aktualnie zwalniają po 30 osób żeby nie było pod grupowe, likwidacja działów : NIE POLECAM, PS. DEMOTYWUJĄCE ZAROBKI

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
kkkk

Teraz jest panika w firmie bo planują zwolnienia i reorganizację. Jedyna motywacja to przez straszenie - (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu....wszyscy co odeszli mają lepiej więc....odchodzę i Ja...

bodzio

Ostatnio dali do podpisania lojalki tzn. jeśli ktoś ma działalność konkurencyjną to albo się zwalnia albo musi zlikwidować działalność. Niestety wielu dobrych fachowców zwalnia się a ci, którzy idą po najmniejszej linii oporu to są nie do ruszenia. Wiele osób, które się opieprzały przed prywatyzacją to po prywatyzacji poszło w górę i są kierownikami lub dyrektorami. Źle się dzieje w firmie. Ja szukam pracy i w końcu zwolnię się.

ehhhh

Nie polecam, premie zostały obcięte. Brak narzędzi motywacyjnych, jedynie kijami gonią, żadnych marchewek. Praca w trybie zadaniowym ale nie mniej niż 200 godzin miesięcznie.

miszczuniu

Imprezy są przynajmniej raz w roku, od lutego wchodzi program multisport (pracownik będzie płacić 30 zł), program medyczny miał wejść ale sprawa ucichła bo chyba za mało chętnych było.

miszczuniu

Po prywatyzacji socjal został zwiększony. Jest między innymi PKZP, imprezy integracyjne, dodatki w postaci premii świątecznych itp. Jeśli chodzi o nadgodziny to są płatne, praca w weekendy bardzo sporadycznie i tylko na zezwolenie przełożonego.

miszczuniu

Jeszcze jedno. Pierwszą umowę dostaje się minimum na 8 miesięcy, niektórzy nawet na rok. A później jeśli się nie podpadnie to można liczyć na umowę na czas nieokreślony.

miszczuniu

Polecam pracę w COIG. Jest zapieprz, ale też jest kasa adekwatna do pracy i umiejętności. Poza tym atmosfera jest genialna.

miszczuniu

Od momentu przejęcia COIG przez WASKO uważam, że w firmie dużo się zmieniło na lepsze. Jest więcej wdrożeń a co za tym idzie robota będzie cały czas. Najlepsze jest to, że przed prywatyzacją wiele osób się zwolniło z COIGu a teraz większość z nich chce wrócić do firmy, ale już jest za późno.

Pracuj a garb sam w...

Potwierdzam na kursy są wysylani młodocianych szczególnie jeśli maja rodziców pracujących na kopalni lub w spółce kopalnianej , lub jeśli sa znajomymi dyrektora z firmy w takim przypadku dostają nawet specjalnie dla nich tworzone stanowiska. Ogólnie jeśli nie jesteś synusiem lub córuchną z korzeniami w górnictwie lub lizusem dyrektorka to nic nie osiągniesz. Ale jeśli lubisz dużo pracować w niszowych technologiach pod ludźmi którzy o zarządzaniu ludźmi nie maja pojęcia i lubisz totalny chaos to ta firma jest dla ciebie. A i zapomniał bym i nie licz na wielka kasę

Bosc

Masz racje to dobre miejsce zaraz po studiach sie zatrudnić . Ta firma ceni bardziej studentów od własnych pracownikow. Tu możesz sie blachy wyuczyc nawet na kursy cię posla a potem spokojnie po roczku można pracy szukać :) mnie sie tak udało u nich kursy poprosić za free No cóż skoro tak lubią inwestować w studentów to trzeba to wykorzystać :)

HEj

HEj, no chyba jak Wasko przejmie COIG to tak wesoło nie będzie

Raf

Pracuję tutaj od ponad 2 lat, faktycznie zarobki mogły by być wyższe, ale panująca tutaj atmosfera jest bardzo fajna. Rozbawiła mnie opinia " kto to widział by systemy działające na produkcji błędy generował" - synu ty chyba jeszcze mało widziałeś, pokaż mi jeden program działający bezbłędnie od dnia jego wdrożenia do teraz - nie znajdziesz takiego ! "Programista nie ma szans rozwoju" - a czy ktoś go tutaj na siłę trzyma ? Jak najbardziej polecam jako pierwszą pracę, w której zdobędziesz pierwsze szlify !

NIko

a ta opinie to pewnie po to by złagodzić prawdę

SDM

Panuje fajna atmosfera. Zarobki może nie są najlepsze ale też nie ma na co narzekać. Najważniejsze, że jest to państwówka i do tego głównie przy węglu, więc robota jest cały czas.

Alla

coig firma gdzie programistow daje sie na helpdesk by pomagali na szybko bledy w aplikacjach poprawiac kto to widzial by systemy dzialajace na produkcji bledy generowaly programista nie ma szans rozwoju brak szkolen , szkola sie tylko wybrancy. Awansuja tylko ci co maja znajomosci a najleiej jesli rodzina pracuje w kompani weglowej lub w katowickim holdingu Programuje sie w technologiach archaicznych zope phyton dodatkowo zmodyfikowznych po to by programista robill jak malpka za grosze taki to napewno nie zwolni sie bo gdzie pojdzie jak nic nie umie takie to jest podejscie do pracownika jest tu wiecej zarzadzajacych niz pracujacych

Zostaw merytoryczną opinię o COIG S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w COIG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy COIG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COIG S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COIG S.A.?

Kandydaci do pracy w COIG S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COIG S.A.
1.9/5 Na podstawie 155 ocen.

COIG S.A.