Opinie o COIG S.A. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy COIG S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w COIG S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COIG S.A. w Katowice

majt

syf

hehe

- Brak spotkań integracyjnych - Karta multisport do której trzeba sobie dopłacić! HAHA - Bramki jak w więzieniu - Praca zdalna chyba tylko raz w roku ;dd - Brak szkoleń - Napier... tasków - byle jak - byle będzie gotowe - Nikomu nie zależy na jakości produktu

@róża - chodzi o to, że ta firma ma monopol w tym górnictwie więc robią na odpier... wszystko bo i tak kasa będzie, do tego liczba programistów jest mniejsza od liczby innych stanowisk tj. analitycy, kierownicy, projekt menadżerowie itp itd milion niepotrzebnych stanowisk dla kolegów, którzy NIC NIE ROBIĄ, ja swoją szansę wykorzystałem i sobie poszedłem do normalnej firmy mimo iż oferowali w coigu podwyżki itp, zostają tylko ludzie którzy się boją zmian! taka prawda!

Nie warto! Chyba że naprawdę nigdzie was nie chcą i nie macie gdzie zdobyć "doświadczenia", może firma jest duża, może ma duży zysk netto, ale to tylko dlatego że zostało tam trochę komuny i mają zlecenia z zacofanego górnictwa. Praca przy jednym projekcie NIE ROZWIJA! A właśnie przy jednym projekcie będziesz pracował, zostają tam tylko osoby NIEAMBITNE lub takie którym pasuje ten opierdaling i brak rozwoju, dlatego każdy stamtąd ucieka jeśli może :)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
ktoś

Firma już dawno straciła swój dobry wizerunek. Po dokonanych przekształceniach zatrudnienie w niej to naprawdę duże wyzwanie, a kto wie czy nie większe ryzyko.

hh

Obrażają branże IT

miszczuniu

A ja jestem zadowolony z pracy w coigu. I tyle.

lambada

nie mam siły już tam chodzić do tego wariactwa, ludzie tam są powaleni, rzygać mi się chce, kończę z tą firmą

@lambada

Popieram - ten okręt płynie w złą stronę.

Gdzie jest najwięcej dyrektorów i kierowników? W COIG S.A. Jeśli chcesz być pomietłem to idź właśnie tam pracować.

Teraz dali możliwość ubiegania się o dofinansowanie na święta. Zrobili cwaniaki tak, że trzeba być w firmie osobiście i zalogować się na jakiś portal w intranecie, wprowadzić info o zarobkach brutto od całej rodziny z ostatnich trzech miesięcy. Jeśli ktoś ma urlop lub jest na L4 albo w delegacji to może zapomnieć o wypełnieniu wniosku. Poza tym dali próg 2500 zł brutto na osobę, po przekroczeniu którego nie otrzyma się zapomogi. Banda cwaniaków.

dyrektor

Chcesz coś robić w tej firmie co Cie interesuje? Zapomnij, nie można. W tej firmie jesteś tylko zapchaj dziurą na umowę na czas określony. Nie ważne, że masz doświadczenie, że jesteś dobrej klasy specjalistą, a to że chcesz się rozwijać jest uważane za coś chorego i zaraz postrzegane za coś złego. "Prezes", "Dyrektor", "Kierownik", to ludzie którzy NIC NIE ROBIĄ w tej firmie, biorą ogromne pieniądze za nic !!!!! Cały ten management to (usunięte przez administratora)

Zarobki tu są na poziomie miernym. W konkurencji dają ponad 1000 zł więcej. Dlatego szukam czegoś innego.

nics
@pracownik

Można jakieś konkrety odnośnie zarobków?

W tym roku w COIGu już nie ma barbórki wolnej bo zarząd stwierdził, że chce się odciąć od kojarzenia z górnictwem, ale nie przeszkodziło to umieścić rzyczeń z okazji barbórki. Ciekawe. Ja szukam pracy bo mnie wszystko tam wkurza a w szczególnośći arogancja "kierowników", "dyrektorów" i "prezesów".

zzz

Umowa o pracę na czas określony, chyba że chcesz przychodzić w niektóre dni bo studiujesz to umowa zlecenie, z tym nie ma problemu

farorz

Ciekawe czy wasko zagląda do coigowego wątku. Nie spodziewajcie się że ten "pro" menejdżment ma o czym kolwiek pojęcie. 0 znajomości aplikacji, w których rozwoju biorą udział, 0 merytoryki i do tego kompletne dno jeśli chodzi o swoją niby specjalizacje. Ą, Ę i pozerstwo. Kupili ten skansen to niech sie zainteresują tymi koszulami. Wyda ci polecenia pozamiatania a nawet nie wie jak miotła wygląda.

zenek

Odpowiedź na [brul - 2014-08-31 01:21:42] Jak szybko tam zaaplikujesz tak szybko będziesz stamtąd (usunięte przez administratora) Kasy nie dostaniesz i ci się uprzykrzy praca ze starymi śmierdzącymi babami i dziadkami. Człowieku tam się programuje w starych technologiach których juz nigdzie nie ma. Idź aplikuj ha ha ha...

storczyk

Umowa o pracę zadaniowa innej nie ma, płaca najniższą krajową i musisz pracować jak(usunięte przez administratora). Tam żyją tylko kierownicy dyrektorzy i prezesi. Ciągle tylko docinki i głupie uwagi starszych pracowników, ciągły stres.

ewa

mam pytanie do kolegi "masta", jestem wdrożeniowcem i nie chciałabym być kulą u nogi dla działu EP który twierdzi że wdrożeniowcy potrafią tylko kopiuj/wklej, czy mógłbyś powiedzieć co powinnam wg was wiedzieć żeby nasza współpraca przebiegała w miłej atmosferze? Ogólnie zgadzam się z większością tutaj, firma płaci śmieszne pieniądze i nie ma co liczyć na cokolwiek, kierownicy nie robią nic tylko wysługują się i wykorzystują szeregowych pracowników. Trzeba stamtąd uciekać.

wyżelowany tester

W tej firmie rządzą tylko znajomości, kto je ma ten zarabia bardzo dobrze ( przykładowe kwoty to 8-17 tysięcy złotych kierownik wydziału oraz tzw. lider. zarobki dyrektorów nawet 75 tys zł prezes to wiadomo nie muszę przytaczać. Są również osoby tzw. zdegradowane które kiedyś były prezesami, dyrektorami, kierownikami, ale po za tytułem nie straciły nic na finansach, a wręcz przeciwnie nawet zyskały na mniejszej odpowiedzialności. Zaznaczam również, że kto ma znajomości nie musi nic robić tylko udawać a ta sztukę opanować jest dość prosto. Przypadki, gdzie kierownika żona pracuje w tym samym wydziale są na porządku dziennym i nie robi to na nikim większego wrażenia. Ta firma nie ma żadnych perspektyw bo żyje dzięki kopalnią, a jak wiadomo kopalnie również nie maja perspektyw. Jeśli przekraczasz próg tej firmy wchodzisz w strukturę minionej epoki PRL-u, gdzie rządzi klika o tym, że niczego się nie nauczysz nie trzeba przypominać, a że do niczego nie dojdziesz to już nawet nie ma co pisać. Wybór tej firmy na swojego pracodawcę jest zły.

niezadowolony

Zatrudniają na stanowisko programisty PHP a programować każą w jakiś dziwnych technologiach. Co tydzień zmiana zespołu i zmiana języka programowania. Wstyd dla zarządzających. Kadra menadżerska na bardzo niskim poziomie. Brak motywacji. Każdy tylko w pokojach porusza temat odejścia...bo nie da się wysiedzieć...

Zostaw merytoryczną opinię o COIG S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w COIG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy COIG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COIG S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COIG S.A.?

Kandydaci do pracy w COIG S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COIG S.A.
1.9/5 Na podstawie 155 ocen.

COIG S.A.