Opinie o COIG S.A. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy COIG S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w COIG S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COIG S.A. w Katowice

miszczunioWiekszy

Płacą śmieszne pieniądze a jeszcze Ci zabronią własnej działalności... tam się człowiek zatrzymuję w rozwoju co w branży IT jest kuriozalne, zero technologi, jedno wielkie ZERO!

masta

Programista ponad 2 na ręke na start, na podwyżke nie ma co liczyć, bo za pracę programistów podwyżki dostają nic nie robiący kierownicy i tym podobne nieroby

masta

Ludzie z działu EP uciekają drzwiami i oknami, programistów .NET już prawie wcale nie ma, albo są studenciaki co nic nie umieją, ludzie od PHP zmieniają się w takim tempie, że nikt nawet oprogramowania nie zna.... a kolejne osoby planują odejście.... kierownicy nie mają o niczym pojęcia, ludzie którzy pracują tam kilka lat zatrzymali się w miejscu, bo dłubią w kodzie pisanym ponad 10 lat temu... stosują technologie których nikt normalny nie używa, wdrożeniowcy to potrafią tylko kopiujwklej, a nawet czasem i to im nie wychodzi... uciekajcie stamtąd jak najszybciej.. (mowa o dziale EP, w innych pewnie to samo albo jeszcze gorzej). Ja już zmieniłem i jestem szczęśliwy :)

medyk

Masz złe informacje to rozszerzanie działalności na szpitale i służbe zdrowia trwa już od ponad 15 lat i efekt jest taki że coig został sprzedany obcej firmie

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
przyszly pracownik?

Czy ktoś może napisać czy chociaż praca jest tam ciekawa? jakieś zróżnicowanie czy siedzi i klepie się to samo? chodzi mi tu o robote na stanowisku wdrożeniowca/analityka systemu. Ogólnie jest co robić czy siedzenie i pier... w stołek?

urazony

No cóż pewne rzeczy się nie zmieniają jak np kierownictwo ;(

felini

Odpowiedz dla miszczuniu - 2014-06-15 01:57:17 Koleś tobie brzuch urósł do pasa i ci się nic nie chce wiec ci tak dobrze w tym coigu, to co takiego w tej firmie jest, że taki boss jesteś? może mi powiesz że ci płacą godziwie he he he. Myślę że cie po znajomości przyjęli i tak siedzisz bo nie masz innego wyjścia (bez urazy ale taka rzeczywistość w tej firmie).

@felini

Brzuch to chyba Tobie urósł bo ja dbam o linię. I nie jestem żaden boss, po prostu uczciwie pracuję i nie dostałem pracy po znajomości bo sam sobie ją wychodziłem. (usunięte przez administratora)Przestań być hipokrytą to może wtedy pogadamy więcej.

miszczuniu

Jak komuś nie pasuje praca w COIGu to niech się zwolni i już.

moher

Tak, firma jest cudowna jak woda z Lichenia :)

miszczuniu

A ja mimo wszystkich złych opinii nie narzekam na firmę. Jestem zadowolony, owszem są różne rzeczy które chętnie bym zmienił ale w końcu w każdej firmie jest coś co chętnie bym zmienił. Uważam, że jednak COIG może być dla wielu firm przykładem pod wieloma względami.

buli

ola la oli ale jaja tam się dzieją, a miało być tak pięknie!!!

Wuszt

Taka ciekawostka: w ciągu najbliższych dwóch miesięcy z COIGu mają zwolnić około 100 osób, zdaje się to potwierdzać fakt, że została oficjalnie przesunięta impreza integracyjna z maja na wrzesień.

premia

Dzięki za wpisy. @turnau dostałem o wiele lepszszą ofertę pracy. Za moją ciężką prace i naukę zostałem pominięty przy nagrodzie z zysku. Kto się uczy w tej firmie ten jest wrogiem bo za dużo potrafi. Kierownicy myślą, że są zajebiści, że firma jest zajebista. Oczywiście wtedy był gigantyczny przerost zatrudnienia, i to w każdym dziale. Oni się nikogo nie boją. Zależy mi na tym aby pozostałe osoby, które się zwolniły nie bały się pójść do sądu pracy po sprawiedliwość. Ja poszedłem dla zasady. Powodzenia i nie bójcie się zmieniać pracę!

kasandra

Do kolegi "premia" i wszystkich zainteresowanych COIG to teraz cwaniacka firma, zostali sami kierownicy i szukają młodego do roboty za darmo (najniższa krajowa) musisz znać dwa języki i być biegłym w SQL-u. Nie ma kto już robić na zarząd, dyrektorów, kierowników i liderów. Starzy co zostali pod ochroną już odpoczywają (wymierający gatunek)) potrzebni młodzi którzy będą harować. Młody przyjdzie będzie robił wszystko to filozofia zarządu, dyrektorów, kierowników liderów i " dinozaurów" tylko czy jest jeszcze ktoś kto da się na to nabrać...

premia

Oj oj co ja tu widzę. Zwolniłem się z COIGu 3 lata temu. Widzę, że się nic nie zmieniło. Znajomi królka rządzą. Nie wiem, czy dalej wypłacają premię z zysku? Możecie potwierdzić? Jeśli ktoś został pominięty i zwolnił się po okresie premiowym to trzeba składać pozew do sądu, bo robią to bezprawnie. Dajcie znać.

twardy
@premia

A jak tam z zarobkami

Rumburak

WASKO przyszło zdegradowało zarząd, ale jak (usunięte przez administratora) był tak jest nadal. Struktura zarządzania w tej firmie to kierownik działu i liderzy, a reszta do roboty czyli na 50 osób w wydziale to sami "kierownicy" (stare dziadki i babki) od nic nie robienia (okres ochronny). Wiedza ludzi pracujących w tej firmie już ładne kilkanaście lat jest żadna. Jak ktoś jest naiwny to polecam firmę. Jak ktoś ma trochę oleju w głowie to niech omija ta firmę szerokim łukiem. Podpisuję się pod tym co napisali moi poprzednicy, liczą się tam tylko znajomości bo jak ich nie masz nikt cię nie słucha i nikogo nie obchodzisz więc musisz robić za grosze najgorszą robotę.

ktotam

Kolesiostwo, brak podwyżek, brak programu motywacyjnego i brak szkoleń. Przyszli pracownicy, absolwenci trzymajcie z dala od COIGU.

man

Zgadzam się z Baba Sam.(usunięte przez administratora)Kadra menadżerska na niskim poziomie. Ci co powinni opuścić firmę dalej pracują a reszta....out.

Baba Sam

Nie polecam tej firmy nikomu nawet absolwentowi. To co tam się dzieje od wielu lat to żerowanie kadry managerskiej na uczciwych ludziach. Firma nie oferuje nic. Pracownik traktowany jest jak śmieć. Atmosfera jest destrukcyjna.

szychtownica

1: Brak możliwości rozwoju 2: Brak organizacji 3: Firma geriatryczna 4: Zarobki śmieszne 5: NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o COIG S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w COIG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy COIG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COIG S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COIG S.A.?

Kandydaci do pracy w COIG S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COIG S.A.
1.9/5 Na podstawie 155 ocen.

COIG S.A.