Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

bp

Ci co z CS i MBJ mają umowy zlecenie i pracują w Almie niech lepiej przemyślą dalszą swoją pracę. Wypłatę dostaną tylko ci co na umowie o pracę. W odzyskaniu pieniędzy nie pomoże wam ani PIP ani rzecznik praw konsumenta tylko adwokat.

były pracownik ochrony alma

alma ogłosiła upadłość, dla tych co jeszcze pracują na tych obiektach, lepiej się zwijajcie bo kasy nie zobaczycie a siedzieć za free w almie chyba nikomu dobrze nie wyjdzie. pozdry

były pracownik ochrony alma

Cyborg

@ba Cały czas jest oferta aktualna. Dla wartowników i dla pracowników biura przepustek w Grudziądzu. Ludzi brakuje bo ciężko o tych z pozwoleniem na broń. Z tym że na biura przepustek nie potrzeba pozwolenia na broń. Wystarczy sam wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony w KWP.

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
kalif

13 brutto uhhha śmiech. Juz nam zapowiedziano w Tesco w Rzeszowie że będzie redukcja etatów i godzin. I co z tego że 13 jak godzin tyle żeby w końcowym rozrachunku było do wypłaty tyle samo co przed podwyżką. Nie bujcie się CS nie na nam zarobić uczciwie.

Ludek 77

Moje zdanie na temat CITY SECURITY jest takie,przez te kilka lat obstawiając Almy doili mleczną krowę bogacąc się kosztem szarego pracownika.Stawki dawali różne na obiektach z tego samego kontraktu aby móc dla siebie przytulić więcej i te kary od 50-300 to kolejny ich zysk.Premie rzadko.A w tych lepszych czasach obiekty wypracowywały ok.1700h i więcej.Teraz nie mają pieniędzy???Nie wierzę...po prostu trudno jest rozstać się z odłożoną kasą. Gdzie byli jak weszło MBJ-nikt nic nie zaproponował,żadnych innych obiektów.Postanowili nas wszystkich kopnąć w d...ę. Widać potrzebna im taka reklama skoro nic z tego sobie nie robią a o własne pieniądze przyjdzie nam prosić w sądzie.A idąc do nowej pracy trzeba będzie śledzić w necie z jakimi kontrahentami dana AGENCJA OCHRONY współpracuje aby uniknąć kolejnej niespodzianki. Na koniec dodam,że do tej chwili (aż krowa przestała dawać mleko)na firmie się nie zawiodłem a to my pracownicy tworzyliśmy wizerunek firmy i to nasz głos się teraz liczy. Jeszcze jedna sprawa mnie ciekawi,czy panie kadrowe rozliczające wynagrodzenia z kontraktów Almy czekają na swoje pensje na które my pracowaliśmy.

szansa

do chłopaków z Almy Cs chwali sie na swojej stronie ile to miała przychodu to niech Wam z zysków wypłaci tylko trzeba chcieć to zrobić , ale ciężko jest im z kupki ruszyć

bp

Poczekajcie po Brexicie co będzie w Tesco tam też stoi CS. A po 01.01.2017 kilka firm zrezygnuje z ochrony i nie wypłaci za ochronę to zobaczymy jak tu będzie gęsto od wpisów. Przecież macie kontakt z koordynatorami i nie mówią wam jak to od 01.01 dostaniecie umowy o dzieło. Poczytajcie fora jak to jest w jednostkach wojskowych. 13 brutto jak dostanie ten co na sklepie stoi i ten co w jednostce. A gdzie jest Ida,Andrzej,Paweł ? Co nie znacie ich popytajcie.

prawda

Kwas 2016-10-08 19:42:31 pograrzasz sie!!! negujesz jak pisze prawde stajesz w obronie firmy ktora jak obaj wiem lamie prawo nie placac ludzia za prace!!!co mnie obchodzi czy im ktos płacil czy nie ?skoro firma chce byc taka ok to pogadaj w biurze niech zaplaca pracownika tyle ile bylo w kontrakcie z Alma za kazda godzine mysle ze to pracownikow ucieszy!!! latwo jest pisac z perspektywy pracy ktora wykonujesz ale gdybys byl p[racownikiem szeregowym to bys stal w obronie pracownika!!!! firma chciala wysylac ochrone do izraela a stac ich na wyplacenie pracownika pieniadzy na ktore zapracowali!!! W moich oczach jestes tylko kolejnym gosciem z biura ktory za wszelka cene usiluje przedstawic ta firme w dobrym swietle!!! ciesze sie ze komus placa zeby tu pisał!!!!

bp

Firma CS nawet na odzież dla swoich pracowników nie ma. Chodziłem w spodniach z dziurami w kroku, bo się przetarły. Koszule to były szmaty, a o polarach nie ma co nawet gadać. Wielokrotnie pisane były zapotrzebowania na umundurowanie. W końcu by ch... nie świecić kupowaliśmy za swoje tanie spodnie garniturowe, albo kto co miał. Nikt nam nie zwracał za to kasy.

Cyborg

@adam jak się chce pracować w jakiejś mega dobrze płatnej branży to trzeba było się uczyć.! Ukończyć jakieś porządne studia i nauczyć się języków obcych, a potem dopiero można wymagać bóg wie czego.! Ale jak się jest zwykłym ochroniarzem po zawodówce albo conajwyżej po średnim to też nie można mieć wiecznie pretensji do całego świata że mamy tak jak mamy.!! I powinniśmy się cieszyć jak dostaniemy tą pensje na czas i że starcza nam od wypłaty do wypłaty. Nikt nie zabraniał mnie czy tobie dostępu do nauki. A teraz nie ma co wiecznie truć, bo sami wybraliśmy sobie taki los.!!!

kac
@Cyborg

Ty wykształciuch już dzisiaj CS na podkarpaciu w Tesco placu na rękę na linii kas 8,30, a stawka na rękę np. Stokrotce na cywilnego ochroniarza 10,5 i to na podkarpaciu. A wy piszecie 8,70 na wartownika w SC to śmiech na was z MON biorą po 30 od głowy.

@kac

@kac to że w Tesco czy w Stokrotce mają więcej to nic dziwnego. Bo ja osobiście chociaż jestem kwalifikowany i pracuje na jednostce z bronią - to uważam że im się to należy.! W jednostce wojskowej bierzesz broń i sobie chodzisz, i nic się więcej nie interesuje. A taki ochroniarz w sklepie prawie codziennie musi się użerać ze złodziejami i może jeszcze wpierdol dostać.!!

Cyborg

Koledzy forumowicze z Grudziądza i okolic. Oferta dla Was w jednostkach wojskowych, to 12 zł brutto /h (8.70 zł netto /h) Albo umowa o pracę. Co kto woli. Ja osobiście jestem zadowolony. Wypłata się zgadza i jest na czas. A moim zdaniem to jest najważniejsze.

kac

Zarobki? Jakie zarobki oni nie płacą.

prawda

Kwas rozumiem ze zarzad postanowl przyjechac do jednostki do Grudziadza i dac Ci to pismo zebys napisal na Gowork? Firma tak sie szczyciła ze wysle pracownikow ochrony do Izraela to ja sie pytam stac ich na to ale zeby ludzia zapłacic juz nie? Co kogo obchodzi czy Alma placila czy nie nikt z pracownikow nie podpisywał umowy z Alma tylko z CS.Kawas moze popytaj kolegow z biura czy w ramch solidarnosci moze wraz z zarzadem nie wezmiecie pensji a te uzbierane pieniadze przekazecie na pracownikow ktorzy nie dostali pensje?Kwas wiecznie piszesz caly czas jaka to super firm gdybys byl zwyklym pracownikiem solidaryzowal bys sie z reszta pracownikow ktorzy nie dostali pensj!!! Teraz rozumiem dla czego tak bardzo negowałes Moje wpisy po prostu sie boicie ze ktos je przeczyta i paciagnie Was do sadu!!!! jesli opinie o tej firmie sa tak obiektywne jak Twoje wpisy to ja wole trzymac sie z daleka od Was bo to zenada!!!!!

Kwas
@prawda

@prawda ja jestem jednym z szeregowych pracowników ochrony. Nie mam żadnego interesu ażeby siać wśród Was zamęt. Staram się poprostu być obiektywnym. Wiem co to znaczy nie otrzymać wynagrodzenia. Pracowałem 10 lat temu w firmie która miała podobne kłopoty jak teraz CS. Wiem że macie powód do gniewu i chcecie wyładować swoje frustracje. Ale apeluje do Was o okazanie minimum zrozumienia! Chcę abyście zrozumieli - że to nie jest zła wola firmy. Bo każda inna firma - która znalazła by się w takiej sytuacji - też by nic nie poradziła. Podkreślam raz jeszcze - to jest ewenement. Z reguły firma wypełnia swoje zobowiązania względem pracowników.

Lelek
@Kwas

potwierdzam, u mnie płacą zwykle na czas, czasem zdarzy się obsuwa. Alma ma duże kłopoty i to jest sytuacja wyjątkowa, za która ciężko winić jest CS

bp

Jedno co powinno się wymagać w umowie to termin płatności nie do 25 każdego miesiąca a do góra 10. Przychodzisz do pracy a pensja prawie po dwóch miesiącach. Nie ma kasy na wypłatę to czekasz bo ci tak obiecują i zamiast kasy sane bzdury o nowych terminach wypłaty. Po 2,5 miesiącach zwalniasz cie i nic nie masz. Renomowane firmy ochrony płacą do 10 każdego miesiąca. CS już do nich nie należy. A koordynatorzy zrobią wszystko aby było dla nich dobrze.

Tadek1

Niema pieniędzy i nie będzie, uciekłem z tego cyrku wcześniej niż się wszyscy spodziewali

Tadek

Kogo to obchodzi że Alma nie płaci, CS nie współpracuje z Almami i do tej pory zalega z wypłatami pracowników którzy jak chorzy robili, a od początku października jeden pracownik ochrony na cały sklep, przeciesz to jest poronione. Koordynatorzy będą teraz wymagać masa raportów i po pięć ujęć dziennie, kto będzie pysk nastawiał pajacowi co za towar nie zapłaci. Ludzie to jest idiotyczne dajcie spokój z jakimiś Almami i City Securitami dobranoc

Tadek

prawda

hmmm to nie ta firma czasem chciala wysyłac pracownikow do Izraela 100oso? to nie ich pracownik wypowiadal sie w telewizji? taka duza firma i nie stac ich na uregolowanie zaległosci pracownika? przeciez sa kilkanascie lat na rynku wiec jak to jest? Kwasu co tam w biurze o tym myslicie?:)

Cyborg

@siejka jasne że kobieta może.

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.