Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

Domi

Czy ktoś wie jakie urzadzenia używa się do monitoringu w ochronie ? jak to wygląda ? nie zanam się na sprzecie, jutro czeka mnie pierwszy dzień w pracy.

stary
@Domi

Stary nie zawracaj ludziom glowy, nie pytaj o takie pierdoły.

@stary

ja na prawdę potrzebuję informacji

@Domi

Domi nie to forum i nie ten temat. Pytaj na innych stronach.

@Domi

Domi nie to forum i nie ten temat. Pytaj na innych stronach.

Domi

to gdzie mam zadawać pytania ?

Cyborg
@Domi

Domi. Możesz zadawać pytania na przykład na ,, ochrona forum. eu.”

@Cyborg

Dzięki

@Domi

Domi poszukaj forum o odpowiednim temacie. Tu ludzie próbują znaleźć rozwiązanie braku PITÓW i pieniędzy z konkretnej firmy . I moja rada nie zatrudniaj się w City Security S A, ani w żadnej innej spółce powiązanej z tą firmą.

tod

Jakiś cud !!! niewiarygodne. Ludziska nieuwierzycie. Firma działa! Dodzwoniłem się wkurzony jak wszyscy, do firmy, w koncu dyspozytor poinformowal o problemach na laczach, które właśnie się skończyły, numery wewnętrzne działają.

Krzych
@tod

w końcu ja też się dodzwoniłem

@tod

A co z kasą.

tod
@Ludek77

dziś wpłynęła na konto, tyle czekania, kasa już !!!

nowy

jak kasa będzie na koncie to dam wam znać, koledzy

tadek

Mam tak jak Krzysiek, czekałem na wypłate i już mam na koncie, w pracy gadali o pozwach i po co bylo, tylko niepotrzebne kwasy powstawaly w robocie aż nie chcialo się iśc .

Olek
@tadek

U mnie podobnie, kasa wpłynęła na konto z poślizgiem, ale jest. To najważniejsze!

Malek
@tadek

U nas w Łodzi też było gorąco, ale problem z wypłatami został rozwiązany

@Olek

Z jakiego kontraktu dostałeś kasę.

@Olek

Z jakiego obiektu jesteś ? bo u innych wygląda to tragicznie nikt nic nie wie.

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
nowy

Wczoraj dodzwoniłem się do kięgowości i powiedzieli że pieniądze będą, potrzebowali danych i informacji o obiekcie

@nowy

Ja cały czas słyszę że będą tylko jak ich nie było tak nie ma.

Były Pracownik

Firma ewidentnie wprowadziła wszystkich w błąd nie mówili że są niewypłacalni aby pracownicy się nie pozwalniali pewnie a teraz wielu ludzi prosi się o własne pieniądze i pomocy ze strony firmy nie ma. Teraz jak widzę po postach jeszcze problemy z US no po prostu pięknie.

Ludek77

W Almach też zaczęło się od postępowania sensacyjnego jak i w Praktikerach.Jak CS mogła dopuścić do sytuacji by takie firmy waliły z nimi w bambuko a oni z nami twierdząc że nie mają pieniędzy bo kontrahent im nie płaci.Niech się ogarną bo podzielą ich los.Bez pensji zwolnił bym wszystkich odpowiedzialnych za takie kontrakty bo swoje i tak w łapę dostali a teraz to się nam czkawką odbija.Państwo niech się za nich weźmie a nie dają im jeszcze dofinansowania za miejsca pracy.Żenada

naciągacze jakich mało

Prawdopodobnie z blue paya nie byl odprowadzany podatek dochodowy i dostawaliśmy wynagrodzenie brutto, zamiast netto. Teraz bez pit11 najprawdopodobniej bedzie trzeba spłacić te 19% na rzecz skarbówki z własnej kieszeni. Skur**syny załatwiły całe pomorze bez mydła. Ktoś może już się rozliczał bez pita od bluepaya?

Rudy

Z Blue Pay mamy zlecenia ale nie dostaliśmy rozliczenia , tylko informację że nie odprowadzała Blue Pay podatku. 15 go ma przyjechać wiceprezes z prawnikiem i będą radzić co zrobić . Ale myślę że każą nam zapłacić, bo będziemy mieli to rozpisać na PIT-36 . Niektórzy mają kilka tysięcy do oddania !!! Czuje że chcą nas wpakować w niezłe (usunięte przez administratora) br /> Ja tam nic nie będę za nich oddawał . Co z tego że obiecają że oddadzą .Ja tam im nie wierzę . Z tego co wiem to takie nieścisłości należy zgłaszać do końca marca . I tak zrobię .

Pająk
@Rudy

Ja tylko się zastanawiam gdzie w tym momencie jest prawo?!! I dlaczego jeszcze im nie zabrano koncesji?! Polska to jednak chory kraj.

Czesiek
@Pająk

W Polsce.To niewiele rzeczy działa, spójrz na służbę zdrowia, kolejki do specjalistów, chyba gorsze niż za komuny do sklepu, do okulisty to czeka się jeden rok lub dłużej, jak nie pójdziesz prywatnie to oślepniesz. A nasze drogii nawet w Wawie znajdą się takie że jak jedziesz to samochód prawie ci sie rozpadnie, prawie jak na wsi. O szkolnictwie nie wspomnę, nie uczą myśleć logicznie, tylko dają dzieciakom do wykucia, a praktyka nie idzie w parze potem tylko zapomnieć , eksperymentują ze żłobkami i z gimnazjami, potem trzeba tysiące zmian. Wszystko wymaga napraw i zmian.

Mam pytanie czy ktoś z was miał umowę z Blue Pay. Czy dostaliście PITY.

formuła

nikt z nas takiej umowy na bp nie podpisywał tak samo jak na centrum edukacji bezpieczeństwa na jakiej podstawie wystawili pity tak apropo.

@formuła

Ja niestety miałem umowę zlecenie z Blue Pay i z tego co przeczytałem to muszę zacząć działać dzięki kolego. Szczęście w nieszczściu pracowałem dla nich tylko dwa miesiące.

fakt

Jednostki wojskowe w Kujawsko-pom nic lepiej . http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1029390

byly

nie pracuje w praktikerze ale kasy tez niemam

bp

Nie wiem jak inni koledzy którzy ochraniali Almy ale ja przez prawnika złożyłem pozew w połowie stycznia i czekam. W tym przypadku pozew zbiorowy nie wchodzi w grę, bo każdy mieszka gdzie indziej i walczy o inną kasę. Przed świętami Cs zaproponowała ugodę że wypłaci połowę wynagrodzenia a pozostała część przepadnie znaczy się pozostanie dla Cs. Jak czytam te ostatnie wpisy o aż dziw bierze że nikt z was nie opuścił Praktikera. Przecież wiedzieliście co działo się w Almie. Do tego wielu z nas tu pisało aby dać sobie spokój z pracą w Cs. Pozostaje wam tylko sąd nie liczcie na niczyją pomoc na media, posłów czy co tam jeszcze.

@bp

Nadal czekamy.Papiery w sądzie ale żadnych informacji.Podobno Mieli informować CS że wnioski wpływają aby sprawy zakończyć polubownie.

byly

nadal nie ma kasy za styczen dostal juz ktos?

Były

Aha to CIekawe dziś jest 10 a kasy nadal ja jestem z obiektu praktikera byłego w sumie bo kilkanaście zamkli a wy?

bp

A gdzie wy świadczycie usługi to znaczy dla jakiego zleceniodawcy co ochraniacie?

Były

Kolo weź mnie nie rozsmieszaj nigdy nie było tyle opóźnienia to trzeba się wziąsc do roboty a nie siedzieć na (usunięte przez administratora) i pić kawkę!!

kolo

jak tak czytam te komentarze to te baby w księgowości mają sporo do roboty, skoro są takie opóźnienia. Czekałem i już dostałem. Wy też się doczekacie.

@kolo

Czekamy już od 25.02.. nie chce się wierzyć w to że zapłacą.

kurski

kasa za styczeń była płacona do 2 marca

wkurwiony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dzisiaj jednak się dodzwoniłem do księgowości po rozmowie z panią, umówiliśmy się ze za kwadrans zadz no i niestety nie chciało jej się odebrać telefonu bo chyba miała za daleko i nie chciało jej się ruszyć. to co jedynie się dowiedziałem to ze będą systematycznie wysyłać kasę. na proste pytanie kiedy to nastąpi nie potrafiła nawet normalnie powiedzieć wyrazu a co dopiero złożyć zdania.

@wkurwiony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z nami też nie chcieli gadać.Czekamy od września na kasę za padnięte kontrakty z Almy.

on
@wkurwiony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Systematycznie czyli kilka wypłat co miesiąc ? już czuję się bezpieczny !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.