Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

były pracownik ochrony alma

To co czas uderzyć z grubej rury?

Ludek 77

Dostał już ktoś zaległą kasę za sierpień z CS bo komornika na Almie widuje codziennie.

Ludek 77

Mam tylko nadzieje,że do PIT-a nam tej pensji nie dorzucą. A dlaczego piszesz,że nigdzie nie pójdziemy?U nas niektórzy kolesie złożyli do sądu sprawę cywilną i czekają na termin rozprawy. A my czekamy na wiadomość co z naszym pozwem zbiorowym który szykuje jden z byłych pracowników CS.

skóra

umowa na roznoszenie ulotek i reklamy tej firmy nie mam zamiaru tego podpisać moja ocena to zero

optyk

Problemy Almy jak sadze pogłębił wprowadzony od 1 września podatek od handlu detalicznego. O ironio uchwalany w obronie polskich sieci handlowych :( :( :( Jedyna nadzieja jest taka, że ALMA się zachowa w stosunku do pracowników i wierzycieli, bo pomimo, ze po otwarciu postępowania sanacyjnego dostawcy i wierzyciele nie będą mogli dochodzić swoich roszczeń, TO JEDNAK Alma oczywiście będzie mogła im płacić !!!!

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Ludek 77

Słyszałem,że komornik w Almie zajął kasę na poczet ochrony to pewnie CS zacznie płacić aby uniknąć odsetek z pozwu.Oby tak bo to co się w naszym państwie dzieje to cyrk a na 500+ się nie łapie chyba,że na ten miesiąc wstecz co nie zapłacili.Kto nam da jak nie możemy dostać swoich zarobionych pieniędzy.Wszyscy umywają ręce.

Pająk

A ile taka cywilna sprawie przeciwko firmie może kosztować? Bo to pewnie od groma kasy kosztuje co nie? Wynajęcie adwokata itp.

Zygmunt

Witam serdecznie. Chciałbym się dowiedzieć gdzie w Krakowie najlepiej zrobić badania na kwalifikowanego pracownika ochrony

senior

Jak to wyglada w City odnosnie umowy zlecenia a emeryturą ? czy Zus to automatycznie policzy na podstawie składek jakie były odprowadzane czy trzeba jakieś zaświadczenie ? ile mozna dorobic?

Wujo
@senior

Jak byłem kiedyś w zusie się zapytać - to powiedzieli mi że za okres na zleceniu wystawią zaświadczenie. I to się będzie liczyło do emerytury. Tyle wiem

MAX

siema, ja mam pytanie - wiecie moze jak się pracuje w miasteczku wilanowska? Chcialbym się tam załapać, miałbym nie daleko do pracy, cały czas widze pracowników CitySecurity, SAMOCHODY wciaz jezdzą z ich logiem - wiec chcialbym sie dowiedziec czy wiecie cos o przyjeciach na te bloki do ochrony?

Paratroopers
@MAX

osiedle caly czas sie rozbudowuje wiec pewnie potrzebni beda kolejni pracownicy. zadzwon do city - to moze dowiesz się czegos wiecej.

mike

czesc, mam pytanie o to stanowisko w Grudziacu - jest jeszcze aktualne?

bp

PO OCENZUROWANIU Nie rozumie jak kilka osób może popierać i wynosić na wyżyny nieuczciwość i segregacje. Przecież CS mnie i innych okradło, do tego CS dzieli pracowników na lepszych i gorszych. Ja, aby spłacić zobowiązania zaciągnąłem kredyt odnawialny na swoim koncie 15 % w skali roku. Ja robię wszystko, aby być praworządnym obywatelem, a taka firma jak CD ma w nosie i nie dba oto, aby być w porządku wobec swoich byłych już pracowników. Przecież przez CS mam dodatkowe nie mojej winy zobowiązania. CS swoim działaniem spowodowała że w moim gospodarstwie domowym powstało nie zamierzone przeze mnie dodatkowe obciążenie finansowe. Ktoś pisał o mostach to CS pali mosty ja do takiej firmy nie mam zamiaru wracać. Po za tym CS może jednym wypłacić wynagrodzenie, a innym nie. Ten, co ma umowę o pracę i grupę inwalidzką dostał pieniądze, bo taki pracownik zadzwoniłby tylko do PIP lub Pefronu i CS ma poważne problemy, a Pefron zrobiłby blokadę na dotacje dla CS. A jak jesteś na umowie zlecenie to się niczego firma nie boi, bo co można jej zrobić. Pójdę do adwokata i ok, ale 5 % bierze sąd od wysokości pozwu do tego adwokat do 20% od wartości pozwu i jeszcze sąd na wniosek pozwanego do 20 % kaucji i razem to 45 %. A jak skąd mam na to mieć. Dobra załóżmy pożyczę, bo ja mogę, przecież wygram i co mam wyrok sądu. CS odwołanie kolejne koszty, ale po około dwóch latach jest wygrałem. Teraz pewnie komornik i znowu opłaty. A uczciwie to powinno być tak, że to CS powinno mi zapłaci na pewno ma z czego, a jak nie ma to niech weźmie kredyt i tak wszystko wygra w sadzie z Almą. Mi i inny wypłaciliby w terminie godnie się pożegnała i pozostałby dobry smak po CS. Dla mnie to o tym jak postępuje CS powinno wiedzieć jak najwięcej osób, informacja powinna dotrzeć też do obecnych i przyszłych ewentualnych kontrahentów. Ale jest jeszcze jedno wyjście i wszystkich, którym CS nie zapłaciło proponuje .Trzeba nawiązać kontakt z mediami TV, radio i prasa. Ja się już zaczepiłem o lokalna pracę. Nie było łatwo, ale może być możliwość przez tego redaktora stworzyć coś w rodzaju audycji w radiu. I jeszcze jedno dostałem kontakt do posła i to też uważam za nie głupie aby poprosić o pomoc. Najpierw wykorzystam te możliwość które nie powodują dodatkowych kosztów. Postaram się piać na bieżąco o tym jak mi idzie dochodzenie moich praw. Może ktoś pójdzie moim śladem i też w swoim mieście powiadomi media czy posła jak postępuje wobec byłych pracowników CS. A weźmy np. dobry wzór z kobiet „ CZARNY MARSZ” w gronie siła.

Pająk
@bp

@bp a dlaczego PIP z tym nic nie robi?

@Pająk

Bo to nie jest jakby w ich kompetencjach. Nas reguluje kodeks cywilny, a nie kodeks pracy. Wjedź możemy tylko przez sąd.

były
@bp

Panowie idźcie do Inspekcji Pracy wystarczy że zgłosicie że wasza umowa zlecenie spełnia warunki umowy o pracę i pozamiatane sam byłem w takiej sytuacji i zgłosiliśmy to do IP taż nam wciskali że IP nie rusza umów zleceń ale kiedy zaczyna spełniać (stały grafik,nadzór,stały obiekt itp)przechodzi automatycznie w umowę o Prace. Kiedyś pracowałem w cs wystarczyło wykorzystać mój potencjał i wiedzę (z pierwszej ręki)

Wujo

Też uważam, że jeśli teraz kilka osób wywoła burzę w mediach, to już pozamiatane będzie. Nie będzie odwrotu i jak mniemam pracownicy dopiero wówczas będą mieć problem z dostaniem należnosci. Wychodzę z zalozenia, ze można się dogadać i pracować normalnie, a nie krzyczeć i straszyć. Ciekawe czy @bp konsultował to z innymi, bo widze tu kilka wpisów osób, które chciałyby to polubownie załatwić.

tkanka

Witam, firma wypłaciła wynagrodzenie, gdyby nie wypowidzielibysmy umowy z city, moglismy podjąc zatrudnienie i w city i mbj, nic by to nie zaszkodziło, teraz trzeba czekac na rozwój sytuacji, pieniądze wypłacą tylko nie wiadomo kiedy.

Ludek 77

To jak to jest że firma MBJ która dopiero co zaczęła współpracować z Almą mogła wypłacić pracownikom pensje a CS po długoletniej współpracy nie i broni się tym że Alma nie płaci.Dajcie nam naszą kasę i sami walczcie o swoją jak z jakiejś przyczyny zostaliście odsunięci od żłoba.Ktoś chciał ostro zawojować i mu uszy przytarli.Po co do tego wszystkiego mieszać nas szarych pracowników i narażać na długi bo niestety rachunki nie są opłacone a jeść trzeba.

bp

Przypuszczam że gdyby CS nie wystąpiła o tę zaliczkę to by był do dzisiaj kontrakt ważny i wypłata by była normalnie.

Kwas

@bp to że wnieśliście sprawę do sądu to macie do tego prawo. Chociaż i tak firma by Wam wypłaciła. A nawet jak orzeczeniem sądu firma będzie zobligowana do wypłacenia wam zaległego wynagrodzenia - to i tak wypłaci Wam dopiero po uiszczeniu (przynajmniej w części) zadłużenia wypłaconego dla City przez Almę. Ale powiadamianie mediów - w tym radia i telewizji to zły pomysł. Spalicie mosty nie tylko w City, ale inne firmy też nie będą chętne żeby Was zatrudnić.

ochrona

Wiecie koledzy kiedy możemy się spodziewać jakiś informacji w sprawie przepracowanych godzin w sierpniu i należnych wypłat pozdr.

Komandos

Popieram @karola i @macieja_w - Alma to inny i długi temat, który walkujecie od kilku tygodni i wcale nie jest świadectwem CS. Zatrudnia tysiące pracowników na terenie polski i wywiązuje się z zobowiazań. Ja wystawiam pozytywną opinie. Zarobki kazdy wie jakie sa w tej branzy, jak wyrobi sie godziny to można za to zyc i najwazniejsze ze praca jest - i placą w terminie :) Tyle w temacie !

@Komandos

Nie wiem gdzie i na jakim obiekcie pracujesz komandos, życzę ci z calej mocy aby ten obiekt splajtował, a gdy ci firma CS nie zapłaci za dobrze wykonaną prace np. 2000 zł. bo tyle jest mi winna i musiał byś zapłacić ratę np. za samochód i do tego OC i AC i przegląd bo ja tak mam i jeszcze tuż przed świętami to sobie pogadamy i życzę tego wszystkim co tak chwalą CS. Mnie i innych którym CS jest winna kasę ch.. obchodzi Alma my świadczyliśmy usługi dla CS i ma nam zapłacić.

Bolek
@Komandos

Zgadzam się z Komandosem, problemy z płatnościami wynikają z sytuacji Almy, która jest winna kasę nie tylko CS, ale też nie spłaciła kredytów PKO BP. Jeżeli już piszecie ciągle o tym i stale atakujecie CS to postarajcie się być choć odrobinę obiektywni, chyba że chodzi tylko o to by atakować firmę bez względu na fakty?

@Bolek

Bolek czy tam może bolec a już na pewno koordynator fakt to jest jeden za wykonana prace należy się zaplata i nie myl ch... z ogórkiem od CS a nie od Almy. I weź ty i tobie tu podobni idzie z umową do adwokata i się go zapytaj kto jest strona w umowie i kogo pozwać do sądu. Ja już bylem i wiem kogo mam obwiniać oto co już tu pisałem. I będę tu walczył z wami koordynatorami o prawdę na temat CS. I nie pisze tu niczego innego jak to czego doświadczyłem będąc pracownikiem tej firmy. Powinniśmy się jeszcze jakoś zmówić myślę o tych którzy nie dostali zapłaty i powiadomić o tym media tv i radio.

@Komandos

To samo jet w Praktikerach nie otrzymaliśmy wypłat za Pażdziernik mimo ze miały być 25 go i jesteśmy zwodzeni z dnia na dzien

bp

Z tego co wiem to Obi wchodzi na Praktikera i chyba Praktiker ma problemy. Jak pisałem już nie raz cs bierze co popadnie. Padające Almy Tesca Praktikery i J.W. A te ostatnie to się niedługo zdziwicie jak MON przejmie. Dostałem się do Obrony Terytorialnej to się o ten temat podpytuję.

Anty PiS
@bp

Czyli jesteś żołnierzem Macierewicza i zarazem mięsem armatnim

@Anty PiS

Tak trochę masz rację tylko w służbach OT.

Maciej_W

Czytam wasze opinie i nie chce mis ię wierzyć. Pracuję w CS od 6 miesiecy. Pracuje w sklepie jako ochrona. Kasa jest na czas i warunki tez spoko. Rozumiem, ze Alma nie jest wypłacalna, ale to tylko pojedyńczy przypadek że pracownicy nie dostali pensji. Nie powinno się mówić o CS, że nie dba o pracowników - u nas wszystko gra. Chyba moge powiedziec w imieniu chlopaków od nas, ze jesteśmy zadowoleni i polecamy prace.

spec

Hej, Ministerstwo Obrony Narodowej chce, żeby kontrolę nad specjalistycznymi uzbrojonymi formacjami ochraniającymi obiekty wojskowe przejęła Żandarmeria Wojskowa. Co Wy na to? Nie ma poboru - to kto bedzie chronił?

Wezyr

Cześć, czy wiecie jakie stawki są w Grudziącu na biurze przepustek?

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.