Konsalnet Security Sp. z o.o.
counter
2 14 23 5 1
Anonimowy1963

Powiem tak że Konsalnet obojętnie jaki czy sp. Z. O. O czy security to to samo tylko nawy spółek. Ostrzegam wszystkich przed podejmowaniem pracy w tej pseudo firmie.Oczywiscie najniższa krajowa, Za nadgodziny nie płacą tylko jest umowa o pracę i zlecenie co już jest lipą, non stop wypłaty się nie zgadzają i oczywiście nie można się doprosic pieniędzy, ciuchy które przysługują trzeba się prosić bo non stop jest tekst że wiozą, urlop to kpina bo oczywiście wiecznie nie ma ludzi, za obstawe meczy jest 50 zł np żużel czy koszykówka(kpina) i połowa ludzi po meczach nie otrzymuje za nie wynagrodzenia i niektórzy się wykłucą a niektórzy poprostu machną reką i zostają okradzeni.Do firmy przyjmują kryminalistów i wiedząc o tym i tak dają im do podpisania oświadczenie że nie byli karani. Niech nikt nie myśli że to wyssane z palca, ja pracuje już tam długi czas i wiem co mówię ale mam nadzieję że niedługo. (usunięte przez administratora) i nic więcej nie rozumiem że państwo na to pozwala jak tak ich oszukują.

Tak1Nie1

Tak1Nie1
Piotr K
@Anonimowy1963

Zgadzam się z tym! Praca nie jest właściwie rozliczana ani opłaca! W każdym roku gdy ma miejsce ustawowa podwyżka płacy minimalnej to obniżają wartość różnicy (tego zwiększenia z płacy minimalnej) z umowy zlecenie lub umowy z dzielności! Skandal! To się nadaje do programy #Uwaga lub #panstwowoanstwie . Podobno za wszystkim stoi niwy zagraniczny właściciel #seris. Szkoda czasu na te robotę.

Ewa
@Piotr K

@Piotr K proszę, napisz, jak jest w Konsalnecie z pakietem socjalnym? W ogłoszeniu dla pracowników ochrony fizycznej na swojej stronie piszą o tym i o zakładowym funduszu świadczeń.

Anonim Nowy wpis
@Anonimowy1963

Chcę się przyjąć do tej firmy mam grupę powiedzcie jak to jest w tej firmie czy aż tak zle

Irek Nowy wpis

Podpowiedzcie jakieś newsy o pracy i zarobkach, warto starać się o pracę?

Gość Nowy wpis

Pracowałem w Konsalnecie od 2012 do 2019 na obiektach handlowych i zabezpieczeniu imprez masowych na terenie Warszawy. NIGDY nie było problemów z wypłatą. Zawsze się zgadzała i była na koncie w terminie. Stawki takie jak wszędzie, w zależności od obiektu lub imprezy. Zdarzało się, że brakowało ludzi i trzeba było jechać na dniu wolnym - czasem krzyżowało to plany, ale opłacało się finansowo. Oddział warszawski polecam, podobno w innych miastach jest różnie.

Tak2Nie
U Nowy wpis

Przypominam o obowiazku złożenia informacji o beneficjencie rzeczywistym dla spółek. Brak informacji i podanie nieprawdy pociągają za sobą kosekwencje prawne i finansowe. Ustawa sluzy zapobieganiu prania pieniędzy i firmanctwa

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Serwis

Po przeczytaniu tyle opinii stwierdzam że ludzie co to piszą mają rację bo są pracownikami tej firmy. Większość ludzi są z ochrony fizycznej, ale nie tylko jest tak na ochronie fizycznej bo jest tak na wielu działach w tej firmie. Płacenie czy nie wypłacanie pieniędzy jest kwestia przełożonych bądź ludzi którzy w tej firmie rozliczają pracowników. Nowy właściciel firmy moze zacznie to reanimować i zeczywiscie będzie lepiej. To że prowizję są zabrane to jest złe rozwiązanie bo pracownik coś sprzedając klientowi ma on i firma zysk, a jak to idzie w jedną stronę to jest lipa. Wszędzie się szuka oszczędności i zabiera pracownikom, ale trzeba pamiętać o jednym - Pracownika trzeba szanować, a nie go zniechęcać od pracy, wtedy pracownik jest zadowolony i chce pracować co później widać efekty.

TakNie1
Michał

Czy znajdzie się praca również dla kobiet czy jest typowo męska ?

Magda

Hej! czy są jakieś premie dla pracowników?

@Magda

Nie ma premii i nigdy nie było ewentualnie będzie Ci brakowało pieniądzy na wypłacie

Tak1Nie
Marcin Sz
@Magda

Premii brak bo plany są nierealnie policzone, wg ich oceny rolowanie przychodów (co tak naprawdę powinno się nazywać wykładniczą gdyby mieli choć trochę elementarnej wiedzy Panowie z IV I V p) zabieranie prowizji za tematy indywidualne przyczynia się do większego zaangażowania w prace..... ;) serio poszukajcie roboty gdzieś indziej u rzetelnego pracodawcy:

Patryk

Zawsze pozostaje możliwość zatrudnienia się w innej firmie tylko trzeba mieć jakieś umiejętności!

TakNie

Jak jest z pakietem medycznym w Konsalnet Security Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

@Pytanie

Można ale trzeba dopłacić chyba 40 zł do twojego pakietu za jedną osobę

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może jakąś rekrutacje?

ale ale

żenada Moje sugestie dla KONSALNET SECURITY SP.z o.o.: wywalic tego co wały robi natychmiast

Tak4Nie
to jest

dobrze że już was na jednostkach nie ma Robert D. to jeszcze coś tam działał ale po co ten drugi nie wracajcie wiecej na jednostki wojskowe

Tak2Nie

Olek

Może warto czytać umowę i sprawdzić jaki system pracy obowiązuje a dopiero pisać takie różne bzdurki.

ochroniarz

Konsalnet to firma wyzyskująca niepełnosprawnego człowieka za marne pieniądze i jeszcze ciągle oszukują na wypłatach. Nie wpisują wszystkich godzin co się przepracowało. Nie płacą dodatkowo za nocki święta 100 % czy chociażby 50 % Tylko wszystko jest wliczone do pensji minimalnej tj po odliczeniu wszystkich składek otrzymuję ok 1110 zł. Często pracuje się gdzieś na odludziu gdzie brak jest jakiejkolwiek toalety, prądu, ogrodzenia terenu (chociaż najważniejszych drogocennych przedmiotów. Nie ma na czym zagotowac sobie herbaty, bo nie zostawią Ci nawet benzyny, czy ropy do agregatora, brak ogrzewania lub słabe. Co kawałek trzeba się odbijać i każa Ci chodzić bez przerwy przez całą służbę np 24 godziny, czy 12 godzin. Nie ma nawet porządnego fotela, aby można sobie kości czy nogi rozprostować na chwilkę.

Tak4Nie
ochroniarz

macie racje jest to firma ktora wykorzuystuje najwnosc osob z grupa nie dosc ze wywozi na odludzie to ani ubikacj ani bierzacej wody brak i siedz tam raczej masz 14 godzin chodzic i nic ich nie obchodzi a w dodatku co 45 minut kontrole to jest zaklad pracy chronionek niech sami pilnuja za 4 zl na godzine

lepki

Konsalnet jest drugą złodziejską i nastawioną na maksymalny wyzysk pracownika firmą, zaraz po Solidzie. Biurem Toruńskim zajmują się ludzie, którzy nie mają pojęcia o zagadnieniach ochrony fizycznej mienia. Są tzw. "słupami" i wykonują tylko polecenia mądrych głów z Warszawy. Podtykają Ci tylko do podpisania wszelkiego rodzaju dokumenty, które mogą ich uchronić od odpowiedzialności karnej. Kompletne dno - banda błaznów ze sztucznymi uśmieszkami na gębach a połowa to była Policja albo SBcja.

Tak3Nie
Rozczarowany

Szukając będąc jednocześnie zarejestrowany w Urzędzie Pracy,mając orzeczenie II grupy odpowiedziałem na ofertę pracy w tej firmie.Po wypełnieniu tony papierów [jeden z nich dotyczy zatrudnienia w drugiej firmie] zostaliśmy zawiezieni na obiekt.Ogromna budowa i to budowa należąca do UMK na którym studiują ludzie którzy w przyszłości mają lub wręcz będą kształtować prawo w tym kraju.W dzień dwie osoby a w nocy jedna!To usłyszeliśmy na dzień dobry.Ogromny obszar budowy w nocy ma pilnować jedna osoba z II grupą niepełnosprawności mająca jednocześnie problem z poruszaniem.Gdyby to było pilnowanie polegające na dozorowaniu i od czasu do czasu wyjściem w teren to można powiedzieć ok.Nawet dla zdrowia.Tu jednak poszli dalej.Zainstalowanie trzech punktów w których trzeba "meldować się" co godzinę,mając naturalnie wspomnianą rozległość terenu wskazuje że przez całą noc na 12 godzinnym dyżurze ani przez chwilę nie usiądziesz!!!Jedyne o czym nie wspomniano to kierunek w którą stronę ale chodzisz przez całą noc!Nikt nawet nie zapytał czy dasz radę,widząc inwalidztwo ludzi.Tam jest z 6-7 hektarów do obejścia i pytam co na to Inspekcja Pracy?Czy te firmy,mające status ZPCHR ktoś kontroluje czy fakt ten pomaga jedynie firmie uzyskiwać specjalne refundacje,zwolnienia,generalnie zyski za zatrudnienie "kalekich" ludzi?Że w tym kraju wszystko możliwe to już wiem ale może warto tą kwestią kogoś zainteresować?

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Konsalnet Security Sp. z o.o. - Warszawa

Konsalnet Security Sp. z o.o.