SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jaka jest umowa w firmie SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Wiecie, czy jako Pracownik Ochrony zatrudniają na umowę zlecenie?

Małgorzata

19 lipca dali ogłoszenie na pracownika ochrony na obiekty handlowe. Myślę nad tym cały czas, a może ktoś tutaj już był na rozmowie i powie, warto czy nie warto? Czy osoby z orzeczeniem mają pierwszeństwo? Bo w ofercie jest napisane, że takie wezmą. A ja z doświadczenia wiem, że w wielu firmach ochroniarskich zdrowy szans na pracę nie ma.

@Tatarak

Czołem! Jak tam sytuacja z wypłatami? Macie już je na koncie?

@@Tatarak

Skąd takie pytanie? Masz jakieś wątpliwości dotyczące terminowości wypłat? W poprzednich komentarzach akurat to nie budziło zastrzeżeń.

Dzidek

Szukają ciągle w Łodzi na grupy, ktoś coś wie w temacie? Kiepska stawka, atmosfera czy taka rotacja ludzi i czym jest spowodowana? Może ktoś coś wie?

Aneta
@Dzidek

Jaki obiekt? I z jaką grupą niepełnosprawności chcą, jak gadałeś z nimi to powiedz, czy robi im to różnicę. Z lekką wezmą do pracy czy odpada?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. zabezpieczeń technicznych i monitoringu w firmie SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Aneta

Ktoś już tu zaczął temat tego, gdzie wysyłają do ochrony, ja bym miała trochę bardziej precyzyjne pytanie. Czy obiekty są duże i trudne do ogarnięcia dla początkującej osoby? Może ktoś mógłby powiedzieć ze swojej perspektywy.

Malta

Witam!jaka firma ochroniarska w Castoramie? Solid? Konsalnet? .....? Dziękuję.

Jurek

Firma konsalnet placila za mnie wyplaty na czas tego nie da sie ukryc ale pracujac u nich mialem umowe na czas okreslony jak stracili obiekty w kaliszu to namawiali mnie na pojscie na l4 bylem 3 y miesiace poszlem im na reke ale zmuszali mnie bym dalej je ciagnal l 4 znajomy prawnik ostrzegal mnie bym nie szedl im na reke bo sie mnie pozbeda wyjasniam ze przyjeli mnie przed emerytura bylem chroniony ale jak odmowilem dalszego l 4 to wymyslali mi prace odlegla od mego miejsca zamieszkania o 400 km w obie strony mieszkalem w wieluniu a prace mi oferowano w poznaniu i koninie gdzie 12 godzinna praca plus dojazdy trwaly by godzinami to byla praca widmo a zeby sie mnie pozbyc robili wszystko by mnie pozbyc jak sie u nich pracuje i wyzyskuja to jest ok a jak czlowiek chory lub cos innego patrza sie pozbyc bez mej wiedzy wyslali mi koperte do domu a w niej grafik a w nim po otwarciu koperty widnialo ze dzis przykladowo otrzymalem list a w nim grafik do pracy ze dzis o 6.00 mialem byc w pracy odleglym o 130 km koninie apsurt list otrzymalem o godzinie 11.30 a rano w tym samym dniu powinienem byc w pracy zalosne uwazajcie na ta firme uwazajcie wyslaqli mi dyscyplinarne zwolnienie zalozylem im sprawe sadowa i przegrali ja odwolali sie i przegrali dalem im 7 m dni na poprawienie swiadectwa pracy pod rygorem ze zglosze do sadu i szybciutko mi przyslali swiadectwo korekte ostrzegam przed ta firma oszukancza wyzyskujaca nie musze juz z (usunięte przez administratora) u nich pracowac mam godna emeryture 3 tys i moga mi na slkoczyc przestrzegam was zanim podejmniecie prace w konsalnecie prosto do sadu idzcie po sprawiedliwosc szefy tam to buce pojecia nie maja rzadnego o pracy robia to co im do glow ich przelozeni daja pozdrawiam omijajcie ta firme szerokim lukiem najlepiej z kilometra z konsalnetem jak z kazdym innym mozna smialo wygrac mamy XXI wiek prosto do sadu kochani ja wygralem ile konsalnet ma spraw w sadach tego nie wiemy to ze idziemy do sadu po sprawiedliwosc to znaczy ze nagminnie lamia przepisy dosc ze za stopien umiarkowany biora z prefonu 1250 kase za nic nie dajcie sie wina jest szefow bucow ktorzy nie dorosli jeszcze sprawy sprawy w sadach naucza ich rozumu oszukuja na godzinach ciuchach czym sie da niby wielka firma a nie najwiekrza dobrze ze sa inne firmy ochroniarskie to im robote odbieraja i tak trzymac po sprawiedliwosc tylko do sadu bo w Konsalnecie jej nie znajdziesz nigdy ja z nimi wygralem w Sadzie w Kaliszu jeszcze sie bezczelnie odwolali wiedzac ze przegrana maja na wejsciu pewnie ich honor ale na nic sie nie zdal odwolali sie i sad utrzymal moja wygrana w mocy dalem im 7 dni na korekte swiadectwa pracy po mnie nie prawnie zwolnili bylem przed emerytura chroniony ale i tak mnie zwolnili swiadectwo poprawili szybciutko bo znow bym poszedl do sadu i na koszty nastepne na ciagnal ich miejsce jest w sadach tam ich rozumu naucza nie bojcie sie isc do sadow tam daja im popalic o zgrozo konsalnecie cienka ta firma masakra ponizanie okradanie wyzysk to prawda kolego do sadu z nimi ja sprawe z nimi spokojnie wygralem bez problemu pracownicy nie pisza pracujacy w konsalnecie bo sie boja utraty pracy ja bylem przed emerytura chroniony tak kombinowali po utracie punktow ze kombinowali na rozne sposoby by sie mnie pozbyc wymyslali odlegle prace nie zgodne z przepisami jak mozna wysylac wymyslac odlegle prace gdzie z wielunia dojezdzalem do pracy do kalisza a prace oferowali mi do poznania szok jak mozna to po to by mnie zasraszyc zwolnili mnie dyscyplinarnie a ja sprawe wygralem oni sie odwolali i przegrali z kretesem po otrzymaniu wyroku wyslalem pismo do konsalnetu o wydanie korekte swiadectwa pracy pod rygorem sadowym minelo zaledwie pare dni i mi przyslali cwaniaczki zalatwilem ich w sadzie pracy w kaliszu tam mozna akta przejrzec jak pograzylem firme podobno najwieksza w kraju owszem najwiekszy jest ale balagan bezprawie wyzysk nie dajcie sie do sadu pracy z nimi nie dyskutujcie basta z powazaniem omijajcie to zlo szerokim lukiem szefy to buce pojecia nie aja nawet godzin nie potrafia zliczyc licza na korzysc konsalnetu pozniej za twoje ukradzione godziny maja premie. skoro firma ma sprawy sadowe zakladane przez ich pracownikow to sie zle dzieje w tej firmie dowodem jest to ze ja z nimi wugralem nawet konsalnet po porazce ze mna przegranej sprawy nawet sie odwolal i byl pewny ze wygra poniosl porazke ciagle przegrywaja sprawy sady sa sprawiedliwe w obronie pracownikow gdzie ich na kazdym kroku oszukuja na kazdym kroku (usunięte przez administratora) omijajcie to (usunięte przez administratora) szerokim lukiem nie robcie za (usunięte przez administratora) bo z PREFONU za umiarkowany stopien aja 1250 zl doloza reszte i pensja i tak sie dorabiaja szanowni koledzy i kolezanki,

Jaka byłam naiwna
@Jurek

Sam się ten Seris Konsalnet pozycjonuje na wielką, czy największą firmę w kraju , nic z tego nie wynika dla szeregowych pracowników., przepracowałam w tej koszmarnej firmie 10 lat , aż się sama dziwię jak mi się to udało. Szefowie Ochrony z łapanki., bo ludzi brakuje , bez kwalifikacji , zero wiedzy , szkolenia dla nowo przyjętych beznadziejne ,co tam , liczy się "sztuka " , niech będzie obojętnie kto , aby tylko był, jacyś menedżerowie, koordynatorowie , którzy mają wszelkie przyzwolenia z "góry " , samowolka totalna, " tego (usunięte przez administratora) tego zwolnię, już tu nie pracujesz " ( cytuję dosłownie) , nikt tego nie konfrontuje , nie sprawdza ." Góra " ma to w (usunięte przez administratora) , ma święty spokój, bo pan Koordynator wszystko i " wszystkich " załatwia, manipuluje wszystkimi , łącznie z tą całą dyrekcją, uważając się są niezastąpionego, nieomylnego .To stąd taka rotacja , bo nie szanuje się ludzi , nie motywuje , nie nagradza .Tracą punkt po punkcie , wszędzie im się sypie , starają się pozyskać już choćby cokolwiek .Jak może być dobrze, kiedy w ciągu 4 miesięcy na obiekcie zmienia się co m-c szef ochrony , czyli co m- c inny szef , można obłędu dostać, bo każdy kolejny to jeszcze większa porażka i ochrona ma coraz gorszy wizerunek , nikt się z nami nie liczy .Ktoś mądry powiedział, że mali ludzie budują swoją wielkość krzywdząc zwykłych, szeregowych pracowników. Nigdy , przez tyle lat nie dostałam złotówki jakiejś premii , żadnej paczki , jakichś drobnych groszy z okazji Świąt , nic , poprostu nic Przyzwoita, porządna firma dba o pracowników, motywuje , w jakiś sposób troszczy się o nich , a Seris skupia się tylko na zakupie coraz to nowych samochodów i zatrudnianiu ludzi , którzy bez szemrania wykonują polecania , bo uważają się za dowartosciowanych .Napisałam to , bo przez 10 lat miałam okazję doświadczyć bardzo wielu rzeczy, wiele widziałam i słyszałam i dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad pracą w Serisie radzę szerokim kołem omijać tę firmę , nic dobrego Was tam nie spotka a wręcz odwrotnie, i jeśli nie masz noża na gardle , to spokojnie, powoli znajdź inną firmę , niech to będzie ochrona, byleby nie w Seris Konsalnet !!!

@Jaka byłam naiwna

Pracowałem kilka miesięcy firma krzak ,co miesiąc inna stawka co miesiąc inna wypłata tłumaczą się polskim ladem masakra kretacze i (usunięte przez administratora) nie polecam tej firmy.Zatrudnjaja na obiekty handlowe obcokrajowców bo nikt nie chce pracować w tej robocie ciężka robota slbe wynagrod enie żeby nie obcokrajowcy nie było by komu pracować a Polakowi by płacili po 25 zł na godzinę a nie po 18zl.

JAni
@Pitek

A może warto PIP podesłać skoro wszyscy narzekają na warunki i wynagrodzenie. Moje dziecko ma rencie z umiarkowana niepełnosprawnością ma zawsze w grafiku 15dni po 12 godzin co daje 180 godzin, gdzie powinien pracować tylko 144 h za ta samą najniższą krajową. Wykorzystują ludzi na maksa, a potem zaczynają się choroby z przemęczenia i stresu

@JAni

To nie jest płatne od godziny tylko ta najniższa? Rozmawialiście z zarządem o tym? Może da się coś zrobić żeby było lepiej?

ex
@Hanna

z zarządem się nie rozmawia- zgłaszasz swój problem swojemu menagerowi a on ucichnie albo tak załatwi sprawę że to on dostanie kasę bo " tak ciężko pracuje" a na twoje miejsce znajdzie następnego (usunięte przez administratora). Star praktyka- myślisz że dlaczego Konsalnet ma aż tyle aktywnych ogłoszeń o naborze? Im potrzebne wciąż świeże (usunięte przez administratora) za najniższą stawkę

@ex

Czyli nie ma możliwości pominięcia tej drogi służbowej i rozmowy z samym zarządem? Ciekawa jestem jeszcze jak wygląda ta wspomnianą rekrutacja? Dużo jest rozmów i etapów?

Normalny
@JAni

Proszę się wstrzymać z wypisywaniem bzdur - brak wiedzy nie zwalnia od odpowiedzialności Osoby o znacznym i umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, zatrudnione do pilnowania mienia, obowiązują normy ogólne czasu pracy wynikające z Kodeksu pracy, takie same jak pracowników pełnosprawnych. Nie obowiązuje ich także zakaz zatrudniania w porze nocnej i godzinach nadliczbowych

Bartosz
@Normalny

Dziękuję za precyzję. Czy możesz podzielić się swoją wiedzą na temat warunków zatrudnienia i aktualnej stawki? W styczniu pisano tu o 18 zł / godz., ale nie wiem netto, czy netto czy też brutto?

Tonieja

Seba jest super i ma fajne tatuaze, a Nikodem jest pocieszny i czasem fajkiem poczestuje.

Były zleceniobiorca

Firma nie szanuje ludzie. Na początku cię kochają ale kiedy masz swoje UZASADNIONE zdanie i poczucie godności oraz sprawiedliwości NAGLE stajesz się niewygodny. Po 3 miesiącach na umowę zlecenie podsunęli mi umowę zlecenie na 2 lata. Wiele osób nie rozumie, że jest to rodzaj umowy cywilno-prawnej a więc NIE obowiązuje cię kodeks pracy, nie masz prawa do zasiłku chorobowego z ZUSu jak się poważnie rozchorujesz, w razie problemów z pracodawcą nawet PIP nie będzie w stanie ci pomóc. O płatnym urlopie tez nie ma mowy. Obiecują na początku umowę o pracę po trzech miesiącach zlecenia a potem udają, że nic nie wiedzą i z pretensją w głosie dziwią się czemu nie chcesz podpisać zlecenia na dwa lata. Nazywają ludzi na zleceniach pracownikami nie rozumiejąc, że to nie to samo co zleceniobiorca. Pozostałe cuda w tej 'pracy' to: 1. Traktowanie jak żołnierzyka na telefon. Masz wszystko rzucić i lecieć wypełnić dziurę w grafiku bo pan manager właśnie do ciebie zadzwonił i jest niepocieszony, że nie słyszy entuzjazmu w twoim głosie na myśl o koniecznym w jego mniemaniu objęciu dodatkowej służby. Jak odmówisz to masz się wytłumaczyć szczegółowo i nie masz prawa nie oddzwonić jak do ciebie zadzwoni. 2 Zero przerw w trakcie wykonywania służby przez dobę i dwunastkę. Są tzw. dyspozycje trwające godzinę lub dwie ale jak sama nazwa mówi, możesz być w każdej chwili wezwany i takie wezwanie może zabrać całą dyspozycję i potem trzeba wykonywać określone zadania. Nikt się tym nei przejmuje. 3. Recepcja w obiekcie Oliva Star to absurd, każą siedzieć literalnie całą noc gdzie nic kompletnie się nie dzieje. Nawet chcąc wyjść do toalety musisz mieć zgodę i zastępstwo. Nie wolno PRZEZ CAŁĄ noc nic czytać ani pisać w telefonie czy oglądać. 3. Od kwietnia chcą wprowadzić większa ilość pracy, redukcję godzin dla wielu zleceniobiorców. Myśleli nawet o wprowadzeniu wypłat RAZ NA DWA MIESIĄCE. 4. Na początku cię kochają i szanują. Po jakimś czasie nie liczą się z twoją godnością i nie mają szacunku. Traktują przedmiotowo nie patrząc na rzeczywiste kwalifikacje, osobowość, wrażliwość i czyjeś wychowanie. 5. W każdej chwili możesz być przepytany z topografii terenu, procedur itd, nawet o 3 w nocy. 6. Wlepiają kary pieniężne. Pewna osoba w środku nocy po prostu przeglądała telefon na recepcji żeby nie zasnąć. Dostała karę finansową. 7. Mylą służbę mundurową z byciem zleceniobiorcą. Nikt tam nikomu nie przysięga wierności na sztandar czy firmę więc nie ma podstaw do ingerencji w życie prywatne i konieczność tłumaczenia się z tego dlaczego nie mogę zastąpić kogoś we WŁASNYM czasie wolnym. 8. Zero perspektyw na podwyżkę. Za minimalną krajową oczekują obsługi recepcji po angielsku. Robienia długich obchodów z 37 piętra na -3. Od 1 kwietnia mają być nawet 4 takie obchody na 24 godziny służby. Powodzenia! 9. Ok. 80% ludzi tam chce już odejść. Dane na marzec 2023. 10. Wyobrażają sobie, że musisz wszystko wiedzieć co gdzie jest po kilku dniach. W wypadku alarmu próbnego jest bardzo wiele instrukcji postępowania i orientacja przy dziesiątkach kombinacji co masz akurat przy danym alarmie zrobić MOŻE być bardzo trudna w 5 sekund. 11. Jesteś tylko numerem. Żadnych sentymentów, zrobisz błąd, śmieją się i szydzą. Wymienią cię bez mrugnięcia okiem. Nawet jakbyś tam pracował 5 lat nie będą mieli skrupułów. Zero szacunku nawet dla wieku i zawodu wojskowego czy innego służbowego czy wykształcenia w ogóle. 12. Nawet jak dadzą etat i obwiązuje cię kodeks pracy to wszystko nadgodziny wpiszą ci na druga umowę, która będzie umową zleceniem. I wmówią ci, ze tam jest lepsza stawka. Odsyłam do Kodeksu Pracy. Jak się liczy godziny pracy na umowie o pracę a jak na zleceniu. Ale ty się ciesz bo firma Konsalnet Seris raczyła ci dać pracę za minimalną. Co za cud?! 13. Nie wolno spać w trakcie 24-godzinnej służby. Zostawiam bez komentarza.... To jedynie najważniejsze smaczki z tej pracy. Rozważam zgłoszenie do PIP-u. Najgorszy jest tan brak szacunku i traktowanie ludzi nawet w podeszłym wieku często bez szacunku. Ktoś tutaj napisał, że biorą zdrowych. Co to jest za argument? Chorych też biorą. Biorą lak leci. Masa ludzi rezygnuje po paru dniach. Albo że płacą na czas. Wielka łaska, bo płacą na czas. Co za cud firma! Płaca te swoje grosze na czas. Po prostu cudo! Mi się nie podobało już od pierwszego dnia ale wytrzymałem 3 miesiące zanim znalazłem sobie o wiele lepszą pracę. Zaznaczam, że nie mam 20 lat. Znam doskonale pracę w wymiarze 240 godzin na miesiąc. Ale to co dzieje się w OBC jest dramatem. Na koniec cytat HIT jednego ze zleceniobiorców: "W tej pracy trzeba mieć zawsze nastawienie, że można w każdej chwili wylecieć". Proszę o merytoryczne komentarze pod tym głosem. Bo prymitywne i nie przemyślane świadczą o TOBIE. Prawda i tak się obroni nawet jak tu wpiszecie nie wiadomo jaką propagandę.

@Były zleceniobiorca

Dziękuję Ci za ten komentarz. Właściwie to temat wyczerpałeś, ale chciałabym jeszcze dopytać o jedną rzecz. Skoro jest umowa zlecenie to jeżeli bierzesz urlop to on jest zawsze bezpłatny?

Były zleceniobiorca
@Hanna

Dziękuję. Staram się oddać prawdę po tym jak mnie potraktowano. W kwestii urlopu. Na Zleceniu NIE ma urlopu. Jest przerwa / luka w grafiku czyli dostaniesz tyle pieniędzy ile zarobisz przed i po tej przerwie.

Pitek

Nie polecam tej firmy ochroniarskiej co miesiąc inna stawka ,tłumacza się polskim ladem.Praca na biedronkach w ochronie masakra wszystko robisz sam,łapiesz (usunięte przez administratora) wzywasz policję,piszesz protokoły ,ujawniasz kradzieże.Menagerek wymaga od ciebie tego wszystkiego a sam nie umie złapać złodzieja przyjezdza na kontrolę na 20 min i tylko narzekania.Zatrudniają obcokrajowców,szczególnie nie polecam pracy na Ochocie Woli Bemowie menagerek służbista dużo wymaga a sam nie wiele potrafi,faworyzuje obcokrajowców, z resztą w tej firmie w Biedronkach to większość obcokrajowcy bo robota ciężka nieadekwatna do zarobków ja się zwolnilem kilka miesięcy temu i teraz wiem że żyje beż tej roboty.Także kochani proponuję wam pracę w ochronie niż obiekty handlowe typu biedronka w tej firmie bo firma krzak liście opadły roboty brak.Pozdrawiam.

Bez obicie

FAJNIE ŻE Firma OSZUKIJE NA ZLECENIA STAWKA JESt 19.70zl brutto a płaci 8.60 zł za 52 H dostałem tylko 462zl brutto calom sprawę zglosimem do urzędu skarbowego to jest nie zgodne sprawem Bedoń kontrolę skarbowe w Warszawie tej firmy musiała musiałem (usunięte przez administratora) tą firmę bo to już jest przegięcie pały jak (usunięte przez administratora) on się zdziwią jak urząd skarbowy wejdzie na głowę a gdzie się Francja do mnie jak (usunięte przez administratora) kradną pracowników pozdrawiam wszystkich (usunięte przez administratora) menedżerów (usunięte przez administratora) z Warszawy

Edyta
@Bez obicie

Skoro zgłosiłeś sprawę, to firma oddała ci pieniądze? Czy jeszcze nie wiadomo jak sprawa się rozwinie?

@Bez obicie

Dokładnie (usunięte przez administratora) i krętacze płacą jak chcą mi płacili co miesiąc inna stawka bo Polski Ład ,co mnie obchodzi Polski ład stawka na godzinę powinna być jedna a konsalnet firma krzak raz płaciła 16 zł raz. 17 raz 18 a menager ci mówi żebyś nie narzekał bo inni mają gorzej po prostu masakra Menager nie dorósł do tego żeby być menagerem.Nie polecam tego menagera obiekty ma Ochota,Bemowo Wola, typu biedronki i inne obiekty handlowe zatrudniają obcokrajowców na zlecenie i pracują po 300h w miesiącu.

@Pitek

nie rozumiem trochę tego, czyli co miesiąc jest inaczej i niczego nie można wobec tego zrobić? na jakiej to umowie jest podpisane w takim razie?

@Ewa

Tak jak tak miałem zeszły cały rok co miesiąc inna wypłata i inna stawka bo Polski ład bo nie możesz przekroczyć progu podatkowego tak ci tlumaczy menager bo w biurze tak mówią ja kuz tam na szczęście nie pracuje i odradzam innym firma krzak

Nie polecam firmy series konsalnet badziewie kretactwo itp . Okazalo sie ze ja pracowalam na zastepstwo i za szkolenie na obiekcie mi nie zaplacili . A na umowie -zlecenie jest napisane w par 2 wynagrodzenie nie mniejsze niz 19,70 netto / miesiecznie platne do 15 go dnia nastepnego miesiaca. Menager ciagle ma nt telefonu ciagle zajety .

Halina

Konsalnet to firma zło (usunięte przez administratora) kantują na wypłatach uważajcie na nich omijajcie to zło z daleka masakra firma do sądów z nimi na wejściu macie wygrane z nimi łamią przepisy pracy

Jolanta
@Halina

jakie przepisy łamią? masz na to jakieś dowody? bo to są bardzo mocne słowa, musisz być ich bardzo pewna.

Robert z Łodzi
@Jolanta

Praktycznie wszystkie przepisy.....przeczytaj mój wpis na stronie Konsalnet , bo że strony Seris nieudacznicy usunęli...pozdrawiam Robert z Łodzi.

Edward
@Robert z Łodzi

Nie mogłeś tego zgłosić do PIP? Jak obcinają wypłatę to powinni powiedzieć czemu. Nic ci nie wyjaśnili?

@Jolanta

sprawe im zalozylem wygralem

@jerzy

A z jakim konkretnie efektem?

Weronika
@jerzy

Trochę miesięcy już minęło. Na jakim etapie jest Twoja sprawa?

@Halina

Dokładnie (usunięte przez administratora) i krętacze nie polecam co miesiąc inna stawka a menger ci mówi żebyś nie narzekał bo inni mają gorzej ,menager nie dorósł do tego swojego stanowiska pozatym faworyzuje obcokrajowców jacy to oni dobrzy pracownicy a już nie jeden (usunięte przez administratora) i odszedł beż pożegnania.

Joker
@jerzy

Ale stary wkolko wciąż to samo piszesz i co 3 zdanie się powtarzasz hmm tylko "do sądu" ???????? są gorsze firmy od konsalnetu a wyzysk? W każdej firmie wysyskuja jak mogą i kręcą walki, ja tam pracuje w konsalnecie i nie narzekam wypłata na czas , w każdej firmie tak samo a jeżeli chodzi o konsalnet firma jest w porządku, a jeżeli Ciebie tak potraktowała współczuję dobrze zrobiłeś że sprawę skierowałeś do sądu tak trzeba bo tak jak mówisz sprawiedliwości trzeba szukać w sądzie, najważniejsze że masz tak jak mówisz godziwą emeryturę i zdrowie i to jest najważniejsze. Trzymaj się pozdrawiam

Izabela

Widziałam że szukają teraz Operator Centralnej Stacji Monitorowania Alarmów ds. GPS. Dają bezpłatną opiekę medyczną. Wiecie czy to tylko dla pracowników czy też dla rodziny?

Piotr K

Zgadzam się z tym! Praca nie jest właściwie rozliczana ani opłaca! W każdym roku gdy ma miejsce ustawowa podwyżka płacy minimalnej to obniżają wartość różnicy (tego zwiększenia z płacy minimalnej) z umowy zlecenie lub umowy z dzielności! Skandal! To się nadaje do programy #Uwaga lub #panstwowoanstwie . Podobno za wszystkim stoi niwy zagraniczny właściciel #seris. Szkoda czasu na te robotę.

@Piotr K

@Piotr K proszę, napisz, jak jest w Konsalnecie z pakietem socjalnym? W ogłoszeniu dla pracowników ochrony fizycznej na swojej stronie piszą o tym i o zakładowym funduszu świadczeń.

Chcę się przyjąć do tej firmy mam grupę powiedzcie jak to jest w tej firmie czy aż tak zle

Jerzy

Tu kolego masz rację to firma WIDMO jest ja 17.02.2021 wygrałem sprawę z tą pseudo firma w sądzie pracy w Kaliszu muszą wypłacić odszkodowanie poprawić świadectwo pracy oraz Mus, a pokryć kos, ty sadowe to nauczka do nich omijajcie ta firmę z daleka

@Anonim

Zostaw grupę idź gdzie indziej nie do konsalnetu doją kasę z PREFONU około 1300zl za Twoje orzeczenie olej to osikaj cieym moczem

Olek

Wszystko się zgadza gdzie urzędy które powinny kontrolować to (usunięte przez administratora) ta firmę konsalnet to w głowie się nie mieści co wyprawiają z pracownikami to kpiny są żenada okradaja nas do sądu z nimi precz wszystko co piszę anonimowy to już żenada

Darek

To prawda (usunięte przez administratora) omijajcie konsalnet szerokim łukiem praca ponad siły a wypada głodową żerują na orzeczeniach z PREFONU około dostają około 1400 zł na osobę z orzeczeniem umiarkowanym nie dajcie się oszukać socjal w Konsalnecie zerowy (usunięte przez administratora) nic nie ma

@Ewa

Pakiet zeo 0.nie idź do tego bagna.

JUREK

Jezeli chodzi o artykul za pranie odziezy jest super szkoda ze Konsalnet wie dobrze i nie placi mnie wyslali po 8 miu miesiacach za pranie jak zlozylem dokumenty do Sadu Pracy wtedy sie widocznie wystraszyli i wyslali mi na konto 80 zl na odczepne w ogole to nie pasuje ta suma wiec im odeslalem pracowalem u nich 8 miesiecy na zlecenie od maja do wrzesnia i za pranie mi geosza nie dali a kolega pracujacy na zlecenie jak ja mial placone niech Konsalnet wyjasni dlaczego mu placili a mnie nie. Nastepnie pracowalem od pazdziernika do grudnia na umowe o prace czas okreslony tez mi nie placili co powinni wniosek prosty przywlaszczyli sobie moje pieniadze to (usunięte przez administratora) Ja od stycznia bylem na L-4 gdzie Konsalnet stracil obiekty kazali bym im poszedl na L-4 i im pomogl a jak wygraja przetarg prace mi daja przetargi przegrywali a ja po 2 ch miesiacach kazali mi isc na urlop rechabilitacyjny 10 c dni a po nim znow mnie Konsalnet na mawial bym im ciagnal L-4 ale pokazalem im fige z makiem wala przyslowiowego i sie wkurzyli i zaczeli mi szukac odlegle prace zemsta za fige z makiem bo gdybym dalej ciagnal L-4 bylo by cicho ale nie bede im robil przyjemnosci oni nie mieli pracy nie moj problem jest. Wiec wymyslali trasy do pracy jak na rajdach oczywiscie mam na stale orzeczenie o niepelnosprawnosci i na sile by sie mnie pozbyc wymyslali mi prace odlegla raz 560 km w obie strony druga eaza 260 km zalosne to gdzie byli przez dwa miesiace jak im robilem przyjemnosc nie mieli pracy szli na latwizne bym im ciagnal L-4 ale przyjemnosci im i satysfakcji im nie dalem sprawe wygralem a ze sie odwolali to ich problem nie moj nie moga sie pogodzic z porazka Sad Okregowy podtrzyma wyrok bo Konsalnet nic nie ma to ja na nich mam mase dokumentow o nagminnym lamaniu prawa pracy jestem w komfortowej sytuacji bo za pare dni skladam dokumenty na zasluzona emeryture i nie musze u nich ani innych oszukanczych firm pracowac by na mnie zerowali na orzeczeniu gdzie doja z PREFONU 1.200 zl na stopien umiarkowany. Na mnie juz Konsalnet nie zarobi ani grosza. Nie dajcie sie tej firmie pilnujcie sie nagrywajcie rozmowy dokumenty kompletujcie w razie pojscia do Sadu Pracy ja to zrobilem opisalem Konsalnet do innych urzedow za lamanie prawa lacznie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich oraz Panstwowa Inspekcja Pracy tak kochani trzymajcie moje akta sa grube bardzo grube.Wyrok Sadu Okregowego oglosze wam na forum zgodnie z obietnica.

Michalina

Pracuj pracuj za 2200 a zastanowilas sie ile bedziesz miec emerytury glodowa na chlebek i sol. Za ciebie konsalnet doi kase 1200 zl z PREFONU to ze gosciu mial powody ku temu to poszedl do Sadu Pracy i wygral sprawe Konsalnet dal ci premie mozesz pomazyc szefy maja zawsze za twoja krwawice co robisz poczytaj komentarze pana Jerzego i ucz sie bo moga tak samo postapic Jerzy stanal na wysokosci zadania oddal ich do Sadu Pracy tam jest sprawiedliwosc jedynie i sprawe wygral znajac podobne sprawy firmy takie jak Konsalnet przegrywaja bo Sady wiedza co wyprawiaja z pracownikami tyle ze duzo nas odchodzi i nie idzie do Sadu i duzy blad w Konsalnecie trzeba miec oczy nawet z tyl co oni wyprawiaja i dobrze pracujac zbierac dokumenty to bat na firme w kraju sa 100 tki tysiecy spraw o odszkodowania z firm to ich nauczy rozumu i szacunku do nas,

Kuba
@Michalina

Pracuj pracuj w Konsalnecie a garb Ci sam wyrośnie szefy buce są tak gania i w tej firmie że nam narzekają na swych przełożonych gnać ich poganiać co robią z nas.

Pawel

PIT KONSALNET IDZIE NA LATWIZNE MA OBOWIAZEK WYDAC PIT BYLEM W URZEDZIE SKARBOWYM I PANI POWIEDZIALA LASKI NIE ROBIA MUSZA WYSLAC PIT OBOWIAZKOWO TO NIE ZGODNE Z PRAWEM (usunięte przez administratora)

Maniek

Do sądu z nimi ja wygrałem z nimi dwie sprawy w Kaliszu to nie pierwsza ich i nie ostatnia sprawa byli pewni że wygrają zawsze z nimi się wygrywa (usunięte przez administratora) na wszystkim a zerowy u nich socjal (usunięte przez administratora)

craft

Czytajac taki komentarz o nie wypłacaniu wypłat czy nad godzin uwazam za zwykłe kłamstwo , pracuje w tej firmie już dosyc sporo i oprócz jednej sytuacji do której doszło w 2010 podczas fuzji o system informacji płacowej zwariował , to nigdy nie było sytuacji aby pensja nie była na koncie nie zgodnie z umową. Sprawa dotyczaca nadgodzin które są przelewane z innych spółek nie jest niczym nowym w tym sektorze zatrudnienia. Sprawa najniższej krajowej plus zlecenie z wyrównanie wcale tak żle nie wygląda, ponadto każdy czyta i zna warunki umowy. Firma jest stabilna na rynku i zawsze wypłacalna, proszę pamietać że jeżeli wypłata sie nie zgadza jest forma reklamacji , i niegdy nie zdarza sie ze nie zostaje ona wypłacona, w końcu tą firmą takze kierują ludzie którzy naliczaj pensję. Umundurowania to sprawa menadzera nadzorujacego a nie prawdą jest że mundury nie sa dostarczane, konkurencyjne firmy kasuja pracowników za sorty mundurowe. Nie jestem w żaden sposób opłacowny do wyrazenia pozytywnej opinii , ale zwykłym pracownikiem któremu odpowiadaja takie warunki , ale takze pragnę uswiadomić i nakreślić ze Seris Konsalnet liczy się z ludzmi bo to my pracujemy na ich sukces.....

craft
@Piotr K

Właściciel zakupił funcjonujące przedsiebiorstwo z inwentarzem wiec nie zmieniał prężnie pracujacej firmy.

były z ON
@Jerzy

niezupełnie, ochrona nie jest praca dla każdego z orzeczeniem o niepełnosprawności bo cieciówki dla emerytów i ze schorzeniami psychicznymi odeszły dawno temu. Ochrona to specyficzny zawód i nie każdy się nadaje, jak ktoś chce pospać na służbie to niech idzie do konkurencji Konsalnetu i po 3 miesiącach wykłóca się o niedopłacone wynagrodzenie albo siedzi cicho żeby w robocie się utrzymać. Jest XXI wiek i kontrahenci chcą ochroniarzy zdolnych do ochrony a nie tylko do wydawania i przyjmowania kluczy a potem cywilne ubranko, patelnia z kolacją na korytarzu i spanko.... noooo płatna służba ochroniarza

Jack

Trzeba nieprawidłowości zgłaszać do PIP , Sądu Pracy, ZUS. Jeśli się tego nie robi, to pracownik ochrony nigdy nie wywalczył swoich należności. Ja bez żadnego powodu zostałem zwolniony / miałem umowę o pracę /, odwołałałem się do Sądu Pracy i pracodawca musiał mi zapłacić za wcześniejsze rozwiązanie umowy o pracę, gdyż sąd nie dopatrzył się naruszenia przeze mnie kodeksu pracy. W moim przypadku miałem jeszcze ważną umowę o pracę przez pół roku i za taki okres czasu otrzymałem pieniądze od pracodawcy, na skutek sprawy sądowe w Sądzie Pracy. Jeśli się tylko narzeka, to nic się nie osiągnie. Trzeba tylko powiadamiać odpowiednie instytucje, które podejmują czynności i karzą nieuczciwych pracodawców.

To prawda firma (usunięte przez administratora) wysmzysk (usunięte przez administratora) teraz umowy im opodatk7ja i mają pozamiatane te firmy za parę lat znikną i tak trzymac

Pracownika

Rację że nie polecam firmy. Słabe zarabia,.premier nie ma. Brygadzistka (usunięte przez administratora) za przyjaźnili z kordynadorka. Itd. szkoda słów.

@były z ON

Jak by nie patrzeć na obowiązki to fak jest taki że,cieć na portierni gdzie wydaje klucze i pierdzi w stołek ma taką samą kasę ja ludzie co użerają sie z złodziejami itp.Wspomnieć należy fakt iz KPOF jeżdzący w G.i też niestety maja taką sama kase jak w/w ciec.Pytanie nasuwa się taki-jak mają być konkretni,wyszkoleni i zaangarzowani do pracy w tym zawodzie ludzie? Lepiej sobie klucze wydawać, pooglądac fajne (usunięte przez administratora) jak rano do biur wchodza niż biegac z bronią i nadstawiać głowe.

@Olek

Kolego do urzędu to ludzie przychodza aby sie kawy napić i odpocząc po bieganiu w galeriach za modnymi ciuchami a nie zajmować sie jakimiś sprawami cieci.

Marta39

Wiem o tym pracowałam tam dwa tygodnie. Nie powiedzieli mi że jestem na umowie o pracę tylko na okres próbny i to trzy miesiące. Nie ma wolnego nawet w soboty i niedziele. To jest praca dla ludzi którzy mają w dupie swoje zdrowie i są pracoholikami. Ja nie mogłam pracować na umowie o pracę tylko na umowie zlecenie. Mam pierwszą grupę inwalidzka. Miałam jednak nie okres próbny ale umowę o pracę. Koordynator tak naprawdę nie wie co się tam dzieje a tam jest po prostu tragedia jeśli chodzi o pracę. Na halach często jest się samemu na całej hali bo na zmianie ludzi mało. Powinno być siedmioro przychodzi troje albo czworo. Przerwa jedna na osiem godzin pracy i to 15 minut. Tylko. Ja mam jedno zdrowie. Dlatego składam rezygnacje.

jerzy

Firma konsalnet placila za mnie wyplaty na czas tego nie da sie ukryc ale pracujac u nich mialem umowe na czas okreslony jak stracili obiekty w kaliszu to namawiali mnie na pojscie na l4 bylem 3 y miesiace poszlem im na reke ale zmuszali mnie bym dalej je ciagnal l 4 znajomy prawnik ostrzegal mnie bym nie szedl im na reke bo sie mnie pozbeda wyjasniam ze przyjeli mnie przed emerytura bylem chroniony ale jak odmowilem dalszego l 4 to wymyslali mi prace odlegla od mego miejsca zamieszkania o 400 km w obie strony mieszkalem w wieluniu a prace mi oferowano w poznaniu i koninie gdzie 12 godzinna praca plus dojazdy trwaly by godzinami to byla praca widmo a zeby sie mnie pozbyc robili wszystko by mnie pozbyc jak sie u nich pracuje i wyzyskuja to jest ok a jak czlowiek chory lub cos innego patrza sie pozbyc bez mej wiedzy wyslali mi koperte do domu a w niej grafik a w nim po otwarciu koperty widnialo ze dzis przykladowo otrzymalem list a w nim grafik do pracy ze dzis o 6.00 mialem byc w pracy odleglym o 130 km koninie apsurt list otrzymalem o godzinie 11.30 a rano w tym samym dniu powinienem byc w pracy zalosne uwazajcie na ta firme uwazajcie wyslaqli mi dyscyplinarne zwolnienie zalozylem im sprawe sadowa i przegrali ja odwolali sie i przegrali dalem im 7 m dni na poprawienie swiadectwa pracy pod rygorem ze zglosze do sadu i szybciutko mi przyslali swiadectwo korekte ostrzegam przed ta firma oszukancza wyzyskujaca nie musze juz z niewolnika u nich pracowac mam godna emeryture 3 tys i moga mi na slkoczyc przestrzegam was zanim podejmniecie prace w konsalnecie prosto do sadu idzcie po sprawiedliwosc szefy tam to buce pojecia nie maja rzadnego o pracy robia to co im do glow ich przelozeni daja pozdrawiam omijajcie ta firme szerokim lukiem najlepiej z kilometra

Jerzy

Konsalnet to zla firma nagminne lamanie kodeksu pracy okradanie z godzin praca ponad sile od poniedzialku do soboty pracowalem zalozylem im sprawe w sadzie pracy kalisz przegrali sprawe z kretesem odwolali sie przegrali ich miejsce jest w sadach nie bojcie sie ich do sadu z nimi

Izolda

Kiedy jest wyplata na zlecenie za listopad i kiedy będą nadgodziny za listopad

Kalina

Prawdę Pan napisał , sama to przeżyłam , dla mnie to firma krzak

Profesionalista

Czy Konsalnet zapewnia w pracy wodę, kawę, herbatę i zmianę odpoczywającą?

Przemysław
@Profesionalista

Zmianę odpoczywającą? O co ci tu chodzi?

Profesjonalista
@Przemysław

O to czy w nocy masz prawo oficjalnie odpocząć. Jak można być bez snu 24 godziny? Byłeś w wojsku to powinieneś wiedzieć jak jest np. na warcie.

@Profesjonalista

No ja akurat to nie byłam a opinia widzę zniknęła. To ma się prawo do tego odpoczynku czy nie?

Specjals
@Ewa

Odpoczynek oficjalnie w ochronie? Nie powinno być w ogóle zmian 24, tylko 12. Nie ma porównania jakiejś ochrony do wojska, wiadomo że wszystko co prywatne to chałtura.

Zostaw merytoryczną opinię o SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 6 to opinie pozytywne, 96 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ