SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jerzy

Jezeli chodzi o artykul za pranie odziezy jest super szkoda ze Konsalnet wie dobrze i nie placi mnie wyslali po 8 miu miesiacach za pranie jak zlozylem dokumenty do Sadu Pracy wtedy sie widocznie wystraszyli i wyslali mi na konto 80 zl na odczepne w ogole to nie pasuje ta suma wiec im odeslalem pracowalem u nich 8 miesiecy na zlecenie od maja do wrzesnia i za pranie mi geosza nie dali a kolega pracujacy na zlecenie jak ja mial placone niech Konsalnet wyjasni dlaczego mu placili a mnie nie. Nastepnie pracowalem od pazdziernika do grudnia na umowe o prace czas okreslony tez mi nie placili co powinni wniosek prosty przywlaszczyli sobie moje pieniadze to (usunięte przez administratora) Ja od stycznia bylem na L-4 gdzie Konsalnet stracil obiekty kazali bym im poszedl na L-4 i im pomogl a jak wygraja przetarg prace mi daja przetargi przegrywali a ja po 2 ch miesiacach kazali mi isc na urlop rechabilitacyjny 10 c dni a po nim znow mnie Konsalnet na mawial bym im ciagnal L-4 ale pokazalem im fige z makiem wala przyslowiowego i sie wkurzyli i zaczeli mi szukac odlegle prace zemsta za fige z makiem bo gdybym dalej ciagnal L-4 bylo by cicho ale nie bede im robil przyjemnosci oni nie mieli pracy nie moj problem jest. Wiec wymyslali trasy do pracy jak na rajdach oczywiscie mam na stale orzeczenie o niepelnosprawnosci i na sile by sie mnie pozbyc wymyslali mi prace odlegla raz 560 km w obie strony druga eaza 260 km zalosne to gdzie byli przez dwa miesiace jak im robilem przyjemnosc nie mieli pracy szli na latwizne bym im ciagnal L-4 ale przyjemnosci im i satysfakcji im nie dalem sprawe wygralem a ze sie odwolali to ich problem nie moj nie moga sie pogodzic z porazka Sad Okregowy podtrzyma wyrok bo Konsalnet nic nie ma to ja na nich mam mase dokumentow o nagminnym lamaniu prawa pracy jestem w komfortowej sytuacji bo za pare dni skladam dokumenty na zasluzona emeryture i nie musze u nich ani innych oszukanczych firm pracowac by na mnie zerowali na orzeczeniu gdzie doja z PREFONU 1.200 zl na stopien umiarkowany. Na mnie juz Konsalnet nie zarobi ani grosza. Nie dajcie sie tej firmie pilnujcie sie nagrywajcie rozmowy dokumenty kompletujcie w razie pojscia do Sadu Pracy ja to zrobilem opisalem Konsalnet do innych urzedow za lamanie prawa lacznie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich oraz Panstwowa Inspekcja Pracy tak kochani trzymajcie moje akta sa grube bardzo grube.Wyrok Sadu Okregowego oglosze wam na forum zgodnie z obietnica.

Jerzy

Konsalnet to zla firma nagminne lamanie kodeksu pracy okradanie z godzin praca ponad sile od poniedzialku do soboty pracowalem zalozylem im sprawe w sadzie pracy kalisz przegrali sprawe z kretesem odwolali sie przegrali ich miejsce jest w sadach nie bojcie sie ich do sadu z nimi

Przemysław

Skąd taka opinia? Opiszesz dokładniej swoje doświadczenia? Tak mało płacą?

Kiler
@Przemysław

Co tam napisał?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. zabezpieczeń technicznych i monitoringu w firmie SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
jerzy

Witam pragne ostrzec was przez podjecie poracy w Konsalnet bo mnie oszukali chcieli wydymac przyjeli mnie do pracy pol roku robilem na umowe zlecenie maja orzeczenie umiarkowane nie placili mi za pranie a koszule ich pralem dwa razy w tygodniu za frico inni ktorzy pracowali na zlecenie mieli placone bo donosili szefowi kapusie koszule ktore dostalem byly to XXXL po dwoch praniach juz XXL a po 3ch praniach XXL material lichy marynarke jak uszyli to rekaw jeden mial 10 cm dluzszy od drugiego po pol roku dostalem umowe na czas okreslony na 3 lata na umowie pracowalem jeszcze 3 y miesiace i H i M Y PODZIEKOWALY Konsalnetowi za wspolprace stracily w Kaliszu NETTA ORAZ H M mnie namawiali bym poszedl na l-4 i ratowal im tylki bylem na l-4 3 y miesiace ale caly czas obiecywali mi orace jak cos przejmna po l-4 namawiali mnie bym wziol 10 dni rechabilitacyjne a potem znow na l-4 poszlem do znajomego prawnika i mnie ostregl bym nie ronil im przyjemnosci bo mimo ze mnie namawiaja na l-4 moga sie mnie pozbyc bo choruje a wcale nie chorowalem robilem im przyjemnosc po prostu jak sie zburzylem i opomnialem ze prace obiecana mi niue dawaja nie bralem l-4 juz i zadzwonilem do kadr ze jestem bez pracy nie z mej winy pani kadrowa sie zdziwila bo mowi ze ma tyle pracownikow ze sie nie orientuje odzwonila mi ze moj szef sie zwolnil i wcale sie nie dziwie mial 40 lat a w Konsalnecie dorobil sie zawalu serca od nadmiaru pracy ciagle byl w drodze papiery itp w kazdym razie przejal mnie drugi szef bardzo zdesperowany msciwy zlosliwy w ogole to zle ubrany i chamski ma obiekt w kaliszu leroy merlin cwaniaczek wszyscy sie go bali i pani kadrowa mnie skontaktowala z tym chamem i do mnie zadzwonil by sie umowic na obiekcie leroy merlin kalisz bylem tam i jak tylko weszlem na obiekt do socjalnego od razu rzucil mi kartke na stolik mowiac mam propozycje pracy za poznaniem i dal mi kartke do podpisu bym podpisal ze odmawiam pracy cwaniak chcial sie mnie pozbyc nic nie podpisalem i straszyl mnie sadem ja mu odpowiedzial ze to ja pojde do sadu pracy rozeszlismy sie w spokoju a za dwa dni dostalem nastepny telefon od pana Marka M. BYSMY ZNOWU SIE SPOTKALI na tym samym obiekcie bylem juz z kolega jako swiadek bo ostatnio na spotkaniu mnie straszyl wiec spotkalismy sie ponownie i to samo propozycja pracy do konina i znow kartka ze odmawiam nic mu nie podpisalem bo niby czemu bym mial podpisac bardzo sie wkorzyl i mowi spotkamy sie w sadzie ja mowie bede wa sprawe zakladal pragne podkreslic ze do poznania z wielunia gdzie mieszkalem mam 450 km w obie strony do tego jazda i praca 12 godzin to przesada druga praca konin to 250 km dojazd i praca 12 godzin druga przesada chcieli sie mnie pozbyc bo prace stracili obiekty a ja bylem chroniony przed emerytura i chcieli sie mnie w perfidny okrutny sposob pozbyc a mamy XXI wiek ale w konsalnecie tak to dziala najdziwniejsze jest to ze po rozmowie gdzie nic nie ustalilismy przyslali mi koperte tak jakby dzis od listonosza o godzinie 12.20 a w niej grafik do pracy do konina na godzine 6.00 dzis od rana chory poysl to desperacja konsalnetu byla by mnie sie pozbyc za tydzien przyslali mi porzucenie pracy wnioslem sprawe do sadu pracy kalisz do miejsca zatrudnienia i sprawe wygralem oni sie odwolali i przegrali sprawe definitywnie wyplacili odszkodowanie i dalem im 7 dni pod rygorem sadowym ze maja zrobic korekte swiadectwa pracy w ciagu 7 dni i przyslali tak ze ostrzegam przed ta fira zwana kogucik oszusci mi jeden miesiac wyplacili za ryczalt dojazd do pracy a za dwa miesiace chcieli mnie oszukac napisalem do PREFONU i kasa sie znalazla zlodzieje jedne oszuku8ja na godzinach maja z prefonu 1250 zl na stopien umiarkowany omijajcie ta firme szerokim lukiem OSTRZEGAM WAS POZDRWAIAM OSTRZEGAM TEZ ZE PISZAC PRAWDE MODERATOR WYCINA TEKSTY PISANEPISALEM DO RZECZNIKA SKARGE CZEKAM NA ODPOWIEDZ

@jerzy

Prawda jest taka że konsalnet łamie przepisy oszukują na godzinach i nie tylko okradaja pracowników a dowodem są sprawy wygrywane przez pracowników ja z konsalnetem wygrałem w Kaliszu na pierwszej rozprawie konsalnet się odwołał był pewien że wygra i Sąd podtrzymał mój wyrok ma wygrana idźcie do sądów tam jest sprawiedliwość na ciuchach oszczędzają masakra

@Jerzy

Czyli z tego co piszesz wynika, że nieistotne, któy pracownik założy sprawę ma pewność że ją wygra?

jerzy

Witam pragne ostrzec was przez podjecie poracy w Konsalnet bo mnie (usunięte przez administratora) chcieli wydymac przyjeli mnie do pracy pol roku robilem na umowe zlecenie maja orzeczenie umiarkowane nie placili mi za pranie a koszule ich pralem dwa razy w tygodniu za frico inni ktorzy pracowali na zlecenie mieli placone bo donosili szefowi kapusie koszule ktore dostalem byly to XXXL po dwoch praniach juz XXL a po 3ch praniach XXL material lichy marynarke jak uszyli to rekaw jeden mial 10 cm dluzszy od drugiego po pol roku dostalem umowe na czas okreslony na 3 lata na umowie pracowalem jeszcze 3 y miesiace i H i M Y PODZIEKOWALY Konsalnetowi za wspolprace stracily w Kaliszu NETTA ORAZ H M mnie namawiali bym poszedl na l-4 i ratowal im tylki bylem na l-4 3 y miesiace ale caly czas obiecywali mi orace jak cos przejmna po l-4 namawiali mnie bym wziol 10 dni rechabilitacyjne a potem znow na l-4 poszlem do znajomego prawnika i mnie ostregl bym nie ronil im przyjemnosci bo mimo ze mnie namawiaja na l-4 moga sie mnie pozbyc bo choruje a wcale nie chorowalem robilem im przyjemnosc po prostu jak sie zburzylem i opomnialem ze prace obiecana mi niue dawaja nie bralem l-4 juz i zadzwonilem do kadr ze jestem bez pracy nie z mej winy pani kadrowa sie zdziwila bo mowi ze ma tyle pracownikow ze sie nie orientuje odzwonila mi ze moj szef sie zwolnil i wcale sie nie dziwie mial 40 lat a w Konsalnecie dorobil sie zawalu serca od nadmiaru pracy ciagle byl w drodze papiery itp w kazdym razie przejal mnie drugi szef bardzo zdesperowany msciwy zlosliwy w ogole to zle ubrany i chamski ma obiekt w kaliszu leroy merlin (usunięte przez administratora) wszyscy sie go bali i pani kadrowa mnie skontaktowala z tym chamem i do mnie zadzwonil by sie umowic na obiekcie leroy merlin kalisz bylem tam i jak tylko weszlem na obiekt do socjalnego od razu rzucil mi kartke na stolik mowiac mam propozycje pracy za poznaniem i dal mi kartke do podpisu bym podpisal ze odmawiam pracy (usunięte przez administratora) chcial sie mnie pozbyc nic nie podpisalem i straszyl mnie sadem ja mu odpowiedzial ze to ja pojde do sadu pracy rozeszlismy sie w spokoju a za dwa dni dostalem nastepny telefon od pana Marka M. BYSMY ZNOWU SIE SPOTKALI na tym samym obiekcie bylem juz z kolega jako swiadek bo ostatnio na spotkaniu mnie straszyl wiec spotkalismy sie ponownie i to samo propozycja pracy do konina i znow kartka ze odmawiam nic mu nie podpisalem bo niby czemu bym mial podpisac bardzo sie wkorzyl i mowi spotkamy sie w sadzie ja mowie bede wa sprawe zakladal pragne podkreslic ze do poznania z wielunia gdzie mieszkalem mam 450 km w obie strony do tego jazda i praca 12 godzin to przesada druga praca konin to 250 km dojazd i praca 12 godzin druga przesada chcieli sie mnie pozbyc bo prace stracili obiekty a ja bylem chroniony przed emerytura i chcieli sie mnie w perfidny okrutny sposob pozbyc a mamy XXI wiek ale w konsalnecie tak to dziala najdziwniejsze jest to ze po rozmowie gdzie nic nie ustalilismy przyslali mi koperte tak jakby dzis od listonosza o godzinie 12.20 a w niej grafik do pracy do konina na godzine 6.00 dzis od rana chory poysl to desperacja konsalnetu byla by mnie sie pozbyc za tydzien przyslali mi porzucenie pracy wnioslem sprawe do sadu pracy kalisz do miejsca zatrudnienia i sprawe wygralem oni sie odwolali i przegrali sprawe definitywnie wyplacili odszkodowanie i dalem im 7 dni pod rygorem sadowym ze maja zrobic korekte swiadectwa pracy w ciagu 7 dni i przyslali tak ze ostrzegam przed ta fira zwana kogucik (usunięte przez administratora) mi jeden miesiac wyplacili za ryczalt dojazd do pracy a za dwa miesiace chcieli mnie oszukac napisalem do PREFONU i kasa sie znalazla (usunięte przez administratora) jedne oszuku8ja na godzinach maja z prefonu 1250 zl na stopien umiarkowany omijajcie ta firme szerokim lukiem OSTRZEGAM WAS POZDRWAIAM OSTRZEGAM TEZ ZE PISZAC PRAWDE MODERATOR WYCINA TEKSTY PISANEPISALEM DO RZECZNIKA SKARGE CZEKAM NA ODPOWIEDZ dlaczego przegraliscie ze mna sprawy sadowe

jerzy

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Konsalnet Security Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Bubu

Bo są traktowani jak smieci zero komunikacji między kierownictwem a pracownikami. Dlatego niektórzy sami odchodzą a niektórzy są zwalniani bo jaka płaca taka praca.

Kowalski

Najczęściej zwalniają się bo mają komorników, a firma nie płaci pod stołem lub nie chcą pracować, bo się od nich cokolwiek wymaga

@Kowalski

Czyli w sumie wina po obydwu stronach? A tak z ciekawości skoro coś jest pod stołem to nie jest na umowie raczej, więc jak komornik mógłby tę część wynagrodzenia ściągnąć niby?

jerzy

Witam straszenie Sadem szanowni panstwo to nic ciekawego z waszej strony moim obowiazkiem jest ujawnic prawde vt ostrzec innych by sue nie dali oszukiwac ja mam grafiki 7 razy w tygodniu praca na H M Galeria ul. Gornoslaska sklep H M numer 126 gdzie mialem bardzo dobra opinie pani kierownik oraz pracownikow prosze mi wyjasnic dlaczego nie placiliscie mi za pranie a osoba wybranym bylo placone pytam pytam dlaczego placiliscie mi za ryczalt daliscie za pazdziernik 2019 r a za lisyopad grudzien nie pytam jak zwrocilem sie do PREFONU pieniazki sie odnalazly co lczyliscie ze sie wzbogacicie ciesze sie ze sie odwolaliscie ja sie ciesze ze wygralem sprawe w I szej Instancji jedyne co moze Sad Okredowy zrobic to uyrzymac w mocy a bardzo prawdopodobne ze wam dolaza do pieca nie moze byc tak ze lamiecie prawo wystarczy poczytac wasze komentarze mnie wystarczylo pracujac te 8 m miesiecy by dowiedziec sie o was i lamaniu prawa jestem szczesliwy z wyroku liczyliscie ze nie pojde do Sadu po drugie ciesze sie ogromnie z przejscia na zasluzona emeryture jestem szczesliwy ze w takiej zlej firmie juz nie pracuje zadnego szacunku zero pozdrawiam, moje motto to omijajcie Konsalnet z daleka szerokim lukiem ja do Sadu poszlem po sprawiedliwosc polecam wam idzcie tez polecam na kazdym kroku lamiecie prawo i okradacie mnie za pranie oraz ryczaltu.Najgorsza firma w naszym kraju wstydzcie sie konsalnet sprawe w kaliszu ze mna przegraliscie odwolaliscie sie od wyroku i przegraliscie wstyd okradac i oszukiwac pracownikow omijajcie ta firme szerokim lukiem najlepiej z 1 go kilometra przed emerytura bylem chroniony wstyd

Łukasz

Nie polecam ze względu na nową koordynator obiektów biedronka-Panią Katarzynę. Pani poinformowała mnie sms-em, że 24.05 mam dzień wolny od pracy, jak się później dowiedziałem od osób pracujących w Seris, nie tylko ten dzień mam wolny, ale wcale już mam nie przychodzić do pracy. Pani Katarzyna nie raczyła mnie o tym poinformować, nie znam przyczyny takiej decyzji, gdyż ta Pani nie odbiera telefonu. Nie polecam współpracy z tą osobą, chociaż firma sama w sobie nie jest złym miejscem do pracy, pod warunkiem, że nie trafi się na kogoś podobnego do niej. Dowiedziałem się również, że nie jestem pierwszą osobą tak potraktowana przez Panią Katarzynę. Sprawa zgłoszona do managera, czekam na decyzję w tej sprawie.

Robert
@Łukasz

Nie doczekasz się, takich jak ona w tej posranej firmie jest większość..banda tchórzy, bez jaj i honoru , unikający jak ognia uczciwości...żenada

Jerzy

Witam ja z nimi. Problemu nie miał. Do sądu z nimi. I. Wygrałem nie dajcie się manipulować sąd sąd basta

jerzy

Powiem tak że Konsalnet obojętnie jaki czy sp. Z. O. O czy security to to samo tylko nawy spółek. Ostrzegam wszystkich przed podejmowaniem pracy w tej pseudo firmie.Oczywiscie najniższa krajowa, Za nadgodziny nie płacą tylko jest umowa o pracę i zlecenie co już jest lipą, non stop wypłaty się nie zgadzają i oczywiście nie można się doprosic pieniędzy, ciuchy które przysługują trzeba się prosić bo non stop jest tekst że wiozą, urlop to kpina bo oczywiście wiecznie nie ma ludzi, za obstawe meczy jest 50 zł np żużel czy koszykówka(kpina) i połowa ludzi po meczach nie otrzymuje za nie wynagrodzenia i niektórzy się wykłucą a niektórzy poprostu machną reką i zostają okradzeni.Do firmy przyjmują kryminalistów i wiedząc o tym i tak dają im do podpisania oświadczenie że nie byli karani. Niech nikt nie myśli że to wyssane z palca, ja pracuje już tam długi czas i wiem co mówię ale mam nadzieję że niedługo. (usunięte przez administratora) i nic więcej nie rozumiem że państwo na to pozwala jak tak ich (usunięte przez administratora)

jerzy

Witam moge tylko przekazac ze bylem przed emerytura pracowalem u nich konsalnet i ze mna przegrali ze mna w sadzie dostali popalic cwaniaczki nie bojcie sie isc do

Robert Łódź

Firma , jaka firma ....Począwszy od D- cy zmiany , przez koordynatora -kierownika , dyrektora , po prezesa z Warszawy p.Dariusza W.....to poprostu banda manipulatorów, tchórzy, ludzi bez zasad I honoru....Jestem emerytowanym strażakiem PSP ŁÓDŹ, z gruntownym , merytorycznym wyszkoleniem pożarniczym.Bylem zatrudniony na nowym łódzkim obiekcie na monitoringu (centrala , czujki liniowe , czujki dymu i temperaturowe , ropy itp...) oprócz tego normalny nadzór kamerowy obiektu...Z minuty na minutę, bez powodu i żadnej przyczyny zostałem odsuniety że stanowiska pracy przez d- ce zmiany p.Andrzeja...nota bene , (usunięte przez administratora), chama i (usunięte przez administratora), który ludzi z tzw grupa nazywa (usunięte przez administratora), ubezwlasnowolnymi (usunięte przez administratora)....Pan koordynator p.Mariusz W. wogole na to nie zareagował i poparł p.Andrzeja . Pomimo obietnic mojego powrotu na stanowisko (dwa m-ce temu ) do dziś nikt niczego mi nie zarzucił, ani nie uzasadnił...Moje próby interwencji w centrali w Warszawie , w dyrekcji w Łodzi i nawet u Pana prezesa Tomasza W.....nie przyniosły żadnych rezultatów......nawet nie dostałem odpowiedzi na kilkunastokrotne próby maili , telefonów i SMS,ow...Olewają i traktują ludzi jak ścierki do podłogi i przedmioty...będziecie dla nic nic nie znaczącymi zerami....Dlatego twierdzę, że ta banda tchórzy bez honoru , zasad o zerowej moralności i IQ 36.6, nie zasługuje nawet na to , żeby się denerwować i patrzeć na ich (usunięte przez administratora)......Odradzam współpracę, chyba ,że jesteście masochistami lubiącymi poniżanie i słuchanie bzdur, jakie pseudo d-cy zmian mają wam do przekazania , bo w moim przypadku p.Andrzej próbował uczyć przepisów I zasad pożarowych, choć w pożarnictwie spędziłem ponad 20 lat....poprostu niereformowalna banda zosnych ludzików, która dostała władze, a o merytoryzmie w pracy nie mają pojęcia...Bylejakosc to ich motto...a główna zasada oceny samych siebie . .Mierny , bierny ..ale wierny...żenada. Panie Prezesiku Tomaszu W....ze Stolicy.....niech Pan wykaże się odwaga , honorem i uczciwością...wyjaśni ta sprawę i zrobi porządek z tą banda zalosnych" profesjonalistow" , póki jest jeszcze na to czas i nie doprowadzili do jakiegoś nieszczęścia, albo wstydu dla Pana i pańskiej firmy........tak , że Seris.......to poprostu jedna wielka żenada.....(usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)w jednym...pozdrawiam Robert z Łodzi...

Marta39

Moja opinia co do pracy jest negatywna. Absolutnie.

to firma sciema , szukają naiwnych i tyle

Mateusz

Firma nie wypłacalna, wiecznie przy wypłatach brakuję sporej sumy pieniędzy a menadżer pali głupa że nie możliwe. Temat sprawdzony na kilku różnych obiektach i wszędzie to samo, firma przekręt! Nie polecam

Przemysław
@Mateusz

Dobrze że o tym informujesz! Sporych kwot brakuje? I jak firma potem to reguluje? Płacą później czy trzeba po sądach biegać?

Magda

Hej! czy są jakieś premie dla pracowników?

Anonimowy1963
@Magda

Nie ma premii i nigdy nie było ewentualnie będzie Ci brakowało pieniądzy na wypłacie

Marcin Sz
@Magda

Premii brak bo plany są nierealnie policzone, wg ich oceny rolowanie przychodów (co tak naprawdę powinno się nazywać wykładniczą gdyby mieli choć trochę elementarnej wiedzy Panowie z IV I V p) zabieranie prowizji za tematy indywidualne przyczynia się do większego zaangażowania w prace..... ;) serio poszukajcie roboty gdzieś indziej u rzetelnego pracodawcy:

Gosia
@Magda

Premie tak dla szefów są jedynie

Kuba
@Magda

Premie dla buców szefów co bony z Biedronki przywłaszczyli dla szarego zero nie ma nic

Olek.
@Anonimowy1963

My ryjemy na pyszczku na szefow bucow co pojecia nie maja o pracy a grafiki ukladaja pod siebie i znajomym donosiciela i kapo gdzie sprawiedliwosc jedyna w Sadach Pracy.

Pawel
@Marcin Sz

PIT KONSALNET IDZIE NA LATWIZNE MA OBOWIAZEK WYDAC PIT BYLEM W URZEDZIE SKARBOWYM I PANI POWIEDZIALA LASKI NIE ROBIA MUSZA WYSLAC PIT OBOWIAZKOWO TO NIE ZGODNE Z PRAWEM (usunięte przez administratora)

JUREK
@Pawel

Ja wyslalem pismo o PIT-11 poleconym i szybciutko otzymalem mozna przyslac mozna.

Jozek
@Magda

Nie ma nigdy nie było dziadowstwo dla siębie mają za naszą charowke

Pracownika
@Magda

Nie ma żadnej premier. Pracowałam o jest gorzej. Ciężka praca a kasa słaba.

@Magda

No to może tak,a co to jest takiego ta premia bo ja pracuje juz ponad 10 lat i nie słyszałem żeby cos takiego było.

Zostaw merytoryczną opinię o SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 6 to opinie pozytywne, 96 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ