SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jas

Dementując „rewelacje” przekazywane przez Pana Jerzego pan Jerzy ma was gleboko papiery juz zlozone na zasluzona emeryture i jest szczesliwy zapewne ze w tym szmbie juz nie musi dac sie (usunięte przez administratora)z prania eyczaltu itp. wstyd wstyd Konsalnet miejmy nadzieje ze to nie pierwsza wasza sprawa w Sadach Pracy i nie ostatnia moze to co piszemy na forum was cos nauczy.

Jas

Dementując „rewelacje” przekazywane przez Pana Jerzego pan Jerzy ma was gleboko papiery juz zlozone na zasluzona emeryture i jest szczesliwy zapewne ze w tym szmbie juz nie musi dac sie okradac z prania eyczaltu itp. wstyd wstyd Konsalnet miejmy nadzieje ze to nie pierwsza wasza sprawa w Sadach Pracy i nie ostatnia moze to co piszemy na forum was cos nauczy.

JUREK

Konsalnet nie moze sie pogodzic z porazka gdzie sprawe definitywnie przegrali w Sadzie Pracy w Kaliszu Sad Pierwszej Instancji jestem zadowolony z wyroku usatysfakcjonowany radosny wyrokiem Sadu maja wyplacic za miesieczne wypowiedzenie 2.600 brutto poprawic swiadectwo pracy pokryc koszty sadowe ja jestem szczesliwy i usmiechniety bo przechodze na zasluzona emeryture i znow jestem szczesliwy ze nie musze pracowac w firmie ktora mnie oszukiwala nie placac ryczaltu oraz prania koszul . Odwolali sie od tego wyroku BO NIE MOGA POGODZIC SIE Z PORAZKA TAKIE FIRMY TRZEBA PIETNOWAC I OSTRZEGAC INNYCH BY NIE MIELI PROBLEMOW JAK JA CO BEDAC NA OKRESIE OCHRONNYM WYMUSZALI NA MNIE TO CO JEST NIE ZGODNE Z PRAWEM W OKRUTNY SPOSOB SIE MNIE POZBYLI. OSWIADCZAM ZE WSZYSTKO JEST PRAWDA I PTZYSIEGAM WAM KOCHANI ZE NAPISZE WAM NA PORTALU O WYNIKU SPRAWY Z ODWOLANIA SIE KONSALNETU .

JUREK

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. zabezpieczeń technicznych i monitoringu w firmie SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Grazyna

Firmy co (usunięte przez administratora)tepic naglasniac by innym zylo sie lepiej w Konsalnecie najlepiej z daleka od tej firmy isc gdzie indziej praca od poniedzialku do piatku wekendy wolne szanuja czlowieka a nie jak w Konsalnecie jezdza na czlowieku jak bay jaga na miotle ponizanie dodnosci pracownika bo chca wiecej i wiecej z czlowieka wydoic jak krasule laciata omijajcie to (usunięte przez administratora)z daleka. bo garb czeka w tej firmie i glodowa emerytura.W Konsalnecie swiatek piatek i niedziela i 2200 wyplaty. Szok.

Rozczarowany

Szukając będąc jednocześnie zarejestrowany w Urzędzie Pracy,mając orzeczenie II grupy odpowiedziałem na ofertę pracy w tej firmie.Po wypełnieniu tony papierów [jeden z nich dotyczy zatrudnienia w drugiej firmie] zostaliśmy zawiezieni na obiekt.Ogromna budowa i to budowa należąca do UMK na którym studiują ludzie którzy w przyszłości mają lub wręcz będą kształtować prawo w tym kraju.W dzień dwie osoby a w nocy jedna!To usłyszeliśmy na dzień dobry.Ogromny obszar budowy w nocy ma pilnować jedna osoba z II grupą niepełnosprawności mająca jednocześnie problem z poruszaniem.Gdyby to było pilnowanie polegające na dozorowaniu i od czasu do czasu wyjściem w teren to można powiedzieć ok.Nawet dla zdrowia.Tu jednak poszli dalej.Zainstalowanie trzech punktów w których trzeba "meldować się" co godzinę,mając naturalnie wspomnianą rozległość terenu wskazuje że przez całą noc na 12 godzinnym dyżurze ani przez chwilę nie usiądziesz!!!Jedyne o czym nie wspomniano to kierunek w którą stronę ale chodzisz przez całą noc!Nikt nawet nie zapytał czy dasz radę,widząc inwalidztwo ludzi.Tam jest z 6-7 hektarów do obejścia i pytam co na to Inspekcja Pracy?Czy te firmy,mające status ZPCHR ktoś kontroluje czy fakt ten pomaga jedynie firmie uzyskiwać specjalne refundacje,zwolnienia,generalnie zyski za zatrudnienie "kalekich" ludzi?Że w tym kraju wszystko możliwe to już wiem ale może warto tą kwestią kogoś zainteresować?

cezar
@Rozczarowany

co godzina obchód to luksus u nas co 15min.

@Rozczarowany

Jak masz układy zaraz cie przyj na zresztą tam ciągle brakuje ludzi na okraglo

@Rozczarowany

Wszystko się zgadza i wszyscy o wałach wiedzą

Arek
@Rozczarowany

Oczywiście że Inspekcja Pracy kontroluje ale musisz na nich napisać skargę to ich przewala do góry nogami może być prawdziwy anomim sprawdza na nich nie jeden był pisany nie cackać się z nimi tyle lat po wojnie dziadkowie krew przelewali a spółka okrada z czego się da. Wstyd i hańba.

@Rozczarowany

Uwaga. Uwaga. UWAGA. ZANIM PODEJMNIECIE PRACE W KONSALNECIE I PODPISZECIE UMOWE Z NIMI UWAZNIE PRZECZYTAJCIE BO MOZE BYC ZA POZNO A JAK POJDZIEDZIE DO SADU PRACY TO MIEJCIE DOKUMENTY O LAMANIU PRAWA JA ICH DO SADU DALEM DUZO KOPI OCZYWISCIE BO ORYGINALY KTORE POSIADAM DOSTALEM LEGALNIE OD SZEFA MAM DO W GLADU I NA PAMIATKE POKAZUJE WNUCZKA BY DO TEJ FIRMY NIE SZLY I INNYM BY OSTRZEC PRZED PROBLEMAMI. .Pismem z dnia 01.04.2020 jest to ROZWIAZANIE UMOWY BEZ WYPOWIEDZENIA. Cytuje dzialajac na podstawie art. 52 paragraf 1 pkt.1 ustawy z dnia 26.06.1974 kodeks pracy z dniem otrzymania przez pana niniejszego pisma roawiazuje z panem umowe o pracezawarta w dniu 2019.09.01r. Powodem rozwiazania z panem umowy o prace bylo ciezkie naruszenie podstawowych obowiazkow pracowniczych polegajace na niestawieniu sie do pracy dnia 12.03,2020 r i nie spelnienie obowiazku poinformowania pracodawcy. PRAGNE PRZYPOMNIEC ZE TO PISMO PELEN KLAMSTW JEST ZEMSTA ZA TO ZE ODMOWILEM KONSALNETOWI POJSCIA NA DALSZE L-4 PYTAM JAKIM PRAWEM MIALBYM ISC BEDAC DWA MIESIACE NA L-4 PRACY NIE MIELI. CZYTAJCIE UWAZNIE JAK KONSALNET MNIE ZASTRASZAL CYTUJE - Pracodawca informuje pana zejest pan zobligowany do usuniecia plikow prywatnych nosnikow danych i zwrotu dokumentow zwiazanych z dzialalnoscia pracodawcy. Pracodawca informuje rowniez iz swiadectwo pracy zostanie przygotowane i przekazane panu osobiscie lubwyslane na adres wskazany przez pana Pracodawcy w aktach osobowych. Podpisal KOORDYNATOR DZIALU UR Emila R. Tak nekaja i strasza pracownikow do Sadu z takimi tekstami.

Danuta
@Rozczarowany

Prawda na niepenosprawnych firma Konsalnet zeruje doja z PREFONU 1200 zl na stopien umiarkowany co miesiac nie dajmy sie (usunięte przez administratora)na wszystkim czym wiecej godzin tym wiecej z nich (usunięte przez administratora).

Jolanta

Ludzi straszą ciekawe czy się nie wstydzi konsalnet tych tekstów wstyd i hańba dobrze ze gościu treść udostępnił dobrze wiedzieć to zastraszanie masakryczna firma (usunięte przez administratora).

Zenon Warszawa

Konsalnet to porazka skandal okropna firma

Pawel

Pismem z dnia 01.04.2020 jest to ROZWIAZANIE UMOWY BEZ WYPOWIEDZENIA. Cytuje dzialajac na podstawie art. 52 paragraf 1 pkt.1 ustawy z dnia 26.06.1974 kodeks pracy z dniem otrzymania przez pana niniejszego pisma roawiazuje z panem umowe o pracezawarta w dniu 2019.09.01r. Powodem rozwiazania z panem umowy o prace bylo ciezkie naruszenie podstawowych obowiazkow pracowniczych polegajace na niestawieniu sie do pracy dnia 12.03,2020 r i nie spelnienie obowiazku poinformowania pracodawcy. PRAGNE PRZYPOMNIEC ZE TO PISMO PELEN KLAMSTW JEST ZEMSTA ZA TO ZE ODMOWILEM KONSALNETOWI POJSCIA NA DALSZE L-4 PYTAM JAKIM PRAWEM MIALBYM ISC BEDAC DWA MIESIACE NA L-4 PRACY NIE MIELI. CZYTAJCIE UWAZNIE JAK KONSALNET MNIE ZASTRASZAL CYTUJE - Pracodawca informuje pana zejest pan zobligowany do usuniecia plikow prywatnych nosnikow danych i zwrotu dokumentow zwiazanych z dzialalnoscia pracodawcy. Pracodawca informuje rowniez iz swiadectwo pracy zostanie przygotowane i przekazane panu osobiscie lubwyslane na adres wskazany przez pana Pracodawcy w aktach osobowych. podpisal KOORDYNATOR DZIALU UR Emila R. Tak nekaja i strasza pracownikow do Sadu z takimi tekstami.

Jan
@Pawel

Ładnie ludzi straszą ciekawe czy się nie wstydzi konsalnet tych tekstów wstyd i hańba dobrze ze gościu treść udostępnił dobrze wiedzieć to zastraszanie masakryczna firma (usunięte przez administratora)

Zenon Warszawa
@Pawel

To juz porazka robisz u nich i masz nic nie mowic tylko przytakiwac a oni lamia prawo.

Ryzy

Nigdy nie pojde do tej zlej firmy tam okradaja z godzin z czego tylko sie da

Basia
@Ryzy

Prawda to prawda.

Ryzy

Konsalnet to sobie moze nic nie moze bo sprawe przegrali za na gminne lamanie prawa pracy i od sprawiedliwosci sa Sady stoja na strazy a odwolanie to kwestia czasu do porazki ciezko im sie przyznac to totalna porazka do firmy maja problem moze innym pracownikom cos to pomoze ciesze sie ze nie musze pracowac u tych co oszukuja mnie na praniu oraz ryczalcie a takze wymyslali odlegle prace 560 km do Poznania a druga do Konina mam orzeczenie na stale o niesprawnosci takie odleglosci nie byl by w stanie pokonac zdrowy czlowiek, to robili po to jak im pokazalem wala ze nie pojde na dalsze L - 4 bylem tez chroniony przed emerytura i wymyslali jak sie mnie pozbyc. Jestem zadowolony wyrokiem Pierwszej Instancji bo sprawe Konsalnet przegral na wejsciu. Jestem tez zadowolony ze za tydzien skladam dokumenty na zasluzona emeryture i Konsalnet mi moze tylko po zazdroscic. Zanim podejmniecie u nich prace po czytajcie komentarze i opinie o tej firmie to co robia to totalna porazka.

Ryzy

Konsalnetowi covid-19 oraz Sady Pracy utrudniaja (usunięte przez administratora)galerie dlugo nie beda otwarte a to cieszy maja problemy.

Pawel

Koledzy i koleżanki dziś szef zaproponował nam abyśmy poszli na L - 4 bo galerie zamknięte czytaliśmy artykuł kolegi Pana Jurka wszystko się zgadza szef nie był zadowolony nie zgodziliśmy zobaczymy co dalej rozważymy może Sąd Pracy bo innej pracy nie mają

Darek
@Pawel

Maja jazda na mopach (usunięte przez administratora)

Ryzy

Przecież to normalna praktyka firmy konsalnet - przenoszenie pracownika do pracy odległej o setki kilometrów aby sam się zwolnił

Jurek

17.02.2021 W SADZIE W KALISZU GODZINA 11.30 WYROKIEM SADU PRACY PRZEGRALISCIE SPRAWE MACIE COS DO WYTLUMACZENIA CZEKAM NA ODPOWIEDZ DLACZEGO NIE PLACILISCIE ZA CALY MOJ OKRES ZA PRANIE ODMAWIALISCIE MI 15 TO MINUTOWYCH PRZERW W PRACY USTANOWIONE PRZEZ PREFON NIE PLACILISCIE RYCZALTU DOPIERO PO ZWROCENIU SIE PRZEZEMNIE DO PREFONU ODDALISCIE KASE WSTYD I HANBA Z POWAZANIEM BYLY PRACOWNIK WASZ KTORY MA ORZECZENIE NA STALE UMIARKOWANE ALE NIE DAM WAM TEJ PRZYYJEMNOSCI BYSCIE KASE DOILI ZE MNIE MA INNA FIRMA W KTOREJ PRACUJE CIESZE SIE OGROMNIE SUPER PRACA SUPER SZEF SUPER SOCJAL POZDRAWIAM

Grzes
@Jurek

Popieram Pana Jurka tam tak jest w tym (usunięte przez administratora)

Lusia
@Grzes

Czytając to co napisał Konsalnet sprostowanie do Pana Jurka to jakieś wypociny gratuluję Panu Wygranej a to jest wyrok tyle że nie prawomocny ale czym prędzej tym później się uprawomocni na Pana korzyść takie spółki jaskółki trzeba tępić by nie robiły krzywdy innym żeby Pana tak traktowano i oszukiwani to już poniżej pasa co ta spółka reprezentuje Zero Nico

Pracodawca uczciwy do bolu
@Grzes

Panie Jerzy szacunek wielki ze ktos sie wziol za to wielkie zlo wielka mi spolka ze w Sadzie wyladowala hi ha

Olek
@Grzes

Ten konsalnet faktycznie robi waly

@Lusia

Dokładnie tak walić Konsalnet to okradaja z czego się tylko da pół roku praca u nich w swoim garniturze masakra jakaś a socjal zerowy żerują na nas.

@Olek

Jurek

FIRMA WIDMO KONSALNET NIBY NAJWIEKSZA ALE NAJGORSZA DOWODEM JEST TO ZE 17.02.2021 W SADZIE PRACY W KALISZU FIRMA KONSALNET NAJWIEKSZA NIBY W POLSCE O GODZINIE 11.30 PRZEGRALA SPRAWE SADOWA NA ZLE TRAKTOWANIE SWOJEGO PRACOWNIKA GDZIE Z KONCEM GRUDNIA STRACILI OBIEKTY W KALISZU MIEDZY INNYMI H M NA UL. GORNOSLASKIEJ W AMBER GALERIA KAZALI MI ISC NA L-4 I CIAGNAC ILE SIE DA ROBIC IM PRZYJEMNOSC BYC STRATNYM NA L-4 ALE TO IM LATALO PO 3 CH MIESIACACH PRZEBYWANIA NA L-4 FIRMA BY MNIE USPOKOIC KAZALI MI ISC NA 10 CIO DNIOWY URLOP RECHABILITACYJNY A POTEM ZNOWU NA L-4 GDYBY NIE MOJA CZUJNOSC I ZREZYGNOWANIE Z L-4 FIRMA TA PO DWOCH MIESIACACH BY SIE MNIE POZBYLA A TO DLATEGO ZE BYM DALEJ CHOROWAL MIMO ZE TA FIRMA NIE MIALA DO MNIE ROBOTY BO PRZETARGI PRZEGRYWALI PRAGNE PRZYPOMNIEC ZE BYLEM CHRONIONYM PRZED EMERYTURA MIMO TO KONSALNET ROBIL WSZYSTKO BY MNIE SIE W SWINSKI NIEZGODNY Z PRAWEM PRACY POZBYC FIRMA TA JAK ODMOWILEM DALSZEGO L-4 SZUKALI WSZYSTKICH SPOSOBOW BY SIE MNIE POZBYC BYLA TO PRACA ODLEGLA O 560 KM W OBIE STRONY DO POZNANIA Z MIEJSCOWOSCI WIELUN GDZIE MIESZKALEM I JESTEM ZAMELDOWANY W TYM 12 GODZIN PRACY ORAZ 4 Y GODZINY DOJAZDU DRUGA PROPOZYCJA KONSALNETU TO KONIN ODLEGLY O 260 KM W TYM 12 GODZIN PRACY ORAZ 2.5 GODZINY DOJAZDU PRAGNE PRZYPOMNIEC ZE MAM ORZECZENIE UMIARKOWANE NA STALE CHOROBA NARZADOW RUCHU GDZIE ZDROWY CZLOWIEK BY TYCH TRAS NIE POKONAL SZEF MAREK M. NA MNIE WYMUSZAL BYM MU PODPISAL REZYGNACJE ZE NIE BEDE TAM JECHAL CO W SADZIE POD PRZYSIEGA SKLAMAL ZE NA MNIE WYMUSZAL PODPIS CO BYLO PRAWDA SZANOWNI OCHRONIARZE NIECH TO BEDZIE DLA WAS PRZESTROGA NA ZACHOWANIE FIRMY KONSALNET NA ZLE TRAKTOWANIE PRACOWALEM NA H M W KALISZU KAZALI 7 M RAZY W TYGODNIU PRACOWAC PRACA 12 GODZIN NA NOGACH W TYM 30 MIN PRZERWY NA POSILEK TJ. 15 MIN DAJE KONSALNET ORAZ 15 MIN H M NIE RADZE TAKIEJ PRACY 12 GODZIN NA STOJACO ZA MOJA KADENCJE OD MAJA DO KONCA GRUDNIA 2019 R DO PRACYZGLASZALI SIE CHETNI NA H M BYLO ICH 40 OSOB ZADEN NIE PODJAL PRACY ZE WZGLEDU NA STANIE 12 GODZIN NA NOGACH NIE PLACILI MI ZA PRANIE KOSZUL NIE PLACILI MI ZA DODATKOWE 15 TO MINUTOWE PRZERWY ZWIAZANE ZE STOPNIEM UMIARKOWANYM Z PREFONU KTORE POWINNI MI DAC ZA KAZDY PRZEPRACOWANY DZIEN W CHWILI OBECNEJ KONSALNET WROCIL Z POWROTEM NA H M W KALISZU I SZUKAJA CHETNYCH NAIWNYCH DO PRACY CIEZKIEJ GDZIE ZERO SOCJALU W KONSALNECIE JEST NIE MOZESZ ISC NA L-4 BO NIE MAJA LUDZI ZAPEWNE PRZYJMA STARYCH DZIADKOW NA ZLECENIE GDZIE MAJA GLODOWE EMERYTURY I POROBIA TROCHE WIDZE CZARNO TEN OBIEKT BO PRACA STOJACA OD GODZ. 9.00 DO 21.00 NIECH SOBIE SAMI ROBIA ZERUJA NA BIEDNYCH LUDZIACH SZANOWNI OCHRONIARZE FIRMY KONSALNET IDZCIE SOBIE DO NORMALNEJ PRACY ZROBCIE SWOJE GDZIE MACIE SWIETA SOBOTY NIEDZIELE WOLNE GODZIWE PIENIADZE A W KONSALNET FIRMA WIDMO PRACA SWIATEK PIATEK I NIEDZIELA ZA 2.200 ZL ZENADA CZYM WIECEJ GODZIN TYM WIECEJ ZABIORA WAM PIENIEDZY NA PODATEK NADGODZINY WAM PRZERZUCA NA ZLECENIE GDZIE JUZ JEST OPODATKOWANE A PO SPRAWIEDLIWOSC IDZCIE NIE DO KONSALNETU LECZ DO SADU PRACY JA SPRAWE WYGRALEM Z FIRMA WIDMO KONSALNET MAJA WYPLACIC ODSZKODOWANIE ORAZ POKRYC KOSZTY SADOWE NIECH TO BEDZIE DLA NICH NAUCZKA MOZE TO COS ZMIENI BYSCIE MIELI LEPIEJ W CO WATPIE JA SIE CIESZE Z WYROKU FIRMA NIECH SIE CIESZY ZE NIE WYSTAPILEM DO SADU O PRZYWROCENIE DO PRACY ORAZ O ODSZKODOWANIE ZA NIE PRZEPRACOWANY CZAS ALE KOCHANI JAK SOBIE WYOBRAZACIE PRACE W TEJ SMIESZNEJ FIRMIE GDZIE SPRAWE WYGRALEM NIE WIDZE KATEGORYCZNIE WSPOLPRACY Z OSZUKANCZA FIRMA KONSALNET BO GDYBYM PODJAL PRACE PODLAZYLI BY MIS SWINIE LUB COS INNEGO I BY SIE NA MNIE ZEMSCILI BADZ DALI NAJGORSZA PRACE JESTEM SZCZESLIWY Z WYROKU I W MAJU 2020 PRZECHODZE NA EMERYTURE I KONSALNET MI MOZE ZROBIK KUKU UWAZAJCIE NA FIRME OSZUKANCZA KONSALNET MIELI MI WYPLACIC ZGODNIE Z UMOWA RYCZALT NA DOJAZDY DO PRACY DALI ZA MIESIAC I ZWROCILEM SIE DO PREFONU I KASE ZALEGLA ODDALI A JAK PRACOWALEM NIE PLACILI MI ZA PRANIE GDZIE BIALE KOSZULE BYLY PRANE DWA EAZY W TYGODNIU JAK POSZLEM DO SADU PO SPRAWIEDLIWOSC PO ROKU WYSLALI MI NA KONTO PIENIADZE ZA PRANIE SZYBKO IM ZWROCILEM ORAZ WPISALEM ADNOTACJE ZE SPRAWA W SADZIE PRACY KASE NIE PLACILI NA BIERZACO ZA PRANIE CO MIESIAC OWSZEM PLACILI KAPUSIA I PUPILKA SWOIM GDZIE MI SIE NALEZALA DOPIERO JAK POSZLEM DO SADU PO ROKU IM SIE PRZYPOMNIALO I WTSLALI MI ZA PRANIE WNIOSEK OSZUSCI OMIJAJCIE TO ZLO Z DALEKA

@Jurek

To jest rzeczywistość i prawda miałem podobna sytuację jak poprzednik nie dajcie się oszukiwać potrafią to robić (usunięte przez administratora)na wszystkim

Bb
@Jurek

Gdzie kropki??? Gdzie przecinki???? Ile tym masz lat gościu żeby nie ogarniać ortografii????

Grzes

Po co tobie przecinki ważne co piszę zgodnie z prawda XXI WIEK CHŁOPIE JEST

@Bb

Kropki postaw sobie sam na cze

@Bb

Kropkę postaw sobie na czole byś lepszy rozum miał bo tobie go brakuje.

Danuta

18 LET DUZO

@Bb

Pracuj pracuj za 2200 a zastanowilas sie ile bedziesz miec emerytury glodowa na chlebek i sol. Za ciebie konsalnet doi kase 1200 zl z PREFONU to ze gosciu mial powody ku temu to poszedl do Sadu Pracy i wygral sprawe Konsalnet dal ci premie mozesz pomazyc szefy maja zawsze za twoja krwawice co robisz poczytaj komentarze pana Jerzego i ucz sie bo moga tak samo postapic Jerzy stanal na wysokosci zadania oddal ich do Sadu Pracy tam jest sprawiedliwosc jedynie i sprawe wygral znajac podobne sprawy firmy takie jak Konsalnet przegrywaja bo Sady wiedza co wyprawiaja z pracownikami tyle ze duzo nas odchodzi i nie idzie do Sadu i duzy blad w Konsalnecie trzeba miec oczy nawet z tyl co oni wyprawiaja i dobrze pracujac zbierac dokumenty to bat na firme w kraju sa 100 tki tysiecy spraw o odszkodowania z firm to ich nauczy rozumu i szacunku do nas,

JUREK

Zostaw merytoryczną opinię o SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 6 to opinie pozytywne, 96 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ