Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

bp

A co wy na to że CS dawało ( koordynator ) premie pracownikowi aby ten za nią kupował długopisy,koszulki na dokumenty, tusz inny sprzęt biurowy. Tak to wygląda w CS ...

@bp

@pb jak pracowałem w banku jako pracownik ochrony z ramienia "Konsalnetu", to też koordynator dawał pieniądze na baterie do paralizatora albo na długopisy. Czyli to nic nowego.

@Cyborg

Dostałem premie za ponad planowe pozostanie w pracy a musiałem kopic sprzęt biurowy w/w. A na zgranie materiału np. dla policji to płytkę sami sobie kupowaliśmy w pobliskimi kiosku za własne pieniądze. Mam jeszcze parę nowinek ale stopniowo.

Cyborg

Moim skromnym zdaniem uważam że nie jest źle w SC.! Wypłaty się zgadzają i są na czas. Jak ktoś chce może wziąć umowę o pracę - a jak nie to zlecenie. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Tak przynajmniej jest w jednostkach wojskowych w Grudziądzu.

bp

Ale kłamiecie na tym forum raz z winy CS przesiedziałem w pracy 40 godzin w ciągłości a za nocki normalne stawki. Mógłbym tu poemat napisać o SC a jedno was zapewniam ta firma nie płaci i ma to w ....

@bp

@bp człowieku.! A jaka prywatna agencja ochrony w Polsce płaci teraz dodatek za godziny nocne albo socjalne! Pokaż mi taką prywatną agencje ochrony.! Dodatki wypłaca tylko budżetówka, i to też nie jest regułą.

sorki

te 13 brutto to bedzie 9.40 na ręke u nas sie przetarg zbliża i są osoby które by chciały aby inna firma wygrała, ale na rok czasu to ich chyba zostawią Nikt nie bedzie raczej firmy zmnieniał na 1 rok.

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Zmiany po 1 stycznia W ochronie pracuję od bardzo niedawna, do końca się jeszcze nie orientuję w przepisach i stawkach jakie obowiązują i nabiorą mocy prawnej od stycznia. Z tygodnia pracy zdążyłem już poczytać o stawce minimalnej 13 zł brutto. Jak rozumiem, od stycznia będę zarabiał więcej niż teraz, co jest oczywistą oczywistością), pytanie tylko, czy zostawią wszystkich ochroniarzy na stanowiskach? Skoro niedługo będą pchać się drzwiami i oknami do pracy, to czy zastąpią mnie innym prac., monitoringiem czy zostanę na posterunku? Cieszę się ze zmian przyszłorocznych, z drugiej strony trochę spędza mi to sen z powiek, bo tak na prawdę nie wiadomo co się będzie dziać.

BP

BP To w końcu gdzie jesteś teraz zatrudniony/a?

bp

Wszystkim którzy próbują zagłaskać tych co walczą o swoje wynagrodzenie życzę z całego serca mojego i mojej rodziny aby im kiedykolwiek nie wypłacona pensji to wtedy pogadamy. Do tych co jeszcze nie otrzymali wynagrodzenie to niestety ani PIP ani Miejski Rzecznik Praw Konsumenta tu nic nie pomoże i o tym dobrze wie CS. Pozostanie tylko adwokat i sąd. Ja już takiego mam i czynie odpowiednie kroki aby odzyskać należne mi wynagrodzenie. Dla mnie ta firma nie jest wiarygodna.

Alma

Coście ludzie głowy potracili? Przecież kontrakty na Almy zostały podebrane przez MBJ od września. Czyli kasy nie zalega wam Cs tylko MBJ Ochrona. Różne słuchy po mieście chodzą, rodzą się plotki, a wk.....nie narasta wśród pracowników. Pogadajcie z szefem MBJ - niech przedstawi jak on to widzi teraz. Przecież musi się jakoś wytłumaczyć.

tADEK
@Alma

Kogo to obchodzi że Alma nie płaci, CS nie współpracuje z Almami i do tej pory zalega z wypłatami pracowników którzy jak chorzy robili, a od początku października jeden pracownik ochrony na cały sklep, przeciesz to jest poronione. Koordynatorzy będą teraz wymagać masa raportów i po pięć ujęć dziennie, kto będzie pysk nastawiał pajacowi co za towar nie zapłaci. Ludzie to jest idiotyczne dajcie spokój z jakimiś Almami i City Securitami dobranoc

Do Uli

Po 'rozmowie' bardzo szybko odstajesz pracę, tam gdzie praca jest. Wymagań w zasadzie żadnych nie maja, byś mogła podjąć pracę- ot standardy: niekaralność w zasadzie jest kluczowa. Jesli masz doświadczenie to bardzo dobrze. Robotę zaczynasz czym prędzej.Najprawdopodobniej wrzucą Cię na osiedle i będzie spokój. Chyba, że masz większe ambicje i chcesz na centrum handlowe lub biurowiec. Jeśli masz szczęście trafisz na dobrego inspektora, jeśli pecha to na średnio-rozgarniętego typa. W jednym i drugiem przypadku pracę masz zapewnioną. Jeśli chcesz więcej, to robisz kursy. To zwiększa szanse na awans i pracę po podwyżkach w 2017 roku. System pracy jest taki jaki Ci pasuje, uzgadniasz z koordynatorem. Problemów raczej bym nie przewidywał, bo robota raczej spokojna. Jeśli wiesz co masz robić i nie trzeba prowadzać Cię za rękę to będzie spoko. Kwestie finansowe tez stabilne. Wypłata zawsze jest na koncie.

Olek

Myślę, że CS wygląda lepiej pod względem wiarygodności niż wiele innych firm na rynku, u mnie płacą z reguły na czas. Kasa nie robi szału ale z takimi kwalifikacjami trudno mieć wy... bane oczekiwania. Co będzie po 01. 01 to jeszcze zobaczymy, trzeba być cierpliwym, zgadzam się.

Kappa

Zadzwoń i zapytaj do firmy. Oni wciąż kogos potrzebują.

bp

Kwas ale co mnie obchodzą problemy Almy ja mam umowę z CS i mają mi płacić na czas jak w umowie. To jest problem CS że im alma nie płaci. Weź powiedź to mojemu wójtowi on chce podatki abym mu płaciła na czas albo za śmieci niech mi umorzy. Ty to jakiś adwokat CS a idź do finansów i powiedz że nie chcesz wypłaty niech dadzą tym co nie dostali a ty poczekasz. Ty to na pewno jesteś taki pomazaniec z tej parti co wszystkim daje. Jak czytam te twoje wpisy ta mam wrażenie że ty to taki uspokajacz z ramienia CS jesteś. Zobaczymy jak ci nie zapłacą co będziesz wtedy gadał. A kto wie jak będzie jak we wtorek uda się CS wpaść do KRD i np. pójdziesz do banku po kredyt lub do rtv po tv na raty i ci powiedzą że niestety ale nie dostanie pan kredytu. My nie będziemy czekać na łaskę CS i podejmiemy kroki do uczciwego od zyskania pieniędzy.

weteran

A jak myślisz salamanka ile musisz godzin przedreptać aby taki zarobek osiągnąć? Mam nadzieję, że należysz do osób, które posiadają jeszcze odrobinę mózgu i nie będziesz "pracował/a" 400 godzin!

skwaśniały

Radio Erewań i Telewizja Al. Jazerra normalnie wysiada. Chłop się marnuje - miejsce rzecznika prasowego ma zapewnione.

bp

Te "inteligentne" wpisy jak to w CS jest fajnie to piszą chyba koordynatorzy. Bo w CS jest tak że nie płacą pracownikom. Około 130 osób nie dostało wynagrodzenia. We wtorek wybieram się do rzecznika praw konsumenta. Będę składał pozew przeciw CS. Nie wieże aby wypłacono mi pobory bez pomocy sądu.

prawda

Kwas 2016-09-25 12:23:23 no i widzisz wyszlo na Moje mowiel ze nie ma w Polsce Agencj ktora nie lamie prawa pracy poczytaj posty wyzej zrozumiesz chociaz mialel lepsza opinie o CS mimo tego ze przez jakis okres nie moglem pisac na gowork na stronie CS zbieg okolicznosci pewnie? szkoda bo chcial bym sie kiedy pomylic ...

Kwas
@prawda

@prawda jeżeli chodzi Ci o pracowników ochrony pokrzywdzonych w związku z kryzysem delikatesów Alma. To nie jest taka prosta sprawa. Delikatesy Alma przeżywają głęboki kryzys. Wpływy spółki spadają, sieć zmuszona jest do zamykania niektórych sklepów. Spółka została zmuszona (zaistniałą sytuacją) do sprzedaży niektórych nieruchomości. Na rynku chodzą plotki, że właściciele zastanawiają się nad wystawieniem spółki na sprzedaż. Podobno efektywnie konkurować mogą tylko sieci, których obrót przekracza 4 mld złotych. Więc widzisz @prawda spółka podupada. Sytuacja jest wyjątkowo trudna że zmuszeni są do sprzedaży własnych nieruchomości! Tylko w pierwszym kwartale pod młotek poszły trzy obiekty handlowe – dwa w Krakowie i jeden w Warszawie. Na tych transakcjach Alma zyskała 27 mln zł. Właściciele szukają także kupców na trzy kolejne nieruchomości: w Sopocie, Tarnowie i Krakowie. A Ty @prawda odrazu doszukujesz się łamania prawa przez agencje ochrony. To nie jest tak że upadł jeden obiekt handlowy - kłopoty ma cała sieć.! To są ogromne pieniądze.! Ci pracownicy ochrony którzy mieli umowy o pracę w pierwszej kolejności otrzymali wynagrodzenia - zleceniobiorcy również otrzymają. Tylko tu trzeba zrozumieć i postarać się sobie przeanalizować - jakie to są duże pieniądze - które nie wypłaciła Alma.!

Kwas

Drodzy koledzy. Proszę o zapoznanie się z treścią tego oświadczenia : "Działając w imieniu spółki City Ochrona Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jako prezes zarządu, niniejszym na podstawie art. 304 § 1 Kodeksu postępowania karnego składam zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Jerzego Mazgaja, Prezesa Zarządu, Mariusza Wojdona członka zarządu oraz Barbarę Graczak prokurenta spółki Alma Market S.A. którzy: w celu osiągnięcia korzyści majątkowej wprowadzili w błąd spółkę City Ochrona Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, co do możliwości płatniczych spółki Alma Market S.A., z siedzibą w Krakowie, doprowadzając tą pierwszą do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w łącznej wysokości 499.233,52 zł, (...) oraz (w zakresie już samych członków zarządu) będąc członkami zarządu spółki Alma Market S.A., z siedzibą w Krakowie, nie zgłosili wniosku o ogłoszenie upadłości spółki Alma Market S.A., z siedzibą w Krakowie, pomimo powstania warunków uzasadniających według przepisów upadłość spółki(...) - czytamy we wniosku spółki City Ochrona. Firma zawarła z Alma umowę o świadczenie usług ochrony i mienia w sierpniu 2014 r. Według oficjalnego komunikatu City Security Alma winna jest pracownikom ochrony ponad 1 mln zł z tytułu świadczonej usługi. Zaległości dotyczą 2 miesięcy i grupy ponad 140 pracowników." Jak widzicie sprawa ruszyła - nie należy więc dramatyzować. Dostaniecie swoje wynagrodzenia. To co zaistniało w związku z ALMĄ to jest ewenement. Firma wywiązuje się z zasady jeżeli chodzi o wypłatę wynagrodzeń. Tu główną przyczyną jest obecna sytuacja branży handlowej. Nie tylko ALMA ma kłopoty - inne sieci handlowe także. Weźcie proszę to pod uwagę.

skwaśniały
@Kwas

Panie Kwas - nie pierwszy raz próbujesz Pan udowodnić wyższość Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy. Znam takie charaktery i daj Boże daleko od takich. Zadaj Pan sobie pytanie - z kim pracownik ochrony podpisuje umowę na wykonywanie usług - z CS czy też z daną siecią sklepów? Jeżeli na to retoryczne bądź co bądź pytanie znalazł Pan odpowiedź, to chyba prawem Kaduka wysnuwasz wniosek, że to Alma jest winna pracownikom wypłatę. Tak jak co bardziej rozgarnięci poszkodowani nadmienili ta sytuacja ma miejsce w relacji Alma - City Security - i to jest oczywista oczywistość. A pracownika to za przeproszeniem dyga - co konia obchodzi, że się wóz przewrócił? Tak jak wspomniałem wcześniej - stanowisko w rozgłośni Erewań lub Al Jazeera do obsadzenia.

@Kwas

przestań swirować dyrektorku z CS , pamiętamy kto używał dokładnie takich słów jak byliśmy w firmie 28.09.2016r.... skończ i nie brnij!!!

grzesiek
@Kwas

nie dajcie sie nabrać ludzie na te brednie tylko szybko do Pipy, nie Alma jest winna pracownikom ochrony tylko City Security bo z tym bałaganem pracownicy podpisali umowy.

ochrona

Szkoda Alm, Szkoda ludzi, szkoda pracy i towaru, w godzinach popołudniowych których powinno być więcej klientów kręci się ich garstka, stali klienci odchodzą do konkurencji, przychodzą tylko oglądają i wychodzą bez niczego, odchodzi alma, szkoda.

Profesek

Dzien dobry - mam pytanie, jestem studentem od październiak w Wraszawie i szukam pracy jako ochroniarz na imprezach masowych. Jestem wpisany na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej i chciałbym w weekendy dorobić do studiów - wiecie moze czy w City Security szukają kogoś na takie stanowisko?

Soldier

Ja troche z innej beczki - wiecie moze czy są jakieś przyjęcia do pracy w okolicach Koszalina?

Kondrat W.

nie wiem skąd tyle uwag do City - ja robię tam już 5 lat. Z wypłatą w zasadzie nie ma problemu - pracuję na osiedlu strzezonym z fajnymi ludzmi. Z niektórymi od początku, wiec chyba to dobrze świadczy o firmie. Mamy szkolenia i w porzo koordynatora. Nie ma problemu z grafikami bo chętnych do pracy nie brakuje. Moze nie płacą jakoś super, ale jak na naszą pracę to wystarczy. Dogaduje się z kolegami o zmiany, gdy trzeba cos załatwic z zoną - więc nie moge narzekać.

Młody

Witam. Wie ktoś może z was jak długo są ważne badania na broń? Chodzi o to że zamierzam teraz robić badania na kwalifikowanego i chciał bym od razu zrobić badania na broń a do egzaminu podejść za kilka tygodni bo jestem po rozmowie z CS i chciałbym zatrudnić się u nich od grudnia i tu własnie pytanie jak długo są ważne te badania, czy może warto poczekac do egzaminu?

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.