WIELTON S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o WIELTON S.A.

$$$

A co z nagrodami z okazji 25lecia o których mówił Pan dyrektor na spotkaniu w czasie wakacji a dział HR miał informować a tu nic cisza.

Psikuta
@$$$

Marzenia .pewnie nawet na bony świąteczne nie mają dla pracowników

dobry Jezu a nasz Panie
@Psikuta

...zaszczepieni podobno mają powtarzać badania okresowe...dzisiaj poszli wszyscy od przyrządów...ooojjj

@Psikuta

Zrozum w końcu, że na rynku panuje głęboki kryzys i trzeba się cieszyć, że mamy pracę, a nie wysuwać nieprzemyślane roszczenia. Wielu moich znajomych zostało ostatnio bez pracy, bo mnóstwo fabryk się zamyka bądź redukuje załogę. Pomyśl zanim coś napiszesz. Ponadto odpowiedz sobie uczciwie na pytanie czy na taką premię zasługujesz.

Dziwne
@$$$

Przecież dostaliście w nagrodę 4 brygadówke. Nie cieszysz się? Jeszcze mało?

Jakich zwolnień? Jaki głęboki kryzys? O czym ty piszesz człowieku? Chyba nie masz bladego pojęcia o sytuacji na rynku pracy. Prawda jest taka że w przeciwieństwie do umysłowych fizyczny znajdzie sobie nową robotę w mgnieniu oka

Inżynier

za 2000 na rękę miesięcznie :)

szybko i krótko

Ale nie dożyje emerytury, na którą wiekszość życia harował... Czyli coś za coś.

Putin
@Inżynier

Chyba z Twoimi umiejętnościami to noe więcej. Rynek pracy poszukuje pravownkkow sam na początku roku rozmawiałem z kilkoma pracodawcami w regionie i szczerze i kilku nie dawno dzwoniło czy znalazłem inna irace czy nkechcialbym u nich pracować więc nie posz głupot, ze nie ma pracy

Inżyniery
@Putin

Nie od dzisiaj wiadomo że kadra inżynierska w tej firmie jest nie najwyższych lotów. Więc nic dziwnego że tam siedzą i boją się o przyszłość ponieważ z ich umiejętnościami i poziomem wiedzy gdzie indziej długo miejsca nie zagrzeją.

era
@Inżyniery

Oczywiście ty jesteś lepszym inżynierem i poza wielotnim doświadczeniem w pracy z tymi inżynierami, pracowałeś w innych zakładach z innymi, zatem masz porównanie, większą wiedzę, lepsze kompetencje, bogatsze doświadczenie, by krytykować tych inżynierów. Inavzej byłby to najzwyklejszy hejt, który może napisać k a ż d y, a jego słowa nie są nic warte.

Szarak
@Inżynier

To ty zrozum że w Wieltonie kryzysu nie widać,wyroby schodzą nawet w większych ilościach niż przed pandemią.Wiec z czego ludzie na produkcji mają się cieszyć?Niskie zarobki jak na powierzone obowiązki.Brak zdrowego podejścia do sprawy 4 brygadowego systemu pracy.Przeciez jeszcze trochę jeśli ten trend się nie zmieni w zakładzie zostanie garstka emerytów Ukraińcy i pracownicy z Indonezji.Wtedy zarząd się ocknie i zrozumie że brak fachowców i ludzi którzy tą pracę potrafili wykonać w sposób szybszy i bezpieczny.

Ziomek Filipińczyka
@Szarak

Chłopaki z Indi i innych egzotycznych krajów są pracowici i rzetelni. W mojej ocenie w porządku goście. Mają swoje wady, ale przynajmniej się starają, nie to co wschodnia granica

W3

Ha ha ha ????

Szarak
@Ziomek Filipińczyka

Dobrze rozumiem szkoda że nie potrafisz zrozumieć tego że przez właśnie tych pracowników zarobki w naszym kraju stoją w miejscu.Dla przykładu dlaczego u naszych sąsiadów nie przyjmuję się wgl pracowników z poza Europy? ponieważ zaniżają oni standardy czyli wypłaty stoją a wszystko drożeje bo po co dać swojemu zarobić jak można ściągnąć pracownika który będzie pracować za nawet mniejsza stawkę

@era

Skąd wiesz. Zgadłeś

@Inżynier

Jaki inżynier ,taką opinia. Zrozum , że wciskać kit to możecie Ukraińcom ,i to nawet oni mają już Was dość..

Inkognito

Dlaczego 4 zmiany? Podajcie chociaż powód.

Magia
@Inkognito

Bo musi być więcej i więcej.

Niuniuś
@Inkognito

Fabryka marzeń co sobie (usunięte przez administratora) Sz w głowie to będzie.

Inżynier

To zależy od działu. Np inżynierowie procesu 8h, ale już technolodzy i konstruktorzy 8.5h.

Kaczaffi
@Inżynier

Zapraszam do PBRu. Stawki od 9000 PLN. 8 godzin dziennie.

@Kaczaffi

9000 zł ale za 2 miesiące.

Kolega kolegi
@Inżynier

Spróbuj w Langendorfie tam stawki zaczynają się od 10 000 PLN na rękę za miesiąc. Info potwierdzone.

Dack
@Kolega kolegi

Rozumiem że mówisz o zarobkach kierownika?

Kolega kolegi
@Dack

niekoniecznie...

@$$
@Kolega kolegi

W pln czy w euro się tam zarabia (i wydaje...)? Na pewno masz na myśli "10 k zł"?

@@$$

Zarobki są tam najwyższe w całej grupie, ale nikt się do tego nie przyzna. Jest już oficjalny zakaz przejmowania ludzi z wieltonu, a ci z zewnątrz bez znajomości będą się musieli długo napracować zanim zostaną docenieni i odpowiednio wynagrodzeni. Póki co panuje tam kolesiostwo i ręka rękę myje.

spawacz

Czy jest tam prowadzona obecnie rekrutacja bo chodzą słuchy że przyjmują a ogłoszeń nie widać ?

Kolega
@spawacz

przyjęcia są ale kolegów tego który nie sprawdził się w wieltonie

, informujemy, że do zespołu Langendorf Polska pracownicy przyjmowani są w ramach procesu rekrutacji i w razie zainteresowania pracą, mogą kandydować na wybrane stanowisko. W spółkach Grupy Wielton wynagradzamy pracowników w równym stopniu, dlatego osoby zatrudnione w Wielton S.A. oraz Langendorf Polska, przy oczekiwanej efektywności mogą liczyć na analogiczne wynagrodzenie.

i po co te kłamstwa....

Nikt

Nie rozumiem dlaczego jedni pracują tak a inni krócej. Półgodziny to jest dużo zwłaszcza dla osób, którzy dojeżdżają 20-30 km. Duzo jest pracowników, którzy nie korzystają z obiadów a i jak muszą odpracować pol godziny

Mirek

Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego na nockach tak dużo się piję bimberku. Myślałem że wielton to normalna firma a nie Gorzelnia....

@Mirek

, przypominamy, że na terenie zakładów zabronione jest spożywanie, wnoszenie alkoholu, czy praca pod jego wpływem i jest to ciężkie naruszenie regulaminu oraz zasad BHP. W trosce o nas wszystkich, prosimy o każdorazowe zgłaszanie tego typu incydentów bezpośrednio do przełożonych.

cię
@Kaczaffi

Nonsens...

@Mirek

...pisząc takie informacje nie polepszysz sobie i innym...tak czy inaczej to już nie Wielton tylko zbieranina ludzi z rosmana cukierni mleczarni imprez okolicznościowych i pgrów z ukrainy...masz okazję to...wiesz o co chodzi

kodeks pracy i twoja umowa mówi wszystko...8 godzin bez względnie...

ich

8 godzin reszta płatna...a śniedanie jesz przed komputerm i dziękuje

Wirus

Ktoś wytłumaczy mi czemu CODZIENNIE od kilku tygodni pracownicy zakładu nr. 2 czekają kilka minut po skończonej na wyjście z zakładu zamiast wyjść automatycznie po wybiciu pełnej godziny?

@Wirus

O pełnej godzinie to powinieneś schodzić ze stanowiska pracy tyle w temacie

Niezłe dzbany
@Spawacz

Ładnie tam was szkolą w tym grajdole. O pełnej godzinie. Śmiech na sali. Idę o zakład że spawasz nawet do 5 po bo strach ci nie pozwala puścić uchwytu jak widzisz kierownika na przejęciu zmiany.

@Niezłe dzbany

Prawda boli idź do innego zakładu to będziesz wiedział o której się kończy zmiana

Niezłe dzbany
@Spawacz

Kogo prawda boli? Chyba jedynie ciebie. Tak się składa że pracuję w innym zakładzie i uwierz mi takiego (usunięte przez administratora)jak w wieltonie nie doświadczyłem nigdzie. Skoro piszesz takie żeczy to znaczy że świata poza tym wieltonem nie widziałeś i pewnie całe życie tam tyrasz

@Niezłe dzbany

(usunięte przez administratora) to owszem jest, ale między innymi przez takich jak ty jednak nie zmienia to faktu ,że powinieneś pracować pełne 8 godzin z 15 minutową przerwą

Wirusik
@Spawacz

Domyślam się jak robisz pełne 8h co do minuty i wychodzisz z zakładu 15 minut po pierwszej/drugiej bądź trzeciej zmianie.

@Spawacz

Puknij się w głowę panie kierowniku

A mi się dobrze tu pracuje Czy tu czy gdzie indziej wszędzie trzeba pracować

Człowiek z miasta

Będą w tym roku święta BN czy też firma odwoła?

Wirus
@Człowiek z miasta

jest covid lepiej niech właściciel odwoła w wieluniu imprezę, a kasę na bony przeznaczy na rozbudowę zakładu. W pozostałych spółkach grupy wielton mogą być jak co roku bo najważniejsze to zadbać o swoich, prawda panie (usunięte przez administratora)? :)

t4 brygida
@Człowiek z miasta

Dlaczego ocena Wieltonu jest o połowę gorsza niż Gala Poland, choć zarobki o połowę lepsze?

Styki
@t4 brygida

Bo jest tam kilka dewotow co ciągle źle i dają upustu temu na forum, Wystarczy posłuchać tych psedo spawaczy. Z w 2 " co gadają przechylając jedną szklane i potem następna. Maja jak najgorzej zdanie o naszej firmie. A w miesiadz biorą po, 7 koła na łapę

Jakie lepsze zarobki hahaha

Incognito
@Styki

Popracuj cały miesiąc po 12 h to też weźmiesz tyle ale wtedy nie będziesz miał siły żeby wypisywać takie bzdury na 4um.

@t4 brygida

Co to za firma gala Poland?

Tom
@Styki

7000 zł ha ha ha ha Fantazja was po prostu roznosi. Słabo wam wychodzi ocieplanie wizerunku firmy. Skoro tam są takie zarobki to dlaczego ludzie wieją z tej firmy na potęgę? Podziel tą kwotę na dwa i będzie się zgadzać

Sjerioża
@Człowiek z miasta

A może Piknik Poland....?

Ypsylon
@Człowiek z miasta

To firma w której płacą minimalną krajową. Zajmują się turlaniem świeczek. Zapach parafiny i perfum codziennie przez 8 godź zwala z nóg. Nic dziwnego że niektórzy po takiej zmianie nawet turlają tam swój dowód po ziemi. Jest obok wieltonu. Nie słyszałeś o niej?

@Wirus

Święta są co roku

koko

ZOBACZYC TRZEBA JAK WYGLĄDA PRACA NA WIDORADZU PRACA OD 6 A PANOWIE ZACZYNAJĄ OD 7 TO JEST CZAS NA ŚNIADANIE I KAWE BIURO OD 8 WYDAWANIE NACZEP ZACZYNA SIĘ 9,11 MASAKRA ŚNIADANIE OD 45 DO 60 MIN TRWA ODBIERAM NAZEPY TO WIDZĘ A WY NARZEKAIE NA WIELTON

@koko

Co ty porównujesz pracę w biurze do pracy na produkcji??? Idź popatrzeć na halę jak i od której pracują spawacze, lakiernicy, monterzy to się trochę zdziwisz. Nie porównuj pracy biura z produkcją bo to są zupełnie dwa inne światy.

@koko

Wymądrzać się to każdy potrafi Idz i tam popracuj A dopiero krytykuj

Yahooo

@koko po co tam przyjeżdżasz jak ci się tak tam nie podoba. Ja tam jestem regularnie i na obsługę nie narzekam. Chłopaki robią co mogą ale pewnych spraw nie przeskoczą. Jak mogą wydać naczepe to poprostu to robią. Problemy są ale nie po ich stronie. Powinieneś to zauważyć ale widocznie coś jest z tobą nie tak. Widać że żyjesz tą firmą ale tylko po to żeby robic zamieszanie.

@Yahooo

ROBIĄ GODZINNE PRZERWY ŚNIADANIOWE PRAUJĄ OZYWIŚCE A JAK NIE MOGĄ PRZESKOZYĆ TO COŚ NIE GRA

OZYWIŚIE CZEMU NIE TAM JEST FAJNA ŚCIEMA GODZINA PRZERWY I TV

koko

I ZNOWU SIĘ PALIŁO DZIWNA SPRAWA SĄ FIRMY W KTÓRH NIC TAKIEO SIĘ NIE DZIEJE A TU ZAWSZE COS CZY KTOŚ CZEOS NIE DOPILNOWAŁ ,ZANIEDBAŁ NIE MA LUDZI ODPOWIEDZIALNYCH ZA STAN TECHNICZNY URZĄDZEŃ COŚ TU NIE DZIAŁA W TYM SYSTEMIE NIECH WŁAŚCICIELE FIRMY SIĘ TYM ZAJMĄ BO FIRMA DAJE PRACE I ZYSKI DLA FIRMY

Sasin
@koko

No tak bo przeglądy okresowe maszyn to tylko zmiana nalepki ze starej na nową to jak się miało nie zapalić.

Kolo
@koko

Nie wypisuj głupot, jak nie masz o tym pojęcia i nie wiesz co się wydarzyło.

@koko

, żaden z pracowników nie ucierpiał w wyniku zdarzenia, do którego doszło 17 października. Wspólnie z odpowiednimi służbami wyjaśniamy jego przyczyny, aby móc jeszcze skuteczniej unikać podobnych sytuacji w przyszłości.

się

Czy podczas pracy naczepy na stanowisku MTS można pracować na stanowisku hali PBRP...co na to BHP...czy ma ten hałas wibracje trzęsienie wpływ na ludzki organizm...

Fabi

Za co sie nie weźmiesz, to czegoś brakuje, brygadzista miał być od uzupełnienia materialu to stoi przy ,,zagranicznych,, pracownikach i uczy ich spawać

wart

Czym są spowodowane te ciągłe braki? Pamiętam, jak pisaliście o powszechnym wynoszeniu z zakładu i dorabianiu tak do niskich pensji...

Dostawca

Jestem dostawca regularnym(raz w tygodniu) rozładunek to porażka dwie palety czekałem 7 godzin magazynierzy nie kompetentni

Falk

Co będzie w zamian pikniku ? Miała być informacja z działu HR.

eesab
@Falk

Zamiast pikniku będzie czterobrygadówka, pasuje?

Dyro
@Falk

W zamian będzie nowa fala pseudoepidemii i obniżenie pensji do 80%.

Kkk
@Falk

Brak premii stażowej, zabawy dla rodzin i dokładkę niekompletnych sztuk do wypchnięcia byle się dyrektorom zgadzało.Je.." dostawców opóźnienia i zobowiązania finansowe..kończy się trzeci kwartał A zaraz kolejny rok więc góra ma premię do przytulenia.Nam ucinają za pierdoły nie potrafiąc tego tak naprawdę wytłumaczyć logicznie.Super premia w zasięgu 2000zl , lecz tylko w snach... Dobrze to już było.

rozumNY
@Kkk

bez 'góry' nie masz pracy, poza tym 'góra' to promil całości, a was jest mnóstwo i każdemu daj, więcej kosztów to mniej na inwestycje

Taki se
@rozumNY

Jesteś w błędzie. Dobra inwestycja to inwestycja w pracownika, który powinien czuć się doceniony . Taki pracownik zawsze generuje zyski swoim doświadczeniem i nie myśli o innej pracy

John Wick

Od 3 lat patrzę na tych Ukraińców którzy zarobią 4 razy więcej niż na Ukrainie, ale jakoś nie widzę żeby pracował efektywniej niż 3 Polaków, wystarczy zaobserwować, na palarniach cały czas są Ukraińcy całe 8 H, a jak przyjdzie do pracy to pierwszy miesiąc słyszysz tylko ,,ja nie panimaju" Owszem zdarzają się wyjątki, ale to tylko mały odsetek tych ludzi i żaden nie pracuje za 3 Polaków, bo ledwo wyrabia tyle co jeden człowiek może zrobić...

Gural
@John Wick

Ale są dopłaty za zatrudnianie obcokrajowców oraz tacy nie narzekają na czterobrygadówki, nocki, soboty czy pracę nawet codziennie. A wy jesteście roszczeniowi jak pany.

Janek
@Gural

Mam jeszcze rodzinę która stawiam na pierwszym miejscu niedziela jest dla rodziny

Rozumny bezrozumny.
@rozumNY

Dobrze myślisz bez Góry nie masz pracy a bez Dołu samo się zrobi?Najlepiej to chyba tak na Srodku nie trzeba podejmować trudnych decyzji, nie trzeba tez ubrudzić sobie pazurów.

Oni dalej o pikniku
@Falk

A co jeszcze byście chcieli? Przecież dostaliście w zamian 4 brygadówke. No dobra na osłodę dostaniecie po pączku w tłusty czwartek.

, w przypadku każdego pracownika, wysokość wynagrodzeń ustalana jest indywidualnie, a zasady ich przyznawania zostały opracowane tak, by były transparentne i sprawiedliwe. Branych jest pod uwagę kilka czynników, od których zależy wysokość wynagrodzenia – to nie tylko doświadczenie, zaangażowanie pracownika, ale również poziom absencji. Pamiętajmy też, że wszyscy tworzymy jeden zespół i wspólnie realizujemy cele, dlatego powinniśmy odnosić się do siebie z szacunkiem i wzajemnie wspierać, również tutaj na forum. W przypadku wątpliwości lub uwag do pracy innych działów lub osób, właściwą drogą jest poruszenie tematu z przełożonym, wewnątrz zespołu i wspólne wypracowanie rozwiązań. Dzięki temu atmosfera w zespole będzie bardziej przyjazna, a praca - efektywna.

Teges
@WIELTON S.A.

Trochę tu bajerujecie pracuję w wieltonie jakiś czas, stawka 3300 brutto zato nowy pracownik po okresie próbnym też dostaje taką stawka Chcesz porozmawiać o sytuacji to okazuje się że niestety nie możemy niema funduszy na podwyżki No i za jakiś czas inni dostali chyba za mydło Dodam tylko że zero dni chorobowych możecie sprawdzić w swoim systemie pewnie niewielu takich się wyłuska

ten on
@WIELTON S.A.

'' w przypadku każdego pracownika, wysokość wynagrodzeń ustalana jest indywidualnie '' Jak dobrze, że w Wieltonie robią ludzie, którzy się nie znają na prawie pracy. Na takich samych stanowiskach, robią to samo ludzie mający różne wynagrodzenia. Jakby się znaleźli jacyś kumaci, to byście mieli w sądzie pracy sprawy o tzw. dyskryminację płacową. Bo za taką samą pracę na takim samym stanowisku, czy to kobieta czy facet, czy biały czy czarny, kasa musi być taka sama.

Kilka
@WIELTON S.A.

Nie tworzymy żadnego zespołu...

Kilka
@ten on

Gość po szkole patronackiej otrzymuje 3500 zł na tzw start...

Mam

Pozew zbiorowy?

Jaki
@WIELTON S.A.

Pobudka ludzie...macie jeszcze resztki godności

W
@WIELTON S.A.

A jak tam festyn może razem z targami NUFAM ?. Bo tam wirusa nie ma.

@Kilka

Zapytajcie ile ludzie na obróbce zarabiają z wieloletnim stażem to żenada.

Inkognito

Pisz o piciu to sobie na pewno polepszysz .W jakim zakładzie nie piją?

hart
@Inkognito

To nie zależy od miejsca pracy, lecz siły woli. Nie radzisz sobie z prostą codziennością, nie wymądrzaj się na temat kierowania i zarządzania międzynarodową firmą. Generować to generujesz, ale u siebie marskość.

sąd sądzi sąd
@ten on

Sprawę w sądzie pracy za dyskryminację płacową na tym samym stanowisku? Człowieku! Przecież w sądach polskich pracownicy na tych samych stanowiskach zarabiają bardzo różnie i te różnice sięgają nawet... 100%, patrząc na tę grupę w skali kraju. Pracowników sądów obowiązują tzw. widełki (o nieokreślonych w ogóle zasadach) w okolicach 3600 brutto - 7600 brutto.

ten on
@sąd sądzi sąd

A Ty w sądzie robisz czy w Wieltonie ?

Niko

Jak tam nastroje przed 4 brygadowka

Incognito
@Niko

Wypowiedzenie już napisane,pozostaje tylko wpisać datę :-)

@Niko

Na jakich stanowiskach ma być ta 4 brygadowka?

Czesio
@Incognito

Czekamy na kierownika wolne sobie wzioł.

Mały miś co nie spał dziś

Zgodzisz się zapewne ze mną, że nic to nie da. Nie zmądrzejesz od tego. ???????????????????? Również twój poziom kultury i wychowania ani drgnie w górę. Pozwolisz wiec że nie (usunięte przez administratora) się w łeb ku twojej uciesze. Pozdrawiam i zdrówka życzę

Spawacz
@Mały miś co nie spał dziś

Najpierw obrażasz wszystkich swoim wpisem a potem wypisujesz, że ktoś nie ma kultury, taka to jest ta twoja kultura misiu?

Taki se
@Niko

Już nie możemy się doczekać 4 brygad. Kto to wymyślił powinien dostać Nobla Co za dobrodziejstwo, poszanowanie wolności , same plusy .... Tak się w obecnych czasach pracuje

Terminator

Jeden pracuje a reszta w telefon patrzy. ja rozumiem że można na chwilę i od czasu do czasu spojrzeć w telefon aby zobaczyć która godzina, kto dzwonił lub wiadomości na fb ale nie siedzieć na telefonie non stop. Brawo wielton !!!.

Czesio

Ten komentarz przedstawia jak jest w firmie po zmianach dyrektorów. Jeszcze dwa lata temu był jeden i wszystko ogarniał sam a teraz jest ich 3 a może jeszcze więcej i dalej idzie jak szło. Rok temu bez podwyżek wziolem lepsza wypłatę niż teraz pewnie jest więcej takich jak ja.(usunięte przez administratora)

kosztem
@Czesio

Tymczasem Wielton właśnie ogłasza wzrost przychodów i rentowności.

Terminator
@Terminator

Hmm coś to mi się zdaje że jeden z moich komentarzy został usunięty przez administratora ciekawe dlaczego?. Nie było w nim wulgarnych wyrazów, pełna kultura. Sprawa jednak dotyczyła wynagrodzeń - premii. Czyżby to był dla Wieltonu bardzo bolesny temat?. Chyba tak. Oby tak dalej to nie długo pracować tu będzie: Ukraina, Azjaci, Indianie i Murzyni. BRAWO WIELTON...

Sjerioża

Zdrastfuj ,a twoja zawodu to piekarz , czy młynarz ??

Translator
@Sjerioża

Się weź doucz Bo zes błysnął jak latarka na zużytej baterii Nie zawodu bo zawod to imię po ichniemu Zawód to profesja po rosyjsku

Inżynier mechanik

Na jakie zarobki może tu liczyć inżynier z 6 letnim doświadczeniem 6000-7000 na rękę jest możliwe?

@Inżynier mechanik

Nawet brutto tyle nie dostaniesz.

Alien

Tak jest to możliwe

@Inżynier mechanik

Koło 10 brutto, czyli jak piszesz koło 7 na rękę.

R&D tasior
@Inżynier mechanik

mówisz o hrywnach kolego ? U mnie jak najbardziej ! Zapraszam !

@Inżynier mechanik

, dziękujemy za zainteresowanie pracą w zakładach w Wieluniu. Takie szczegóły, jak wysokość wynagrodzenia, o które pytasz, czy warunki pracy na danym stanowisku, są ustalane indywidualnie z każdym kandydatem podczas rekrutacji. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko inżyniera w różnych obszarach naszej organizacji i w razie zainteresowania, serdecznie zachęcamy do przesyłania zgłoszeń lub zadawania dodatkowych pytań na adres mailowy praca@wielton.com.pl. Ogłoszenia z ofertami pracy publikujemy na portalu http://www.wspolnykierunek.pl/, na https://www.pracuj.pl/ czy https://www.olx.pl/praca/.

@@@

Nie został. Widnieje z godziną 12.56 :)

robol

Czy może mi ktoś wyjaśnić na jakiej zasadzie jest przyznawana premia w tej firmie? Pomimo tego że mam to zapisane w umowie premii nie dostaje. Z swoich zadań sie wywiązuje nawet pracuje więcej niż powinienem na zwolnieniach chorobowych nie byłem. Na pytanie przełożonego o premie uzyskuje odpowiedzi że trudne pytania zadaje w kadrach też mnie zbywają dodam ze nie jestem sam z tym problemem. Moim zdaniem to pracodawca nie wywiązuje się z umowy juz zastanawiałem sie czy nie iść do jakiegoś radcy prawnego

Pablo z Ruśca
@robol

Chcesz premię to posprzątaj toalety po pracownikach biurowych. Musisz wykazać się czymś nadzwyczajnym. Ponadto pracownikom biurowym z daleka musisz kłaniać się i wołać "Dzień dobry, proszę Pana" oraz "Tak jest, proszę Pana". Dopiero wtedy podjęta zostanie decyzja czy zasługujesz na 3% premii.

Robol

Czy może mi ktoś wyjaśnić na jakiej zasadzie jest przyznawana premia w tej firmie bo ponoć jest przejrzysty system premiowy. Pomimo że mam premie zapisaną w umowie nie dostaje jej nie jestem sam z tym problemem. Na pytanie o premie przełożony odpowiada że trudne pytania zadaje nawet mam wrażenie że nas unika żeby go nie pytać w kadrach też nas zbywają.Wię jak to jest?

Zostaw merytoryczną opinię o WIELTON S.A. - Wieluń

• Jak się pracuje w WIELTON S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy WIELTON S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 390.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIELTON S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 41 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 156 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WIELTON S.A.?

Kandydaci do pracy w WIELTON S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WIELTON S.A.