WIELTON S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o WIELTON S.A.

Radek

Na jakie wynagrodzenie może liczyć konstruktor w Wiluniu na stanowisku konstruktor, 2 lata doświadczenia przy projektowaniu naczep + iwe.?

on
@Radek

ok. 3 tys. na rękę

pytanie o warunki

Witam wszystkich , widzialem ogloszenie do Wieltona na stanowisko konstruktora . Moglby ktos napisac jak wyglada u Was sytuacja ? Poukladane jest wszyscy czy raczej chaos , zadania sensownie porozdzielane czy roboty masa i nie mozna sie nawet zastanowic ? Sa nadgodziny czy raczej nie ? Generalnie warto wysylac cv ?

Konstruktor
@pytanie o warunki

Jest lekko. Cały czas zasuwasz z pustą taczką, bo nie ma czasu załadować.

Biuro
@pytanie o warunki

We Wrocławiu otwierane jest biuro konstruktorskie. Sprawdź oferty na stronie internetowej Wieltonu.

CV
@Biuro

W nowym biurze we Wrocławiu oferują stawki od 10 000 brutto w zależności od doświadczenia. Potwierdzona informacja.

ale czy warto ?
@CV

ale czy warto sie pchac do wieltona ? Bo opinie do pochlebnych nie naleza ?

@ale czy warto ?

Wrocław - uważam, że warto. (usunięte przez administratora)

kandydat

Dzieki za odpowiedz . a sa u Was szkolenia zewnetrzne ? Mozna sie nauczyc czegos wartosciowego ? Dlaczego Wroclaw ma byc inny od Wielunia ? Ta sama firma . kasa to nie wszystko , jest cala masa drobnych rzeczy ktore dobrze albo zle swiadcza o firmie : sa karty multisport , jakies benefity , kawa , herbata , dodatki to obiadow ? Jest elastyczny czas pracy ? Jak potrzeba mozna przyjsc pozniej lub wyjsc wczesniej ? Lekarz to teraz standard wiec pewnie jest .

Baneficiarze
@kandydat

Tak tak. Biurowy zanim jeszcze zacznie pracę to już mu się marzą kawki herbatki ciasteczka multisporty i inne (usunięte przez administratora).Za robotę się weź

@kandydat

Zatrudnij się w Wieluniu to się dowiesz.

nie wiem czy zauwazyles
@Baneficiarze

ale warunki w jakich sie pracuje rowniez maja wplyw na decyzje o tym gdzie sie pracuje . Jesli obecny pracodawca mi oferuje benefity to nie pojde do zakladu ktory ich nie ma . To chyba proste do zrozumienia ?

Ex
@pytanie o warunki

Uciekaj od tej zakłamanej firmy jak najdalej się da. Będą cię (usunięte przez administratora) z każdej strony, żeby cię tylko złapać, bo nie mają w ogóle chętnych. Każdy już wie jak się tu pracuje, w ostatnich dwóch latach odeszło stąd wielu konstruktorów. I nie wierz w komentarze oraz zapewnienia pracowników, którzy wyrażają się o tej firmie pozytywnie. Są to osoby, którym płaci się niemałe premie z programu poleceń pracowniczych za złapanie kolejnego głu*iego w sidła. Do takich absurdów tu już właśnie doszło, bo całkowicie brakuje chętnych do pracy. Jeśli szukasz pracy jako konstruktor w obrębie Wielunia to jest tu sporo małych firm, które normalnie traktują pracowników i płacą uczciwie za wykonaną pracę.

@kandydat

Przeczytaj opinie na firume ,i jak potrafisz wyciągać wnioski to odpowiedź jest jedna.. Odpuść..!!! Albo ,musisz być zdesperowany , że chcesz się tu zatrudnić..

Xxx
@kandydat

Wszystko o co pytasz jest dostępne a nawet więcej. Nie wiem po co te pytania przecież to 3cia firma w Europie , więc status zobowiązuje do odpowiedniego standardu. Wal jak w dym. Gorąco polecam, będziesz zadowolony

Prestiż
@pytanie o warunki

Pomyśl jaki prestiż ci oferują. Trzecia firma w Europie. Bierz w ciemno.

Też tu byłem
@pytanie o warunki

Obiecają ci złote góry, premie 10%, podwyżki w przeciągu roku. Później się obudzisz.

@pytanie o warunki

, dziękujemy za zainteresowanie pracą w Wieltonie. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko konstruktora w Wieluniu, Wrocławiu i Gliwicach . W razie chęci udziału w rekrutacji, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na wskazany adres mailowy. Ogłoszenia z ofertami pracy publikujemy na portalu http://www.wspolnykierunek.pl/, na https://www.pracuj.pl/, https://www.olx.pl/praca/ oraz w lokalnej prasie. Kwestie wynagrodzenia, czy warunków pracy na danym stanowisku, omawiane są podczas rozmowy rekrutacyjnej indywidualnie z każdym kandydatem.

Mimo

Cześć, jak wygląda praca i płaca spawacza? Jakie warunki pracy itp?

@Mimo

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Zapraszamy do zgłaszania się i rozmowy o szczegółach. Ogłoszenia z ofertami pracy publikujemy na portalu http://www.wspolnykierunek.pl/, na https://www.pracuj.pl/, https://www.olx.pl/praca/ oraz w lokalnej prasie. Kwestie wynagrodzenia, czy warunków pracy na danym stanowisku, omawiane są podczas rozmowy rekrutacyjnej indywidualnie z każdym kandydatem. W przypadku chęci zadawania pytań, możliwy jest również kontakt telefoniczny pod numerem: 789-100-865.

Voto
@Mimo

Ostatnio bardzo znerwicowani mistrzowie, nie jest zbyt motywacyjne dla pracownika.

Good
@WIELTON S.A.

Tylko wspomnijcie o pasztecik na swinta

Trochę to mało powiedziane..!! Śmietanka z warszawki poprowadziła rok produkcji i mają bałagan jakiego jeszcze nie było. Baaahaahaa

@WIELTON S.A.

Czy ,nasz pracodawca ma zamiar docenić pracowników z wieloletnim stażem i płacić tak zwaną wysługę.

Pracodawca Wielton jak trzeba konkretnie TAK lub NIE wypowiedzieć się w temacie ,już tradycyjnie jak struś , chowa głowę w piach. Ot ,taki to pracodawca.. heeeheee

Byly

Ale z Wami pogrywają. Wasz sąsiad Korona,płaci premie świąteczne. Stażowe,a tu średniowiecze. 1 firma w Polsce.. Baaaahaaa

Aquascape
@Byly

I co z tego że płaci jakieś śmieszne groszowe premie jak zarobki miesięczne są na poziomie minimalnej krajowej? Ten cały wieluń to jakaś porażka jeżeli chodzi o zarobki i ogólne podejście do człowieka.

@Byly

Korona w porównaniu do Wieltonie to LUX firma... Taka jest prawda .

@Aquascape

tu się pracuje dla PRESTIŻU, a nie dla pieniędzy !

Incognito

Co rusz przechwalanie się wynikami kwartalnym,jakich to oni nie mają zysków a jak dać pracownikom przyzwoity bon świąteczny to zrobili z siebie pośmiewisko na całą okolicę.Jak wam mało pieniędzy to wam oddamy te 150 PLN tylko napiszcie gdzie wam to zanieść.....

@Incognito

Właśnie przechwalają się co róż wynikami produkcji. Wielton SA jaka to super firma jakie super dochody, ale chyba tylko dla elity bo pracownikom dać po 150 PLN to jest trochę śmieszna suma. To już moja żona w pracy więcej dostała bo 1000 PLN plus paczkę na święta wartą więcej niż te 150 PLN. Naprawdę szkoda słów, na to co się dzieje w tej firmie. Wstyd... Wymagania jak w UE ale płaca jak u ruskich na uralu. Taka jest rzeczywistość.

@Incognito

Jestem za..tak jak 90%zalogi.

Niuniuś
@Terminator

Te 200zl to jakieś kpiny są. Aż dzisiaj żona z pracy dzwoniła i pytała co to jest. Mówiła że jak powiedziała to koleżance to aż za głowę się złapała. Wstyd to już mało powiedziane. Taki zakład, takie reklamy wiszą na blokach w Wieluniu, ba nawet w paczkomatach są mówiła a tu takibonus na święta. Koleżanka z którą pracuje dodała ze jej mąż w coronie dostał więcej. To jakaś kpina jest.

olo
@Niuniuś

Ciesz się, bo inni dostali o 33% mniej od ciebie a nawet niektórzy dostali 0

@Incognito

Taaa jasne. Już widzę jak to oddajesz. W gatce to jesteście dobrzy. Daj znać jak oddasz i powiedz jak było

@Terminator

Więc dlaczego tam jeszcze pracujesz?

@No name

Myślisz że zależy mi na tych 150 zł od nich ? Lepiej już by było chyba jak by nic nie dali i się nie ośmieszali przy okazji.Na co inne mają pieniądze jak np na utworzenie nowego stanowiska ,,kierownik od maseczek " hahahahahha.Bareja gdyby żył to już by zacierał ręce bo miał by gotowy scenariusz na nową komedie.

W3
@No name

Ja nie mam co oddać ????

@Incognito

Jeżeli Ci nie zależy to oddaj im te 150 lub wpłać na jakiś cel charytatywny bo jak na razie to tylko puste ujadanie z twojej strony. Ciekawe czy masz tyle odwagi. Daj znać jak było.

Cebuliony
@Niuniuś

Aż żona dzisiaj z pracy dzwoniła. Ha ha ha ha. Poważnie? Urzekła nas twoja historia.

@No name

A ty idź sobie kup 10 paczek papierosów bo na więcej już ci nie starczy,tak cię firma doceniła za cały rok pracy.

Krakowiak

Czytając takie wypociny w komentach jak twoje to człowiek faktycznie dochodzi do wniosku jak to już ktoś napisał wcześniej że reprezentujecie taki sam poziom jak i ta cała firma. Widać gołym okiem że nawet życia nie masz zamiast być z rodziną i świętować siedzisz tutaj nawet w święta. Żal mi ciebie

@Incognito

No i jak oddałeś już im te 150 zł? Pochwal się mistrzu klawiatury. Jeśli nie to wracaj do pracy i nie marudź

@No name

Tak można wpłacać do kasy na Baranowskiego i głupio ci?

Rodo

Głupio to powinno być tobie że wypisujesz takie głupoty.

Cała prawda..

Miszel

Jst jeden sprawiedliwy.. Tyle lat my za nim czekaliszmy Rozpoczęło się zbieranie podpisów Z w. Będzie bronić naszych praw.

Pitolicie Hipolicie. Jesteś wolnym człowiekiem na co czekasz

A co tam

To dlaczego tu jeszcze jesteś???!!!!!!!!

@A co tam

Dlaczego tu jestem..?? Już odpowiadam. Mam blisko i staram się aby pracować minimalnym nakładem sił. Zero jakiś spinek 8 godzinek i bajoooo. Większość tak robi. Zero sentymentów względem takiej firmy.. Pozdrawiam.. Luz heee

Spawacz

Wielton S.A. proste pytanie,miesięcznie zabieracie 130-150zl nie wiem co do złotówki ile,ale ustalmy 130zl × 12 to nam daje 1560zl gdzie są te pieniądze? Z tego co zauważyłem pracownicy fizycznie nic z tego nie maja,ale za to wyżej i wyżej już tak. Dostane odpowiedź czy znów cisza na nie wygodne pytania. Cały wielun i w promieniu 20km się śmieją z paczek waszych jak to mówią,"TAK SIE CHWALA ILE ZAROBILA FIRMA,ALE OSOB CO NA TO PRACUJA MAJA GDZIES" i prawdę w 100% mowia. Przyjdzie wiosna ogłoszenie do RZW bedzie lecieć, że firma dba o pracoenikow na święta pieniądze dawaj,paczki, a znajoc życie to zabrane z premi.

Jaśniejpanie
@Spawacz

Wczasy pod gruszą, imprezy integracyjne, pikniki, paczki dla dzieci, inne Dkaczego nie pytasz w księgowości?

Alien

Jak czytam te wasze komentarze, to widzę , że trzymacie poziom tak samo jak wasza firma.

Terminator

Szanowni Koledzy i Koleżanki. Myślę, że nie ma najmniejszego sensu wylewać tutaj żalów ponieważ nic Wam to nie da. Osobiście uważam że szkoda czasu sobie tym głowę zawracać, bo co z tego że będziecie pisać tutaj, że Wielton to czy tamto jak i tak nic tym nie osiągniecie. Po prostu należy robić te swoje marne 8 godzin i nic więcej. Oczywiście nie zasuwać ponad plan, bo czym więcej robicie tym mniej Wam za to za płacą. Co byście nie zrobili i ile byście nie zrobili to i tak zawsze będzie dla kierowników i prezesów będzie mało a wschodnia brać zawsze będzie od Was lepsza pod każdym względem. Więc po co tu się starać?. Dla mnie nie ma najmniejszego sensu ponieważ i tak nikt tego nie doceni ani finansowo ani dobrym słowem. Robić te 60-70 normy i tle w tym temacie. Także zastanówcie się i przestańcie wylewać tutaj swoje żale. Firmę gorzej zaboli wasze milczenie i ignorancja niż te Wasze gorzkie żale. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku... .

@Terminator

Szcerze masz tutaj racje. Pozdrawiam Wesloych dla wszystkich.

Szanuj się sam
@Terminator

Bardzo mądre przemyślenia. Szkoda, że zostaną bez odzewu. W tej firmie, zresztą pewnie w innych też, panuje dzisiaj trend wchodzenia w cztery litery bez pomady. W odwecie, szefostwo oddaje im kopniaka w owe cztery litery. KARIERA FRAJERA ????

TheTogira

Jak tam wasze przygotowania do świąt? Bardzo chce podziękować szanownemu Wielbłądowi za tak zacną premię świąteczną. Mam nadzieje że paczki w tym roku będą równie obfite ;)

Niezadowolony.
@TheTogira

Wstyd na sali. Śmieszni są.

Świerzy

Tragedia 3 firma w europie

Alegira
@TheTogira

Prawda jest taka że jedyne co potrafisz to użalać się w necie. Jak byś miał trochę oleju w głowie już dawno byś zmienił pracodawcę. A tak tylko Beeee Beeee beee

@Alegira

Bardzo sobie chwalę pracodawce,Jak bym miał na coś narzekać to koszmarne warunki praczy na hali. Beke cisnę z proporcji wypłat do premi ale wiem że to ktoś bardzo mądry musiał ustalać.

@Alegira

A,czemu cię to bóli....?? Przecież , prawdę piszą. Po to jest forum,aby ewentualny pracownik,lub inny zainteresowany przeczytał opinie ,w interesującej go sprawie.. Znalazl się obrońca.. Śmiać się chce jak czytam o takich obrońcach ludzi bez honoru,sumienia..

@TheTogira

, co roku pamiętamy o naszych pracownikach i w ramach dostępnych na ZFŚS środków, przed świętami zaprojektowaliśmy kilka różnych świadczeń świątecznych. Dotychczas wypłaciliśmy pracownikom świadczenia pieniężne. Do dzieci pracowników trafiły również świąteczne paczki słodyczy wraz z niespodziankami, które umilają naszym pociechom długie, zimowe wieczory. A tuż przed świętami każdy pracownik otrzyma jeszcze paczkę z tradycyjnymi świątecznymi przysmakami. W trudnym czasie pandemii wspieramy lokalnych przedsiębiorców, których od lat cenimy za jakość i smak, dlatego przygotowując świąteczne upominki, współpracowaliśmy z lokalną hurtownią spożywczą oraz Restauracją Zielona Weranda.

Alegira
@Pracownik..

Nic mnie nie boli mogę tylko stwierdzić fakt że samo pisanie prawdy nie wystarczy aby poprawić sobie byt. Tutaj pisze się prawdę od kilku dobrych lat i jak widzisz nic na dobre się nie zmienia włodarze zakładu nic sobie nie robią z tego i mają to w głębokim poważniu. Po prostu dziwi mnie fakt że mimo takiego traktowania dalej tam jeszcze robicie zamiast poszukać pracy gdzie indziej.

Elegancko. Miły gest dziekuję

Chinczyk
@WIELTON S.A.

Bardziej się losami zielonej werandy przejmujecie, niż losem swoich pracowników. Wcale źle im się nie wiedzie. Na świadczenie w waszej opinii nie zasłużyli wszyscy. Wesołych Świąt.

@WIELTON S.A.

Aaa i nawet dzieci potraficie dzielić jeden dostanie upominek inny już nie jest wam wstyd? Ja nie dostałem bo akurat dzieci skaczyly 11lat i już się należy. Zresztą cały rok zabieracie pieniądze na social i co my z tego mamy? 150zl za ciemna pracę albo i nic bo jeśli ktoś przekroczył kwotę to nic nie dostał,mimo tego że pracował cały czas. Popytajcie w innych firmach ile pracownicy dostaną i co bo chyba poszliście do tyłu te 25lat wtedy to było coś warte takie świadczenie.

@Alegira

skąd wiesz , że od kilku lat,swoje zale wylewaniu tu te same osoby. Człowieku zastanów się.

W3
@WIELTON S.A.

Świadczenia pieniężne - szkoda, że nie wszystkim. WSTYD.

@WIELTON S.A.

Tak ,tak , pamiętacie. Tylko , chcieliście się wycofać pomysłu w temacie paczek.. Heeeee. Obłuda i zakłamanie. Dajcie już spokój..

@WIELTON S.A.

Hmm może i pamiętacie o Waszych pracownikach ale nie o wszystkich ponieważ są tacy, którzy nie dostali jeszcze od Was przed świętami ani grosza. Ponadto tak szczerze mówiąc te Wasze świadczenia świąteczne w wysokości 100 - 200 zł są warte tyle co zeszłoroczny śnieg, bo co można sobie za tą kwotę kupić?. Raczej nic... .Wielton taka światowa firma wymaga od swoich pracowników 100% wydajności i ma bardzo duże wymagania a na same Święta Bożego Narodzenia swoim pracownikom produkcji daje same ochłapy. Wstyd... .

Paczki
@Putin

Dzieci do 13 lat dostają paczki a nie do 11.

Putin

@wielton S.A. z czego ten pasztet jest ,zadnej informacji o nim nie i nie wiem czy moge go zjesc,dac psu i rzucic w kosz,a ta galozke jak wsadze to rozumiem,ze urosnie mi sona tak? Ogolnie paczki fajny pomysl,ale brakowalo jeszcze maku bo moglibyscie sie chwalic ze pracownikom daliscie fige z makiem.

Sosna
@Putin

Może i paczki nie były wypasione, ale miej świadomość, że to co było w paczce nie wyprodukowal Wielton ,więc jeśli masz obawy o pasztet, nie wyrzucaj lepiej oddaj potrzebującej osobie i miej szacunek do pożywienia.. Jak dla mnie bardzo smaczny Radosnych Świąt

Robol

litra niech jeszcze dorzuci

Terminator

Czy ktoś z kierownictwa może mi odpowiedzieć jak to naprawdę jest, że na wszystkich stanowiskach zwykli pracownicy są zobowiązani do noszenia maseczek na twarzy ponieważ teraz panuje (usunięte przez administratora) A więc jak to jest możliwe że pracownicy biurowi są zwolnieni z tego obowiązku. Nie tylko na W-1 ale i także na i na innych działach również w kadrach. Czyżby w całym zakładzie Wielton tylko po halach rozprzestrzeniał się korona wirus z prędkością światła i na wysokości lamperii. Oczywiście jakimś to cudem korona wirus pomija biura na poszczególnych działach. Tam nie ma zagrożenia aby się zarazić (usunięte przez administratora) Osobiście uważam, że to jest trochę nie sprawiedliwe ponieważ w dzielicie ludzi na równych i równiejszych. Jeżeli już mamy taki przepis w formie ustawy to powinien dotyczyć wszystkich pracowników zakładu Wielton bez wyjątku także pracowników biurowych i w biurach też powinien obowiązywać nakaz noszenia maseczki. Podobno słyszałem, że kilka osób pracujących na hali dostało naganę lub straciło premię za brak lub za nie noszenie maseczki na stanowisku pracy. To nie jest w porządku. A jak ludzie mają pracować ze tymi szmatami na twarzy przecież nie da się przez to normalnie oddychać. Jeżeli ktoś z kierownictwa jest taki mądry i twierdzi inaczej, że w maseczce chirurgicznej można normalnie fizycznie pracować do bardzo serdecznie zapraszam na W-1 lub na W-2 lub jaki kol wiek inny dział to zobaczymy jak długo pociągnie pracując przez 8 godzin z maską na twarzy Mam tu na myśli pełne zasłonięcie ust i nosa. Co do wypłat to muszę przyznać wszystkim pracownikom racje. Kadra kierownicza wymaga od nas 100% wydajności a w zamian co dostajemy marne 3400 zł. i jak tu się starać. Myślę, że nie warto bo zawsze znajdzie się jakiś pretekst ze strony kierownictwa aby obciąć pracownikom premie. Krótko mówiąc szkoda słów… . Po za tym Wielton ponoć taka bardzo znana i światowa przede wszystkim poważna firma. Tu się wszystkim chwali zwiększeniem produkcji a oczywiście zwykły pracownik jest na ostatnim miejscu. A mimo to wasze akcje w ostatnim czasie bardzo drastycznie spadły. Obecna cena akcji firmy Wielton wynosi 9,75 zł za sztukę i nigdy w ciągu 5 lat nie kosztowała więcej niż 18,00 zł. Ciekawe dlaczego?. Nie ma co się (usunięte przez administratora) że gdyby nie zagraniczni pracownicy to w waszej firmie nie byłoby komu pracować. Ponieważ każdy szanujący się fachowiec zna swoją wartość. Bez urazy… .

@Terminator

To jest Wielton. Czyli , bałagan,chaos, i brak organizacji. Tu,się nic nie zmieni z takim podejściem do zwykłego pracownika. A, że połowa załogi to obcokrajowcy ,świadczy o podejściu do pracowników. Ja, tu pracuję ,bo mam rzut beretem ,ale sentymentów do firmy nie mam żadnych. Przykładać się do pracy nie mam zamiaru , Pracuję jak inni, 8 godzin i bajooo.. Mogą ,zwiększać normy itp. śmiać mi się chce,z tych pomysłów.. heheeee

Terminator

Masz całkowitą racje Wielton to bałagan. Od dłuższego czasu coraz to bardziej zaczynam dochodzić do wniosku, że naprawdę nie warto się starać, bo po co?. Jak i tak znajdą jakiś pretekst aby obciąć lub zabrać premie. Należy tylko zrobić te swoje marne 60-80% normy i tyle w tym temacie. Co do obcokrajowców to jest to większa połowa zakładu, która w większości nie zna nawet podstaw języka polskiego. No ale wschodnia brać jest najlepsza. mają bardzo super wyrobienie z telefonem w ręku. Co jest jeszcze naj dziwniejsze, że zarabiają 2 razy więcej niż my... . Szkoda słów.

@Terminator

, ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, w zakładach Wieltonu zostały ustalone zasady i obostrzenia covidowe. Aktualnie mamy czerwony poziom zagrożenia, dlatego wszyscy pracownicy, goście oraz pracownicy firm zewnętrznych zobligowani są do noszenia maseczek ochronnych. Zasady te zostały wprowadzone dla naszego bezpieczeństwa i obowiązują wszystkich bez wyjątku.

@WIELTON S.A.

Przecież wszyscy chodzą bez maseczek i nikt tego nie kontroluje to po co takie bzdury wypisujecie.

@WIELTON S.A.

Wszystkich z wyjątkiem pracowników biurowych. Super tam wirusa nie ma. Cholera nie wiedziałem....

135/136

Jakie stawki dla spawaczy? Pozdrawiam.

rrrrrrr

żeby cię o zniesławienie nie podali, IP do policji

@rrrrrrr

Z jakiego powodu..?? W-I-E-L-T-O-N pisany w taki sposób,to zupełnie co innego jak pisane razem.. Jednemu psu Burek.. Myśl trochę..

Putin

Wielton S.A szybkie pytanie i czeka na rozadna odpowiedź,a nie na unikanie,więc tak jeśli zarabiam z nadgodzinami 4-4.5tys.zl netto to bon jaki otrzymam od Was to 150zł tak? Bo ostatecznie przekraczam 6tys.zl brutto czy się mylę i złe zrozumiałem wasza tabelkę bo szczerze jeśli chce dać ludzia którzy tyrają na dla was 150zl to obiecuje wam,że te pieniążki wrócą do Was mnie na święta stać, ale za taką bonus to ja dziękuję. Jak dla mnie i dla większość ludzi to wstyd i hańba,zresztą najgorsze zakłady dają więcej ludzi na święta bo nawet i 1tys.zl aaa zapomniałem wam chodzi o social media ,żeby to opisać jacy wy jesteście super i ludzia dajecie taka furę kasy. Zresztą czego można się po Was spodziewać, jak na 25levie firmy zwykłym pracowników nic nie potraficie dać. (usunięte przez administratora) i tyle zero wstydu bo dziś 150zl jest warte tyle co nic no ale dlaczego prezesi nie pochwała się premiami dyrektorzy jakas tajnica? A ludzia którzy ciężko pravuja jakieś ochłapy. Wstyd i jeszcze raz wstyd. Inne firmy w tamtym roku się śmiały z waszego dobrodziejstw,no ale w tym to już poszliście po całości

Realista
@Putin

W swoim wpisie zawarłeś całą prawdę o firmie, ale też o sobie i tobie podobnym. Żeby zarobić brutto ponad 6 tys. to musiałeś spędzić w pracy ok. 26 dni na 30 kalendarzowych. Sam z siebie robisz (usunięte przez administratora) a potem oczekujesz od szefa żeby traktował cię jak człowieka. Sam w niedzielę, zamiast z rodziną jesteś z kolegami na hali produkcyjnej bo liczy się ilość sztuk, a potem się dziwisz, że na święta tylko 150 zł. Puenta na koniec. Nikt cię nie będzie szanował jeśli ty sam nie będziesz szanował ciebie. Nakrzyczałeś się tutaj, a jutro w pracy dalej będziesz wypinał (usunięte przez administratora) aby kierownictwo miało łatwiej cię w niego kopać.

150x tysiąc
@Putin

Zgadzam się, że to skandal. Ktoś mógł sobie kupić nowe auto za sto koła, a nie dawać kasę pracownikom, którzy i tak tego nie docenią i jeszcze publicznie hejty wyleją.

@150x tysiąc

Tysiąc skąd tą liczbę wziołeś? ⅔pracowników to firmy zewnętrzne

Premia
@Putin

w langendorfie dostali ponoć bony po 1000 i gdzie jest sprawiedliwość ? Kiedyś kadry mówiły że takie same tam są zarobki jak w wieltonie. Czy to prawda ?

@Realista

Akurat jedna sobota tylko w miesiącu,reszta to godziny od 18-6 rano jak dla mnie lepsze to niż druga zmiana. Szanować się szanuje i wolny czas spędzam z rodzinką, ogólnie wychodzę z założenia jeśli cos chcesz osiągnąć to niestety al trzeba pracować, lub kombinować np. Na to żeby moja rodzina mogła żyć na poziomie ,a nie wszystkiego sobie odmawiać przypominam że z rodziną spędzam dużo wspólnego czasu,mimo tego że pracuje w Wieltonie to pracuje też w domu ,może niektórzy zaraz będą pisać, ze jestem taki czy taki ale jak pisałem mam czas dla rodziny i do pracy i częste wspólne wyjazdy od ferii na nart,wakacje, i częste wypady na weekendy.a jutro zapewne przyjdę do pracy i będę mial możliwość zrobienia nadgodzin to z chęcią je wezmę bo w 2022 chce zobaczyć w końcu spełnić nasz postanowienie i wyjechać na malediwy z rodzinka na 21dni. Pozdrawiam

@150x tysiąc

Tak masz rację, wiem,że może narzekanie zawsze będzie,ale proszę Cie 150 czy nawet 200zl to jest dużo??? Pytałeś jakie pracownicy dostają pieniądze w innych firmach. Nie mówię o umowach śmieciowych,ale firmach na zasadach i zarobkach jak i Nas . Moge podać przykład nawet kilka 500 inna 800 a są co ponad 1tys.zl i plus jeśli np robisz więcej dla firmy np.nafgodziny . Dodam,że to są tylko moje odczucia z którymi się podzieliłem,wiedziałem, że spotka się jakaś osoba która to skomentuje w jakiś sposób. Pozdrawiam

Evil
@Putin

WIELTON ??? jaj brakło na odpowiedź do pytania kolegi ?

Naiwniacy
@Premia

Ponoć to Święty Mikołaj wchodzi przez komin. Wierzysz w bajki?

Niezadowolony
@Naiwniacy

Szkoda słów. 150 zł chyba dla zony na waciki. W normalnych firmach dają chociaż 500 zł. Śmiech na sali.

8000 netto nagrody
@Niezadowolony

ale wtedy dają niskie pensje, a te liczą się do emerytur. dlatego lepsza dobra pensja co miesiac i malunia nagroda na koniec, bo niby za co dawać aniżeli lipne pensje i mega premia ale uznaniowa

Beduin
@Niezadowolony

Racja . Wstyd......... Człowiek nagina nadgodziny , soboty i niedziele. Dla siebe ale też w znacznej mierze dla firmy a w zamian tego marne 150 zł

W Langendorfie dostaliśmy po 1000 złotych na świenta

Bino

Taaa... jasne. Lepiej napisz ile razy zostałeś po godzinach na poprawkach za darmo

poprawki się zdarzają ale wszystkie nadgodziny są płatne dodatkowo wysokie premie i jeszcze mamy dostać paczki na świenta dlatego dziwie się wam że jeszcze pracujecie dla wieltonu

@Niezadowolony

O wieltonie można powiedzieć jedno. I to szczera prawdę. Ta firma, szanowała pracowników tylko za czasów ,starych właścicieli ,założycieli marki. Teraz ,to wiadomo z jakimi ludźmi się ma do czynienia ,i tyle w temacie. Nie zasługują na to ,aby napisać no nich , choć minimum dobrego słowa. Koniec kropka. Pozdrawiam

Szkoda gadać

W takie bajki to już nawet dzieci nie uwierzą

bogacz
@Premia

to idzcie wszyscy do langendorf

@Beduin

A wogóle były jakieś premie świąteczne?. Jak na razie to nic nie dostałem...

@Evil

Bo taka jest prawda.

Spawacz
@8000 netto nagrody

Pensji ci nie dają na pensje pracujesz zgodnie z umową , więc takie tłumaczenie że dużo zarabiasz to masz mniejszy bonus lub nie masz go wcale to żadne tłumaczenie

Cosiek

Matko bosko toż to święta dzięki wieltonowi będą na wypasie..... 150 zł.... wstydu to wy za grosz nie macie .... tyrać cały rok dla waszych zysków a pracownika docenić nawet na koniec roku nie potraficie. Jaka motywacja taka praca .... tak prawdę mówiąc to bez nas nie istniejecie , bez pracowników fizycznych.... dziękuję za docenienie moich starań.... nowy rok zacznę w nowej pracy ....dość tyrania dla ludzi bez sumienia i wstydu.

@Cosiek

Ja odchodzę w marcu.. A na moje miejsce ,będzie 5 ze wschodu , którzy będą potrafić 20% tego co ja..Nigdy ,dobrego słowa o wieltonie nie powiedziałem ,i tak już zostanie. Pozdrawiam

@Pracownik..

Ja kończę przygodę w lutym. Teraz posiedzę na L4 , porem urlopik A zapomniałem,jeszcze przyjdę do pracy,ale pracować nie zamierzam.. bajbajj..Heeee

Beduin

Poprawka z poprawki. ... Nie wszyscy pracownicy produkcji dostali... Ale z tego co widzę nie ma sensu się upominać . . Niech sobie karpia za to kupią ..Wstyd.....

Bony świąteczne bardzooo niskie jak na firmę z tak ugruntowaną pozycja na rynku

TheTogira

Jak to jest z noszeniem Masek na twarzy w trakcie pracy? Czy to prawda że na swoich stanowiskach mamy je mieć założone cały czas czy mamy je zakładać jak musimy gdzieś iść itd?

Mooniek
@TheTogira

Nie zadawaj zbędnych pytań tylko weź się uczciwie do pracy.

@TheTogira

na bieżąco monitorujemy sytuację w naszej firmie oraz w całym regionie i dostosowujemy do niej środki ostrożności. Wyróżniliśmy trzy poziomy ryzyka: zielony, pomarańczowy oraz czerwony. Uwzględniają one takie parametry jak krajowy oraz regionalny wskaźnik infekcji, liczba przypadków zakażeń w zakładzie w ciągu ostatnich 14 dni oraz odsetek zaszczepionych osób w kraju. Obecnie w całej firmie obowiązuje czerwony poziom zagrożenia COVID-19. Oznacza on m.in., że noszenie maseczki jest wymagane w każdej przestrzeni, również poza stanowiskami pracy.

@WIELTON S.A.

Po co kłamiecie skoro nikt nie nosi maseczek. Ani w biurach ani na produkcji i nikt tego nie egzekwuje, bo "góra" też bez maseczek lata. Kompletny brak poszanowania dla zdrowia pracownika. Tylko w tej firmie takie rzeczy się dzieją.

Teges
@Inżynier

Chcesz to noś daj innym normalnie funkcjonować

recomendanto
@Inżynier

Inżynierro, zgodnie z polskim prawem pracodawca nie może nakazywać noszenia maseczki. Może cie o to prosić, nawet może maseczkę ci zaoferować, ale nie może ci kazać jej nosić (pracownik sklepu, sądu, transportu zbiorowego także). Możesz ją wziąć i podarować komuś, kto nosi. Nikt nie może ci nakazać jej noszenia.

@WIELTON S.A.

Napisałem wyżej, nie dostałem odpowiedzi od was!!! Odpiszecie czy głową w piasek jak zwykle. Myślę, że następny komentarz będzie już na Facebooku z wasza tabelka pod postem 25levia jak znów dodacie

Termimator
@WIELTON S.A.

Odpowiednio monitorujecie sytuacje nawet na tym forum usuwajac nie wygodne ala Was wpisy. Prawda w oczka kole. Brawo Wielton i oby tak dalej... .

@Mooniek

Tutaj nikt uczciwe nie pracuję... Heeeee

Magazynier

Mam pytanie do pracodawcy. Czemu magazynierzy nie otrzymują takiej samej premi jak produkcja. ??? Czyżby nie mieli udziału w tym ile zostało wyprodukowanych produktów. A może są winni temu że dostawy są opuźniane lub jest brak potrzebnego materiału... Z takim podejściem nikt was poważnie nie będzie traktował..

@Magazynier

bo sie obijacie przez wiekszosc dnia, ludzie na produkcji zasuwaja nonstop a wy papierosek bajera od czasu do czasu cos na polki powrzucacie

Jaki

A ty telefon trzymasz w dłoni przez 6 godzin i patrzysz na smartwatcha...pytanie brzmi kto jest taki głupi że cię zatrudnił człowieku bez wiedzy i doświadczenia...biuro ach to biuro...Trzeba policję kiedy tam ustawić o 7 na rymarkiewicz i od przemysłowej...hahahaha

Evil

Zamień się na tydzień z magazynierem, to zobaczymy ile jesteś wart. Po 2 dniach zmienił byś zdanie i przepraszał pod swoim komentarzem.

Świerzy
@Jaki

Przyjdź do nas to też potrzymasz telefon w ręce!!!

Zostaw merytoryczną opinię o WIELTON S.A. - Wieluń

• Jak się pracuje w WIELTON S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy WIELTON S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 390.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIELTON S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 41 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 156 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WIELTON S.A.?

Kandydaci do pracy w WIELTON S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WIELTON S.A.