opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WIELTON

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 1442 ocen
Opinie(3988)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(3988)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Firma w liczbach
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social media

O nas

Dołącz do nas

Firma w liczbach

Produkty

Kontakt

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Opole
  • Kalisz
  • Częstochowa
  • Ostrów Wielkopolski
  • Radomsko
  • Bełchatów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wieluń
  • Gaszyn
  • Widoradz
  • Żródła
  • Urbanice
  • Kolonia Raczyn
  • Turów
  • Bieniądzice
  • Rychłowice
  • Opojowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wieluń
  4. /
  5. Opinie o WIELTON S.A.

Opinie

Opinie o WIELTON Wieluń

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 13
    • 14
    • 15
    • …
    • 28

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WIELTON S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Realista

    02.07.2020 15:32

    Inne

    A mnie najbardziej żal jest założycieli tej firmy. Ludzie włożyli w to całe swoje życie, tylko po to by teraz kto inny doprowadzał do jej upadku. Do tego to niestety zmierza. Co się zaś tyczy dzisiejszych pracowników i ich sytuacji. Pamiętajcie to Wy jesteście sercem tej firmy i to od Was dużo zależy. Poradziliście sobie z dyrektorem od "kampanii buraczanej", to i teraz nie ma się co poddawać tylko walczyć o swoje. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Teges

    03.07.2020 10:09

    Inne

    Tylko teraz trudno o zgrane ekipy i będzie trudniej poza tym coraz więcej konfidentów
    ReviewUserIcon
    Kuku

    03.07.2020 09:48

    Inne

    To prawda że telewizja będzie w poniedziałek?
    ReviewUserIcon
    Mała.

    01.07.2020 15:20

    Inne

    Nowy dyrektorek pokazuje już swoje możliwości.... Następny taki co kalendarzyk wprowadza, żeby ludzie za darmo pracowali w soboty. Trzecia firma w Europie a nikogo porządnego do zarządzania tą całością... Dajcie ludzią takie premie aby z chęcią szli do tej pracy a nie dlatego że muszą. Żeby człowiek w takiej firmie zarabiał 2200 zł to jest WSTYD!!!! I nie mówcie ze jak nie pasuje to wypad bo każdy musi mieć za co żyć, mieszkanie opłacić, rachunki itp, ale wypłata z Wieltonu nie jednemu nie wystarcza na to...
    ReviewUserIcon
    Ja

    02.07.2020 12:06

    Inne

    2200? Chyba 1800
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.07.2020 12:25

    Inne

    Zgód, oświadczeń oficjalnych nikt nie podpisywał... Ludziom z dnia na dzień zmniejszyli wypłaty.... Nikt o niczym nikogo nie informuje... Jakieś bezsensowne zebrania robią i myślą że ludzie pójdą za nimi jak w ogień... Strasznie zwolnieniami, urlop za sobotę przecież to jest niedopuszczalne zachowanie człowieka wobec człowieka.... Ludzie ocknijcie się w końcu... Oni bez was nie będą funkcjonować... Bez pracowników fizycznych zakład stanie i nic nie zarobią.... Jak to mówią chytry dwa razy traci!
    ReviewUserIcon
    Spejson

    27.06.2020 16:51

    Inne

    Kiedy obiecane podwyżki?
    ReviewUserIcon
    Drops

    02.07.2020 00:19

    Inne

    Jestem z twoją propozycją niech zwolnią wszystkich i kto będzie pracował na umysłowych nie dość że pracujemy za darmo to jeszcze nowy dyrektorek wznawia po byłym ten sam program wolne soboty do pracy na dwie zmiany a może w tym czasie odbioru mnie zwolnią może będę chory a może umrę na wirusa a gdzie kasą za sobotę pomyślnie trochę nad swoim losem i nie dajmy się tak straszyć dyrektorem to też jest tylko pracownik lub jak mówi mistrz że cię zwolnią za co on się uważa za pana i władcę tego zakladu
    ReviewUserIcon
    Teges

    02.07.2020 10:00

    Inne

    Tylko że u mnie na 10 tylko 2 się zgadza a reszta tylko biadoli
    ReviewUserIcon
    ...

    30.06.2020 09:39

    Inne

    Właściwe miejsce ceni Cię we właściwy sposób," Jeśli nie jesteś ceniony, nie bądź zły, to znaczy, że jesteś w złym miejscu Ci, którzy znają Twoją wartość, to ci, którzy Cię doceniają. Nigdy nie zostawaj w miejscu, gdzie nikt nie widzi Twojej wartości.
    ReviewUserIcon
    Pracownik..

    01.07.2020 09:29

    Inne

    Czyli,skoro 90% zalogi jest niezadowolona to oznacza ,że jest niedoceniona.. To jak mogą reklamować swoje produkty ( przyczepy ,naczepy itp) jako naj wyższa jakość..???? Skoro produkuje je załogę niewykfalikowana bez pojęcia o robocie.. W innym przypadku ludzie byliby ,doceniani a co za tym idzie zadowoleni..
    ReviewUserIcon
    Drops

    02.07.2020 00:38

    Inne

    Panowie to co piszecie to jest trochę w tym prawdy jeden i drugi ma rację ale nie w tym problem aby nie pracować w tym zakładzie chodzi oto że jak ktoś wykona dobrze swoją pracę otrzymał godną zapłatę i szacunek (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Spawacz

    01.07.2020 19:44

    Inne

    Zaraz się ludziska zaczną zwalniać, Ciśnienie robicie jakiego nigdy nie było i to będzie skutkiem.
    ReviewUserIcon
    Drops

    26.06.2020 23:04

    Inne

    Podwyżki były tylko w kadrach a robole mają na nich zasuwąć taka jest prawda ale jak się pisze o tym to co się dzieje w wieltonie to jest usówane
    Company logo
    WIELTON S.A.

    30.06.2020 12:36

    Pracodawca

    Szanujemy wolność wyrażania opinii, również tych krytycznych, jednak wszelkie wypowiedzi, nawet jeśli są uzasadnione, nie mogą godzić w dobra osobiste poszczególnych osób, dlatego prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem serwisu http://GoWork.pl. Wszelkie wypowiedzi, które są niezgodne z regulaminem są usuwane przez administratora portalu.
    ReviewUserIcon
    Szarak

    24.06.2020 19:53

    Inne

    Wiecie może czy szykują się zwolnienia kadry pracowniczej w zakładzie w najbliższym czasie ? Takie niepokojące słuchy krążą po zakładzie i nikt z kadry zarządzającej nie potrafi bądź nie chce tego sprecyzować.
    Company logo
    WIELTON S.A.

    29.06.2020 14:54

    Pracodawca

    Chcielibyśmy poinformować, że zachowanie miejsc pracy pozostaje naszym priorytetem i w naszej firmie nie są planowane zwolnienia. Co więcej, pragniemy dodać, że w związku z wdrożeniem nowej struktury organizacyjnej na produkcji trwają rekrutacje na stanowiska produkcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na stronie internetowej Wielton: https://wieltongroup.com/kariera/oferty-pracy/, na portalach https://www.pracuj.pl/, https://www.olx.pl/praca/ oraz lokalnej prasie.
    ReviewUserIcon
    Drops

    26.06.2020 23:17

    Inne

    Może jak będzie nowy prezes zarządu to zaczną działać mistrzowie w sprawie materiału i te zielone kaski
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.06.2020 09:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    W6

    24.06.2020 20:39

    Inne

    Tak- nie ma ludzi niezastąpionych to prawda Jednak ci co są w firmie powinni być tak traktowani żeby każdego dnia byli zadowoleni z pracy byli dumni widząc na drodze produkt wieltonu i mogli powiedzieć z duma ze są częścią tej firmy Wielton tego nie daje poczucia przynależności (usunięte przez administratora) Panowie (usunięte przez administratora) - fajnie ze macie firmę i robicie biznes Ale sami tego nie wyprodukujecie Do tego są potrzebni ludzie traktowani jak ludzie Jak członkowie załogi Dopiero pełna integracja i szacunek wzajemny da wam i załodze efekty Ale trzeba z ludźmi rozmawiać a nie tylko mówić do nich Pomyślcie o tym Ta firma jeszcze działa dzięki starym wygom co wiele lat tu robią ale ich kiedyś braknie i kto będzie uczył nowych ? Jak na firmę o tej pozycji na rynku naczep to jesteście sto lat za murzynami jeśli chodzi o szacunek dla ludzi o organizacje i planowanie produkcji Sprawcie ze ludzie będą dumni z pracy w wielton Teraz nie są (usunięte przez administratora) Niedotrzymujecue obietnic Zwalniacie ludzi bo nie chcieli w sobotę być w pracy za odbiór To wy przyjdźcie w weekend za darmo Zapraszam Dyrektory i kierowniki zero decyzyjności (usunięte przez administratora) Kiedyś się z wami ktoś nie podzieli (usunięte przez administratora) Szanuje was Jednak bo dużo osiągnęliście Ale dużo przed wami Jeszcze Biznes to ludzie bez nich i bez ich wsparcia już niejedna tyrania czy terror upadły
    ReviewUserIcon
    Obibok

    26.06.2020 17:54

    Inne

    I dlatego nie będę głosował na twoich panów z warszawy
    ReviewUserIcon
    2020

    21.06.2020 20:43

    Inne

    Pracowalem tam 9 lat jak ja sie ciesze ze juz nie musze na koniec okradli mnie. Z urlopu ale mam juz ich w (usunięte przez administratora) to zlodzieje i zawsze czlowieka mieli za nic nic tylko ida ida masz sie bac pana bo pany sa nad wszystko i za te marne grosze (usunięte przez administratora) wszedzie zero organizacji planowania a juz nie mowie o ubikacjach jaki (usunięte przez administratora) smrod jeden ale nikt sie tym nie przejmował tylko tym ze wyjdziesz minute po 14stej to bylo najgorsze 9 lat w zyciu jakie dalem dla marki wielton
    Company logo
    WIELTON S.A.

    24.06.2020 09:13

    Pracodawca

    Zapewniamy, że wszystkie przepracowane godziny zostaną z pewnością należycie rozliczone. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących informacji zawartych na pasku wynagrodzeń, prosimy uprzejmie o kontakt z przełożonym lub bezpośrednio z Działem Rozliczenia Płac Wielton. Z pewnością wszystko wyjaśnią.
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    24.06.2020 19:02

    Inne

    Tylko ze wychodząc z pracy nie odbijamy się karta bo wychodzimy przez bramę aby nie można było udowodnić faktyczną ilość godzin
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.06.2020 21:30

    Inne

    Panowie administratorzy pozwólcie zalodze się wypowiedzieć.. Po to stworzyliscie tą stronę..
    Company logo
    WIELTON S.A.

    24.06.2020 12:43

    Pracodawca

    Serwis GoWork służy oczywiście dyskusjom, również tym krytycznym. Szanujemy wolność wyrażania opinii, jednak wypowiedzi publikowane na tym profilu muszą być zgodne z regulaminem portalu http://GoWork.pl. Wszelkie opinie, nawet jeśli są uzasadnione, nie mogą godzić w dobra osobiste poszczególnych osób.
    ReviewUserIcon
    Beduin

    10.06.2020 08:58

    Inne

    Witam Z szacunkiem i życzliwością nowy dyrektor zabrał wszystkim premie . Za to że chodzą do pracy , że godzą się na zabieranie urlopu , że robią co mogą by produkcja szła a teraz wychodzi że najlepiej za darmo ... brawo Wielton . Może za miskę ryżu od przyszłego miesiąca ?? Niedługo to lepiej się będzie zatrudnić przy sprzątaniu bo te same zarobki, jak nie większe.
    ReviewUserIcon
    Teges

    18.06.2020 19:56

    Inne

    Nie przesadzajcie że taki kryzys przecież pracujemy dla firmy za free to co nam wypłacacie wzieliscie od państwa, jak by firma była za pracownikiem to dla ludzi mogła wypłacać premia jako bonus ????
    ReviewUserIcon
    J

    21.06.2020 22:33

    Inne

    Od czerwca pracujemy po 8 godzin
    ReviewUserIcon
    AnnaDoZbieraniaMurzynówPoWsi

    18.06.2020 12:57

    Inne

    1.Pełne zaangażowanie,tak aby 44 sztuki schodziły z produkcji.Kasa 2000 2.Soboty do odbioru we wrześniu,ale jeśli nie możesz przyjść to proszę wypisać urlop(na sobotę???).Kasa za sobotę 0 3.Podwyżki w tym roku.Brak 4.Praca w pełnym wymiarze,norma 100%.Kasa-brak(żyjemy w nowej rzeczywistości po pandemii więc wiadomo o co chodzi,praca za free) 5.Wejście na zakład minimum 5-50,autobus podjeżdża 5-50.Efekt 21 spóźnień,ale bez żadnych konsekwencji...brawo,brawo,brawo 6.Praca w pandemii-nagroda,ekstra pensja 1800zł(bycie na postoju przez miesiąc 2000zł) 7.Kto ze związków zawodowych podpisał 12 miesięczny okres rozliczeniowy? 8.Czy pan B. przed pandemią nie chciał wprowadzić tych samych pomysłów? 9.Panowie-maseczki,maseczki,maseczki-wasze zdrowie najważniejsze. 10.Wyprodukowanie naczepy trwa 160 godzin czyli żaden pracownik nie jest w stanie jej złożyć.(matematyczna bzdura)itd... dziękuję za uwagę-czuję się zmotywowany
    ReviewUserIcon
    Ja

    20.06.2020 02:22

    Inne

    Maseczki maseczkami, a mikrofon krążył po ludziach jak ta lala. Gdzie to zdrowie nasze?
    ReviewUserIcon
    Elektr

    20.06.2020 09:45

    Inne

    Jeśli już jest poruszony temat mikrofonu, to ciekawe kto był odpowiedzialny za nagłośnienie? Jakość dźwięku była na poziomie zero, bez żadnej korekcji, czyli podsumowując było słychać słabo i niewyraźnie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.06.2020 19:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Teges

    19.06.2020 17:18

    Inne

    Świetne robimy podobnie
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.06.2020 16:02

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Drops

    12.06.2020 10:10

    Inne

    Nawet nie wypisuj takich bajek bo pasujesz reputację załodze
    ReviewUserIcon
    Kewin

    19.06.2020 17:13

    Inne

    Koniec pisania /bajek/miłej pracy życzę ja mam już inną
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.06.2020 11:37

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    16.06.2020 09:03

    Inne

    Prezydent, politycy i inne osobniki też składają obietnice przed całym narodem i co?.... I nic.... Taka sama zasada zamydlić oczy ludziom, obiecać złote góry a i (usunięte przez administratora) A z tego jest. Wiesz do czego to zobowiązuje do rzucenia papierów i szukania innej pracy bo w tej firmie już kariery nie zrobisz.
    ReviewUserIcon
    Teges

    19.06.2020 17:05

    Inne

    Chyba podwyżki dostali tylko wybrani bo u mnie na wydziale nikt no może brygadzista i wyżej ale tego się nie dowiemy
    ReviewUserIcon
    Kevin

    18.06.2020 12:52

    Inne

    Ile pieniędzy otrzymała firma Wielton w ramach tarczy kryzysowej od polskiego rządu ? Proste pytanie liczę na prostą odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    W7

    12.06.2020 14:45

    Inne

    Brawo dla kierownika W7 straszy dziewczyny że jak nie przyjdą w sobotę do pracy to w poniedziałek też już nie muszą przychodzić.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.06.2020 23:44

    Inne

    Ciągły mobbing zrobisz coś inaczej niż myśli góra to już możesz pisać papiery o zwolnienie i jak tu mieć szacunek dla przełożonych?
    Company logo
    WIELTON S.A.

    18.06.2020 10:45

    Pracodawca

    Drodzy Państwo, jeśli chodzi o nasz zespół, to wszyscy gramy do jednej bramki i musimy działać zespołowo, niezależnie od pełnionych funkcji. Współpraca między pracownikami jest teraz, w czasie pandemii, szczególnie ważna. W komentarzach, mimo wszelkich emocji, odnośmy się do siebie z szacunkiem i życzliwością. Komentujmy zgodnie z regulaminem portalu i mając na uwadze dobra osobiste innych użytkowników.
    ReviewUserIcon
    Konstruktor

    06.06.2020 18:08

    Inne

    Widzę po wpisach, że w firmie nic się nie zmieniło, a jest nawet coraz gorzej. Do niedawna pracowałem tu jako konstruktor i potwierdzę tylko poniższe wpisy, że wyzysk i wulgarne odzywki przełożonych to codzienność w tej firmie. Ponadto brak jakiegokolwiek wsparcia, tylko "rób !", a jak coś nie wyjdzie to zaczyna się szukanie winnego i o mało co człowieka nie zadepczą byleby tylko zrzucić z siebie odpowiedzialność za błędy przed prezesem. Do tego zarobki na skandalicznie niskim poziomie w porównaniu z innymi firmami w naszym kraju. Przestrzegam przed tą firmą wszystkich przyszłych potencjalnych kandydatów ! Nie dajcie się nabrać na kłamstwa, które wmawiają !
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.06.2020 16:32

    Inne

    Ponawiam prośbę do Wielton Pracodawca o ustosunkowanie się do powyższego zapytania !!! Czy istnieje jakiś problem, by odpowiedzieć na powyższe zapytanie, skoro na pozostałe bardzo szybko Państwo odpowiadacie ?
    ReviewUserIcon
    Inkognito

    17.06.2020 15:30

    Inne

    Nic nie robicie i nic nie zrobicie aby pracownik czuł się w waszej firmie bezpiecznie i komfortowo.Jedyne co potraficie robić to straszyć ludzi zwolnieniami i gnać do roboty,pracuje w Wieltonie kilkanaście lat to wiem co piszę.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WIELTON?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WIELTON S.A.

    Felicji Rymarkiewicz 6 98-300 Wieluń

    NIP:8992462770

    KRS:0000225220

    https://wielton.com.pl
    Branża główna: Transport drogowy

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.06.2020 00:23

    Inne

    Proponuję żeby każdy z Wieltonu od W1 do W7 postawił się i byśmy zrobili jaki kolwiek strajk a przecież dzięki nam pracownikom ta firma istnieje bez nas oni leżą i kwiczą kto jest za ja. Mogę wszystko zorganizować tylko potrzebuje sojuszników
    ReviewUserIcon
    TheTogira

    17.06.2020 07:25

    Inne

    ,,niech ktoś coś" nie działa. Jak ktoś chce zmian to musi sam zacząć działać. Mistrze ,itd nic nie pomogą jak się samemu 4 liter nie chce ruszyc
    ReviewUserIcon
    On

    17.06.2020 10:53

    Inne

    Żeby się z mistrzem ugadać na dzień wolny?
    ReviewUserIcon
    Inkognito

    10.06.2020 00:16

    Inne

    Prosze mi odpowiedzieć skoro tak dbacie o pracowników dla czego kończąc pracę wychodzimy przez bramę a nie przez biuro przepustek ?Wcześniej pracując na 94 % pracowaliśmy 7,5 h,logiczne a teraz dalej robimy za 94 % ale po 8 h.Tylko teraz aby nie wyszło że robimy po 8 h to się nie odbijamy kończąc zmianę tylko wychodzimy przez bramę......
    ReviewUserIcon
    Antek

    15.06.2020 17:35

    Inne

    (usunięte przez administratora) ić innego się nie ciśnie na usta,zdjęcie dobra firmę, że dbavie pracowników wymaganie obiecujecie żeby pracować bo będą premie a przed wypłatą okazuje się że jednak nie ma malo tego z podstawy powinienem dostać 1900zl tak wychodzi 80% nie mówię o 12 nadgodzinach ,a dostałem 1600zl dosyć ze zabieranie premie to jeszcze okradacie nas z tego co nam minimalnie się nalezy. Podwyżki??? Dacie jak zawsze na 6miesiecy a później znów wrócimy o tego samego więc przestanie mydlic oczy ludzia. Robcie tak dalej to bez dobrych ludzi padnie to wszytko,a ludźmi z UA sztuk nie zrobicie bo większość to nawet nie wie jak uchwyt złapać koni rysunku już nie wspomnę,ale jak dla Was się liczy osoba to powodzenia.
    ReviewUserIcon
    Janek

    16.06.2020 07:37

    Inne

    A byli może państwo w szatni? Jak tam jest przestrzeń!
    ReviewUserIcon
    Daro

    15.06.2020 12:53

    Inne

    Pracowałem i nie przedłużyli umowy mówili że przez wirusa a na świadectwie napisali co innego i nawet nie dostałem kuroniówki po40 paru latach pracy wydział W6 jedna wielka sciema(agro)
    ReviewUserIcon
    W!

    12.06.2020 23:48

    Inne

    Ludzie po co wy wychodzicie przez bramę jak te barany, jeśli będziecie tak wychodzić to ciągle będziecie mieli takie wypłaty, a jeśli będziecie przez bramkę to macie dowód ile pracujecie i w każdym aspekcie wygracie.
    ReviewUserIcon
    Bon świąteczny

    12.06.2020 22:20

    Inne

    Takie malutkie pytanko, kiedy druga rata wypłaty ?
    ReviewUserIcon
    Realista

    12.06.2020 09:01

    Inne

    Ludzie, dopóty dopóki będziecie pracować za takie pieniądze, będziecie tak traktowani. Siedzieliście miesiąc na tzw. postojowym dostaliście po ok. 1950 zł., w maju pracowaliście wszystkie dni i wzięliście 1800 - 2100. Jeśli umiecie myśleć wnioski powinniście wyciągnąć sobie sami, jeśli nie, to ta firma ceni takich bezmyślnych i oddanych Kunta Kinte.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    12.06.2020 21:14

    Inne

    Niestety masz racje
    ReviewUserIcon
    Teges

    12.06.2020 16:22

    Inne

    Jak się nie zorganizujemy to za takie pieniądze i bez premii będziemy robić bo zobaczą że się da robotę pocisnąć
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.06.2020 15:54

    Inne

    Kierownictwo tylko potrafi straszyć jeśli ty nie przyjdziesz i twoi koledzy to was zwolnimy, czy na prawdę taka ma być atmosfera w pracy? Kierownik powinien walczyć o pracowników a nie jeszcze im podkłada kłody pod nogi.
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.06.2020 10:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    W!

    11.06.2020 17:22

    Inne

    Czytałeś komunikat firmy ze zrozumieniem? Wygląda na to, że nie, bo tam jest wszystko wyjaśnione. Możesz oczywiście spekulować i węszyć spiski, obrażając przy okazji ludzi, którzy stworzyli tą firmę i dają ci pracę.
    ReviewUserIcon
    Ooo

    11.06.2020 17:37

    Inne

    zatrudnij sie w portugalskiej sieci spozywczej jak ci tu zle. raz , dwa.
    ReviewUserIcon
    Człowiek z miasta

    11.06.2020 09:01

    Inne

    Nie mam pojęcia za ile pracujesz drops, ale widzę, że sfrustrowany jesteś, może zamiast narzekać czas coś w swoim życiu zmienić. Przypuszczam że praca w firmie nie jest łatwa, ale są firmy w których jest o wiele gorzej. Może po prostu zasiedziałeś się w Wieltonie.
    ReviewUserIcon
    Człowiek z miasta

    10.06.2020 06:38

    Inne

    Ludzie co wy wypisujecie opanujcie się choć trochę, drops kewin nie macie lepszego zajęcia niż ciągłe wypisywanie bzdur. Jesteście tak samo obiektywni jak dziennikarze TVP zwłaszcza ty drops jak ci praca nie odpowiada to ją zmień, firma przyjmie w twoje miejsce kolejnego Ukraińca. A ty kewin jak masz problem z alkoholem to może zacznij się leczyć. Tyle w temacie
    ReviewUserIcon
    Drops

    10.06.2020 23:45

    Inne

    Gościu nie wiem skąd się urwałeś zejdź na produkcję to się sam przekonasz jak jest i za ile pracujemy a jak nie jesteś w temacie to się nawet nie odzywaj i nie wypisuj swoich wypocin
    ReviewUserIcon
    kluczy_48

    10.06.2020 10:56

    Inne

    Moj brat i dwaj jego synowie stracili prace. Musieli znalesc inna. Jezdza teraz codziennie daleko od domu. 4 godziny w autobusie, praca 10,5 godziny i wysrubowane normy. 12 zl za godzine. Nigdy bym sie nie zamienil, mi w wieltonie jest swietnie, ale rozumiem, z inni nie sa zadowoleni. Moze byc lepiej, ale z uwagi na wirusa raczej moze byc gorzej.
    ReviewUserIcon
    Drops

    10.06.2020 23:33

    Inne

    Kolego z tego co widzę to ty pracujesz w wieltonie w zielonym kasku bo jak dostaniesz 2000 zł za cały miesiąc orki to zmienisz zdanie i nie wypisuj bzdur że jest dobrze bo jest coraz gorszej
    ReviewUserIcon
    ja

    10.06.2020 23:40

    Inne

    Nie wal ściemy burku. Fantazję to masz dobrą do pisania takich bajek. Co jeszcze ciekawego wymyślisz ?
    ReviewUserIcon
    Teges

    10.06.2020 21:40

    Inne

    Za takie wypłaty to czarna rozpacz zapier 8 h za miskę ryżu
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.06.2020 21:16

    Inne

    Żenada wielton schodzi na psy totalne (usunięte przez administratora) Po dzisiejszej wypłacie nie szanują pracowników. Kasę od państwa biorą i to grube miliony A dla pracowników nie mają Szlachta się bawi żenada jednym słowem.....
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.06.2020 18:41

    Inne

    Co to za firma ze pracując cały miesiąc zarabia się 2000zl ludzie którzy byli na postoju miesięcznym dostali tyle samo chora firma
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.06.2020 23:21

    Inne

    . Tylko mobbing !
    ReviewUserIcon
    Bobo

    10.06.2020 13:50

    Inne

    Za wykonaną pracę należy się godne wynagrodzenie a nie takie wypociny jak wpłynęły na konta pracowników 10-ego.Wy wymagacie od ludzi żeby więcej pracowali a płacicie coraz mniej......Wypłata w waszej firmie jest taka że im więcej (usunięte przez administratora)tym mniej zarabiasz.
    ReviewUserIcon
    Teges

    18.06.2020 22:51

    Inne

    Przełożony wymaga dobre. pracuję na stanowisku x nagle wpada mistrz i goni mnie na stanowisko y bo tu brakuje rąk do pracy kiedyś jakoś nie brakowało no ale redukcja oszczędności (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mały john

    04.06.2020 11:51

    Inne

    Czy zakład zamierza się ustosunkować do tych nowych dziwnych zasad? Czy standardowo, jak trzeba się zderzyć z realnym problemem, a nie pisać o tym jak to jest ładnie i wszędzie kwiatkami pachnie będziecie udawać że sytuacja nie ma miejsca? :)
    Company logo
    WIELTON S.A.

    09.06.2020 14:14

    Pracodawca

    Tak, jak wcześniej wspominaliśmy, w związku z sytuacją związaną z epidemią koronawirusa, nadal jesteśmy na etapie zwiększania produkcji po wznowieniu działalności. Obecnie podstawą do rozliczeń w naszych zakładach w Wieluniu jest zmniejszony, 94% wymiar pracy. Zaznaczamy jednak, że każda osoba, która pracuje ponad tę podstawę, otrzyma należne wynagrodzenie za dodatkowy czas pracy. W przypadku wątpliwości, prosimy uprzejmie o bezpośredni kontakt z przełożonymi i konsultowanie z nimi na bieżąco kwestii związanych z wymiarem pracy i wynagrodzeniem.
    ReviewUserIcon
    Drops

    09.06.2020 23:21

    Inne

    Znowu wprowadźliście jakieś głupie zasady wchodzenia do pracy ale wyjście to już bez odbijania żeby nie było śladu do której myślimy pracować za 96'/,
    ReviewUserIcon
    nowy

    08.06.2020 16:56

    Inne

    Na ktorym wydziale jest najlepiej i na ktorym warto pracowac? Byloby milo, gdybym sie dowiedzial tez dlaczego akurat tam i co na wydziale sie robi?
    ReviewUserIcon
    Drops

    09.06.2020 23:00

    Inne

    To jest cała prawda o tej firmie
    ReviewUserIcon
    Drops

    09.06.2020 23:11

    Inne

    Ale to jest chyba oferta nie z zakładu Wielton z Z1 to jest chyba pomyłka z jednym trzeba się zgodzić wypłaty są zawsze na czas a reszta to bzdury rekrutacyjne bo w środku to światełko gaśnie
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.06.2020 17:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    WIELTON S.A.

    09.06.2020 14:26

    Pracodawca

    Szanujemy wolność wyrażania opinii, również tych krytycznych. Przypominamy jednak, ze wszelkie zamieszczane tu opinie muszą być zgodne z regulaminem portalu http://GoWork.pl. Nie mogą one godzić w dobra osobiste poszczególnych osób i przekraczać innych przyjętych zasad prowadzenia debaty.
    ReviewUserIcon
    Szczęsliwy pracownik.

    03.06.2020 23:03

    Inne

    W poniedziałek i wtorek przyszedłem o 13-35 zostałem upuszczony na zakład o 13-45 czekałen na trawce z kilkudziesięcioma innymi pracownikami aż brama "mordoru" łaskawie otworzy. dzisiaj byłem o 13-48 i już byłem spóźniony, nikt mnie nie informował o innowacjach(usunięte przez administratora) dyrektora. Będę miał odciągniętą godzinę od wypłaty, ale co tam jednak mam zaszczyt pracować w 3 firmie europy.
    Company logo
    WIELTON S.A.

    09.06.2020 14:03

    Pracodawca

    Po wznowieniu działalności, dla bezpieczeństwa pracowników w czasie pandemii bardzo istotna jest odpowiednia organizacja pracy. Dlatego wprowadziliśmy inne godziny przybycia do pracy, by ze względów bezpieczeństwa zmiany nie spotykały się ze sobą. Stale informujemy o potrzebie przestrzegania wewnętrznych zasad, również tych dotyczących bezpieczeństwa i utrzymywania odpowiedniego dystansu między pracownikami.

    Zostaw merytoryczną opinię o WIELTON S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.