Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Nika

Pracowalam w Stokrotce 13 mcy uwazam ze kierownik mojej Stokrotki jest najlepszy na swiecie. zawsze moglam liczyc na jego pomoc.. bardzo cierpliwy i serdeczny. Zespół w tej Stokrotce jest bardzo zzyty ze soba stwarza atmosfere bardzo ciepła pogodna i pelna wsparcia. Praca jednak byla dla mnie bardzo ciezka fizycznie ... dlatego z bólem serca złożyłam wypowiedzenie.... mój stan zdrowia był dla mnie ważniejszy...odezwał sie kregoslup... wiec zycze wysokich obrotow... wszystkiego co najlepsze dla calego zespołu

rudy
@Nika

pewnie zmuszali Cię do dźwigania ponad normę ( kobiety nie mogą więcej niż 12 kg) .

Krysia

W Stokrotce pracowałam 7 lat i wszystkie negatywne opinie, które są tutaj wyrażane są jak najbardziej prawdziwie. Ta firma to (usunięte przez administratora) To co tutaj piszemy jest doskonale znane kierownictwu, RKO. Jestem przekonana, że czyta to również Lublin i sam pan Litwin, ale oni to wszystko lekceważą i się z tego śmieją, bo liczy się tylko zysk i otwieranie nowych patologicznych Stokrotek. Możemy sobie ponarzekać, popisać, to i tak niczego nie zmieni. Związki zawodowe istnieją tylko na papierze,a pracownik jest mięsem armatnim do wykorzystywania. Propagandowe ględzenie przez stokrotkowy radiowęzeł - "Pracownicy Stokrotki, dziękujemy wam, ze jesteście, dziś wasza praca to coś więcej niż zawód" - czy naprawdę wam lubliniacy z kierowniczej kadry wydaje się, że pracują u was idioci, którymi można manipulować? Ciekawe co od stycznia wykombinujecie jak podniosą najniższą krajową? Co zmniejszycie żeby wyjść na swoje? Uciekajcie z tej firmy, a nawet i nie róbcie tam zakupów, może w ten sposób coś odbijecie sobie, bo promocje są śmieszne, mięso z zagranicy, coraz więcej towarów z Litwy. Mnie już tam nie ma i wam radzę też stamtąd uciekać.

Jan
@Krysia

Bravo 7 lat dałaś radę, ja tam się zatrudniLem na produkcje. Praca bez nadgodzin

Z
@Krysia

Też jestem ciekawa co zrobią ze styczniową podwyżką.nie lubię (usunięte przez administratora) ale chwała im że podnoszą najniższą.tak to byśmy zap (usunięte przez administratora)...litewskiego.a co do czytania przez "władze" mi by było po ludzku wstyd. Ale im jest dobrze na krzesełkach.kasa się zgadza. gdyby nie MY to was by tam nie było!!!!!!!!!!

Funkiller
@Krysia

(usunięte przez administratora) Oddaje to doskonale schemat zarządzania ewidentnie ukierunkowany na maksymalny zysk z jednoczesnym antagonizowaniem personelu w myśl powiedzenia "Dziel i rządź". Zresztą, komunikaty są kierowane do wszystkich poza mięsem i kasami, bo jak twierdzi samozwańcza przedstawicielka Stokrotki - (usunięte przez administratora), to najgorszy sort, więc pewnie nawet tego nie słuchają. Dziwi mnie natomiast sposób realizacji tego planu, bo nie jest to realizowane poprzez finanse. Różnica pomiędzy wynagrodzeniem podstawowego personelu i kierowniczego jest tak absurdalna, że naprawdę nie ma o co kruszyć kopii. Tymczasem właściciele dyskontu wyszli chyba z założenia, że wyznaczą cele i nie będą się wtrącać, a Polacy pogryzą się sami z własnej inicjatywy. Brawo my.

Martin

Jak pracuje się na kuchni? Na produkcji sałatek , surówek białej kiełbasy?

Funkiller
@Martin

A jak może się "pracować" w (usunięte przez administratora), w którym jeden pracownik ma (usunięte przez administratora) obowiązek ogarnąć robotę, która winna być rozdysponowana na dwa etaty, oczywiście za najniższą i bez bonusów.

Martin
@Funkiller

To gdzie ty tak pracujesz?

.,.,

Czy w waszych sklepach też co roku łamie się kodeks pracy wymuszając wybranie całego urlopu do końca br, masakra z tymi niedouczonymi kierownikami.

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Dominika

Może być. Szału zbytnio niema ale spoko.

Martek
@Dominika

A gdzie pracujesz?

Młodszy specjalista ds merchandisingu Na jakie zarobki można liczyć? Jak wyglada praca? Jakie godziny pracy? Czy praca jest mocno wyjazdowa? Czy raczej cały czas w biurze?

Diana

Hej. Jak to jest jeśli chodzi o koniec pracy danego dnia, czy jeśli w grafiku jestem do 14.15 to schodzę z kasy o 14.15? Przecież to jest już mój czas poza praca.

Roman
@Diana

o 14.15 wychodzisz z biura po rozliczeniu. Idziesz do domu.

Henio

Witam. Jak pracuje się na kuchni na produkcji sałatek surówek galaretka?

Bychawa

hej. serdecznie pozdrawiam biznes rodzinny ,, (usunięte przez administratora),,stokrotka pl...jak zarobić a się nie narobić/;))

Jest tu ktoś ze sklepu w którym wdrożono usługi pocztowe? Jak się u was sprawdza, dużo przesyłek?

Omo

Macie pomysł gdzie i do kogo napisać skargę na RKO i kierownika? Na psiapsiółeczki które gnoją, faworyzują i skłócają pracowników między sobą ? Czy w ogóle jest to możliwe by "taki układ" przerwać by Góra się dowiedziała ? Czy według Was to i tak nic nie da ?

Ona

Do zarządu stokrotki

Kinia
@Omo

Nawet jak zgłosisz to podejrzewam że nic to nie da.gdzie znajdą zastępstwo? Jak nikt za te pieniądze nie chce przyjść do pracy hahaha ale napisz do zarządu.najlepiej wyślij pocztą poleconym to pewniejsze że ktoś na poziomie przeczyta.a tak w ogóle jestem ciekawa czy góra wie jaki ma syf w firmie

@Kinia

Góra pozwala na (usunięte przez administratora) więc podejrzewam, że wie co tam się dzieje bo innego wytłumaczenia nie widze.

quinlan vos
@Omo

jest chyba jakaś śmiszna infolinia,ale czy jest sens,to Ci nie powiem,wszystko zależy od tylu czynników,że to masakra,czasami lepiej odpuścić i mieć spokój,w biedrze,lidlu netto ciągle ludzi szukają,a jak długo pracujesz to pracę teoretycznie od ręki dostaniesz

@quinlan vos

Zielona odpada jak wyżej bo jest śmieszna i zaufaniem nie ma nic wspólnego... w lutym minie rok. Czy jest możliwe by kierownik był aż tak kryty przez RKO a RKO przez górę ? Umowy i tak nie przedłużą więc nie mam za wiele do stracenia

Anna35

Czy ktoś może napisać jakie jest wynagrodzenie na poszczególnych stanowiskach w województwie mazowieckim?

Kacper

A jak Wam się podoba nowy konkurs BHP?:)nie pytajcie o co chodzi bo ja nie wiem przeczytałem tylko plakacik

Stokrotka

Hej czy u was też tak palety zalegaja na magazynie i nie ma kto tego rozkładać? Jak tu robić dziury skakac przez nie?

Lodzia
@Stokrotka

(usunięte przez administratora) oszczędności:)))))))))))))) niech nie zatrudniają ludzi to będzie tylko gorzej.brawo stokrotka

Nie wyobrażam sobie czasu przed świętami.z okrojonymi składami.z wiecznie chorymi przed świętami.niech wprowadzą nadgodziny może ktoś się skusi .

Karina

Wiecie coś na temat kart lojalnościowych?

Ktoś

Pytanie.moE ktoś z zarządu czyta.dlaczego nie rewitalizujecie sklepów.niektore są naprawdę w opłakanym stanie.to 21 wiek a nie komuna.jak klient ma się czuć dobrze w starych murach.biedra ,Lidl zamykają sklepy robią gruntowne remonty bo wiedzą że minn tym przyciągną klientów.stokrotki nie stać? To po co jest ich aż tyle.kasa musi być skoro co rusz przejmują jakieś mniejsze sieci.to jest naprawdę ważne.klient nasz pan ale nie tylko po to żeby zostawiał tu pieniądze.ma tu się czuć nowocześnie jak w unii. A w stokrotce byle aktywna pasywna planogramy zdjęcia szczyty fejsowanie. Do przodu stokrotko!!!!!! A nie jak w spółdzielczych sklepach .

aaa
@Ktoś

Zobacz sobie sklepy Maximy na Litwie... Taki sam (usunięte przez administratora) i brud jak w Polsce nie licząc kilka naprawdę dużych sklepów w największych centrach handlowych. To ma funkcjonować najtańszym kosztem

Pan Zibi
@aaa

Jakbym był właścicielem zależałoby mi na estetycznym czystym nowoczesnie wyposażonym sklepie.nowoczesne ekologiczne lodówki ,fotele przy kasach, wyświetlacze ile klient płaci, sprawdzanie cen na kasie.Nie mówię o tych wiejskich sklepach tylko w dużych miastach . Przecież już biedra lepiej wygląda. W Lidlu tylu kabli na kasach nie mają:) a tu jak w dżungli. Byle ekran ci nie zgasł bo nie wiesz którym poruszać. Normalnie PRL. wstyd mi by było. Najtańszym kosztem...niech zwolnią trochę góry to im starczy.na nic nie ma pieniędzy. O podwyżkach sami z siebie ,premii nie wspomnę.ale zdjęcia najważniejsze:)

Beata
@Ktoś

Aktywna pasywna .śmiechu warte. Ceny obniżaja o 10 groszy. Nikt tego nie kupuje.az wstyd polecac.wystarczylaby gazetka.kasy zap (usunięte przez administratora) ma gdzie kasowanego towaru odkładać.A już przekichane jak klient robi duże zakupy.po co te pałąki rozdzielające.ten czas na zbieranie tych śmiesznych "promocji" możnaby wykorzystać na wykładaniu towaru który zalega na magazynie.albo po prostu za mało ekipy. nie ma funduszy .to niech zamkną nierentowne sklepy.

Niki
@Beata

Dokładnie na większości sklepów tak samo. Marnie i tanio to wszystko wygląda jak się patrzy na inne sklepy. Brzydko w tych stokrotkach, obleśne stoiska z warzywami i kasy. A inne obowiązki to nieprzemyślany obłęd.

prawda
@Ktoś

Ja tam poznałam wiele gatunków zwierzyny. Szczury przebiegąjące przed nogami, różne gatunki moli na sklepie i w socjalnym. Niektóre natrętne siadały na kanapki można było zjeść. Z sufitu spadał tynk na kanapkę potem mol ,muszka owocówka i pajączek albo pajęczyna. Mniam. I te ściany brudne od lat niemalowane. TRAGEDIA

Nie uważam, że byłam wykorzystywana za najniższą krajową, chociaż nie zarabiał też oszołamiająco dużo. Powinnam jeszcze dodać, że pracowałam w administracji. Jeśli chodzi o atmosferę pracy, to było bardzo w porządku. Jeśli miałam problem, to zawsze się ktoś znalazł, kto chętnie mi pomógł. Można zdobyć sporo wiedzy, jeśli się chce. Koleżanka z działu napisała nawet książkę o prawach pracowniczych( Nie daj się oszukać- niezbędnik pracownika), więc nauczyć się można. Wiadomo są minusy mało płacą i nie zawsze jest kolorowa, ale nie jest źle.

sf
@Monika

Na sklepach te prawa pracownika w ogóle nie są przestrzegane, a Kodeks Pracy jest ustawicznie łamany. Grafiki są regularnie fałszowane, dochodzi też do innych skandalicznych praktyk. Stokrotka nie ma nic wspólnego z przestrzeganiem prawa.

quinlan vos
@sf

co to znaczy,że grafik jest fałszowany?u nas jest tak,że kierowni się pyta,czy może ktoś przyjść inaczej i nie było sytuacji,żeby zmienił grafik bez uprzedniej rozmowy

Zzzzz
@sf

No ja w sobotę mam mieć szkolenie z bhp o 7 rano .A na 14 do 22,30 mam swoją zmianę.pytam się kierowniczka I co cały dzień będę ciągła.? To mi odpowiedziała ciężko jest.

paragraf
@quinlan vos

Grafik przerabia kadrowa w Lublinie w przypadku np. zwolnień lekarskich... Zamiast dostosować program komputerowy do przepisów to poszła na skróty i dopasowała pracownika do swojego programu zmieniając dane w grafiku, a potem pracownik odpracowuje część swojego chorobowego. Te grafiki są notorycznie przerabiane w kadrach.

nela
@Zzzzz

w dniu kiedy masz szkolenie BHP nie powinieneś pracować. jeśli pracujesz to wyłącznie w ramach nadgodzin .

Zzzz
@nela

Ta będę widzieć nadgodziny.ha dobre sobie.

Roman
@Zzzz

to są nadgodziny. Dzień w którym masz szkolenie jest dniem wolnym od pracy. Upomnij się to ci zapłacą. Sami na to nie wpadną bo (usunięte przez administratora)

Sylwester

Kiedy jest wypłata

Krzysiek
@Sylwester

Powinna być jutro 8.10

Xy

Czy ktoś pracował jako asystent ds. zarządu z j.angielskim? Co powiecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 550.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 476, z czego 35 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 260 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.