Opinie o Robert Adamiak Admaco sp.j. w Elizówka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Robert Adamiak Admaco sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Robert Adamiak Admaco sp.j. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Adamiak Admaco sp.j. w Elizówka

Gonzi Nowy wpis

Firma Godna Polecenia Profesjonalizm, i Dobra Atmosfera

TADEK Nowy wpis

BYLEM I JESTEM

andrzej Nowy wpis

MIAŁEM TO SZCZĘSCIE ZE TUTAJ PRACOWAŁEM

optymista Nowy wpis

polacy nic sie nie stało i z ruskimi wygramy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Robert Adamiak Admaco sp.j. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
CHAM

PRACOWAŁEM JAK BYŁ COVID I SE WZIĄŁEM ZWOLNIENIE zdalnie i oszukałem pracodawce bo wcale chory nie byłem

burak

jestem głupi i tyle w temacie

ta firma mnie dużo nauczyła i teraz mi śię wiedzie

jest niezle zeby tak wszedzie było

jest niezle zeby tak wszędzie było

ALINKA

CENY W TEJ FIRMIE SA BARDZO DOBRE W PORÓWNANIU DO MAKRO,EUROCASHU I SELGROSA I PRZYNAJMNIEJ TO JEST POLSKA FIRMA A NIE ŻADNA ZAGRANICZNA

MARIAN

PRACOWAŁEM 5 LAT I ZAWSZE KASĘ DOSTAWAŁEM A TERAZ ROBIĘ U SZEFA CO JEST MIŁY I PRZYJEMNY A 3MIESIACE PENSJI MI NIE PŁACI

BOLO

JEST BARDZO PRZYJEMNIE NIC SIE NIE ROBI I KASA WPADA

była pracownica

miałam watpliwą przyjemność pracować na szczęście krótko w hurtowni "państwa" Adamiaków - odradzam z całego serca, skandaliczne odzywki zarówno do pracowników jak i do klientów. nie wiem jak można sobie pozwolic na takie zachowanie względem innych, awantury o nic, nawet z klientami. żałosna i chora atmosfera, moja "kariera" zakończyła się z przytupem i może to i lepiej, bo utknęłabym tam jak Panie pracujące po 10 lat, którym serdecznie współczuje takiego "szefa", zapuszczenia korzeni w tym toksycznym miejscu oraz braku wiary w możliwość znalezienia godnej pracy.

gość1
@była pracownica

nie wiem czy wiesz ,ale robercik siedzi od kilku miesięcy w ZK,i raczej nie inaczej szybko nie wyjdzie,byłem parę razy i jest całkiem inaczej,jak było wcześniej.

Gosc0
@gość1

Co takiego się stało, ze trafił do ZK?

Ola

Pracownice są fałszywe bo prubują (usunięte przez administratora)wyciągnąć z więzienia bo mam nadzieję że się sąd nie omami tymi wnioskami bo niech odpowie za to co zrobił bo pieniądze mu nie pomogą

Bylominelo
@Ola

Nie wierze, szanowny pan R w więzieniu. Co takiego zrobił?

A czy może dopłacają do studiów swoim pracownikom?

Gość 1

byłem ze 2razy od świąt po zakupy i zauważyłem zmianę na lepsze,nie wiem czy miał lepszy dzień czy zrozumiał że w ten sposób odstrasza klientów .właściciel jest po to aby pilnować interesu a nie odstraszać klientów,na razie widzę lekką poprawę,zobaczymy dalej,w końcu w makro można to samo kupić.

Arkadiusz

@Gość1 to w ten sposób się zwraca szef do klientów czy pracowników?

Gość1

ten giełdowy (usunięte przez administratora) sam już nie wie co mówi,jego (usunięte przez administratora) posuneło sie do tego że publicznie oskarżył swoją pracownicę przy klientach że się puszcza.takie pomówienia są karane sądownie.ale dziewczyna być może nie chce stracić pracy i nic się nie odezwała.

@ola a wiesz jak między pracownikami z atmosfera, nie jest zle ?

Gość1

Ola wie co mówi,zachowanie właściciela jest tak skandaliczne że dziwię się że jeszcze ludzie robią zakupy,wyzywa ludzi od grubych świń lub mend kościelnych stoi przy wejściu jak kapo i drze(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Adamiak Admaco sp.j. - Elizówka

• Jak się pracuje w Robert Adamiak Admaco sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Robert Adamiak Admaco sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Robert Adamiak Admaco sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Robert Adamiak Admaco sp.j.
  • 65 lok. \"G\" 1
    21-003 Elizówka
  • NIP: 9462159917 REGON: 431020530 KRS: 0000029833

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Robert Adamiak Admaco sp.j.