Gobarto S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gobarto S.A.

Witam ! Czy ktoś mógłby mi powiedzieć na jakie wynagrodzenie może liczyć osoba na stanowisku PRACOWNIK MAGAZYNOWY ZMIANA NOCNA w Warszawie ? Jaka pensja na start i po okresie próbnym? Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

@Kandydat

Też mnie zainteresowało to stanowisko w Warszawie. Słyszałem wiele dobrego o firmie , ma chyba bardzo dobrą opinie. Czy mógłby sie wypowiedzieć ktoś o tym stanowisku ?

@Marcin

Podobno na magazynie dają 3000 do reki na początek , a po okresie próbnym koło 3800 do reki

Maniek
@Kamil

Tak - z nadgodzinami + pora nocna + weekendy.

Słoninka

Czy ta prestiżowa firma zapewnia w jakiś szczególny sposób ochrone pracowników przed zarażeniem medialną pandemią bądz pseudo pandemią o której ciągle trąbią w mediach?

Mirosław

Gdzie tam sobie goli. Pewnie sie nawet nie myje. Wykopali ją pewnie z tej elitarnej , przodującej i czołowej w branży firmy. Mistrzowskiej i mającej najwyższe standardy jakości. Do tego utytułowanej , szanowanej i będącej wzorem dla innych w Polsce i za granicą. Uznane , markowe produkty są wysyłane na cały kontynent gdzie te wyśmienite , wzorowej jakości smakołyki cieszą tysiące zadowolonych klientów.

Pamelka

Czy som jacyś przystojni chłopcy , żeby siem ómówić na pifko w tej firmie. Potem możemy by my iść w krzaki. Jestem łatwa

Rzeznik

Mam pytanie czy firma przyjmuje zainteresowanie osoby na dział rozbioru. Jeśli tak to ile dni w tygodniu i po ile godzien rozumiem że stawki się nie dowiem ale prosił bym o odp

Kurt Cobain
@Rzeznik

Chłopie zadzwoń do firmy , tutaj prawdy sie nie dowiesz , nie ten adres ,umów sie na rozmowę wszystkiego sie dowiesz. Tutaj odpowiadają tylko frustraci i hejterzy. Niektórzy sami piszą i sami sobie odpowiadają jak Pan Kierownik vel Zaneta vel Maniek

Marko
@Rzeznik

Praca w miarę jedna zmiana weekend wolny pieniądze ok ale zawsze mogło by być więcej może z czasem najwarzniejsze na czas i wszystko na konto

Immigration

I need Poland work permit.

Azor

Ja tez jestem ciekawy jakie wynagrodzenia w siatce płac ? Ile można wciągnąć na poszczególnych stanowiskach

Dik Adwokat
@Azor

Chyba nie sądzisz że tutaj ktoś udzieli ci takiej informacji? Najwięcej można zarobić na chlewni tam gdzie Zaneta robi , podobno jest łatwa ale to straszna zołza

Maniek

Zgadza się RO jest niezbyt rozgarnięty. W 2019r. w hallu biurowca w Grąbkowie odbyły się urodziny głównej księgowej. Życzenia jako jej przełożony miał złożyć wiceprezes RO - coś zaczął gęgać ale po chwili stwierdził, że nie umie przemawiać. Na to odezwał się wiceprezes RM słowami: "nie umiesz przemawiać ale umiesz myśleć". A ja myślę, że wiceprezes RM okrutnie sobie zażartował z wiceprezesa RO. He he

Pan Sraczkownik

Czytając te farmazony tego bajeranta sam mam mdłości i zbiera mi sie na wymioty. Pan Kierownik. Narcyz , samochwał , megaloman i kabotyn. Po prostu był za słaby. Nie umie sie pogodzić z tym że znalazł sie ktoś lepszy na jego stanowisko i wylali go na zbity pysk ,skończ już , wstydu oszczędzisz sobie

Obejrzałam filmik. Czym sie tu podniecacie? Pan W to bardzo miły i pomocny człowiek. A także inteligentny i oczytany. Ma kwalifikacje do tego co robi. Obyśmy mieli tylko takich dyrektorów to by było super. Pracownicy go bardzo cenią za to że jest po prostu dobrym człowiekiem. Ci co go tu obrażają to chyba opłacane przez konkurencje kanalie , działają tu po to by siac zamęt w Firmie.

Heniu
@Marta

Tak oczytany inteligenty a nawet nie umie poprawnie wypowiedzenia napisać a to na jego stanowisku to chyba podstawa ...

Kamil

Filmik bardzo ciekawy. Dyrektor mówi bardzo mądrze. Widać że firma ma wysokie standardy. A jeśli chodzi o dyrektora to po tym co mówi widać że to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Zresztą mówi samą prawdę. Wiarygodność , wywiązywanie sie ze swoich zobowiązań pracodawcy , system poleceń do pracy , benefity , fundusz socjalny ,dofinansowanie przedszkoli i żłobków ,lojalność i zdobywanie zaufania pracowników to wszytko prawda bo średni staż pracy to 6 lat a niektórzy pracują nawet 25 lat. 2000 zadowolonych pracowników którzy czują że sa najważniejszym zasobem firmy. To o czymś Maniek świadczy. Widać że firma ma wysokie standardy. Jeśli Maniek nie zrozumiały jest dla ciebie wywiad to przykre , ale nie wiemy co chciałeś osiągnąć swoim dziwnym , kuriozalnym wpisem. Zaprezentowałeś nam tylko brak kultury osobistej i (usunięte przez administratora) Przyznam że wcześniej nie oglądałem tego filmiku ale dzieki twojej reklamie nabrałem jeszcze większego szacunku dla dyrektora. Gobarto to naprawdę dobry pracodawca

Paulinka

Maniek odrzucający to jest twój beznadziejny post. Nasz dyrektor HR jest bardzo elokwentny i inteligentny. Dobrze sie zaprezentował. A do tego taki przystojniacha misiowaty mrauuuu....

@Kamil

Specjaliści albo od was odchodzą sami albo ich wywalacie z obawy przed konkurencją. Więc proponuję nie pitolić o "świetnej firmie".

Prawda
@Pracownik Gobarto

Dlatego dojeżdzają codziennie z Poznania i Wrocławia do Grabkowa. Nie jest tajemnicą że pensje są na niemieckim poziomie.

Kamil

Zaneta vel Maniek vel Pracownik Gobarto vel Pan Kierownik kolejne alter ego tego samego hejtera ?

Konrad

O jakich kłamstwach mówicie ?

Kultura

Czy w tej firmie się tak pięknie wypowiada ? Na codzień do pracowników tez się Pan tak odzywa ? Chciałam złożyć aplikacje ale po tym co czytam jestem przerażona

Kultura

To nie można powiedzieć co mi się nie podoba ? Pozwalacie tak do siebie mówić ? Ok dzięki nie składam cv

detektyw rutkoski
@Kultura

To z kąd pani wie że kolega W co tu napisał ma jakiś pracowników pod sobą a nie jest na przykład woźnym? , coś mi sie wydaje że jesteś (usunięte przez administratora)i już robisz w tej firmie , tacy poddani własnie psują opinie

Basia
@detektyw rutkoski

Forum chyba służy do zadawania pytan jak jest w danej firmie ? Czy tu nie można pytać o atmosferę czy to zakazane detektywie ?

@detektyw rutkoski

Nie nie pracuje . Zadałam pytanie na temat relacji w firmie Ok przepraszam widzę ze tu nie można pytać można tylko obrażać .

Barbara

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w gobarto czy obecni pracownicy mogą wymienić wady i korzyści pracy ?

Pracownik magazynowy
@Barbara

Ta praca ma same zalety. Bardzo dobre pieniądze , świetna atmosfera pracy , bogaty socjal , warunki pracy do uzgodnienia ,stabilne zatrudnienie , bardzo pomocna wyrozumiała i kontaktowa grupa przełożonych : brygadzistów i kierowników , możliwości rozwoju , bogaty pakiet szkoleń i możliwości awansu ,inwestujący w rozwój firmy i pracowników zarząd , dodatki i benefity , pakiet sportowy , opieka medyczna , możliwość realizacji siebie , podejmowania nowych wyzwań , wsparcie doświadczonych pracowników i najwyższej klasy światowej specjalistów , doborowe towarzystwo ludzi kompetentnych i odpowiedzialnych. Jedyną wadą tej firmy jest to że nie może zatrudnić u siebie wszystkich chętnych bo to oczywiście nie możliwe. Niestety i u nas trafiają się czarne owce takie jak prezentujący sie tutaj z najgorszej strony PAN KIEROWNIK który nic pewnie nie wnosił do firmy a teraz pod nią dołki kopie , staramy sie jak najszybciej pozbywać takich delikwentów aby zachować dobrą atmosferę i rozwój firmy. Pozdrawiam wszystkich pracowników i chętnych do pracy w tej świetnej firmie.

@Pracownik magazynowy

@Pracownik magazynu(usunięte przez administratora) Naiwnych szukasz z tym naganianiem? Jesteś jedyną osobą, która na tym forum chwali Gobarto - innych chętnych nie ma.

Karol
@Pracownik magazynowy

A co trzeba zrobić żeby awansować ? ? wystarczy cukrowa ?czy lepiej być słabym żeby nie okazać się lepszym ? a czy to prawda ze w firmie stosuje się praktyki nagrywanie ludzi ?

Nat
@Pracownik magazynowy

Praca taka cudowna to dlaczego ludzie się zwalniają ? Każdy się powinien trzymać swojego stanowiska skoro jest tak cudowne

Radek
@Nat

hehe ...dobra ściema a kto sie zwolnił ??? jedna z najlepszych firm w Polsce

Nary
@Radek

A skąd te informacje ? W rynku coś innego słychać . Do kogo można zadzwonić w celu potwierdzenia tych informacji?

Radek
@Nary

wystarczy wyjrzeć przez okno na kolejki na rozmowy kwalifikacyjne , z hejterami i kłamcami nie ma co dyskutować , jak wam nie pasi to wolny kraj

Manager Consulting

Ale ty jesteś żałosny. O dystansie społecznym 2 metry też pewnie nie słyszałeś. Już nie wspomnę o zjadaniu ozdobnych owoców. Czy Gobarto nie wsydzi sie że zatrudniało takich opóźnionych i nie rozgarniętych nieudaczników? Nawet na podrzędnych i roboczych stanowiskach jak twoje? Nie dziwie sie ze cie wywalili jak sie tak zachowujesz i do tego ciągła kompromitacja w necie.

Bolek

Podaj ich do sądu o niesłuszne zwolnienie

KEY ACCOUNT MANAGER

No to już sie wypłakałeś chyba? Czy nadal będziesz próbował psuć opinie tej renomowanej firmy? Nie udało sie byłeś za słaby. W następnej firmie porobisz dopóki nie zorientują sie że dajesz w gaz. Jedynie co ci zostało to chyba spróbować masturbacji jak ci tutaj dobrze ludzie z Gobarto doradzali. Poza tym bardzo ci współczujemy ale nie truj (usunięte przez administratora) już

SeX sex SEX sex SEX

Czy próbowałaś już masturbacji? Nie ma sensu roztrząsać sie nad głupawymi wpisami jakiegoś nieudacznika - pana kierownika (chyba śmietników ha ha) teraz jest plandemia i nikogo to już nie obchodzi , praca nie jest żadna wartością , rzad płaci za siedzenie w domu , odkąd nie wydaje na paliwo i jedzenie do pracy zacząłem nareszcie oszczędzać na emeryturę. Założyłem sobie nawet fundusz emerytalny.

Janek

A może powiesz jak pięknie mówiłeś na firme ? Jaki to (usunięte przez administratora) rozumiem ze zdanie już zmieniłeś .To i tak w niczym nie pomoże nie ma świętych i ty tez polecisz pytanie tylko kiedy ? Ale ta niepewność każdego dnia czy to będzie akurat dziś napewno cię meczy co ? Nie tacy jak ty już pożegnali się z firma cukrowanie tu nic nie zmieni

Wspaniałej rodzinie ? W tej rodzinie eliminuje się ludzi którzy są dobrzy . Daleko nie patrzeć Pan Prezes DF . Zostawia się tylko cichutkich lizusów co nie umieją wyrazic swojego zdania bo to przecież w firmie jest zabronione .

Pracownik szeregowy

Ty ciemny niedouczony kołku. Pisać tutaj może każdy i nie wiesz który to dyrektor czy prezes. I włos im z głowy na pewno nie spadnie. Za to ty szafujesz tu osądami i wymieniasz konkretne osoby , wystarczy że wymieniasz ich stanowiska i inicjały by być pociągniętym za zniesławienie buraku pastewny. Tym bardziej musisz być wyjątkowym idiotą bo wszyscy wiedzą kim jesteś bo sie tu zaprezentowałeś wiec nawet Gobarto nie musiałoby dokonywać weryfikacji. A przy dzisiejszym poziomie techniki jesteś do namierzenia bez problemu nawet w przypadku użycia telefonu na kartę. Popracuj tu sobie jeszcze troche a dostaniesz z 500 godzin prac społecznych przy zbieraniu psich kup z chodnika , dostaniesz pomarańczowy kubraczek i szpikulec do zbierania śmieci i to bedzie kolejny twój ,,sukces'' ciemego tłumoka , nieudacznika , słusznie wylanego na zbity pysk z Firmy

@Pracownik szeregowy

I kto tu kogo obraza . Tak dobrze znasz prawo to chyba wiesz co Ci grozi za zniesławienie . Tak bardzo łatwo zostaniesz namierzony

Maslem

Tak gobarto lubi wymyślać powody do zwolnień są w tym mega dobrzy

Milenka
@Maslem

,,Pana Kierownika'' zwolniono akurat za picie w pracy ,jak to wyszło tu na forum , wiec w sumie firma nie musiała wymyślać powodów. Bardziej niepokojący jest jego bełkot i fantazje na temat firmy. Pewnie to w stanach upojenia wypisuje. Smutne to i niepokojące. Człowiek nie może zając sie swoim życie tylko rozpacza. Żal )-:

Fis
@Milenka

(usunięte przez administratora) Wie Pan co grozi za ujawnianie takich informacji ? Należy się Panu dyscyplinarka i sprawa z powództwa cywilnego o odszkodowanie . Pozdrawiam gorąco

Stary nowy

Prawda jest taka że firma nie płaci źle ale trzeba naprawdę pracować. Niektórzy piszą o 5000 netto na magazynie-- to prawda, ale zarabia to magazynier który pracuje 300 godzin bez żadnych zasad kodeksu pracy. Kierownictwo nie jest wysokich lotów jeżeli chodzi o hurtownie. Prymitywna kobieta która potrafi tylko drzeć buzię. Sama nie reprezentuje sobą nic. Ludzi ma za nic. Ona jest najlepsza i najpiękniejsza mimo tego że to przeciwieństwo Top model. Słaba perspektywa dla nowego pracownika. Do tego łamane przepisy sanitarne o których spółka pisze ze są najważniejsze. Pozdrawiam

Odpowiedź na poniższy wpis wynika z moich obowiązków służbowych. Ktoś kto to pisał wprowadził Was w błąd. Wybory były ponad rok temu - zgłaszali kandydatów pracownicy nie zainteresowani. Zgłosiło się 6 osób i zgodnie z regulaminem 2 z największą ilością głosów zostały przedstawicielami. Przedstawicielami zostali 2 Dyrektorów - o dziwo którzy uzyskali ponad 50% głosów. ani Cedrob ani Gobarto ich nie wybrało tylko sami pracownicy - frekwencja wyniosła 78% załogi. Byłam przewodniczącą komisji skrutacyjnej więc dlatego się wypowiadam. Proszę nie insynuować, że ktoś kogoś wybrał poza naszymi pracownikami. Mamy w archiwum karty wyborcze i protokoły możemy to udowodnić przed odpowiednimi instytucjami. Kontrola PIP także nie wykazała w tym zakresie nieprawidłowości. Dlatego proszę nie pisać kłamstw że ktoś kogoś wskazał lub namaścił - były to naprawdę demokratyczne wybory.

PR Manager

Gościu już przestań się błaźnić bo aż przykro sie robi. Jak chciałeś zostać sławny to ci sie udało , tyle że wszyscy sie z ciebie śmieją. Przeproś ładnie za swoje opowieści z Narnii. I zaczerwień sie ze wstydu jak pensjonarka

@PR Manager

Ja się bardzo cieszę, że Pan Kierownik pisze prawdę - przynajmniej wiadomo jakie w Gobarto obowoązują "standardy".

Zuzanna

Jaka tam "renomowana" - prowincjonalna firma z prowincjonalnymi manierami - co widać chociażby po fatalnym jezyku używanym w postach. Czy ktoś chciałby pracować w firmie, w której używa się takiego języka? Jaką mentalność musi mieć management w takiej firmie? Tragedia.

A kto w gobarto ma romans ? Czyżby ten podstarzały blond pelikan ?

Byk

To co Pan dyrektorek od zakupu już poleciał ? ?

@Byk

TK poleciał?

Tak

Byk

Ok chyba masz nieaktualne info menager ????????

@Byk

Z funkcji prezesa MeatPacka też go odwołają?

Pracownik Gobarto

TK na codzień rezydował w Warszawie a do Wałbrzycha tylko dojeżdżał.

Zenek
@Pracownik Gobarto

Meat pac to fajna spółka będzie miał tam jak w domu ...

@Zenek

A przypadkiem MeatPac nie ma być wchłonięty przez Gobarto?

Geniu
@Pracownik Gobarto

Napewno gobarto napisze ze To dalece przedwczesne stwierdzenie ????????

@Geniu

Ale stanowisko prezesa MeatPac piastowane przez TK nie jest chyba zbyt perspektywiczne?

Manager Consulting

Informujemy że dyrektor T jest nadal w strukturach firmy , jest naszym wieloletnim doświadczonym pracownikiem , i plotki o jego zwolnieniu są zdecydowanie przedwczesne. Polecam pohamować emocje i zająć sie tym za co wam płacimy, bo nie jesteście upoważnieni do publicznego oceniania pracy innych tylko do wykonywania zakresu swoich obowiązków.

Zakłamani
@Manager Consulting

Tak jest. Strukturach ... tak zakłamanej firmy nie miałem okazji poznać . Jeszcze chwila i będzie .... No nie chcesz wiedzieć dlaczego już nie pracuje jak ze wszystkimi

@Zakłamani

Tak właśnie nie chcesz wiedzieć co zrobił albo lepiej żebyś nie wiedział . Taka właśnie to firma .... nie wiesz jak się kogoś pozbyć najlepiej go oczernić . Sprawy w sądzie się toczą i to nie jedna . Taka właśnie to spółka Giełdowa . Powodzenia

Zenek
@Manager Consulting

„Zdecydowanie przedwczesne „ nie mogę dobre ....

Aneta

Jak to czytam to się za głowę łapie jak można tak traktować ludzi ? rozwiązać umowę ? Ok można się dogadać po co wymyślanie tych wszystkich oszczerstw . Proponuje zapoznać się z kodeksem pracy jak powinno wyglądać wypowiedzenie ...

Heniek

Wreszcie wskazali miejsce Tomaszkowi . Już mało firm zostało do zmiany ciekawe gdzie pójdzie

Natalia z łaciną

@Ania Jak wytłumaczysz używany przez ciebie wulgarny język wobec faktu, że w pomieszczeniach Gobarto w Grąbkowie wiszą krzyże? Czyżby te krzyże to była tylko marketingowa atrapa?

Gobarto spoko
@Natalia z łaciną

Już zgłosiłem olewające zachowanie administratora w stosunku do swoich obowiązków. Zachowanie tutaj ,, Pana Kierownika'' jest kary godne. Narobił śmietnika swoim bezsensownym spamem. A administrator nie reaguje na łamanie paragrafu 4 punkt 2a oraz punkt 4 regulaminu Go Work i bedzie odwołany ze stanowiska.

Natalia z łaciną
@Gobarto spoko

Akurat @Pan Kierownik pisze do rzeczy. Mnie zdziwiła wypowiedź wulgarna wypowiedź @Anny.

@Gobarto spoko

@Gobarto sio Apelujemy o stonowanie emocji i nie szantażowanie redakcji.

Gobarto spoko

Zostaw merytoryczną opinię o Gobarto S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gobarto S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gobarto S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 111.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gobarto S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 7 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gobarto S.A.?

Kandydaci do pracy w Gobarto S.A. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gobarto S.A.