Gobarto S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gobarto S.A.

Karo Nowy wpis

Nie widzę podanych widełek placowych dla specjalisty ds. rozliczeń produkcji. może tu by je ktoś znał? Mam już doświadczenie z podobnej (usunięte przez administratora) a nie widzę by w ogóle było ono wymagane. czy stawka godzinowa zatem wzrasta wraz z doświadczeniem?

Kandydat Nowy wpis

Dzień Dobry. Czy ktoś może coś napisać o pracy przedstawiciela handlowego. Z góry dziękuje

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Gobarto S.A.? Dodali nowe ogłoszenia 18 stycznia na GoWork.pl.

Pracownik Nowy wpis

Pracuje w Gobarto pod Warszawą w miejscowości Opacz rekrutacja to rozmowa kwalifikacyjna oraz okazanie/bądź wykonanie potrzebnych badań do pracy z żywnością. Nie ma co się zastanawiać dużo osób tu pracuje po nawet 20 lat w tej firmie. Więc wątpię żeby było aż tam strasznie jak widziałem poprzednie komentarze mięso i wędliny świeże. Polecam!!!

Gabi Nowy wpis

I jeśli ktoś faktycznie ma za sobą tyle lat stażu jak na przykład 20 to czy z tego wynika jakiś konkretny przywilej lub podwyżka? Ostatnio podkreślali zarobki rzędu 3 700 zł na rękę więc zastanawiam się jak to wychodzi wobec starszych pracowników?

Sprzedawca/Magazynier

Bardzo miłe miejsce i super praca ponad 4000 na rękę z premiami. Nie ma się do czego przyczepić. Ciężko o tak dobra firmę do tego widziałem wpisy o upominkach na święta odnośnie 50 zł i trochę wędliny. Głupie kłamstwo firma dba o pracowników. Mięso jest zawsze świeże wędlina tak samo. Raz na miesiąc liczenie towaru nie to co w innych firmach co tydzień albo dwa. Zachecam jak najbardziej do współpracy z tą firmą. //Pracownik Gobarto S.A. Opacz

Immigration

I need Poland work permit.

Interesuje mnie praca jako Kierowca b w firmie Gobarto S.A.. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Leszek

Super praca jest w miarę spokojnie ale najważniejsza że dobrze płacą podstawa 4700brutto plus premia około 300zl więc miesięcznie prawie4200 na rękę

Łucja
@Leszek

Widziałam, że mają sporo ofert wrzuconych teraz. Ta stawka o której piszesz to na jakim stanowisku? Ile może wyciągnąć telemarketer? Ta premia to jest stała czy zależna od jakichś wyników?

Konk
@Leszek

4200 netto to ponad 5600 brutto a z tego co podajesz wychodzi coś koło 3700. Więc macie to 4200 czy prawie to 3700?

Tzn
@Konk

3700 na rękę . Śmieszne pieniądze :)

@Tzn

W tym roku być może tak, ale odnosisz się do komentarzy sprzed roku, po drodze miały miejsce podwyżki? pytanie tylko jak duże? Czy coś jeszcze w warunkach pracy mogło ulec zmianie?

Pytali już o stanowisko kierowcy, lecz o inne miasto niż teraz oferta wisi, zastanawiam się czy warunki ze względu na lokalizacje się różnią? I jak kierowca może korzystać tych benefitów z opisu? kiedy? Jak ma prace poukładana? Piszą o strefie relaksu chociażby

Jakie zarobki?

Jestem ciekawa jakie są zarobki i jak się pracuje na stanowisku specjalista ds. obsługi klienta ? Czy to czysty telemarketing? Czy są też spotkania z klientami?

Garem

Jak tam w tym w walbrzychu opłaca się zatrudnić ?

Kiero

Wałbrzych szukają kierowcy może ktoś podpowie jak wygląda rekrutacja i jak się pracuje

Nika

Czy W obrębie Grąbkowa jeżdżą samochody które zabierają pracowników ?

Jakie są mocne strony pracodawcy Gobarto S.A.?

Laloj

Hej, jak wygląda praca na magazynie w Wałbrzychu? Jak stawka, atmosfera w pracy itp?

Forsen

Witam dostałem propozycje w gobarto oddział rzeszów jako kierowca na jakie wynagrodzenie brutto moge liczyc Dzieki i pozdrawiam

KIEROWCA

ktos pracuje w rzeszowie jako kierowca b ? jak wyglada praca ? w jakich godzinach w rzeczywistosci dziennie sie pracuje? i jakie wynagrodzenie netto na start ?

Na jaką pensje może liczyć magazynier zmiana nocna ?

Antoni

Widziałem że szukają teraz magazyniera na noc ale faktycznie nie podali choćby widełek. Ale wcześniej pisali że koło 4 tys na rękę się wyciągnie. Pewnie dają tez dodatek za prace w nocy. Jak dowiesz się coś więcej to wrzuć info. Będę wdzięczny.

Praca

5 tys netto

Emilia

Pojawiła się oferta pracy na posadę Specjalisty ds. Zakupów. Firma wymaga od pracownika wykształcenia wyższego bądź bycia jeszcze w trakcie studiów. Ale czy może to być byle jaki kierunek, czy jakiś konkretny powiązany z pracą na wspomnianym stanowisku? Poza tym, co to oznacza, że dostaje się stabilną pracę na dłużej? Można liczyć na umowę o pracę na ile lat? ;)

Riko

Jakie zarobki w gobarto jako kierowca kat b

Mam pytanie czy firma daje coś na święta?. Na co można liczyć bo firma np na ogłoszeniach pisze o licznych benifitach?

Marlena

Tak 50 zł plus paczuszka wędlin

Janek
@Marlena

to raczej szału nie ma , a świeże te wedliny chociaż czy 3 lata po terminie?

Ooo 50 zł to na bogato jak na spółkę giełdowa . A co można za to kupić

Natan
@Marlena

Moj syn w przedszkolu tez się składa po 50zl na prezent dla kolegi ... ale nic za to nie możemy kupić wiec i tak płacimy więcej

Wiesław z Gobarto
@Natan

Pszepraszam bardzo ! Za 50 zł moszna kupić pół litra , czteropak piwa i paczke fajek , i jak tak karzdy dostanie to moszna impreske zakładowom zrobidz pod firmom w kszakach , kałbase na łognisko dostajem przecie za darmo ! Nie gadajta gupot

Paczka
@Marlena

O to bogata firma dba o pracowników

Szczera prawda u dokładnie tyle dostaliśmy 50 zł

Paulinka
@Bartek

Nie kłam. Bartek czy tam inna Marlena. Ile masz jeszcze nicków -? Nikt nie dostaje 50 zł na święta. Czyżby nowa ,,reaktywacja'' znanego hejtera tego forum i nieudacznika ,, PANA KIEROWNIKA'' co wyleciał z hukiem z Gobarto ???

@Paulinka

Kłamstwo ? To jaka kwotę gobarto wypłaciło w spółce ?

Kicia
@Bartek

Na święta dają pewnie tyle co inne renomowane firmy 400 - 1000 zł. Kwota bardzo często zależy od stażu pracownika.

Pulinka

No tak jak myślałam. Zaneta 2 , zaraza wyskoczy Maniek3 i Pan Kierownik4. Miałeś być w psychiatryku? Jak zadzwonie do Ostrowa Wielkopolskiego do zobaczymy kto sie będzie śmiał ostatni.

An

W biedrze na kasie dają więcej

Chomik

To bardzo przyzwoicie. Widać że firma renomowana i z górnej półki. Chciałbym u was pracować bo słyszałem wiele dobrego o firmie. Ile zarabia magazynier?

@Kicia

Dobre ale się uśmiałem . To co w każdym oddziale inaczej ? To odpowiedz na pytanie w którym było 400-1000 ? Może trzeba się przeprowadzić

Bartek

To 50 czy 250 czy 400-1000?

Stołeczny
@Bartek

W Warszawie było. Przeprowadzaj sie , tylko nie wiem czy cie będzie stać na wynajem w stolicy.

Ak
@Stołeczny

To co pracownicy w Warszawie są lepiej traktowani dostaje się 1000zl a w Walbrzychu 50zl ?

Fak
@Stołeczny

A ja myślałem ze socjal w każdym oddziale jest taki sam . Tak przynajmniej mówiono

Pipek
@Ak

W Wałbrzychu wynajem kawalerki to 350 zł a w Warszawie 2500 zł , chleb w Wałbrzychu kosztuje 1,50 zł a w Warszawie 6 zł

Jan

@Kazik

Nie po 500 tylko po tysiąc tak apropo

Przemysław
@Mysza

To całkiem fajnie. A ile w Gobarto dają na start pracownikom? Jak sądzisz, czy warto tam podjąć pracę?

Slawek
@Wiesław z Gobarto

To przeznacz te 50 PLN na słownik ortograficzny i go przeczytaj.

Leser

W Warszawie 500 na kartę sodexo

ugi bugi
@Wiesław z Gobarto

i tak *czymaj*

W firmie Gobarto S.A. poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

Izabela

Jeśli chcesz cały czas siedzieć na słuchawce i robić jedno i to samo bez możliwości rozwoju to śmiało

Halina
@Izabela

Ale przynajmniej bez stresu, prosta robota? Ile płacą?

PH

Witam, ile podstawy może liczyć przedstawiciel handlowy? Czy są do tego jakieś premie? Jakimi autami jeżdżą oraz czy można jeździć prywatnie? Trudno zrobić plan ? Jakie są benefity ?

Zostaw merytoryczną opinię o Gobarto S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gobarto S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gobarto S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 111.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gobarto S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 7 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gobarto S.A.?

Kandydaci do pracy w Gobarto S.A. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gobarto S.A.