Gobarto S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gobarto S.A.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Jakie warunki pracy są w Gobarto S.A.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?

Kandydat

Mam pytanie czy firma daje coś na święta?. Na co można liczyć bo firma np na ogłoszeniach pisze o licznych benifitach?

Marlena

Tak 50 zł plus paczuszka wędlin

Janek
@Marlena

to raczej szału nie ma , a świeże te wedliny chociaż czy 3 lata po terminie?

Ania

Ooo 50 zł to na bogato jak na spółkę giełdowa . A co można za to kupić

Natan
@Marlena

Moj syn w przedszkolu tez się składa po 50zl na prezent dla kolegi ... ale nic za to nie możemy kupić wiec i tak płacimy więcej

Wiesław z Gobarto
@Natan

Pszepraszam bardzo ! Za 50 zł moszna kupić pół litra , czteropak piwa i paczke fajek , i jak tak karzdy dostanie to moszna impreske zakładowom zrobidz pod firmom w kszakach , kałbase na łognisko dostajem przecie za darmo ! Nie gadajta gupot

Paczka
@Marlena

O to bogata firma dba o pracowników

Szczera prawda u dokładnie tyle dostaliśmy 50 zł

Paulinka
@Bartek

Nie kłam. Bartek czy tam inna Marlena. Ile masz jeszcze nicków -? Nikt nie dostaje 50 zł na święta. Czyżby nowa ,,reaktywacja'' znanego hejtera tego forum i nieudacznika ,, PANA KIEROWNIKA'' co wyleciał z hukiem z Gobarto ???

@Paulinka

Kłamstwo ? To jaka kwotę gobarto wypłaciło w spółce ?

Kicia
@Bartek

Na święta dają pewnie tyle co inne renomowane firmy 400 - 1000 zł. Kwota bardzo często zależy od stażu pracownika.

Pulinka

No tak jak myślałam. Zaneta 2 , zaraza wyskoczy Maniek3 i Pan Kierownik4. Miałeś być w psychiatryku? Jak zadzwonie do Ostrowa Wielkopolskiego do zobaczymy kto sie będzie śmiał ostatni.

An

W biedrze na kasie dają więcej

Chomik
Kandydat

To bardzo przyzwoicie. Widać że firma renomowana i z górnej półki. Chciałbym u was pracować bo słyszałem wiele dobrego o firmie. Ile zarabia magazynier?

@Kicia

Dobre ale się uśmiałem . To co w każdym oddziale inaczej ? To odpowiedz na pytanie w którym było 400-1000 ? Może trzeba się przeprowadzić

Bartek

To 50 czy 250 czy 400-1000?

Stołeczny
 Rekomendacja
@Bartek

W Warszawie było. Przeprowadzaj sie , tylko nie wiem czy cie będzie stać na wynajem w stolicy.

Ak
@Stołeczny

To co pracownicy w Warszawie są lepiej traktowani dostaje się 1000zl a w Walbrzychu 50zl ?

Fak
@Stołeczny

A ja myślałem ze socjal w każdym oddziale jest taki sam . Tak przynajmniej mówiono

Pipek
@Ak

W Wałbrzychu wynajem kawalerki to 350 zł a w Warszawie 2500 zł , chleb w Wałbrzychu kosztuje 1,50 zł a w Warszawie 6 zł

Jan

@Kazik

Nie po 500 tylko po tysiąc tak apropo

Przemysław
@Mysza

To całkiem fajnie. A ile w Gobarto dają na start pracownikom? Jak sądzisz, czy warto tam podjąć pracę?

Slawek Nowy wpis
@Wiesław z Gobarto

To przeznacz te 50 PLN na słownik ortograficzny i go przeczytaj.

Iza Nowy wpis
Kandydat

Witam! Jak wygląda praca przedstawiciela handlowego? Ile godzin dziennie, ile wizyt, jakie zarobki?

Witam. Firma na rozmowie rekrutacyjnej przedstawia siebie w samych superlatywach i nic nie wspomina o pracy przez 7 dni w tygodniu. Pracować w weekend musisz ale autem służbowym Jeździć Ci nie wolno. W tyg praca od rana do późnego wieczora. (usunięte przez administratora) Nie polecam. Poziom

Dominika Nowy wpis
@Były pracownik

No niestety, z tego co wiem, to kodeks pracy przewiduje, że w określonym trybie pracy możesz pracować nawet do 10 dni pod rząd. Więc nie jest to jakby jakieś wykroczenie. A po ile godzin??

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gobarto S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Kierowca wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Rrrrrrrr

Wreszcie ktoś poruszył temat tych przerw. To są jakieś jaja. Ci z szynki to siedzą po 50 minut nawet. . Ale my mamy telefony z zegarami i widzimy ile oni siedzą. Szkoda że to tylko my widzimy. (usunięte przez administratora)Jest to chore.

Obserwtor
@Rrrrrrrr

Jak opes będzie ustawiał przerwy to nigdy to się nie zmieni myślę że jak by gobarto ustawiało przerwy to było by całkiem inaczej majstrowie z opes mają wszystko w pompie

Jaka jest stawka początkowa w Gobarto S.A.? 28 lipca na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Młodszy Księgowy.

Robert

Witam. Jestem kierowcą w Krakowie. Powiedzcie jaką macie stawkę w innych oddziałach? U nas 2950. Z góry dzięki za odpowiedź.

Laurka
Kandydat

Czy w Karolinach albo w grąbkowie potrzebują rzeźników i pomocników na rozbiorze ? Jak wygląda tam praca i czy warto ? I szczerze jak z wypłata, dbają o pracowników? Czy w week też się pracuje ?

Były i obecny
@Laurka

Z tego co wiem to w Karolinkach od połowy sierpnia zaczyna się duże zapotrzebowanie na pracowników. Ale już można się zgłaszać. Grąbkowo zatrudnia cały czas. Dają umowę o pracę. Kasa zawsze w terminie.

Liu
Kandydat

Witam. Na czym polega praca na stanowisku koordynator magazynu, jakie obowiązki, jakie zarobki?

Pracodawca

@Liu

zakres zadań został opisany w ogłoszeniu rekrutacyjnym - generalnie odpowiedzialność za dystrybucję towaru, planowanie i koordynacja tras i planowanie pracy oraz zarządzeni zespołem

Dobrze

Praca jak praca ciężko ale atmosfera w pracy ok w porównaniu do innych firm jest ok

Dorota
@Dobrze

Pod jakim względem jest ciężko w Gobarto? Jak wygląda mniej więcej Twój dzień pracy w firmie i na jakim stanowisku tutaj pracujesz? :) Zastanawiam się po prostu czy chodzi o ilość obowiązków czy może praca sama w sobie jest ciężka.

Diabeł

Da się żyć da się pracować jest dobrze tylko jakieś podwyszki by mogły być

Czy pracownicy w Gobarto S.A. dogadują się między sobą?

Banser
@Pytanie

Tak spoko klimat

Bander

Super praca choć ciężka fizycznie ale wypłaty bardzo dobre

Paweł

A to nie macie w ogóle premi?

Mitek
@Paweł

Mamy premię wieksze niż ty wypłatę. Ktoś ci głupot dzieciaku naopowiadał?

Miki
@Paweł

Nie ma premii tylko stawka godzinowa

Viola

Prawda tak to prawda.

Ktoś z nikąd

Chcę parę słów napisać do Pana Mać.. a i Pana Da..a którzy są kierownikami na rozbiorze w Grąbkowie. Zwróćcie Panowie uwagę na to nad czym nie mają żadnej kontroli majstrowie rozbioru. Ludzie wkurzają się na to że muszą biegiem gnać na i z przerw zwłaszcza gdy są to przerwy krótkie dziesiecio minutowe. Dlaczego pracownik który się spóźni z przerwy 2-3 minuty jest (usunięte przez administratora) przez majstrów a zmiennik który idzie na pauzę dziesiecio minutową wraca po 30 minutach i jest wszystko w porządku. Czy do tych ludzi nie ma pracy że przychodzą kiedy chcą. Czemu nikt ich nie kontroluje. Czy majstrowie nie wiedzą ilu i gdzie mają ludzi. No chyba tak jest skoro znika kilka osób na pół godziny czy nawet 40 minut a oni to tolerują. Chciałam pójść do toalety to mi powiedział brygadzista że nie da rady narazie bo nie ma kogo postawić za mnie. Dobrze może bym to zrozumiała tylko że w tym czasie zmiennicy siedzieli już czterdziestą minutę na stołówce BO ONI MOGĄ a my nie. Roboty mnustwo a oni tolerują takie koleżeńskie rozgrywki. Skoro nasi przełożeni z Opes nie potrafią nad tym zapanować to może Panowie Kierownicy z Gobarto się przyjrzą tej sprawie bo tam jest bezprawie i samowola. Nie dotyczy to wszystkich zmienników ale sporej grupy.

Czy tak poważna firma jak Gobarto przewiduję chociaż jakieś skromne podwyżki dla pracowników chociaż złotówkę na godzinę znalazło by się dla zologi która pracuje na wielkość i zysk tej firmy?! Firma mogła by przykładem np biedronki Lidla itd sami dać co roku chociaż trochę podwyżki czy ludzie którzy pracują na zysk tej firmy muszą wciąż się wypraszać o skrona podwyżkę?

Pa pa
@Pracownik

Przecież możesz iść pracować do Biedronki za 1500 zł , ciągle szukają są ogłoszenia , droga wolna pa pa

Mitek
@Pracownik

ale głupi komentarz , widać że nigdy nie pracowałeś w Gobarto i nie masz o niczym pojęcia , wypad na bambus

Smutny klient
Klient

Gobarto Poznań znów straciło handlowca , czyżby(usunięte przez administratora) czuł się zagrożony i eliminuje konkurencję ? Co się z tą firmą porobiło , jak można było do tego dopuścić ? Szkoda . Jako klient zostałem już tyle razy olany ,że współpraca z nimi dobiegła końca

Mick 1991

To wszystko prawda ale po co odpowiadasz na spam. Nikt już tych wpisów nie traktuje poważnie. Go Work powinien zablokować tego użytkownika , może też być że to jakiś wirus. Należy olewać te wiadomości i zgłaszać

Misiek

Myślisz (usunięte przez administratora) że kłamstwo powtarzane 1000 razy stanie sie prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o Gobarto S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Gobarto S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gobarto S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gobarto S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 5 to opinie pozytywne, a 44 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Gobarto S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Gobarto S.A., to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gobarto S.A.?

Kandydaci do pracy w Gobarto S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gobarto S.A.