BEKPOL Sp. z o.o.

Wałbrzych

Opinie o BEKPOL Sp. z o.o.

Anonim

Prawda jest taka że nie znasz dnia ani godziny kiedy cię wy......ą. I nieważne na jak długo masz umowę. Kasa mała a roboty w ch..j choć czasem się zdarzało że premię zostałeś solidną ale to rzadkość, powód ujebania premii zawsze był taki sam. "Słaby wywóz towaru był w tym miesiącu " twierdziła główna księgowa a to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda.

Anonim2
@Anonim 05.11.2016 19:45

Maz
@Anonim2 06.02.2017 20:38
Dokładnie i tak jest do teraz. Ciekawie co będzie od przyszłego miesiąca bo Bekpol kupił "gobarto"...

Pani E@@@@@, przez duże E. Czort nie baba hahahhahhahah.

Anonim

No nie bardzo się zgadzam z tobą. Ja pracowałem 2 lata i mnie zwolnili a zostawili świeżaKa

nina

to totalna porażka jeśli pracujesz jest ok a jak jesteś nie potrzebny to kopa w d... i pa pa nie polecam

sdfg

pracowało się miło

Nino

Praca w bekpolu to porażka!!!!!!![usunięte przez moderatora]jak głupi osioł za marne grosze,i jeszcze ni stąd ni z owont Cię [usunięte przez moderatora]bo coś się komuś nie spodoba,lub ma kogoś z rodzinki na swoje miejsce,[usunięte przez moderatora]-nie polecam tej firmy totalne dno!!!!!!!!

Zostaw opinię o BEKPOL Sp. z o.o. - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BEKPOL Sp. z o.o.