Gobarto S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gobarto S.A.

Kandy

Witam, ile podstawy może liczyć przedstawiciel handlowy? Czy są do tego jakieś premie? Jakimi autami jeżdżą oraz czy można jeździć prywatnie? W jakich godzinach pracuje przedstawiciel? Dziękuję za odpowiedź

Kandy

Witam, Na jaką podstawę może liczyć przedstawiciel handlowy? Jakie premie? Jakim autem jeździ szczególnie Wałbrzych oraz czy można używać prywatnie?W jakich godzinach pracuję? Dziękuję za odpowiedź

Kazik

Jak zarabiają w gobarto specjaliści ds obsługi klienta?bo aplikuję do jednego oddziału. Czy oprócz pracy zmianowej pracuje się na telefonach w swieta i weekendy?Jak to jest dodatkowo płatne?

Jakie warunki pracy są w Gobarto S.A.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?

Leser

Firma daje rok w rok na święta solidne premie po 500 zł teraz dodatkowo po 150 zl za frekwencję. Nie wiem kto dostał te 50 zł

Aleksandra
@Leser

Ale 150 za frekwencję dostajecie na święta raz w roku? To nie powinno być co miesiąc?

@Leser

Gdzie dawają tą premie za frekwencje? Bo napewno nie w Grabkowie

Hania

W Walbrzychu to było

Mam

W walbrzychu

@Mam

W Gobarto w grobkowie na nic nie zasługujemy jedyne na co można liczyć to podnieść tempo :)

gobwch
@Hania

to nie premia tylko deputat

Immigration

I need Poland work permit.

Dawid

Na święta Bożego Narodzenia dostaliśmy bon sadexo 500zł

Tony Halik z Wałbrzycha

Dzień dobry Każdego dnia przed wjazdem do Państwa firmy spotykam się z problemami Państwa pracowników np. mandaty od Straży miejskiej za niepoprawne parkowanie ale firma Gobarto nie zabezpieczyła miejsc parkingowych dla wszystkich pracowników. Widzę również jak pracownicy idący do pracy „ toną w błocie”. Zwracam się z prośbą o godne warunki pracy dla tych ludzi, którzy uprzejmie nas obsługują. Miłego dnia Tony

Aneta
@Tony Halik z Wałbrzycha

próbowałeś napisać takie pismo do właściciela firmy że warunki które widzisz są nieodpowiednie? pisanie tutaj jedynie ostrzeże przyszłych pracowników ( lub chętnych na nich) przed tymi warunkami ,,,

Znajomy
@Tony Halik z Wałbrzycha

Jak wygląda na waszych oddziałach sprawa podwyżek? bo w Grabkowie nie ma mowy nawet doszło do tego że firmy zewnętrze dużo lepiej płacą...

Halina
@Znajomy

To ile te inne firmy płacą w takim razie?

Beata

Dzien dobry! Jak wygląda praca przedstawiciela handlowego np w Krakowie? Jakke godziny pracy? Jaka podstawa i premia?

Na stronie internetowej GoWork.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Gobarto S.A.. Poszukiwani są Księgowa. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Pracownica

Jeśli chodzi o Bieganów fajna praca, Samodzielna, Zarządzający bardzo ematyczni. Polecam. Zarobki ok dopasowane do odpowiedzialności.

Iza

Witam! Jak wygląda praca przedstawiciela handlowego? Ile godzin dziennie, ile wizyt, jakie zarobki?

Witam. Firma na rozmowie rekrutacyjnej przedstawia siebie w samych superlatywach i nic nie wspomina o pracy przez 7 dni w tygodniu. Pracować w weekend musisz ale autem służbowym Jeździć Ci nie wolno. W tyg praca od rana do późnego wieczora. (usunięte przez administratora) Nie polecam. Poziom

Dominika

No niestety, z tego co wiem, to kodeks pracy przewiduje, że w określonym trybie pracy możesz pracować nawet do 10 dni pod rząd. Więc nie jest to jakby jakieś wykroczenie. A po ile godzin??

Rrrrrrrr

Wreszcie ktoś poruszył temat tych przerw. To są jakieś jaja. Ci z szynki to siedzą po 50 minut nawet. . Ale my mamy telefony z zegarami i widzimy ile oni siedzą. Szkoda że to tylko my widzimy. (usunięte przez administratora)Jest to chore.

Obserwtor
@Rrrrrrrr

Jak opes będzie ustawiał przerwy to nigdy to się nie zmieni myślę że jak by gobarto ustawiało przerwy to było by całkiem inaczej majstrowie z opes mają wszystko w pompie

Robert

Witam. Jestem kierowcą w Krakowie. Powiedzcie jaką macie stawkę w innych oddziałach? U nas 2950. Z góry dzięki za odpowiedź.

Laurka

Czy w Karolinach albo w grąbkowie potrzebują rzeźników i pomocników na rozbiorze ? Jak wygląda tam praca i czy warto ? I szczerze jak z wypłata, dbają o pracowników? Czy w week też się pracuje ?

Były i obecny
@Laurka

Z tego co wiem to w Karolinkach od połowy sierpnia zaczyna się duże zapotrzebowanie na pracowników. Ale już można się zgłaszać. Grąbkowo zatrudnia cały czas. Dają umowę o pracę. Kasa zawsze w terminie.

Liu

Witam. Na czym polega praca na stanowisku koordynator magazynu, jakie obowiązki, jakie zarobki?

@Liu

zakres zadań został opisany w ogłoszeniu rekrutacyjnym - generalnie odpowiedzialność za dystrybucję towaru, planowanie i koordynacja tras i planowanie pracy oraz zarządzeni zespołem

Dobrze

Praca jak praca ciężko ale atmosfera w pracy ok w porównaniu do innych firm jest ok

Dorota
@Dobrze

Pod jakim względem jest ciężko w Gobarto? Jak wygląda mniej więcej Twój dzień pracy w firmie i na jakim stanowisku tutaj pracujesz? :) Zastanawiam się po prostu czy chodzi o ilość obowiązków czy może praca sama w sobie jest ciężka.

Diabeł

Da się żyć da się pracować jest dobrze tylko jakieś podwyszki by mogły być

Czy pracownicy w Gobarto S.A. dogadują się między sobą?

Banser

Tak spoko klimat

Bander

Super praca choć ciężka fizycznie ale wypłaty bardzo dobre

A to nie macie w ogóle premi?

Mitek
@Paweł

Mamy premię wieksze niż ty wypłatę. Ktoś ci głupot dzieciaku naopowiadał?

Miki
@Paweł

Nie ma premii tylko stawka godzinowa

Viola

Prawda tak to prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o Gobarto S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gobarto S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gobarto S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 111.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gobarto S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 7 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gobarto S.A.?

Kandydaci do pracy w Gobarto S.A. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gobarto S.A.