Gobarto S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gobarto S.A.

Pan Pracownik

GOBARTO S.A. w chwili obecnej zatrudnia ponad 1800 osób, ale nieustanny rozwój firmy sprawia, że ciągle rekrutuje nowych, ambitnych i wartościowych pracowników, którzy będą w stanie wesprzeć działania spółki na wielu etapach rozwoju. Firma potrafi nie tylko docenić wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie w wykonywaną pracę, ale także zapewnić swoim pracownikom odpowiednie szkolenia, umożliwiające systematyczne podnoszenie kwalifikacji. Ponadto gwarantuje możliwość podjęcia pracy w prestiżowym środowisku. Gobarto posiada silną pozycję nie tylko na rynku krajowym, ale również międzynarodowym. Praca w firmie dostarcza wyjątkowej zawodowej satysfakcji - wiele wyzwań, nowe doświadczenia i nieustanne zwiększanie swoich kompetencji. GOBARTO S.A. to jeden z największych polskich producentów wieprzowiny. Spółka funkcjonuje na polskim rynku od ponad 26 lat. W 2002 roku firma zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Pozyskane w ten sposób pieniądze zostały zainwestowane między innymi w rozwój technologiczny, przejęcie komplementarnych spółek, dzięki którym stał się możliwy dostęp do nowych rynków zbytu oraz wzmocnienie potencjału wzrostowego. Od 2014 firma jest również częścią Grupy Kapitałowej Cedrob, która obecnie posiada 84,06% udziałów spółki i jest jej większościowym akcjonariuszem. Swoją stabilną pozycję na rynku mięsnym firma Gobarto S.A. zawdzięcza konsekwentnej budowie grupy wzajemnie uzupełniających się firm, pielęgnowaniu długoletnich relacji z partnerami biznesowymi oraz rozsądnej polityce zarządzania inwestycjami w rozwój mocy produkcyjnych. Strategia firmy zakłada przede wszystkim: Celem podjętych działań jest umocnienie pozycji lidera na polskim rynku mięsnym oraz wzmocnienie pozycji na arenie międzynarodowej. W wymiarze krajowym spółka nastawiona jest przede wszystkim na stały rozwój technologiczny zakładu, ciągłe poszerzanie możliwości produkcyjnych, a także dążenie do rozszerzenia bazy dostawców żywca, rozwijanie dotychczasowych kontaktów z handlowcami oraz poszukiwanie nowych.Ważnym elementem jest także utrzymywanie korzystnych marż na produktach oraz rozwój segmentów produkcyjnego i dystrybucyjnego. Na rynku międzynarodowym Gobarto S.A. skupia się przede wszystkim na poszukiwaniu nowych partnerów handlowych oraz rynków zbytu towarów. Wśród priorytetów warto wymienić rozszerzenie obecności produktów w Azji, Afryce i obu Amerykach oraz wzmacnianie długoletnich relacji handlowych na Starym Kontynencie.

Kazimiera
@Pan Pracownik

to prawda to renomowana firma

Każmierz
@Pan Pracownik

bardzo prestizowa firma , wszystkie pracodawcy powinne być takie jak łuni

Zenon Żarówka
@Każmierz

Najlepsza firma w Wielkopolsce , ludzie dojeżdzają z Poznania i Wrocławia a nawet z Łodzi. Polecam

Dobra firma
@Zenon Żarówka

najlepsza firma w Polsce i nie tylko

Kaja
@Dobra firma

Polecam firmę , nie czytajcie tych głupot jakiś frustratów Manków , Zanet czy Pana Kierownika to ten sam hejter podszywa sie pod wiele nazw

Janusz z niższym
@Kaja

prestirzowa firma , bardo sobie hwalem

Krzysiek
@Janusz z niższym

Ja już pracuje 30 lat i polecam , nie czytajcie tych bzdur pisanych przez wywalonych za picie z roboty Panów Kierowników czy innych ,,Pracowników Gobarto'' Manków i Żanetów to ta sama osoba hejtująca bardzo dobrą firmę

Bania

Jak czytam te opisy to śmiać mi się chce jacy zawistni jesteście do niedawna wasz kolega pracownik a teraz skaczecie jak małpy słuchając tego co Wam każą o nim napisać .Zenua ale karma wraca prędzej czy później . Pozdrawiam wszystkich pracowników

@Bania

Jak przecież to ta (usunięte przez administratora)an Kierownik (Pracownik Gobarto) wypisuje tu kłamstwa i bzdury obraża nas i naszą firmę. Nie kumaty jakiś jesteś czy nie czytaty?

Nowak Adolf
@Paulinka

Przestań obrażać ludzi słabe to jest strasznie . Podaj argument dotyczący ze nie została podana prawda . Był waszym kolega a gdy tylko zniknął z firmy jest wrogiem bo tak wam każą . A wy pięknie wykonujecie polecenia nawet prywatne . Smutne ale prawdziwe brak kręgosłupa

Misiek
@Nowak Adolf

Pan Kierownik to gupi(usunięte przez administratora) bo obraża firme , został zwolniony za % , a teraz sie tu wypłakuje i każdy o tym wie oprócz ciebie

Kalka
@Misiek

A ja widzę ze ty wszystkich obrażasz i przeklinasz na forum

Fiku Miku

Nie polecam tej firmy z paru względów. Ta firma powinna być zgłoszona do sanepidu za (usunięte przez administratora) i brak porządku szczególnie jeżeli chodzi o pojemniki które stanowią zagrożenie bo części jest połamana albo nie pasuje do siebie i oczywiście nawet po umyciu są dalej brudne ale firma ma to gdzieś i wrzuca w nie towar. Co do inspekcji pracy to bardzo proste są łamane prawa pracowników nie płaca za nadgodziny ale wymagają byś został dłużej, brak sprzętu i ubrań jakieś stare i cześć jest rozdarta. Zarzadzanie tutaj jest prawie zerowe tak samo komunikacja z pracownikiem dowiadujesz się czegoś ważnego od osób trzecich. Zabierane są pieniądze wszystkim za straty firmy jak ktoś kradnie i mimo ze są kamery to każdy ma to w (usunięte przez administratora) i wola zabrać pracownika. Logistyka nie istnieje często zamówienia się nie zgadzają bądź kierowca (usunięte przez administratora) 300km z jednym pojemnikiem. I co najlepsze nie każdy pracownik jest tam równy, są równi i równiejsi jedni mogą się (usunięte przez administratora) inni nie. Dają ci cos na święta ale potem będą ci wypominać przy zabieraniu kasy z pensji.

Kuku na muniu
@Fiku Miku

pssssst pomyliłeś firmy....

Nas
@Kuku na muniu

A jak to jest ze pracuje się w sobotę i nie oddaje się całego wolnego dnia tylko godziny każą odbierać tym chyba PiP powinien się zainteresować

@Fiku Miku

Ale brednie gościu lecz sie na głowe. Albo rzeczywiście pomyliłeś firmy. Jaki sanepid? Jakie pojemniki? Tu sie nie produkuje żadnych pojemników. Lepiej przeproś i spadaj na odpowiednie forum

Lord
@Paulinka

Z tego co wiem to posiadają tam myjkę do nich wiec chodzi pewnie o to

Arek

@Pan Pracownik a skoro to taka duża firma na 1800 ludzi to nie ma problemu z komunikacją ?

Stanisława 1937
@Arek

Szczęść Boże !!! Nima Panie !!! Wszyskie muwiemy po Polskiemu a po drÓgie mamy telfłony w łorendzu na łabonament i możem podzwonić , jak która co chce !!! Miałam wcześnij w sieci Hója ale tam ni było darmowyh godzin do szystkich !!

Immigration

I need Poland work permit.

Tomek !

Tomek te dyrdymały już raz wrzucałeś ! Nie pamiętasz ? Chlapnij sobie lufe może wymyślisz nowe cygaństwo bo to już wszyscy czytaliśmy. Będziesz miał wenę to wymyślisz nowe banialuki nadęty pozerze

Pracownik Gobarto

Don (usunięte przez administratora)widzę, że znów ci się ciśnienie podniosło - w Gobarto znów furia, bo ktoś ujawnia mocno skrywaną prawdę o firmie. Lepiej zluzuj majty. Pan Kierownik jeżeli chciałeś wyrównać z Gobarto rachunki to sądząc po nerwowych reakcjach (usunięte przez administratora)i zapewne jego przełożonych udało ci się to.

Remik
@Pracownik Gobarto

Pan Kierownik vel Pracownik Gobarto vel Maniek vel Żaneta ile sobie jeszcze pseudonimów wymyślisz ułomie umysłowy ? Wszyscy piszecie z tego samego IP? Mieszkacie razem? Wiesz co Tomek grozi za podszywanie sie ?

PW
@Remik

A ktoś się pod kogoś podszywa? Każdy tu pisze we własnym imieniu, nawet Remik vel dyrektor HR Gobarto WZ.

Paulinka

Nie obchodzą nas twoje opowieści o dyrektorze HR. Lepiej opowiedz nam jakie masz pomysły na walkę z nałogiem? Terapia może AA ? Ktoś mógłby sie coś ciekawego dowiedzieć a tak to tylko powielane bzdury wyssane z palca w które nikt nie wierzy

Oksana

Co za żenująca firma.

@Oksana

u was na Ukrainie są lepsze ? nie podoba sie to wracaj do Zaporoża zasuwać za 500 hrywien

Pracownicy Gobarto

Pan Kierownik mógł sie pomylić bo on jest z agencji Złoty Penis. Serdecznie za niego przepraszamy. Pracownicy

Karina

Ale bajzel na tym forum. Patrząc na to co się tu wyprawia nie chciałabym pracować w tej firmie.

Michał Gobarto

Wszyscy dostaliśmy premię świąteczna , może pomyliłeś fora i firmy bo bzdury wypisujesz. A jeśli wierzysz w to co wypisuje ten mitoman pijaczyna Pan Kierownik to tylko świadczy to o twoim poziomie intelektualnym. Radzę przeczytać jego wszystkie ,,opinie'' tutaj o tym jak pije i sie masturbuje i jeżeli stwierdzisz że ten osobnik nie jest chory psychicznie to znaczy że ty również potrzebujesz pilnej pomocy specjalistycznej. Zaręczam że nikt mu żadnej pracy nie dał a już na pewno nie z jakąkolwiek premią. Co najwyżej najniższa krajowa. Śmiech z takich ludzi co wierzą w brednie Pana Kierownika. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego w Nowym Roku !!

Pytanie !!!

Hej !!! Jak pracujesz tam to powiedz czy zarobie 4000 na rekę na magazynie. Wysłałem CV w odpowiedzi na ogłoszenie. Słyszałem wiele dobrego o waszej firmie i bardzo bym chciał u was pracować. Wiem że pewnie jest wielu chętnych i trudno sie dostać. Podobno firma dba o pracownika i jego rozwój. Napisz jak z tymi zarobkami ! Pozdrawiam

Paulinka

Panie Kierownik zmień pan płyte. Intelekt panu nie pozwala wymyślić nowej odzywki? Przykre

Pracownicy Gobarto

Na Świeta życzymy Mańkowi czyli Panu Kierownikowi za to jak dzielnie kłamie i oblewa gnojowicą naszą firmę , aby dostał syfilisa a jego żona uciekła z murzynami do Afryki. BUHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA HA HA HA HA HA HA HA

Irenka

W punkt

@Irenka

dokładnie , niech sie leczy

Zapraszamy Pana Kierownika

Panie Kierownik chyba żeś już Pan wykorzystał swój potencjał na tym forum. Nic nowego już Pan nie wymyślisz. Zapraszamy do nas do Grąbkowa , zrzucisz Pan co masz na wątrobie. Chyba że nie jesteś Pan mężczyzną tylko tchórzem , który ma tylko odwagę obrażać zasłaniając sie anonimowością w internecie. Zapraszamy serdecznie , choć wątpię czy mamy do czynienia z mężczyzną czy mięczakiem i trzęsidupą. Trawisz Pan na pewno.

Gruszka
@Zapraszamy Pana Kierownika

Przecież Pan Kierownik to histeryk , wymoczek i trąba. Już uważajcie że do was przyjdzie. Jak myślicie że zachowa sie jak mężczyzna i przyjdzie przeprosić to sie możecie grubo przeliczyć.

Paweł z Warszawy
@Zapraszamy Pana Kierownika

I co przyjechał do was ten safanduła , kaleka życiowy Pan Kierownik ? HA HA HA HA Nie składajcie takich propozycji temu ciapciakowi. Bo odważny to on tylko w internetach.

Firma Gobarto poszukuje magazynierów do pracy w Warszawie przy Krakowiaków. Może sie wypowiedzieć ktoś kto tam pracuje lub pracował w kwestii pracy magazyniera? Jakie zarobki , atmosfera , traktowanie pracowników ? Czy warto sie w to ładować czy lepiej sobie odpuścić. Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

Roman
@Michał

nie chcą sie chwalić bo niezle zarabiają , podobno na magazynie nawet 4000 na reke , bardzo dobra firma stabilna i super kierownictwo , brygadziści inteligentni i pomysłowi

Gawron
@Roman

A w którym oddziale 4000? Niezłe bajki opowiadasz takie wypłaty to nie w tej firmie ...

@Michał

Ja również słyszałem o firmie wiele dobrego , podobno wysokie zarobki i większość pozytywnych opinii na tym forum ,oczywiście poza Panem Kierownikiem ale jego nikt poważnie nie traktuje. W Warszawie to pewnie ze 3500 netto na magazynie można zarobić zwłaszcza ze praca w godzinach nocnych

Natal
@Marcin

No 3500 tys na Warszawę to naprawdę kokosy . Szacun

Chomik
@Natal

Jak na Warszawe za prace w magazynie 3500 netto to kokosy. Nigdzie w Polsce tyle nie dostaniesz. Widze że nie jesteś zorientowany w aktualnej sytuacji na rynku pracy. Pewnie mieszkasz z mamą i dostajesz kieszonkowe na kino

Kicia
@Chomik

3500 netto to niedługo będzie samej podstawy plus nocki koniec pracy za miskę ryżu

@Kicia

teraz bezrobocie 16% to możesz pomarzyć sobie o pensji 3500 do reki , kryzys i bida z makiem pasternakiem

Obserwtor

Gdzie wy żyjecie moja koleżanka w biedronce na kasie dostaje ponad 3000 normalne firmy ida do przodu i zarobki razem z nimi

Obserwtor

Nie 3600 a 3800 podstawy kolego plus premie. Dodatkowo bony 1500 na święta i dodatki np 1000 na wykorzystanie w towarze jak cos to doinformować się proszę :)

Na strefie płaca 2600 na rękę plus 500 zł za brak chorobowego plus premia zarobić można 4000!!! A jak poleci pracownika to plus 300zl przez 3 miesiące Wiec sory ale niektórzy trochę się zatrzymali w czasie

@Ania

Większych bzdur nie czytałam. Znam osoby które tam pracują i takie stawki co podajesz to jakiś kosmos. Poza dużymi miastami 2300 do reki to wszystko co możesz zarobić. W większych miastach 2500 ze wszystkimi premiami. Płaci ci ktoś za wypisywanie takich bzdur ??? Poza tym jest teraz dużo ogłoszeń biedronki na pracuj.pl i olx , bo nikt nie chce tyrać jaki dziki osioł za psie pieniądze. Wejdz sobie i zobacz jakie są podane stawki i nie rób z siebie pośmiewiska , jak nie wiesz to po co sie udzielasz ???. Ania i Obserwator to ta sama osoba bo te same bzdury i kocopoły.

Manager Consulting
@Karina

Katrina i tak byśmy cie nie wzięli. Sądząc po tym że nie umiesz napisać jednego zdania bez 6 błędów , stanowisko na które masz kwalifikacje czyli ,,stanowisko do spraw obsługi (usunięte przez administratora) do podłogi'' ( Szmaciarz) jest już zajęte. Pracuje ta sama Pani od 40 lat. Więc przykro nam ale pracy dla ciebie nie ma.

Bardzo dużo jest pozytywnych opinii o Gobarto S.A. w Warszawa , a szczególnie o kierownictwie. Napiszcie jakie jeszcze cechy , zachowania i kompetencje przełożonych budzą wasz szacunek i sympatie ?

Caus

Maja bardzo duże kompetencje w nagrywaniu rozmów i przywłaszczania sobie cudzych wyników

Gini
@Caus

A to prawda z tym nagrywaniem rozmów co piszą ?

Karina

Sądząc po tym co tu się wyprawia na forum to całe Gobarto to jakiś mordor.

Asia
@Karina

Dlaczego? Że ludzie chwalą firmę i są zadowoleni? Nie rozumiem Twojego wpisu ?

Paulinka

z jednego IP to jest : Pan kierownik , Pracownik Gobarto , Żaneta , Maniek i Waldemar Zet - zwolniony koleś próbuje nieudolnie obrzydzić firmę , a pozytywne wpisy są od kilkuset zadowolonych pracowników

Bac
@Paulinka

To podaj nicki tych osób cudownie zadowolonych, bo patrząc to co tu jest ciagle jeden i ten sam IP

Baba
@Karina

Spółka giełdowa a takie cyrki i teksty pracowników wstyd kogo wy zatrudniacie

Dobra firma

Już sie nie kompromituj. Nie masz takich możliwości sprawdzenia IP. Chyba że jesteś administratorem ,a nie jesteś więc sobie możesz tylko głupoty poopowiadać

Ja nie mogę
@Dobra firma

Kogo wy zatrudniacie co za porażka

Judasz z Baźin

Mordor to masz u siebie pod deklem , zmien płytę

@Karina

i tak takich pustaków nie zatrudniamy , lepiej jedź do Bułgarii na zmywak

Krystek

znalazłeś już jakąś robotę ?

Super Firma

Ja mam to samo po lekturze postów ,, pana kierownika''. Mdłości i wymioty. Gościu masz coś nie tak pod deklem. Wywalili cie to trudno. Tym bardziej że czytamy tutaj ,że nie wylewałeś za kołnierz jak to sie mówi. Trzeba sie zająć czyms innym. A ty trujesz jakieś smutne teksty i opowieści dziwnej treści. Psujesz opinie bardzo dobrej firmy ,której wyroby są wysyłane do wielu europejskich krajów. Czytają to zadowoleni pracownicy i sie zastanawiają czy przypadkiem nie pomyliłeś portalu. Są różne fora psychologiczne , pomoc w depresji czy o nałogach. Spróbuj tam poszukać pomocy dla siebie , bo tu nie znajdujesz zrozumienia. Bij na trufle !!! Gobarto bardzo dobra firma ,polecam prace.

Joasia
@Super Firma

Niestety pan kierownik to ciemniak i tego nie rozumie !!!

Specjalista ds tuczy kontraktowych chciałem zapytać o opinie na temat tego stanowiska, czy praca bardzo ciężka (zakres odpowiedzialności i obowiązków z ogłoszenia widzę spory), jakie finanse, czy jakieś szkolenie na stanowisko no i czemu poszukują osób (mniejsze rejony niż były czy trudno pracować i ludzie rezygnują)?

@Kandydat

Oczywiście jest cały pakiet szkoleń. Wynagrodzenia przewyższają znacznie , oferowane przez konkurencje na zbliżonych stanowiskach. Firma sie dynamicznie rozwija , dlatego oferuje prace na różnych stanowiskach. Nie słuchajcie ,, Pana Kierownika'' ,,Żanety'' , ,,Pracownika Gobarto ''i ,,Mańka'' to ten sam hejter zwolniony z pracy już nie powiem za co , każdy sie domyśli % % %

Lekarz Psychiatrolog

WZYWAM ,,PANA KIEROWNIKA'' vel ZANETA vel MANIEK vel PRACOWNIK GOBARTO do stawienia sie w naszej placówce Publicznego Szpitala dla Psychicznie i Nerwowo Chorych Oddział Psychiatryczny ul. Bolesława Limanowskiego 20/22 63-400 Ostrów Wielkopolski w celu próby leczenia szeregu schorzeń oraz nałogów. Stawiennictwo obowiązkowe. Lekarz psychiatrolog

Janek
@Michał

To skoro jest takie wysokie wynagrodzenia to napisz proszę ile może zarobić PH i telemarketerka ? A ile może wyciągnąć kierownik ? Siatka płac firmy giełdowej chyba nie jest tajemnica ?

Maniek

To już nie przepraszasz za to ze walisz % ?

Zostaw merytoryczną opinię o Gobarto S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gobarto S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gobarto S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 111.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gobarto S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 7 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gobarto S.A.?

Kandydaci do pracy w Gobarto S.A. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gobarto S.A.