KARIERA ZDROWIT S.A.

Opinie o KARIERA ZDROWIT S.A.

Farmaceutka

W mojej aptece pracuje się dobrze, wynagrodzenie i atmosfera w porządku a praca taka, jak wszędzie

Aktualność
Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych odbyciem stażu na stanowiskuTechnik Farmacji w następujących województwach:
śląskie, opolskie, łódzkie, małopolskie oraz dolnośląskie.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie Cv na adres:
praca@aptekizdrowit.pl

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833)."
Iza

Świetny pracodawca to i dobrze się pracuje. Jak z atmosferą w pracy, na forum nie jest ciekawie.

Justyna

Maruderzy są wszędzie, swoje frustracje przerzucają nawet na dobre firmy!!

mg

ludzie strasznie kiepsko zarabiacie czy naprawde macie 1700 na reke? Pracuje w aptece Słonecznej i mam 2800 na reke i wszystko na papierze!!! Az mi sie wierzyc nie chce ze ktos tak marnie jeszcze placi! u nas tez wymagaja, mamy sprzedawac ich suplementy, ludzi mamy tyle ze az sie nogi uginaja ale za taka kase to moge.

Megi

To Dziecino mało wiesz.....o zwolnieniach Dopytaj o aktualnej sytuacji......

julia

Wszystko zależy od kierownika . Jak tylko widzi swój interes to będzie się źle pracowało. zarobki każdy się zgadza a potem marudzi. Można zmienić prace. słabo pensje pracy bardzo dużo .

Buczusia

A co ten technik soba reprezentuje/umie ze ma takie zadanka finansowe po dwuletniej szkółce???

byly pracownik

nie wiem co mi dało tyle cierpliwości, żeby tam staż wytrzymać do końca, personel po prostu dramat, z nielicznymi wyjątkami, co też rzutuje na firmę kogo oni zatrudniają, pracuje gdzie indziej i jest bez porównania

Anka

@maluch Czy Ty rzeczywiście uważasz, że 1700 zł na rękę dla technika to wystarczająco? Gdzie koleżanki w marketach czy na produkcji zarabiają ponad 2200 bez premii? Dajcie spokój... cenicie się jak tania siła robocza.

maluch

Moim zdaniem w Zdrowicie pracuje się dobrze tam, gdzie kierownik jest na tyle ogarnięty i nie daje się zostawić z trzema technikami do obstawienia całej apteki. O tym warto porozmawiać przy rozmowie kwalifikacyjnej. No chyba, że kogoś rekrutuje HRowiec zamiast kierownik... Kwestia zarobków, tu niestety na zbyt wiele nie może liczyć ktoś tuż po stażu z małym doświadczeniem. Jednak zarobki kogoś z kilkoma latami doświadczenia są normlane, bez rewelacji. Zazwyczaj proponują część kasy pod stołem, ale podstawa na umowie nie jest bardzo biedna. Do tego system premiowy (minimum 200zł dla każdego do max.600zł, ale to podobno kwota-legenda). Umowę dają od razu na 2-3 lata. Podobno mają zrezygnować z tajemniczego klienta i tych bzdurnych kontrolingów, ale ile w tym prawdy...?

Fm

Napisała z kompa firmowego popijając kawkę.

E.

Atmosfera wśród pracowników mi się jak najbardziej trafiła (zgrana ekipa). Niestety, niska liczba personelu powoduje, że jest kiepsko z urlopami. Zarobki zbyt niskie jak na technika, który musi ogarnąć pierwszy stół i drugi stół. Na premię składa się wiele czynników, pracownicy wiedzą jak są punktowani, lista nie jest motywująca. Najgorsze jest wprowadzanie pacjenta w błąd (szczególnie gazetki z cenami) Dużo pracy, odpowiedzialności, hasełek "promocja" jak w markecie.

Mimi

Powiem szczerze, że za takie pieniądze - nie warto. Pracy jest dużo. Bardzo dużo, w szczególności, gdy brakuje personelu... Jak chcecie pracowac w Zdrowicie, to od razu odrzućcie na bok wszystkie swoje wyobrażenia o pracy w aptece, a zacznijcie wyobrażać sobie sklep mięsny, albo warzywniak z promocjami. Za taką kasę, to się człowiekowi odechciewa i ma wszystko gdzieś, taka prawda. Jak się poorientowałam, to w biedronce, lidlu czy innym supermarkecie na kasie zarobiłabym wiecej niz w zdrowicie. Odpowiedzialnosc mniejsza, brak wymagan co do wygladu... brak szkolen, brak jakiejkolwiek wiedzy w zasadzie... a po kiego grzyba sie uzerac z ludzmi w aptece, skoro moge robic to samo w biedronce za dwa razy tyle? Tam nie ma list, liderow, promocji rodem z tych filmikow, gdzie sie ludzie o karpia zabijaja... nie ma wiecznej presji i tajemniczych pacjento klientow. Wytłumaczcie mi, dlaczego technicy zggadzaja sie pracowac za marne grosze, skoro pozniej w takim ZDROWICIE robia za wszystkich? Za sprzataczke, za pomoc, za magistra, za technika... a kasy tyle, co kot naplakal.

Niestety wbrew pozorom zarobki w Zdrowicie są kiepskie, nieadekwatne do wykonywanej pracy i obowiazkow... ale najgorszy jest brak szacunku do pracownika i traktowania go nie po ludzku tylko jak robota który ma wykonać swoje zadania i koniec! I ta ciągła presja i gnębienie psychiczne( co chwila jakies nowe wymysły koordynatorów). A terminowe wypłacanie kasy to obowiązek każdego pracodawcy wiec nie zaliczam tego do plusów.

Mariola

Byłam na rozmowie w aptece Zdrowit zatrudniającej ok 15osob, apteka osiedlowa, otwarta do godz 20.00 w tygodniu, w sobotę do 14.00. HR zaproponował mi pensje 1800zl netto dla technika po 8latach stażu, reszta premia do 600zl pod stołem, jeżeli zaliczysz tajemniczego pacjenta, i wyrobisz kontrakty. HR chwali, że jest to bardzo dobra propozycja, a pracy sporo, ale za to czas szybko leci, a czasem nie ma nawet kiedy zjeść - mówił. Jak kazdy widzi, bardzo słabe warunki pracy jak na tak duża sieciowke, przy tak dużej ilości obowiązków i odpowiedzialności wydawania leków, z której mało kto zdaje sobie sprawę. Jest to bardzo przykre i poniżajace, że w dalszym ciągu są tacy pracodawcy.

techniczka

zgadzam się. tam gdzie ja pracowalam premia byla dawana nie wg sprawiedliwej odsprzedazy tylko wg sympatii a ze bylam nowa dostawalm najmniej

karolinka

Redukcji etatów u nas w Zdrowicie nie było od trzech lat. Nawet jest presja na zatrudnianie nowych i doświadczonych ludzi. Pracodawca, który zatrudnia to dobry pracodawca, szczególnie na Śląsku.

Marta33

Moim zdaniem pewny pracodawca. Odkąd pracuję to ani razu nie zdarzył się problem z terminowością wypłat. Zawsze na czas. Nawet na koniec roku drobne premie się zdarzają, no i cykliczne premie za wypracowane wyniki.

Jestem kierowniczą dużej apteki Zdrowit. Przyznam, że w dużym stopniu jakość pracy zależy od samych pracowników. Sama sieć działa dynamicznie i nie widzę powodów do zmartwień, jeżeli chodzi o zachowanie stanowiska.

Zostaw merytoryczną opinię o KARIERA ZDROWIT S.A. - Bytom

• Jak się pracuje w KARIERA ZDROWIT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KARIERA ZDROWIT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KARIERA ZDROWIT S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KARIERA ZDROWIT S.A.?

Kandydaci do pracy w KARIERA ZDROWIT S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KARIERA ZDROWIT S.A.