KARIERA ZDROWIT S.A.

Opinie o KARIERA ZDROWIT S.A.

EMERYT - Klient

Ciekaw jestem co cię pchnęło do uzewnętrznienia się na tym nędznym portalu.Z tego co widzę z tonu co piszesz to napewno cię zwolnili ale tak żetelnie podaj te drugie dno za co wyleciałaś , najprościej jest tak to przekazać że wina jest po stronie pracodawcy ja jestem jak kryształ prosze podaj powód odejścia z firmy./ niech zgadnę dyscyplinarka/ jeżeli tak to jaką ty masz czelność tu pisać takie brednie.Skarżycie się jak małe dzieci nieprzystosowane do życia . Nikt z was nie obwinia siebie tylko innych chapiecie i chapiecie do siebie .

Warto uświadomić sobie, że pomimo publikacji nadsyłanych treści pod szyldem grupy w żaden sposób nie chroni to ich twórcy przed prawnymi konsekwencjami. W tej sytuacji właściwym jest tutaj 216 artykuł kodeksu karnego, z którego wynika: § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Oznacza to nic innego jak to, że twórca określonego wpisu może zostać na wniosek pokrzywdzonego oskarżony o znieważenie - poprzez złożenie prywatnego aktu oskarżenia. Policja bądź prokuratura może wtedy zażądać od administratora takiej grupy danych osobowych autora obraźliwej wypowiedzi. Dla uściślenia powyższego chodzi o wpisy podające imiona, nazwiska oraz pierwsze litery imion i inne informacje pozwalające zidentyfikować osobę, pracownika danej firmy o której jest wpis.

Oliwia

Bo w naszym ukochanym zdrowicie jest tak, że rozwalają kasę na tony towaru, który zalega i z którym my-technicy musimy się później bujać. Są tacy technicy, którzy nawet nie staną na okienku bo całymi dniami zwroty robią... Przecież to jest chore, żeby zamawiać tonę gówna, które później oddajemy, a za dwa tygodnie znowu je zamówią. Syzyfowa praca. Druga rzecz - ten chory dział marketingu, który wymyśla co raz to nowsze sposoby na zrobienie z apteki sklepu.... (i na zabranie nam premii ) - na tych idiotów mają pieniądze, tak? Czy serio właściciele tej sieci są tak ślepi? Wierzą w to, że jak postawią sobie trzy gigantyczne flagi pod aptekami i oczojebny neon to więcej ludzi zacznie u nich leki kupować? Na pierwszym miejscu to trzeba zadbać o to, żeby te leki w tej aptece były. W każdym razie jak tak właśnie zapierdzielamy to siłą rzeczy jesteśmy zmęczeni - bo latami tylko z zaplecza na przód robiąc 5 rzeczy na raz... (bo na nowych pracowników też ich nie stać podobno). Odbija się to na jakości obsługi.

lol

Technik po stażu 1600, stażysta 1300. Takie to są zajebis*e zarobki, za które powinniśmy ich całować po rękach.

ana

to ile w końcu technik zarabia na rękę???

szukam pracy

Widziałam sporo ogłoszeń do apteki w Katowicach. Warto?

noo

Taki niestety urok aptek sieciowych..

nosek

Zarobki w Zdrowicie są nieadekwatne do wykonywanej pracy. Ja rozumiem, że można zapierdzielać, ale niech pracodawca dobrze za to zapłaci. Kompletnie nie rozumiem premii nieopodatkowanych, które dostawało się pod stołem przez kierownika. Zwolniłam się rok temu i nie żałuję. Pracę mam o wiele spokojniejszą, kolejka pacjentów nie taka jak w Zdrowicie i jest czas by spokojnie człowiek mógł zjeść! A najlepsze jest to, że pracuję za te same pieniądze :) Dziewczyny walczcie o podwyżki bo pieniądze jakie płaci Wam pracodawca to śmiech na sali.. a dobrze wiem jak wygląda w tej aptece praca..

P.

Cykliczne podwyżki... hahhaha ciekawe kiedy Ci sie to przysnilo ;D

jaija

HAHAHA!!!! To ja znam więcej :-) Może trzech którym się chce.

Mark

Ryzyka zwolnień raczej nie ma, bo apteka nieźle się ostatnio rozwija. Jakość pracy się poprawiła w przeciągu dwóch ostatnich lat i to powiedziałbym mocno.

podwyzka

jakie podwyzki ???? halo, jak staralam sie o podwyzke to dostalam o sto zl wiecej na umowie, gdzie tyle to ma babka w biedronce na kasie. U mnie wiekszosc technikow to mysli czyby do bideronki nie isc pracowac bo maja ta sama kase a zero odpowiedzialnosci cywilnej

Joanna S

Witam.. Jestem pracownikiem jednej z gliwickich aptek zdrowit i niestety to co tam się dzieje jest śmieszne.. Kierownicy to często ludzie z przerośniętymi ambicjami którzy siedzą sobie na fejsie w biurach i jedyne co się liczy to sprzedaż zalegaczy których lista nie jest mała kolejne to dosprzedażowe, liderzy, czyli wciskanie ludziom śmieci. Kolejne sprawy to butelki które powinny być sterylne są odzyskiwane po substancjach z receptury. Kolejna rzecz to darmowe próbki które są wrzucane na stan apteki i sprzedawane. Tematów urlopów i l4 nawet nie poruszam bo jak wiadomo ci co dobrze liżą dupe kierownikowi zawsze mają lepiej z urlopem i zmianami.. Gdzie się gubią pieniądze na kawę itp. Gdzie pieniądze które są przyznawane na premie dla pracowników?? Czyżby kierownicy zbierali na nowe auto?? Co z kierownikami którzy kłamią itp.. Co z kadrami gdzie chcemy się coś dowiedzieć odpowiadają że nie są uprawnieni do informacji i nie chcą pomóc się dowiedzieć. Co z kontrolami aptek gdzie wszyscy wiedzą o tym tydzień wcześniej i wtedy można jeść z ziemi. Jednym słowem ta firma to wielkie gówno i niech ludzie z marketingu nie mydlą nikomu oczu i nie wciskają kitu.

hermion

Moim zdaniem jest bardzo ok. Kadra jest dobrana tak, aby obsłużyć dużą liczbę klientów w krótkim czasie. Wymieniamy się dobrze obowiązkami. Szefowa nie ciśnie za bardzo i docenia ludzi, którzy się starają. Jest nawet szansa na cykliczne podwyżki, co w Polsce jest niezwykle rzadką sprawą.

Marta.D

Zostałam w końcu mgr farmacji. Już na studiach kontaktowałam się w sprawie zatrudnienia z apteką. Otrzymałam bardzo rzeczowe wskazówki i obietnicę stażu oraz dalszego zatrudnienia. Wszystkie obietnice zostały spełnione. Praca w aptece jest stosunkowo przyjemna. Wiadomo, że człowiek ma obowiązki. Zdrowit pomaga jednak wybijać się młodym, często niedoświadczonym jeszcze osobom. Ja teraz mam większe kwalifikacje, ale nie zamierzam odchodzić od nich :)

Muszka

Wiecie co? Rzygać mi się już chce tym Zdrowitem. Może mi ktoś wytłumaczyć do czego zmierza Polska farmacja? Przecież to co tam góra teraz wprowadza to są jakieś wielkie jajca. Co, naotwierali aptek, pozatrudniali ludzi, którzy nie rzucą pracy ot tak z różnych przyczyn i co... cisną. Premii brak, personel wybrakowany, a im wiecznie mało, nie? Za chwilę wprowadzą "ścianę wstydu" i będą nam odejmować z wypłaty za niewypracowanie wyniku buhahaha.

Buhahhahahahahah

Tyle prawdziwych komentarzy, az milo :) No to czekamy co koordynatorzy teraz nam tu dowala jaka to siec jest cudowna ;) Przez to forum przynajmniej zmienili ten kompromitujacy ich na calej lini napis na jedenj ze swoich aptek w Bytomiu i nagle z JANTY zrobil sie JAINTA :) WSTYD ! ! ! ;)

Anita

Zarobki super? Może magistrów. Technicy zarabiają tyle co panie na kasie w supermarketach, premii teoretycznie nie mamy, praktycznie mamy pod stołem - co łaska. Marne 2 czy 3 stówki. Skoro tej kasy nikt nie rozlicza, nie podatkuje, to nie rozumiem dlaczego to są takie marne grosze. Wielką łaskę nam robią, a my mamy przed nimi klękać i dziękować za te ochłapy... Teraz wielkie cięcia, bo się przeliczyli w swoich kalkulacjach. Za kilka lat, jak tak dalej wszyscy będą otwierać apteki na aptekach, to nas wszystkich zwolnią i tyle. Szkoda zdrowia i czasu - bo z grafikami to też to różnie bywa, wiadomo, że dupolizy mają całe miesiące poranne zmiany, a cała reszta ma zapierdalać na drugą zmianę i najlepiej 7 dni w tygodniu bez opamiętania. Jak chcecie mieć jeszcze coś z życia oprócz zdrowitu to nie zaczynajcie tam pracy, szczerze... bo jak przychodzi co do czego, to nawet urlopu nie można wybrać.

ona

Ciekawa jestem czuje to zarobki sa w porządku ..... brak słów lepiej tego nie komentować bo szkoda zdrowia sieć była super ale na samym początku teraz to katastrofa

Lola4

"MOZLIWOSC ROZWOJU W OPTYMALNYCH WARUNKACH" to jest przecież ta cała masa szoleń polegajaca na tym, ze ktos Ci robi wode z mozgu na temat polecania jakichś preparatow, danej firmy, ktora akurat ma umowe ze zdrowitem. To jest tenn caly rozwoj i w ogole. Nic tylo klaskac... Ta siec to jakas kpina.

Zostaw merytoryczną opinię o KARIERA ZDROWIT S.A. - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w KARIERA ZDROWIT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KARIERA ZDROWIT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KARIERA ZDROWIT S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KARIERA ZDROWIT S.A.?

Kandydaci do pracy w KARIERA ZDROWIT S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KARIERA ZDROWIT S.A.