KARIERA ZDROWIT S.A.

Opinie o KARIERA ZDROWIT S.A.

xxx

Gratuluję pani magister wyszukanego słownictwa na poziomie rynsztoku!!! Takie wykształcenie i taka marna kultura. Z całym szacunkiem ale wypowiadajacy się na tym pseudo forum technicy mają wiekszą kulturę osobistą niż pani po tych "trudnych" studiach !!!!

dora

a ile płacą za staż, najniższą krajową?

zzzzz

To, ze ci zaplacili za zdrowy zapieprz, to ich obowiazek a nie dobra wola, wiec nie ubieraj tego w slowa "platny staz"

zzzzz

Kochany nie sciemniaj, bo kazdy kto pracowal i pracuje w zdr nadal doskonale wie, ze w tej firmie nie istnieje cos takiego jak umowa na czas nieokreslony to raz, a dwa staz jest oparty o normalna umowe o prace i nie ma czegos takiego jak bezplatny staz

luka

Jak robiłem technika farmaceutycznego to trafiłem na praktyki w Zdrowicie, później na płatny staż i na końcu mnie zatrudniono. Najpierw okres próbny, później stabilna umowa na czas nieokreślony. Apteka ma według mnie perspektywy rozwoju. Jakoś nikt specjalnie nie narzeka. Klienci przychodzą non stop.

bbb

Do wszystkich techników piszący o głupocie i lenistwie magistrów. Zacznijcie informować pacjentów o tym, że nie jesteście ''głupimi'' magistrami , tylko technikami, noście identyfikatory. Jeśli się do was zwracają per p.magister-mówcie, że nie macie z tym zawodem nic wspólnego!!!!!!!!! Mówcie o swoim wykształceniu -to ważne dla obu tych grup zawodowych. Niech pacjent sam zdecyduje kto ma udzielać mu porady-czy osoba z uniwersyteckim wykształceniem kierunkowym, czy laik po dwuletnim zaocznym studium. Ja osobiście spaliłabym się ze wstydu , gdybym podszywała się pod czyjś zawód i udawała kogoś kim nie jestem

jo

Oczywiście,że siedz w recepturze, tylko, że wtedy już mgr marudzi, że musi podejść do okienka. Są i tacy, którzy każą recept nie przyjmować, bo wtedy technika brakuje na okienku i dupę muszą ruszyć.

Agnieszka

po co ta propaganda w necie? nie mam wątpliwości, że ten cały hejt jest robiony przez 3 osoby, jak można być tak zakompleksionym i mściwym???

Ewelina

Pracuję w Zdrowicie i dla mnie jest ok, pewnie wszystko zależy na jakiego kierownika trafisz i jak się z nim dogadasz, dla mnie firma i szefowie są w porządku, zarobki tak samo, wiadomo pracy jest dużo, ale akurat ja lubię swoją pracę i nie narzekam.

Elka

Zastanawiam się czy nie przenieść się do Zdrowitu, teraz naprawdę nie mam na co narzekać, jest super prócz godzin pracy...które mi nie odpowiadają. Pytanie do osób pracujących już jakiś czas w Zdrowicie, czy Firma jest w porządku, czy można na nią liczyć, czy miejsce pracy jest pewne, czy traktują może źle pracowników i nie dbają o nich. Czy to raczej od Teamu i kierownika zależy jak się będzie pracować. Na szczęście rynek się zmienia, jest coraz większe zapotrzebowanie na farmaceutów. Zastanawiam czy tylko czy Zdrowit jest dobrym wyborem. Proszę o opinie jak się w tej firmie pracuje. Z góry dziękuję.

Zgadzam się z przedmówczynią co do koordynatorek, teraz mamy kolejną nową, ciekawe co czy coś w ogóle pomoże, czy tylko będzie się nazywać, że ktoś jest. Szef jest naprawdę spoko, ma taki normalny stosunek do pracowników, bez wywyższania się.

Ja takze pracuje w zdrowicie, przenioslam sie z osiedlowej apteki bez oddzialow i bardzo chwale sobie ta siec, powiem wiecej te dwie Panie, o ktore tocZy sie tu wojna uwazam za kompetentne i potrzebne! Nikt nie lubi szefa ... Natomiast koordynatorzy, i inni, ktorzy chca sie pokazac, przescignac w rewelacyjnych pomyslach, ktorych skutki sa widzialne golym okiem

Elka

Kazdy madry bo anonimowy ;) wezcie sie drogie Panie do roboty, a nie zrzucajcie wine swej niedoli na innych bo moze i za was sie ktos wezmie

Dokładnie w końcu ktoś dobrze mówi,właściciele powinni przemyśleć etaty koordynatorów, czy takie osoby są rzeczywiście potrzebne?? , pomocne ???? pracuje w zdrowicie dobre 3 lata, wcześniej nie bylo takich osób i było ok,

###

Oj myślę ze narzekanie dopiero się wtedy zacznie jak trzeba będzie na okienku stać przez cały dzień:) pracowałam w tej firmie przez 2 lata i podziekowalam bo coś nie fajnego dzieje się w tych aptekach i czasem czułam się nie szanowana przez mgr pomimo tego że byłam wobec innych zawsze fair nie wiem z czego to wynika pierwszy raz się spotkałam z takim zachowaniem właśnie w zdrowicie ja nie mam pretensji do mgr szanuje to że uczyli się tyle lat i to nie są łatwe studia i to też nie ich wina ze w zdrowicie trzeba robić masę nie potrzebnych rzeczy .Mam jedną dobrą radę dla osób które obrzucają się tu błotem szanujmy się technicy i mgr na wzajem bo jesteśmy takimi samymi osobami i będziemy razem pracować czy się to komuś podoba czy nie technicy i mgr są potrzebni i muszą współpracować tak jak w każdej innej pracy jeśli ktoś tego nie rozumie to żaden stopień naukowy mu w tym nie pomoze inteligencji nie da się wyuczyć ją się po prostu ma a szacunek do drugiej osoby wynosi się też z domu także współczuję osobom które tak jeżdżą tu po sobie nigdzie nie będzie wam dobrze

Ola

Maja zlikwidowac technika farmacji i skonczy sie narzekanie ..., a mgr jest duzo ciezszy !

Ela

Dokladnie! Te wielkie magisterki jak sa tu obrzucane blotem maja od cholery papierkowej roboty i cala apteke na glowie! A co dopiero znienawidzone Panie wyzej pracujace .... Ogarnijcie sie wielkie technicZki-meczenniczki

To czemu te panie,ktorym tak źle sie pracuje dalej tam tkwią! W kazdym miejscu pracy cos komus nie pasuje, a internet jest swietnym miejscem gdzie bezkarnie mozna obrazac i obgadywac innych ;/

kaśka

Wielki magister się poczuł urażony??? ojej.. duma was zżera

www

haha....technik jak sama nazwa mówi jest pracownikiem TECHNICZNYM więc niech siedzi w recepturze!

Zostaw merytoryczną opinię o KARIERA ZDROWIT S.A. - Bytom

• Jak się pracuje w KARIERA ZDROWIT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KARIERA ZDROWIT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KARIERA ZDROWIT S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KARIERA ZDROWIT S.A.?

Kandydaci do pracy w KARIERA ZDROWIT S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KARIERA ZDROWIT S.A.