KARIERA ZDROWIT S.A.

Opinie o KARIERA ZDROWIT S.A.

dyzio

Dkladnie , ale przecież wielki magister ma wielkie halo jak musi wyjsc do jednego pacjeta chociazby zeby wydac narkotyk. Chore zasady. Ja tez bym posiedziala, wypila kawę i zjadla ciastko siedzac przy komputerze 8 godzin albo krócej. A technik pojdzie na chwile czegos sie napic to już wołają bo kolejka.A to technik pomaga ludziom i przez to jest wyższy nad magistrem. I wiedzą niejednokrotnie go przezyższa. Mówię Wam technicy ,że przyjdzie czas ,że magistrzy bedą sobie w oczy pluć. Znam 3 magistrów ze Zdrowitu którym sie ruszyć nie chce żeby do receptury przyjść.

...

Koordynatorka albo szanowny mgr który siedzi za biurkiem całe 8 godz (albo mniej zależy jak się mu chce czasem przecież idzie się do domu wcześniej) to pewnie napisał - tak dla informacji na studia farmaceutyczne idzie się po to by właśnie stać za okienkiem pomagać i doradzac ludziom a nie pierdziec w stołek i uważać się za inteligentną wykonywać papierową robotę dziesięć razy na różne sposoby to jest ta praca w zdrowicie wymagająca 5 lat studiów gratuluję i bez tego można siedzieć za biurkiem...

Klaudia

Świetna obłsuga????? i PANIE ZAWSZE UŚMIECHNIĘTE?? No,coś podobnego.. -za cenę własnych nerwów i kosztem zdrowia bo Macie takie wymagania.Widzę ,że się jedna z koordynatorek odezywa .WIele z Was zielonego pojęcia o farmacji nie ma, bo do studiów i wam daleka droga a się wywyzszac umiecie a z poniżaniem pracowników wyrzutów nie macie.no przecież od czego sa znajomości...

Ela

Niesamowite, jak ludZie potrafia narzekac! Nie zyjemy w kraju niewolnikow, jesli komus nie podoba sie praca moze ja w kazdej chwili zmienic ! W aptekach zdrowit jest swietna obsluga, panie są zawsze usmiechnie i nie wygladaja jak meczenniczki! A panie na tym forum chyba zal sciska...,, ze nie chcialo sie studiowac i osiagnac cos wiecej niz tylko obsluga okienka...

Gocha

To nie propaganda tylko fakt...

zzz

No jasne, pewnie Ziko, słoneczna albo dr max sa lepsze!!!A może małe upadające apteki są najlepszymi pracodawcami? Daj spokój z tą propagandą !!!

Gocha

Straszna sieć aptek, nie przychodźcie tam pracować i odchodźcie jak najszybciej - radzi Gocha .

mg

trochę mnie dziwi że przy takim niedoborze magistrów i techników na rynku pracy- ktoś pracował pół roku bez pensji-w jakiejś aptece.Chyba WARIAT-natomiast danie ludziom takiej władzy jaką maja koordynatorzy-niestety tak się kończy-a oni zaczynają ją wykorzystywać-i zamiast nadzorować apteki leczą swoje kompleksy .Sama pracowałam tam i wiem o czym mówię a farmaceuci póki co mają inne propozycje pracy i dlatego się zwalniają-i zwalniać będą.

Wiesia

Szkoda się wypowiadać, ja ze Zdrowitu odeszlam bo sie psychicznie nie dalo. Tam masz robic co Ci mówią i trzymac język za zębami, A jak sie ktos odezwie i spzreciwi od razu jest awantura. Głupotą jest to ze premii na papierze nie ma, w koncu wszystko liczy sie do naszej,, emerytury" , a przeciez na ta premie -która jest powiedzmy prosto-po znajomosciach , trzeba zapracowac. wiec po co takie zagrania. Zobaczcie ile nowych aptek otworzyło/otwiera sie od poczatku roku. Żal mi tych aptek małych rodzinnych i tych z prawdziwego zdarzenia, gdzie pracuja ludzie z pasją, z powolania, nie to co zdrowit-jak na kasie w supermarkecie jak tu ktos napisal. Tylko kasa i kasa sie liczy a nie chory człowiek. Jak by Ci ludzie wiedzieli jaką im sie wode z mózgu robi przy zakupach to by nigdy juz nie przyszli

AlaMaKota

Może po prostu kompetencje Pani Sylwii komuś przeszkadzają. Moim zdaniem trzeba z dana osobą rozmawiać,by ją poznać i przede wszystkim dyskutować i wymieniać argumenty a nie wysnuwać jakieś niepoważne wnioski. Pracuję w Zdrowicie, w aptece pilotażowej i nie zmieniłabym jej na nic :)

jola

tak sobie czytam i zauważam że tylko jedna osoba o nicku xxx jest bardzo niezadowolona. Sprawdziłam sobie opinie o ZIKO. Tam dopiero jest ciekawie, więc nie pisz, że ZIKO jest takim cudownym pracodawcą. Zainteresowanych zapraszam do lektury.

yyy

A pod stołem tez na czas, czy nie?

xxx

A pewnie Ty nie masz płacone pod stołem?

an

Dokładnie, jak się nie ma porównania to najlepiej narzekać i obrażać innych na forum, a ja przez pół roku pracowałam za darmo u poprzedniego pracodawcy i musiałam się prosić o kasę za każdym razem. W Zdrowicie pracy jest dużo, ale wypłata zawsze jest na czas i premia też.

xxx

Najpierw sprawdź statystyki ile osob z ZIKO przeslo do ZDROWITU a ile ze ZDROWITU do ZIKO, to sie zdziwisz. Oczywiscie mam porownanie, bo pracowalam tu i tu. Przynajmniej godna kasa, a pracy zdecydowanie mniej zapewne wiesz skoro pracowalas!

Zadowolony

I tu masz pecha koleżanko lub kolego!!!!!!!!! Bo własnie w TYM WSPANIAŁYM ZIKO pracowałam !!!!!! Tam jest dopiero dramat. Ale cóz Ty pewnie jesteś właśnie z ZIKO i siejesz tutaj propagandę. Typowe zagrywki konkurencji.

Zadowolony

Pracowałam już w wielu sieciach i w Zdrowicie pracuje mi się jak na razie najlepiej. Nie ma doskonałego pracodawcy zawsze są plusy i minusy. Wiem, że teraz bedzicie pisać, że to napisał ktoś z "góry" , bo według Was nikt nie może być zadowolony. W poprzednich firmach nie otrzymywałam wynagrodzenia, pracowałam po 12 godzin 7 dni w tyg. bez zapłaty za nadgodziny. Teraz jest ok.

Zyx

powiedz coś wiecej zyta, jak to wygląda z Twojej pespektywy

zyta

praca w tej firmie to jeden wielki dramat

MałaP

Nigdy w życiu nie pracowalam w tak obozowych warunkach, co innego obiecują w ogłoszeniach o pracę a co innego okazuje sie po tygodniu pracy.Nigdzie nie spotkalam się aby magistrowie siedzieli po 8 godzin i zajmowali się tylko i wyłącznie papierkową robotą. Wyjscie do pacjenta ( przez mgr)jest tam po prostu niemożliwe.Warunki iście obozowe jak tu niektórzy mówią i nie ma się co wypowiadać ten kto nie pracował w tej sieciówce.Wynagrodzenie niskie jak za tyle pracy. Aby mieć premie trzeba sie niezle napracować aby sprzedać to co masz na liście. Osób do rządzenia coraz więcej a pracownik coraz gorzej traktowany.Czasem nawet nie ma kiedy iśc do toalety wiadomo czemu.Jedyne do czego nie ma sie przyczepić to sprawy księgowe.Tam nigdy nie będzie lepiej. Chcesz być kasjerką a nie farmaceutą idz do Zdrowitu.

Zostaw merytoryczną opinię o KARIERA ZDROWIT S.A. - Bytom

• Jak się pracuje w KARIERA ZDROWIT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KARIERA ZDROWIT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KARIERA ZDROWIT S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KARIERA ZDROWIT S.A.?

Kandydaci do pracy w KARIERA ZDROWIT S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KARIERA ZDROWIT S.A.