Opinie o Boryszew S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boryszew S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Boryszew S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew S.A. w Warszawa

gość

Obecnie jest ogłoszenie na koordynatora HR z komunikatywnym angielskim, pytanie czy jest to obligatoryjny wymóg, nawet jeżeli spełnia się wszystkie pzostałe warunki?

Simpson

Po dwóch spotkaniach kwalifikacyjnych i już drugi tydzień mija , a żadnej odpowiedzi jeszcze nie było. Tak to działa w tej firmie?

Andrew
@Simpson

Mnie tak samo zignorowano. Miałem 2 rozmowy, no i nic z tego. Nawet prostej wiadomości "dziękujemy za zgłoszenie, ale pan nam nie odpowiada" I już. I człowiek wie jak sprawa wygląda i działa dalej. A tak czekasz na odpowiedź i nie wiadomo czy tak czy nie. Dzwoniłem do pani z HR, to nie odbiera telefonu. Z takim podejściem do sprawy to oni pracowników nie uzyskają , a chcą 600 do końca roku.

XYZ

Co powiecie o panie kierowniku , czy jest w porządku?

Marian

Szkolenie w Tychach, to jedna wielka ściema. Jedziesz na szkolenie, a w praktyce jesteś "zapchajdziurą", czyli jak brakuje gdzieś pracownika, to tam cie stawiają. Na rozmowie obiecywali (czyt. kłamali), że wyjazd do Tychów daje gwarancję lepszego stanowiska po powrocie. Byłem w Tychach miesiąc, po powrocie do Torunia okazało się, że lepsze stanowiska są już obsadzone, czasami osobami, które nie były w Tychach na żadnym szkoleniu i pracują krócej. Zarobki najniższe z możliwych, czyli najniższa krajowa. Jeżeli chodzi o nadgodziny, soboty i niedziele, to jest nieoficjalny przymus, że musisz przychodzić, bo "góra" będzie źle patrzeć na ciebie. Praca sama w sobie nie jest ciężka.

Operator Maszyn

II etapowy. Pierwsze spotkanie z Kierownikiem w biurze, przedstawienie firmy, omówienie oferty, plusy/minusy, kilka pytań ode mnie. Otrzymałem na piśmie wszystkie warunki oraz wizytówkę z adresem strony gdzie uzupełniłem online (?!) testy. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przekonali mnie na II etap, ten z kolei polegał na oprowadzeniu po halach z Kierownikiem Produkcji. Zobaczyliśmy wszystkie hale, mogliśmy pytać w trakcie, zobaczyć jak pracują inne osoby. Byłem na rekrutacji przez AAS, to też moze istotna informacja.

Kiedy mogę rozpocząć pracę? Czy mam jakieś wątpliwości co do oferty.

Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Kazik55

Pracuję w Maflow już od 28 czerwca i praca dość lekka, w Toruniu powoli się wszystko rozwija. Na dobrą organizacje pracy jeszcze trzeba poczekać, ale myślę, że będzie dobrze. Praca na trzy zmiany z możliwością dorobienia w nadgodzinach i w dni wolne, (soboty, niedziele i dni świąteczne)

kandydat do pracy
@Kazik55

HEJ, ile można tam zarobić bez nadgodzin a ile z nadgodzinami.?

Podaj nick

Siema. Ktoś w temacie, jak szybko się odzywają po rozmowach kwalifikacyjnych?

@Podaj nick

zależy gdzie byłeś na rozmowie

Trn....

Bylem tam od poczatku pazdziernika. I ludzie sie zwalniali przez umowy co miesiac dawane przez boryszew hr service. A umowy dlugie tylko dawał savoir na grudziadzkiej ale to nie dawala gwaracji czy bedziesz tyle pracowac. Glownie chodzilo o mobing z strony przełożonych najbardziej na dwoch zmianach . wiekszosc przelozonych cpala i to bylo tam na porzadku dziennym. A to ze ktos byl tam nawet rok nie daje gwarancji umowy pod maflow. Pracodawca przez agencje jedna moze zatrudniac 18miesiecy. Druga sprawa mieszkania . kinkalnascie osob w mieszkaniu. Chlanie pobicia itp duzo sie działo. Tak jak naruszanie nietykalnosci i ublizanie przez przelozonych team lider jak i kierownik zmianowy. Dobrze ze tychy powoli sie kończą

Majka

Wiecie może,do jakiego dnia miesiąca płacą wynagrodzenie w boryszew automotive toruń?

Milosz

Mam pytanie a na magazyn w Toruniu tez potrzebuja nie wie ktos moze??

lider
@Milosz

Panie Miłoszu wraca pan z zwolnienia do pracy .

Maflowtorun

Witam ja jestem prawie od początku zatrudniony przez bhrs obiecali mi umowę na stałe po 4 miesiącach pracy mam dalej przedłużania umowę z agencją dają umowy na miesiąc lub 2 praca za najniższą krajowa więcej nie chcą dać ludzie w Tychach to chamy oczywiście nie wszyscy ale większość tylko chodzą i szukają pretekstu by donieść na ciebie do kierownika przechodzą ludzie do Torunia męczą się na wyjeździe po 8-10 miesiecy a i tak przyjmują świeżych i to bez doświadczenia w Tychach czy chelmku na lepszych warunkach dużo robią znajomości niby szkoli się ok 100 120 osób ale było więcej przewinęło się ok 300 jak nie więcej jedzie przyjeżdżali i po dniu lub 2 wracali tak ich tam traktowano nie jest tak kolorowo z tego co wiem to nie chcą dać podwyżek zwykłym operatorom widać jak szanują ludzi więc jak ja czytam te opinie to chce mi się śmiać ze dobrze jest w delegacji a co do delegacji mieszkania może i fajne zaznaczam niektóre bo miałem przyjemność mieszkać w domku z dala od zakładu tzn godzinę prędzej musiałem być w autobusie bym mógł dojechać 20 ludzi w mieszkaniu a większość z nich to brudasy oraz osoby lubiące sobie wypić można zarobić 3 tysiące jak robisz 30 dni w miesiącu i to dobrze musisz z kierownikiem żyć by dostać premię

Stary Leń

Ala zapomniałaś napisać że dla ludzi co nie maja grafików na dwie soboty w miesiącu, jeżeli pójdą w 3 soboty to oprócz tego ze płaca 100% to jest następny dodatek 200zł. dla ludzi którzy maja grafik przepracowania obowiązkowo 2 sobót w miesiącu dodatek 200zł wypłacają jak przepracujesz 3 dni wolno grafikowe. czyli np niedzielę i 2 dni wybitek które są dniami wolnymi w tygodniu za obowiązkowe dwie soboty. ja bez problemu z takim schematem mam na rękę 3500 - 3400. a są babki które chodzą tylko w niedziele i wyciagają nawet 4500zł. zależy gdzie kto robi jaka ma stawkę. potwierdzam ze od nas z zakładu w Tychach też będą oddelegowani starzy pracownicy do pracy w Toruniu. Co niektóre osoby zadeklarowały nawet ze wyjeżdżają na stałe. pierwsze osoby wiadomo ze jak się sprawdzą to szybko zostaną liderami ( duża podwyżka + coś koło 500zł dodatku za stanowisko), ustawiaczami ( podwyżka + około 400zł dodatku) na wózki widłowe ( 250zł dodatku), ( kontrol jakości coś koło 300zł dodatku) itd.

ala
@Stary Leń

Ja pracuje w zwykłym systemie trzy zmiany , nie znam osób z produkcji w Chełmku , które pracują na siedemnastozmianówkę lub osiemnastozmianówkę bo tak nazywa się poprawnie twój grafik i myślę, że fantazja Cię poniosła z zarobkami .Jeśli nie chcesz innym pomóc to nie wypowiadaj się najlepiej wcale. Pozdrawiam Ala

Tom

Ruszyl juz Dallas? Jak to wyglada. Ciagle ponawiają ogłoszenia.

Czy do szkolenia na każdym stanowisku wysyłają do Tych?

A

Czy ktoś zaczyna szkolenie 1 czerwca? Szukam chętnych na dojazdy Toruń-Tychy.

Znowu sie pojawiajà nowe oferty na kontrolerów liniowych czyżby mało chetnych??

Zależy przez jaką agencję jedziesz niektórzy mieli załatwione mieszkania i płacą dodatkowo po 150-200 zł.. Na domku płacą tylko za wykorzystane media a jeszcze inni muszą szukać mieszkań samemu.

A

A mam pytanie do tych co już się szkolą - jak to jest z zakwaterowaniem? Pomagają coś znaleźć? Czy to dofinansowanie starcza na wynajęcie czegoś czy to faktycznie tylko dofinansowanie?

Ustawiacz

Pracuje w Maflow przez agencję savoir i szkole się obecnie na ustawiacza a moja dziewczyna na team leadera a jesteśmy dopiero kilka tygodni. Jeśli ktoś się stara to obojętnie kto go wyślę szanse na awans są takie same. Szkoda tylko że w delegacji tak mało płacą.

WieloletniPracownik
@Ustawiacz

Na początku faktycznie może być mało, ale jako ustawiacz a na razie wielu was nie będzie, porobisz ok 1 roku i upomnij się o swoje. A jak się nie będzie dało, to trza postraszyć wypowiedzeniem i parę stówek się znajdzie. Nie masz jeszcze na umowie ustawiacz? Nie wiem czy dadzą ci od razu coś do stawki, ale dodatek funkcyjny 350 powinieneś dostać.

produkcyjny

a no i praca na 3 zmiany, wolne weekendy w ktore na nadgodziny można przyjsc to chyba dobrze bo i pensja wieksza i to znaczy ze ludzi nie będa za chwile zwalniac, bo malo zamowien. ktos wyzej dobrze napisal ze te firmy produkujące dla niemcow to raczej sa stabilne

produkcyjny

ja ostatnio byłem na rozmowie w tej ich agencji boryszew coś tam i potwiedzam, że w czerwcu mają ruszać a teraz szukają jeszcze na produkcje, co by z tych ludzi powybierać na jeszcze inne stanowiska. ja się chyba zdecyduje bo w Toruniu to nic mi innego nie zostaje a tu może się uda cos więcej nie tylko na produkcji siedzieć. oni maja ogłoszenia na olx opublikowane a na pracuj mozecie inne oferty znalexc na biurowych czy tam innych specjalistwo. decyzjaz tym wyjadem jest ciezka ale kto nie ryzykuje ten nic nie ma. byłem tez w tej drugiej agencji na s, ale lepiej chyba do tej ich, bo to w końcu boryszew to moze lepiej pzniej z tym awansem będzie. mam tam kolege to potwierdza, ze sie już szkola ludzie na liderow i ustawiaczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Boryszew S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 2 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boryszew S.A.?

Kandydaci do pracy w Boryszew S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boryszew S.A.