Opinie o Boryszew S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boryszew S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Boryszew S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew S.A. w Warszawa

Maflow jest jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia dla przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami produktów są największe światowe koncerny samochodowe m.in.: Grupa Volkswagen, Renault, Jaguar Land Rover, PSA Peugeot Citroën, Volvo, BMW oraz producenci samochodów ciężarowych tj. Volvo Truck, Scania, DAF Trucks.

Lusia

Komedie można by było nagrać jak to wszystko się czyta

Twoja stara
@Lusia

No, cyrki świata złośliwość nie zna granic

03AF

Dziś spokojnie z miłością ? :) :)

Karolak
@03AF

Spokojnie dlatego że ma dosyć czytania o sobie hehe a myślała....myślała że jest siódmy cud świata

Tak
@Karolak

To już przesada. Nękanie. Wygląda jakby ktoś dostał kosza i teraz umiera z zazdrości, więc postanowił się zemścić.

Konik
@Tak

A kto by chciał taka wredna osobę ani to piękna ani mądra, właściwie niczym nie przyciąga, a myśli że jak założy spodnie które zaraz pekna na tylko to zwabi normalnego faceta .....śmiech

Artur
@03AF

Ahhh to T9 nie zauważyłem bo szybko pisałem :)

Operator Maszyn

II etapowy. Pierwsze spotkanie z Kierownikiem w biurze, przedstawienie firmy, omówienie oferty, plusy/minusy, kilka pytań ode mnie. Otrzymałem na piśmie wszystkie warunki oraz wizytówkę z adresem strony gdzie uzupełniłem online (?!) testy. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przekonali mnie na II etap, ten z kolei polegał na oprowadzeniu po halach z Kierownikiem Produkcji. Zobaczyliśmy wszystkie hale, mogliśmy pytać w trakcie, zobaczyć jak pracują inne osoby. Byłem na rekrutacji przez AAS, to też moze istotna informacja.

Kiedy mogę rozpocząć pracę? Czy mam jakieś wątpliwości co do oferty.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Lliljana

Chciałam tylko dodać że pracuje już długo w tej firmie i nie kojarzę tej osoby z kontroli jakości,Ale musi być na prawdę wredna osobka skoro tak jej rabia (usunięte przez administratora) może wyciągnie z tego wnioski i się zmieni

Zzz
@Lliljana

Nie znasz człowieka, a oceniasz. Gratuluję

Liliana
@Zzz

Przecież jakiś powód musi być że aż tak jej nie cierpią,gdy ktoś jest lubiany i w porządku to tyłka nie rabia

@Liliana

Zazdroscicie ludzie

Kkkkk
@anonymous

Nie ma czego zazdrościć, każdy ma to w swoim domu

nick

Witam my też widzimy to co oni wyrabiają serio to takie niesmaczne ona nie jest brzydka prócz tyłka ale on co on ma wygląd no porażka do tego nie umie dobrze mówić auto rozwalił słyszałem że idzie na 2 fronty też sie obiło wiedz proszę o co kaman i to trzymanie sie na przerwach och ach . to by jeszcze uszło ale zdradzać i dzieciaka pozbawić pełnej rodziny nie dziwie sie że nawet jego rodacy nie lubią

Majkel
@nick

To jak oni wyglądają to mało ważne. Oboje piękni wcale nie sa. On paskudny ona wredna suk... Niech robią co chcą ze swoim życiem ale niech sie w końcu do pracy wezmą ! Pieniądze dostają takie jak inni więc niech pracują jak inni.

Raw
@Majkel

Jak chcesz porozkazywac komus co ma robic albo czego nie, to idz na stanowisko kierownika, do roboty rurki napierd.alac a nie na forum glupoty pisac

3AF

No tak bo tutaj każdy operator jest święty i jak coś spierd...oli to nie on tylko odrazu wina lidera i jakości... ludzie w tej firmie zamiast pracować to opierda..laja komuś (usunięte przez administratora) na palarni albo chodzą po halach zamiast (usunięte przez administratora) widać ludzie w tej firmie są tak zawistni że komuś sie układa że odrazu trzeba obsmarowac no bo jak to Polka z Ukraińcem, no widać jest sto razy lepszy od tych polaczków cebulaczkow... zresztą jak ktoś sieje ploty niech najpierw zbierze prawdziwe informacje bo do żadnej zdrady i odbicia nie doszło... nie pozdrawiam i zajmijcie sie Wkoncu swoim życiem. Dobranoc

Hmmm
@3AF

Zajmijcie się swoim życiem? Co was to obchodzi? To ich prywatne sprawy? Zagląda im ktoś przez okno do prywatnego mieszkania, że narusza ich prywatność???! Raczej nie... Wydaje mi się że afiszując się przed setką ludzi i manifestując swoją "miłość" sami narażają się na krytykę. W życiu zdarzają się różne sytuacje niezamierzam negowac samego związku bo faktycznie, nikt prócz nich nie ma prawa wypowiadać się na ten temat. W kwestii narodowości i wyglądu powstrzymam się od głosu. Natomiast mam pełne prawo do krytykowania tej komedi, którą mam nieprzyjemność oglądać, to jest poprostu żenujące i niesmaczne niedziwie się że ludzie pracujący naprawdę ciężko mają żal, o to że w momencie w kiedy któreś z nich jest potrzebne trzeba szukać i dowiadywać się gdzie można jaśnie państwa zastać. Jak on chce mieć normę? Wtedy kiedy jest potrzebny na lutowaniu zwiedza Gięcie albo inne ciemne zakamarki zakładu... PRYWATNE SPRAWY ZAŁATWIAMY PO PRACY! W zakładzie prócz nich jest mnóstwo par i jakoś żadna nich nie przyprawia nikogo o mdłości ☺️

@Hmmm

Piszecie takie bzdury ze szkoda gadac. Pewnie macie bol d..py, bo robicie lipe na maszynie i pozniej musi was blokowac. Nikt wam nie broni isc na wyzsze stanowisko. Za wypisywanie glupot na forum nikt jeszcze nie awansowal. Jak takie cwaniaczki z was to sie podpiszcie, bo na maszynie jakos tacy madrzy nie jestescie, normy nie robicie, ciagle siedzicie na palarni, zeby kogos oceniac najpierw trzeba zaczac od siebie

Jolanta

@cyrk przy tym to pikuś @xdaaa Widzę, że macie konkretne doświadczenia związane z firmą Boryszew S.A Oddział Maflow. Jak długo już jesteście tam zatrudnieni? Skupiacie się na konkretnych sytuacjach, które mają tam miejsce, a czy moglibyście napisać coś o ogólnych warunkach zatrudnienia? @Mat Pamiętaj, że na forum panują pewne zasady - nie wolno tutaj wyrażać się, używając do tego wulgarnego słownictwa. Jeśli zatem chciałbyś kulturalnie dodać coś o wyżej wymienionym pracodawcy, to zapraszam.

cyrk przy tym to pikuś

Zakład absurdów. Gościu z ukrainy robi na gięciu z 3 tyg., robi pół kartonu braków bo nie widzi ze rura nie ma pół zaworka, a po godzinie biorą go na szkolenie na team leadera na lutowaniu. Kpina.

Mmmm

Na której zmianie?

Xd
@Mmmm

1 albo 2

Mat
@Xd

Nie sądziłem, że takie rzeczy się mogę opier**** na 1 albo 2 zmianie. Myślałem, ze na 3 tylko tak potrafią, chociazby to, ze nikt nie zauważył peknietych 400 bloczków na końcówce i wkładanie dwóch końcówek na montażu do jednego pudła.

Operatorro
@cyrk przy tym to pikuś

Wzięli go na lidera więc widać się nadaje. Jak myślicie że będziecie lepsi też możecie się zgłosić. Za piękne oczy nigdzie się nie awansuje.

Info z pierwszej ręki
@cyrk przy tym to pikuś

Złe info posiadasz. Braki na jednym dziale = przeniesienie na inny. Co Ty, nowy jesteś że nie wiesz że to sie tak tu odbywa?

Maja

Jakby niczego nie potrafił to nie byłby tak długo kierownikiem ..... znam gorszych i do tego jeszcze bez oglady i kultury

Pan Tadeusz
@Maja

Właśnie nie wiem dlaczego jeszcze go trzymają na tym stanowisku

PRACA

PREMIE ,WYDAJNOŚĆ,DEKLARACJE,KOMBINACJE KOSZTEM LUDZI KTÓRZY FAKTYCZNIE PRACUJĄ I TO NA KILKU MASZYNACH A NA KONIEC MIESIĄCA ICH WYDAJNOŚĆ STATYSTYCZNIE JEST!!!! INACZEJ MOZE JEJ NIE MA BO WYPAROWAŁA. TO ZE MY UKRAIŃCY NIE ZNAMY JEZYKA DOBRZE TEZ WIDZIMY ZE POROSTU KILKA OSÓB NAS I POLSKICH Z PRODUKCJI OSZUKUJE I WYKORZYSTUJE DLA PREMI DLA INNYCH.

xd

o ich wałach to by mozna ksiazke napisać. Najlepsze jest to ze kazdy o tym wie a oni nadal to robia hahaha

P
@Maja

Trzeba wiedzieć z kim na ryby chodzić

???
@xd

Jakie wałki? Premie szamają dla pracowników przeznaczone czy co? Przecież to K. I. E. R. A. S. Y w końcu....

Nic

No pewnie usuń wszystko przecież wiadomo że walki to może robić Pan Kierownik" A" razem z liderem "M"

2000 sztuk na godzine

robią wałki i myślą że nikt o niczym sie nie dowie, a każdy ich sprzedaje hehehe

Jolanta

@Nie cierpię ..., proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Regulamin zabrania obrażania innych osób na forum lub stosowania wulgaryzmów. Migracja zarobkowa jest jedną z cech wyróżniających współczesny rynek pracy. Takie zjawisko występuje nie tylko w Polsce. Może warto po prostu pomóc nowym kolegom i wspierać ich w pracy? Czy pomyślałeś o tym? Czy starasz się dbać o dobrą atmosferę w firmie Boryszew?

Jolanta

@Mario, wszystkie wpisy są na bieżąco sprawdzane pod względem zgodności z regulaminem forum. Chciałabym jeszcze raz przypomnieć osobom udzielającym się w tym wątku, o trzymaniu się regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin Wpisy wulgarne, obraźliwe, dotyczące prywatnych spraw pracowników, będą zgłaszane na bieżąco do administratora. Proszę o konstruktywne wpisy zgodne z rzeczywistością.

szukam pracy

To przeraza jak z pozycji pracowników widać jakie są luki by kierownictwo odwalało takie numery kosztem pracowników i produkcji.Dziwie się właścicielom firmy ze pozwalają na to .Nie dziwie sie tez ze ludzie sami odchodzą lub bardziej kumaci sa zwalniani. Juz nawet Ukraińcy maja pomalutku tego dosyć i szukają innej pracy .jeszcze rok temu można było pracować teraz lepiej poszukać moze bardziej ciężkiej pracy ale na zdrowych zasadach i gdzie zarządzają ludzie przygotowani do tego.

Gwiazda

Święta prawda , ona potrafi tylko gwiazdorzyć .

ona mam dosyc

ktos pytal ile zarabia sie w tej firmie. System zmianowy razem z nockami,praca na produkcji plus dodatki BHP -50 zl.Pranie-60 zl.godziny nocne -80 zl.. Do tej pensji dodam dwie soboty plus jedna niedziela.Praca na maszynach dwóch jednocześnie ,wydajność grubo ponad 100% obiecana premia której nigdy nie było .Otrzymana pensja 2,300zl!!! Takie sa tu zarobki z sobotami plus niedziela prawie 190 h.!!!!

Bbbbb
@ona mam dosyc

Prawda !!!!!@jeśli chcesz zarobić to weekendy trzeba zapieprzac

Jolanta

@Mario, proszę nie atakować innych użytkowników forum. Forum GoWork.pl jest miejscem merytorycznej dyskusji, a nie internetowych przepychanek. Jaka jest Twoja opinia o firmie Boryszew? Jakie aspekty w swojej pracy oceniasz pozytywnie? Czy pracujesz już w tej firmie wystarczająco długo, żeby móc o sobie powiedzieć, że jesteś doświadczonym pracownikiem?

@Jolanta

Nie atakuję, innych użytkowników forum, mam prawo wyrazić swoją opinię o pracy tak jak o pracownikach którzy tam pracują (mam na myśli, kontrolę jakości itp, itd.) Jak ktoś twierdzi że, jestem analfabetą bo napisałem opce zamiast obce, to dostaje to na co zasłużył. A tak na marginesie Pani Jolanto zauważyłem, że Pani jednym użytkownikom usuwa wylgaryzmy a innym nie. Czemu tak się dzieje? Czy może Pani tego nie widzi? Acha jeszcze jedno żeby nie było że teraz Panią atakuję bo nie jest to moim celem, tylko fajnie jak by rzetelność była zachowana, wystarczy że w firmie są ludzie równi i równiejsi. Pozdrawiam

Mario

Witam, samą prawdę napisałeś. Trzeba postawić tam Pana Kierownika niech (usunięte przez administratora) 2000 sztuk przez dime to inaczej będzie gadał. A jak się nie podoba to pannę którąś z kontroli jakości z wielkim ego, przecież tam na montażu to i tak nic nie robią tylko smartfony, esemeski i (usunięte przez administratora) przez 8h mierzenie rurki i wpisanie w książkę, no przepraszam cię???

@Mario

Kierownik nie ma pojęcia o pracy , i myśli że 2000 to sobie można od tak strzelić . Kontrola jakości następne święte krowy ..... Udają że coś umieja że znają się na pracy a tak naprawdę to co opowiadają to jest porażka . Ojjj co do telefonów to się zgadza jedni mogą inni nie ..... Nie raz można zauważyć jak z kontroli jakości odpisuje na smsy albo na FB siedzi .... I tylko chodzi i rzuca tym rudym łbem na lewo i prawo ..... A zapytasz się od czego powstała wada na detalu to ci powie że od upadku a dobrze wiesz że to było uszkodzenie przez maszynę a nie od żadnego upadku ale żółtek to żółtek one są nie omylne ...... Krowy

Abc
@Mario

2.000 tys. to jeszcze im mało najlepiej jak byś 2.500 robił to nic że pot po (usunięte przez administratora) leci a na premie nie masz co liczyć co najwyzej kierownik bądź lider

Op
@Mario

Ciągle normy podnoszą jak już będziesz robić po 2.000 tys.to normę podniosą na 2.200 chory zakład i tej premii się nigdy nie doczekasz chyba się szybciej zwolnić można

Operator

Skoro tak sie wszyscy od nich lepiej znacie to czemu sami nie pojdziecie do tej jakosci? Z tego co wiem rekrutacja byla i jest caly czas. Te co chodza po halach robia tam juz rok albo wiecej wiec cos tam chyba wiedza, a wiadomo ze nie musza wiedziec dokładnie co w maszynie bylo zje**** bo ustawiaczami czy technicznymi nie sa. Kazdy jak zrobi swoja robote to sie zajmuje soba i tyle. Pozdrawiam

maflowy
@Operator

Do jakości przyjmują teraz ludzi z zewnątrz bo nikt z operatorów się nie zgłasza więc nie wiem o co żale n a forum.

Jakosc
@maflowy

Zale??? To nie zale a stwierdzenie faktu że kontrola jakości tam sama nie zna się na pracy ! Ponadto nie mają szacunku do operatorów ! Odzywają się Hamsk.... I gburowato.... Udają że coś wiedzą a latają do inżynierkow się pytać ???????????? śmiech na sali .

P
@Jakosc

Ale ktoś ma ból (usunięte przez administratora)

@Operator

Tu nie chodzi o to czy my się lepiej znamy tylko o ich zachowanie w stosunku do operatorów!!! A czemu twierdzisz, że ktoś chce być w tej kontroli, po co żeby stać się takim jak oni guburowatym, chamskim i kablem do tego, znasz takie powiedzenie z kim przystajesz takim się stajesz? Czy ci to opce? I co z tego, że pracują tam już rok? Jak się po prostu nie nadają na to stanowisko, coś takiego jak kontakty międzyludzkie jest im opce!!! Nie będę wypisywać na ich temat więcej bo tu tyle jest opinii na ich temat, że szkoda to w kółko powtarzać.

Wow

Opce?????????????????

@Wow

obce - nie czepiaj się literówek, bo dobrze wiesz P. R. O. T. E. Z. O o co chodzi.

Wow
@Mario

Jaka literówka.......wszyscy w firmie wiedzą, że jesteś analfabetą....

@Mario

Nie czepiaj się ! Może jest dyslektykiem albo ze zmęczenia litery się pomyliły ! Tobie się nie zdarza może komputer lub telefon się zawiesił i nim sprawdził jak napisal opinia została dodana .... Nie przyszliśmy tu rozmawiać o ortografii i poprawnej polszczyznie tylko o pracy

Porażka

Jestem już byłym pracownikiem tej "firmy". Już drugiego dnia przyczepili się ze nie robię normy, często były problemy z maszynami, albo brakowało rurek, bloczków itd. A już najgorsza sytuacja była pewnego dnia, było wtedy strasznie gorąco, ledwo się człowiek trzymał na nogach. Podchodzi do mnie lider i mówi że za godzinę ma tu być norma. NO ja pie***.... Nie jestem żadnym robotem, a tak się w tej pracy można poczuć. Stanowczo odradzam.

Jolanta

@Obiektywny, jak wygląda system pracy na Twoim stanowisku? Czy to system zmianowy? Jak wygląda kwestia przerw w firmie Boryszew, czy pracownicy mają zapewnione pomieszczenie socjalne na przykład stołówkę lub szatnie pracownicze? Czy istnieje szansa na rozwój w wewnętrznych strukturach firmy?

Bez premii
@Jolanta

System 1-3-2, czyli rano nocka popołudnie po tygodniu. Przerwa śniadaniowa po około 4 godzinach. Jest stołówka z automatami i szatnie. Jak wchodzisz w tyłek kierownikom na palarni to masz szansę na awans, bo w tej firmie tam się rozdaje stanowiska

Obiektywny
@Jolanta

Praca zmianowa na 3 zm. jest przerwa 20 min + premia 10 min (dodatkowa) jesli temperatura na hali przekracza 25 stopni . Czy to za mało ? może nie za dużo ale do pracy nie chodzimy dla przerw . Mamy do dyspozycji klimatyzowana stołówkę , automaty z napojami , ale tez sklepik gdzie można coś zjeść . Szansa na rozwój istnieje zawsze , myślę ,że osoby ,które tak bardzo narzekają ,że tylko donosiciele robią tutaj karierę nie maja racji . Wiadomo jak w każdej dużej firmie gdzieś zdarzają się koneksje i tego nie jesteśmy się pozbyć . Moim zdaniem warto jednak patrzeć na siebie i skupić się nad własnym rozwojem zamiast siać głupotę na forum . Jestem zdania ,że jeśli ktoś jest naprawdę dobry zawsze ma szanse na awans a jesli przychodzi do pracy z nastawieniem ,że wszyscy chcą go zakapować , wszyscy są debilami etc. niech lepiej poszuka pracy gdzie nie bedzie musiał wychodzić z domu .

Obiektywny
@Obiektywny

"+ premia" oczywiście wpis omyłkowy - winno być "przerwa "

Abbb
@Obiektywny

Bla bla bla przestań głupoty opowiadać na lutowanie jest przeszło 45 stopni to przerwy ustawowo się należą,A nie dlatego że zakład jest taki wspanialomysny ......gonią żeby robić jak najwięcej A czy bubel czy nie aby tylko być lepszym od innej zmiany , także nie pisz bzdur

odwodniony
@Abbb

Przerwy się należą ale niby gdzie niby na lutowaniu jest 45 stopni? Może nad samymi palnikami ale tam wchodzą tylko ustawiacze.

Na odwodnienie
@odwodniony

Dostaliśmy tablety na odwodnienie więc o co kaman

Twoja stara
@Na odwodnienie

To zamiast wody, bo w wysokiej temperaturze organizm się odwadnia i potrzebuje więcej płynów.

Kiera$$

Praca jak praca, ostra ubojnia. Miło się pracowało, ale gdy się poznało system jaki tam jest to, ręce opadają.. Kierownik mówi, że są tutaj perspektywy na Ciebie, a później i tak się zwalniasz, bo za dużo motywacji napływa do Twoich uszu ( dlaczego tak mało, co się z maszyną stało, nie ma normy wyrobionej) I tak w kółko graniaste! Mało szacunku dla drugiej osoby i jej pracy, ciągłe pretensje. Człowiek się stara wkłada w to swoje serce i czas, to jeszcze trzeba ją dobić. Jedyna w tej pracy pozytywna opinia, to atmosfera między co niektórymi operatorami, ustawiaczami i liderem. Raczej nie polecam, szkodliwe środowisko pełne rakowiska w powietrzu i nie tylko ;) Gdyby rurka była gładka i delaminacja się nie robiła Żeby luty wpływały i dziurki zakrywały Aby rurka prosta była i dime gładko wskoczyła Guma zmontowana, nie przeciekała Zaworek też pasował i szybko się pakował. A na koniec, drodzy państwo wydajności nadto!

Gucio

Powiem tylko ,że na ten audyt powinni iść wszyscy na chorobowe i dopiero oczy górą by zrobiła jakby nikogo przy maszynach nie było hehehe .... I zdziwienie dlaczego ....Z jakiego powodu przecież to tak wspaniały zakład

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Boryszew S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 2 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boryszew S.A.?

Kandydaci do pracy w Boryszew S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boryszew S.A.