Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Uczciwy

Mam znajomych pracujäcych w Juwentus. Dostajä wypłatę co dwa miesiące. Ciekawe jak wygląda sprawa składek ZUS. Czy to nie jest optymalizacja na niekożść pracownika niezgodna z prawem?

Jacek
@Uczciwy

To i tak dobrze. W Best Security nie płacą wcale, albo tylko od 50 godz. Poza tym dostajesz forsę do ręki, a nie na konto. Za to robotę mam luzacką. Najrzetelniej jest w Securitas.

@Uczciwy

Firma które płacą co drugi miesiąc zarabiają rocznie na pracowniku ok 4000zl. Czysty zysk. Niestety to jest zgodne z prawem z ogromną niekorzyścią dla zatrudnionego. Pracujesz rok a przez pół roku odprowadzane są skladki.

Misia
@Rilke

A gdzie jest info, czy dana firma płaci co dwa miesiące? W umowach pracownicy mają taki zapis, że kasa jest co dwa miesiące, a nie co miesiąc? Czy to się dopiero potem okazuje?

Maro

Kiedy będzie wypłata za zlecenie za marzec?

Teresa
@Maro

A skąd takie pytanie? Na umowie nie ma terminu wypłaty wynagrodzenia? Jest jakieś opóźnienie? Często takie sytuacje mają miejsce, bo w kilku wpisach czytałam, że pieniądze na czas. Poza tym na jakich stanowiskach w tej firmie można liczyć na umowę o pracę?

Nie dziwi nic
@Teresa

Jak płacą co drugi miesiąc w różnych terminach to trudno przewidzieć terminy wypłaty????

@Teresa

W każdej umowie musi być termin wypłaty wynagrodzenia np: do 10 dnia każdego miesiąca

Ciekawy

W ogłoszeniach Juwentus widnieje informacja o terminowych wypłatach. Jak to wygląda w ramach pracy na umowę zlecenie?Słyszałem o różnych terminach wypłat.

Macirjowskuqq3@kanydat

Witam właśnie złożyłem CV do firmy jaka szansa jest dostania się do pracy z orzeczeniem o stopniu umiarkowanym

@Macirjowskuqq3@kanydat

Dzień dobry, w jaki sposób przesłał Pan swoje CV? Na adres rekrutacja@juwentus.pl czy aplikując na jedno z naszych ogłoszeń? Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

kandydat

jak wygląda sytuacja ze studentami w firmie? chodzi mi o stanowisko na recepcji czy są chętnie zatrudniani, czy są problemy z dniem wolnym? wiem że na każdym obiekcie pewnie jest inaczej ale chętnie sie dowiem mniej więcej

@kandydat

Dzień dobry, w przypadku recepcji zachęcamy do aplikowania właśnie studentów i studentki. System godzinowy może być różny, zależny od obiektu, zakres zadań również, ale jest to ciekawy sposób na zdobycie doświadczenia i zdobycie nowych kontaktów. Dni wolne są zawsze ustalane z Koordynatorem tak, aby zorganizować zastępstwo i zapewnić działanie recepcji bez żadnych przeszkód. Zachęcam do przesłania CV na adres rekrutacja@juwentus.pl, a chętnie się skontaktujemy. Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus :)

Lara
@Ochrona Juwentus

Fajnie, że zatrudniacie studentów. A czy właśnie osoba, która ma już naukę za sobą też może liczyć na pracę w recepcji, skoro preferujecie studentów na tym stanowisku? Czy duże doświadczenie będzie miało jakikolwiek wpływ na wysokość wynagrodzenia?

@Lara

Oczywiście zatrudniamy na recepcję również osoby, które nie mają już statusu ucznia lub studenta. Faktycznie może mieć to wpływ na wysokość wynagrodzenia, gdyż w przypadku osób ze statusem zazwyczaj wybierana jest umowa zlecenie, jednak wszystko zależy od miejsca, w którym znajduje się recepcja, oczekiwań, doświadczenia i wielu innych czynników.

Rezygnacja

Proszę o odpowiedź czy rezygnacja ze stanowiska 2 dni przed planowanym dyzurem w formie sms/email pozwala na legalne zakończenie trwającej umowy? Wspomnę tylko że nie otrzymałem kopii umowy dla siebie i nie wiem jak wygląda to w kwestii wypowiedzenia oraz wynagrodzenia jeśli się umowę zakończy. Pracuje w systemie 24/48 i chce zakończyć współpracę z tą firmą po zejściu rano z dyżuru poinformować o odejściu, czy to nie spowoduje nie wypłacenia mi zarobionych pieniędzy? Dziękuję i pozdrawiam

@Rezygnacja

Dzień dobry, w tym przypadku okres wypowiedzenia wynosi 3 dni , należy się skontaktować z koordynatorem, aby przekazać informację o swoich planach i wówczas zgłosić do biura w celu rozliczenia. Zdecydowanie jednak polecam wcześniejsze zgłoszenie o planowanym terminie zakończenia, co pozwoli koordynatorowi na zmiany w grafiku i danie wsparcia we wszystkich formalnościach. Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

nero
@Ochrona Juwentus

Dobrze by było, gdyby druga strona również informowała pracownika o swych zamiarach troszkę wcześniej... A jak to jest, to wszyscy wiedzą, tylko udają GREKA...

Roxi

Pracownik Windykacji to bardzo stresująca praca? Myślałam nad zadzwonieniem w sprawie tej pracy, bo szukam czegoś pilnie, a kiedyś była tutaj oferta. Obawiam się tylko potencjalnej agresji ze strony ludzi, których się obsługuje. Często się zdarza?

nero
@Roxi

Oczywiście, że stresująca, zwłaszcza dla tych, co nie znają prawa polskiego...

bbb

jak wygląda praca na recepcji w obiektach? czy studenci są mile zatrudniani? czy są problemy z wolnym?

Jan

A czy jest wogole szansa aby w tej firmie być na umowie zleceniu i składki były odprowadzane co miesiąc

@Jan

Dzień dobry, zachęcam do kontaktu telefonicznego lub do aplikowania na jedno z naszych ogłoszeń, a wówczas chętnie omówimy możliwości współpracy. Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

Ilona

Dobry wieczór, weszłam tutaj żeby się dowiedzieć czegoś na temat pracy do sprzątania osiedla. Nawet mam doświadczenie, chociaż nie wymagają go. W ofercie piszą, że są wszystkie środki zapewnione, nic sama nie muszę przynosić? I nie ma takich sytuacji, że czegoś brakuje np.? Bo miałam takie doświadczenia z inną firmą niestety.

@Ilona

Dzień dobry, tak, zgadza się, wszystkie środki czystości oraz inne materiały są zapewnione i na bieżąco uzupełniane, więc nie musi się Pani martwić o organizowanie organizowanie ich we własnym zakresie. Zachęcam do kontaktu telefonicznego, a chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania :) Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

Witam. Napiszcie ale szczerze jak naprawdę jest w firmie. Chcę się zatrudnić do ochrony ale mam bardzo przykre doświadczenia z poprzedniej firmy gdzie nie płacono miesiącami na czas i mają nas za nic i proszę napiszcie jak jest w tej firmie? Pozdrawiam

Ireneusz
@Nowy

Odradzam .raz że zalegają z wypłata jak masz zlecenie a dwa koordynator ma w nosie wszystko i umowy przetrzymują , możesz robić kilka miesięcy bez umowy niby podpisałeś a oni dadzą jak prezes podpisze .mijają miesiące aby dostać

Maciek
@Nowy

Tu się nie dowiesz, wszystkie nieprzychylne opinie są usuwane.

1962
@Maciek

Masz rację kolego ta firma to wielka nie wiadoma nic się nie można dowiedzieć za co ile nam odbijają na umowach niby o pracę do tego czasu zastawiali się powodem że koordynatorzy nie mieli obowiązku przywozić pasków ale teraz od jutra muszą to zrobić jeżeli nie to .....

Vida la Viva

Witam. Mam pytanie jaka jest stawka godzinowa na obiekcie handlowym , hotelu , osiedlu mieszkaniowym czy też na zakładzie pracy w Rzeszowie bo przeczytałem ogłoszenie i jestem zainteresowany.

@Vida la Viva

Dzień dobry, zachęcam do kontaktu telefonicznego, a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Stawki zależne są m.in. od rodzaju obiektu, czy wymagań/ kwalifikacji niezbędnych na danym obiekcie, dlatego zdecydowanie łatwiej będzie porozmawiać telefonicznie. Pozdrawiam serdecznie

Robert

Jaka jest stawka godzinowa netto w W-wie i okolicach dla pracownika ochrony na budowie? Umowa zlecenie i zatrudnienie w innej firmie więc, bez składek emerytalnych. Jak to się ma do oficjalnej stawki. Koordynator mówi co innego, Panie z obsługi co innego. Na ww pytanie odpowiadają, że trzeba odliczyć ubezpieczenie a stawka to wychodzi 18 coś tam.. (takie info!) A od pracowników na ww obiekcie info jest o 17,50.to jak jest naprawdę? W umowie ma być info, że zgodnie z oficjalną stawką. Bez kwoty. Dziękuję z góry za info.

@Robert

Dzień dobry, zachęcam do kontaktu telefonicznego z naszym działem rozliczeń. Bardzo chętnie pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości. Pozdrawiam serdecznie

Antonina

Z jednego pozytywu firma ma jedno- płaci na czas a nawet przed czasem wypłatę Ale minusów jest więcej tak naprawdę nic nie wolno rygor jak w wojsku , nic się nie należy zatrudnili z grupą ludzi a pracują jak zdrowi , upomniał się o urlop to cię zwolnią , mają te grafiki takie że non stop w pracy , zapłacą nadgodziny na zleceniu, ale człowiek potrzebuje też odpocząć .za byle co zwalniają a te swoje kontrole mają takie, że naprawdę odechciewa się .Ja myślę że czas uciekać stąd

1962
@Antonina

Kto Ci na opowiadał takich bzdur pracuje w firmie już 6 lat na umowę o pracę i nigdy nie miałem problemu z urlopem ,zgłaszam koordynatorowi że idę na urlop i po kłopocie a co chodzi o kontrolę to koordynator przyjeżdża na obiekt raz na 2 miesiące wszystkie sprawy załatwiamy przez telefon.

@1962

Nikt mi nie opowiadał.bo tu pracowałam to wiem co się dzieje

@Antonina

Jak na zleceniu mogą być nadgodziny?W umowach cywilnoprawnych nie ma pojęcia nadgodzin.Umowy w tej firmie są rozbijane na kilka umów typu Agencja Pracy powiązana z Juwentusem i druga Juwentus coś tam.Niezgodne z prawem jest niepłacenie składek ZUS co drugi miesiąc kiedy praca jest wykonywana co miesiąc.

Agnieszka

Napisałaś o nadgodzinach na zleceniu, to może dlatego ktoś tak wywnioskował? Sama trochę nie rozumiem, czemu napisałaś raz tak i raz tak. To każdy decyduje, jaką ma umowę z pracodawcą?

@Agnieszka

Tak każdy decyduje jaka chce mieć umowę gdy podejmuje pracę .pytasz się chyba jaka umowę mogą ci zaproponować, ja jak słyszę że zlecenie a tu płatne co 3 miesiące to mówię Dziękuję nie skorzystam! Jako .że mam grupe dostałam propozycję umowy o pracę

Aleksandra
@Antonina

Tylko osoba z grupą może liczyć na umowę o pracę? Bez orzeczenia nie dadzą? To jest wyznacznik czy o co tu chodzi? Zapytam też korzystając z okazji czy wszystkie pobory są regularnie wypłacane?

Jacek
@1962

Chyba piszesz o pracy tymczasowej, a nie umowie o prace. W takim wypadku pracujesz półtora roku, po czym miesiąc na umowę zlecenie, i znowu możesz podpisywać na półtora roku umowę o pracę tymczasową.

Vida la Viva
@Marabut

No i tu stary troche przegiełeś to zalezy od pracodawcy jak potrzebuje dzwoni pyta się czy przyjdziesz a raczej sie nie odmawia i tego czy chcesz jak chcesz to masz nadgodziny i tu też się raczej nie odmawia jak nie chcesz nie odbierasz telefonu po to by nie mieć problemów później a pracodawca kierownik koordynator oczywiście ma cię na liście on sobie taką liste sporządza kto jest przydatny a kto nie kto daje sobie wsadzic a kto nie i ten co zawsze jest na nie wylatuje :)

Gg

Najgorsza agencja w polsce zadna inna agencja nie ma tylu negatywnych komentarzy co oni na temat ich terminow przelewów chodzą juz po polsce legebdy i mity o odprowadzaniu składek do zusu nie wspomne .odradzam.szkoda nerwów chciałbym nadmienić fakt ze wszystkie grube komentarze które są prawdziwe zaraz są kasowane więc może strone załorze pod szyldem juventus jak klub pilkarski tam.będziemy mogli na temay ich pracy rozmawiac do.bólu dam.znac odnośnie tej strony jeszcze

Aleksandra
@Gg

Konkrety jakieś byś napisał. Czemu taka najgorsza według ciebie ta agencja? Te wypłaty wynagrodzenia to jakoś opóźnione są tak jak pisali poniżej? Długo trzeba czekać?

Agnieszka

Pracownik windykacji to w ogóle praca 100% w terenie czy w biurze też? Kiedyś szukali i była taka oferta, ale się spóźniłam. Chciałabym wiedzieć, czy nie szukają obecnie.

@Agnieszka

Dzień dobry, praca w dziale windykacji to praca biurowa, bez konieczności pracy w terenie. Obecnie rekrutacja jest zamknięta, ale zapraszam serdecznie do przesłania CV na adres rekrutacja@juwentus.pl z dopiskiem w tytule "dział windykacji", a chętnie przekażę Pani aplikację do Dyrektora działu. Pozdrawiam :)

Emilia
@Ochrona Juwentus

Skoro jest to praca biurowa to można część obowiązków wykonywać zdalnie, firma zapewnia wtedy niezbędne narzędzia pracy? Chciałabym wiedzieć jakie kwoty zarabia się na stanowiskach windykacyjnych, po jakim czasie można starać się o podwyżki?

Kamill9

Witam, jakie są zarobki na stanowisku manager handlowy? Lub przedstawiciel handlowy. Na jakie benefity można liczyć i czy w ogóle warto.

@Kamill9

Dzień dobry, w kwestii zarobków oraz ich wysokości, składa się na to wiele czynników, dlatego zachęcam do kontaktu z działem rekrutacji, a na pewno uzyska Pan odpowiedzi na wszystkie pytania. Numer to 22 422 70 00. Pozdrawiamy serdecznie :)

Janusz

Ja w firmie pracuje od 4 lat wypłata na czas. Koordynatorzy fajnie zorganizowano nic na siłę. Jak coś potrzebują to dzwonią, bo takie jest życie. Polecam firmę i pozdrawiam PAnią Agnieszkę H. Oraz Pana Krzysztofa S.

@Janusz

Bardzo dziękujemy za miłą opinię, a przede wszystkim za współpracę! Z miłą chęcią przekażemy pozdrowienia Pani Agnieszce i Panu Krzysztofowi :)

@Janusz

Dokładnie - jak coś od ciebie potrzebują to są mili i grzeczni, ale jak tylko zachorujesz, to już tacy mili nie są. U nas jedna dziewczyna sama odeszła, po tym jak"Lewy" na nią nawrzeszczał, gdy zachorowała w przeddzień przyjścia na dyżur.

Marabut

Czy na umowach zlecenia przyjmowane są zgłoszenia do PPK i czy są odprowadzane składki?Do jakiego PPk czyli Towarzystwa Finansowego prowadzącego PPk należy Juwentus i Agencja pracy coś tam.

Jolanta

Na zleceniu nie ma ppk

Witek
@Jolanta

I tu sie mylisz na zleceniu jest PPK

@Jolanta

Jesteś w błędzie.Do 55 lat jest to obligatoryjne chyba ,że złożysz wniosek że nie chcesz.Takie wnioski o przystąpienie lub rezygnację można było złożyć do ,31.03 nr.Od 60 do 70 jest to dobrowolne.warunkiem jest umowa o pracę lub zlecenie z odprowadzaniem składek na ZUS.Jak firma na zleceniu płaci co drugi miesiąc składki to boi się kontroli Pip

@Jolanta

Na zleceniu nie ma ppk? Skąd te informacje? Jest zarówno na umowę o pracę i umowę zlecenie

Witek
@Marabut

Ten proceder jest jak na razie zgodny z prawem moze w przyszlym roku to sie zmieni jak bedzie kazda umowa oskladkowana ale jest to nasza wina ze sie na to godzimy bo raptem za 2zl więcej w jednym miesiacu na godzinę tracimy w roku 6miesięcy biznes życia robimy .Czekam do konca roku jak to sie zmieni to wypadam z tej chorej firmy bo na emeryturę nie zarobię

Punto
@Jolanta

Ten temat z Ppk to juz zakonczmy jest na 100% bo należę do niego i jest na umowie zleceniu płacony co drugi miesiąc i jakoś PIP ma to gdzieś

Jarek
@Marabut

Niby jest PPK ale co z tego, jak ci podsuwają papier żebyś zrezygnował - odmówisz?

@Punto

A jaki fundusz prowadzi ppk w Juwentusie i w Rekrutonie.Rekruton to agencja pracy.

Czy warto sie zapisac do ppk skoro placa co 2 miesiac naemeryture moze ktos pomoze bo nie wiem co robic

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 329.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 30 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus