Flector Sp. z o.o.

Opinie o Flector Sp. z o.o.

Wiesenburg - spoko robota

Praca na zbrojarni to jest naprawdę spoko! W Wiesenburgu z kolegami dajemy z siebie wszystko, żeby nasze wyroby były porządne. Nie ma tu miejsca na lenistwo. Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie i lubisz solidną robotę, to zbrojarnia to miejsce dla Ciebie! #PracaZbrojarnia #CiężkaPracaDajeSatysfakcję

Larysa
@Wiesenburg - spoko robota

Ciężko się tam dostać do pracy? Możesz napisać mi jak długie są zmiany? Bardzo ciężko fizycznie jest? Może mężowi pasowałaby taka praca. Z góry dzięki za info

@Larysa

Aby zacząć pracować w Flector proszę o przesłanie CV biuro@flector.pl lub kontakt telefoniczny 77 545 33 33. Oferujemy pracę na zbrojarni w okolicach Drezno, Berlin, Magdeburg, Wiesenburg i Brunszwik, Heidelberg Praca na zbrojarni jest fizycznie wymagająca ze względu na charakter wykonywanych czynności. Wymaga częstego podnoszenia ciężkich przedmiotów oraz obsługi narzędzi i maszyn, tj. giętarki ręczne, maszyny tnące i automaty do produkcji strzemion. Pracownicy wykonują również zadania na stojąco przez dłuższy czas. Praca na zbrojarni wiąże się z koniecznością utrzymania odpowiedniego tempa oraz ściśle przestrzeganych procedur bezpieczeństwa. Pracownicy produkcyjni pracują w systemie zmianowym, najczęściej zmiana ranna i popołudniowa.

Izabela
@Flector Sp. z o.o.

Czy można wyjechać bez znajomości języka? Dużo tam pracuje Polaków? W razie problemów można liczyć na ich pomoc? Trochę się obawiam bo mąż nie zna języka a pracy się nie boi i mógłby spróbować się rekrutować na wyjazd

@Izabela

Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana. Na zbrojarni w miejscu pracy są polskie załogi i polski kierownik. Ich wsparcie jest na pewno cennym źródłem pomocy i informacji dla nowych pracowników. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących ofert pracy na zbrojarni w Niemczech. tel. 77 545 33 33

Elka Nowy wpis
@Flector Sp. z o.o.

Ok, nie trzeba znać niemieckiego. A na miejscu, już jako pracownik, jest opcja uczenia się języka i czy firma to finansuje? Są tu kursy językowe dla załogi?

Nowy wpis

@Elka

Do wykonywania swoich obowiązków nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego, ponieważ osoby zarządzające, kierownicy załogi są Polakami. Pracownicy, którzy chcą rozwijać się językowo, muszą samodzielnie poszukiwać kursów lub szkoleń z języka niemieckiego. Firma nie dostarcza bezpośrednio takich szkoleń, jednak może udostępnić zasoby, takie jak listę rekomendowanych szkół językowych lub platform e-learningowych, które oferują kursy z języka niemieckiego. Dodatkowo, pracownikom mogą być udzielane wskazówki lub rada dotycząca wyboru odpowiedniego kursu, który odpowiada ich potrzebom rozwojowym.

Nowy wpis

@Flector Sp. z o.o.

Firma oferuje szkolenia związane z wykonywaniem zawodu, takie jak szkolenia spawalnicze oraz szkolenia obsługi suwnic.

Krzychu Nowy wpis

Firma całkiem spoko, praca ciężka ale opłacalna jestem byłym pracownikiem z wynagrodzenia jestem zadowolony

Jak szefostwo w Flector Sp. z o.o. traktuje ludzi?

BB

Szefa jak szef wymagający ale kierownicy całkiem spoko . Można się dogadać . Ważenie ze kasa w terminie i zawsze się zgadza tak jak się umawialiśmy . Ciężka robota ale do przeżycia .

Witam. interesuje mnie składki ZUS ? Czy firma płaci je od najniższej czy od średniej ?

@Zainteresowany

Firma płaci składki ZUS od wynagrodzenia brutto pracowników. Oznacza to, że składki są naliczane od indywidualnego wynagrodzenia brutto każdego pracownika, a nie od wartości minimalnej czy średniej wynagrodzenia w kraju.

Pracownicy zatrudniani są na umowę o pracę. Najczęściej oferujemy od razu umowę na czas określony do 2 lat. Umowy na czas próbny zawierane są na okres do 3 miesięcy. Wynagrodzenie brutto pracownika jest sumą różnych składników wynagrodzenia. Lista przysługujących pracownikowi składników wynagrodzenia oraz świadczeń pieniężnych lub rzeczowych zawarta jest w regulaminie wynagradzania i w informacji do umowy. Do wynagrodzenia brutto wlicza się także wynagrodzenie za urlop (uwzględniamy urlopy wypoczynkowe, okolicznościowe, związane z rodzicielstwem), wynagrodzenie chorobowe, zasiłki. Ostateczna kwota wynagrodzenia netto, czyli kwota, którą pracownik otrzymuje na rękę, będzie niższa niż wynagrodzenie brutto, ze względu na potrącenia podatkowe, składki na ubezpieczenia społeczne i inne obowiązkowe opłaty.

OK
@Flector Sp. z o.o.

Dla mnie wszystko jasne, pracuję, wypłata w terminie, podatek zapłacony, składki też.

Zadzwoniłem, porozmawiałem, dopytałem, uzgodniłem warunki i zostałem zatrudniony. Miło, szybko, sprawnie.

Jakie jest Twoje doświadczenie w pracy na zbrojarni? Czy posiadasz uprawnienia np spawalnicze, obsługa suwnic, wózków widłowych? Jak radzisz sobie z wyzwaniami wynikającymi z wykonywania powtarzalnych czynności, takich jak gięcie jednego kształtu wielokrotnie? Czy umiesz pracować w zespole?

Krzychu

Jakie są godziny pracy w firmie Flector. I jak liczone jest wynagrodzenie, chodzi o cały miesiąc przepracowany czy od 10 do 10

@Krzychu

Pracownicy produkcyjni pracują w systemie zmianowym, najczęściej zmiana ranna i popołudniowa. Wynagrodzenie za pracę jest liczone na podstawie całego miesiąca kalendarzowego (okres trwający od pierwszego dnia danego miesiąca do ostatniego dnia tego samego miesiąca czyli np. za maj od 01-31 maja) Wynagrodzenie za dany miesiąc jest ustalane na podstawie umowy zawartej między pracownikiem a pracodawcą, w której określone są warunki dotyczące wynagrodzenia, takie jak wysokość stałego wynagrodzenia miesięcznego lub stawka godzinowa, liczba godzin pracy w pełnym etacie, itp.

Na czym polega praca na zbrojarni?

@Zainteresowany

Na zbrojarni zatrudniamy pracowników na stanowisku: Giętacz, Spawacz, Operator wypalarek plazmowych. Praca na stanowisku operator maszyn zbrojarskich-Gietacz to praca, która wymaga precyzji, dokładności i cierpliwości. Giętacz jest odpowiedzialny za gięcie prętów zbrojeniowych w określonym wymiarze zgodnie z podanymi wymiarami na karcie produkcyjnej. Podczas pracy Giętacz korzysta z maszyn zbrojarskich tj: giętarki ręczne, giętarka dwugłowicowa, maszyny tnące, automaty do strzemion oraz innych maszyn służących do ciecia i gięcia stali zbrojeniowej. Ważne jest, aby Giętacz był dokładny i precyzyjny, ponieważ każdy błąd w (usunięte przez administratora) i gięciu może mieć poważne konsekwencje dla budowy. Praca na zbrojarni wymaga również umiejętność obsługi suwnicy do załadunku gotowego wyprodukowanego materiału. Umiejętność obsługi suwnicy do której przyuczamy chętne do tego osoby i wysyłamy na kurs suwnicowego. Giętacz musi również być w stanie współpracować z innymi pracownikami zbrojarni, takimi jak suwnicowy cięciarz i spawacze, aby zapewnić, że prace będą wykonane zgodnie z harmonogramem i wymaganiami projektu. Praca na stanowisku Giętacz może być wymagająca fizycznie, ponieważ gięcie prętów zbrojeniowych może wymagać pewnego wysiłku. Jednocześnie, praca na zbrojarni może być satysfakcjonująca ze względu na to, że Giętacz ma realny wpływ na proces budowy i produkcji elementów, które będą wykorzystane do budowania obiektów.

@Flector Sp. z o.o.

Mówicie o precyzji i tego typu umiejętnościach. A co z siłą fizyczną? Pytam pod kątem tego, czy kobieta dałaby radę w pracy w takim środowisku. Pracują tam jakieś czy nie?

@Olga

Praca na zbrojarni wymaga odpowiedniej siły fizycznej, ponieważ związana jest z przemieszczaniem i obróbką ciężkich materiałów, takich jak stalowe pręty, siatki zbrojeniowe i inne elementy konstrukcyjne. Wymagana jest także umiejętność obsługi maszyn i narzędzi oraz czytania rysunków technicznych, co wymaga dużej precyzji i dokładności. Nie można jednak powiedzieć, że tylko mężczyźni są w stanie wykonywać pracę na zbrojarni. Kobiety również mogą pracować w tej branży, o ile mają odpowiednią siłę fizyczną i umiejętności techniczne. Naszym pracownikom zapewniamy odpowiednie szkolenia i warunki pracy, aby minimalizować ryzyko urazów i zapewnić zdrowie pracowników. Ważne jest, aby praca giętacza była dostępna dla wszystkich, niezależnie od płci. Jeśli kobiety posiadają wymagane umiejętności , siłę i chęć do pracy, to nie ma powodu, aby nie dołączyły do zespołu pracowników zbrojarni..

@Flector Sp. z o.o.

A czy stawki dla pracowników ustalane są indywidualnie? Oferujecie szkolenie, więc rozumiem, że przyjmujecie też osoby młode, bez doświadczenia, jeżeli spełniają wszystkie wymagania. Czy dla takiej osoby stawki początkowo będą niższe? Czy trzeba też liczyć się z dłuższym okresem próbnym, jeżeli tego doświadczenia się nie ma?

@Olga

Stawki dla pracowników w naszej firmie są ustalane na podstawie różnych czynników, takich jak doświadczenie, umiejętności, staż pracy i zakres odpowiedzialności. W przypadku osób bez doświadczenia, oferujemy szkolenia, które pomagają w zdobyciu wiedzy i umiejętności niezbędnych do wykonywania pracy. Stawki początkowo mogą być niższe, ale podczas oceny pracownika, są one dostosowywane do jego umiejętności i wyników pracy. Wynagrodzenie jest ustalane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy. Przestrzegamy przepisów dotyczących stawek wynagrodzenia oraz innych wymogów związanych z wynagradzaniem pracowników, takich jak dodatki, premie czy urlopy. Najczęściej oferujemy umowy o pracę na czas określony, zazwyczaj na początek od roku do 2 lat. Długość umowy zależy od potrzeb danego stanowiska i specyfiki wykonywanych zadań. Po upływie okresu umowy, możliwe jest przedłużenie umowy lub zatrudnienie na czas nieokreślony w zależności od wyników pracy i potrzeb firmy.

Aktualność
Praca na zbrojarni z darmowym zakwaterowaniem i regularnymi zjazdami do Polski.

Szukamy pracowników, którzy posiadają umiejętności techniczne i chęć do pracy w zespole. Oferujemy darmowe zakwaterowanie, regularne zjazdy do Polski,umowę o pracę, meldunek w Niemcezch, opiekę polskich kierowników.

Pracując na zbrojarni, będziesz miał szansę na rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie nowych doświadczeń. Będziesz pracował w międzynarodowym środowisku, co pozwoli Ci poznać nowych ludzi i kulturę.

Ponadto, branża stalowa jest stale rozwijającym się sektorem, co daje perspektywy rozwoju kariery. Jeśli więc chcesz zdobyć stabilną pracę i rozwijać się w branży stalowej, to nasza oferta jest dla Ciebie.

Nie wahaj się i dołącz do naszego zespołu już dziś!

Aktualność
Gotowy na wyzwanie zawodowe jako Operator wypalarki plazmowej? Czekają na Ciebie nie tylko interesujące zadania, ale także bezpłatne zakwaterowanie i regularne zjazdy do kraju. Dołącz już dziś i rozpocznij swoją przygodę z nową karierą!

Zadzwoń: 77 545 33 33, 0049 1703 295 305
Napisz: biuro@flector.pl

Czy firma Flector Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Zasada równości w płacach kobiet i mężczyzn jest jednym z podstawowych zasad etycznych i wynika z zasady równości, która zakłada, że wszyscy ludzie powinni być traktowani zgodnie z tymi samymi standardami i mieć takie same prawa. Jeśli mężczyzna i kobieta wykonują podobną pracę, wymagającą takiego samego poziomu kwalifikacji i odpowiedzialności, posiadają podobny staż pracy to ich wynagrodzenie powinno być takie same. W związku z tym, firma Flector dba o to, aby stosować zasady równej płacy bez względu na płeć, w trosce o etyczne postępowanie i zapewnienie uczciwych warunków pracy dla wszystkich pracowników.

Radek

Jakie są wymagania kwalifikacyjne dla stanowiska pracownika na zbrojarni?

@Radek

W większości przypadków wymagania podstawowe na stanowisko: pracownik zbrojarni obejmują: - Wykształcenie zawodowe lub techniczne w dziedzinie produkcji i obróbki metali, mechanicznej lub pokrewnej. - Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku, zwłaszcza w dziedzinie obróbki metali lub konstrukcji mechanicznych. - Znajomość narzędzi i maszyn stosowanych w obróbce metali, a także umiejętność ich obsługi. - Znajomość technik i metod obróbki metali, w tym spawania, cięcia, wiercenia, frezowania, szlifowania, toczenia. - Umiejętności czytania i interpretacji rysunków technicznych oraz specyfikacji technicznych. - Zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność. - Dokładność, precyzja i skrupulatność w pracy. - Zdolność do pracy pod presją czasu oraz umiejętność rozwiązywania problemów.

Ok.

Witam tak z ciekawości wszedłem tutaj i chyba zostawię coś po sobie. Praca jest w miarę ok ,wszędzie trzeba robić w tej firmie może i więcej bo średnie tonażowe są tak wyśrubowane że jako nowy pracownik nieznający pewnych "technik i systemów pracy " , ciężko mi było dogonić starych pracowników. Ale to nie była przyczyna mojego zwolnienia się bo do tych norm na pewno bym doszedł. problem tkwi w tym że podpytalem się starszych pracowników jakie oni mają stawki po paru latach pracy i znajomości obsługi kilku maszyn. Jak usłyszałem za jakie pieniądze pracują po tylu latach to doszedłem do wniosku że firma nie jest rozwojowa i kokosów nie zarobię nawet jak będę pracował jak (usunięte przez administratora) Zmiana branży i na start miałem 2 euro więcej niż osoby z kilkuletnim doświadczeniem we flectorze . Ogólnie polecam pracę fajny system zjazdów kierownik wymagający ale jest ok Jak by ta firma płaciła lepiej lub płaciła dodatki nocne diety itp to sądzę nie szukali by nowych pracowników

@Ok.

Dziękujemy za opinie. Uwagi są dla nas cenne , z których możemy wyciągnąć wnioski i usprawniać funkcjonowanie firmy. Zarobki odzwierciedlają realia rynku, na które składa się wynagrodzenie podstawowe, premie uznaniowe. Warto zwrócić uwagę, iż oferujemy swoim pracownikom takie benefity jak szkolenia, kursy, mieszkania pracownicze. Zaletami bezpłatnego mieszkania są: • Przeprowadzka bez stresu • Oszczędność czasu i pieniędzy podczas szukania mieszkania • Mieszkanie w pobliżu miejsca pracy • Mieszkanie z umeblowaniem i wyposażeniem

Edek

Umowa polska na minimalna krajowa... Proponowali na początku 9,5 euro, wyszło 9...i jak chcesz być murzynem pracującym wydajniej niż chińczyk to praca w tej firmie jest dla Ciebie:)

Edward
@Edek

Żadnej diety do tego? Na jakim stanowisku tyle proponują i czy u nich tylko robota w delegacji? Bo ja szukam jedynie na miejscu.

@Edek

Dziękujemy za opinię, jednocześnie jesteśmy zaniepokojeni gorzkimi słowami i zarzutami obok których nie możemy przejść obojętnie, Dlatego parę słów o zatrudnieniu. Pracownicy podpisują umowę o pracę (polską), a następnie w przypadku oddelegowania aneks eksportowy. Pracownicy delegowani posiadają zaświadczenia A1. Obecnie minimalna stawka obowiązująca w Niemczech to 12 EUR brutto, wynagrodzenie negocjuje się podczas rozmowy kwalifikacyjnej i zależy także od doświadczenia i posiadanych umiejętności. Jak już wcześniej pisaliśmy - praca jest ciężka i odpowiedzialna, ze względu na stanowisko: Gietacz - pracownik zbrojarni wymaga wysiłku fizycznego i dobrej kondycji. Pożądanymi cechami pracownika jest solidność i systematyczność, umiejętność współpracy z innymi ludźmi, praca zespołowa, rzetelność, wytrzymałość fizyczna. Praca ta wiąże się często z wykonywaniem obowiązków w trudnych warunkach na zewnątrz. Wpływ na pracownika mają zmiany temperatur, upał czy też mróz. Niestety nie każdy jest stworzony do tej pracy, dlatego cenimy naszych pracowników.

Grzegorz

A ja uważam przeciwnie do Edka - Firma jest spoko

@Grzegorz

Ciekawe co Edek na to. ;) Czyli tak z ciekawości jeśli można spytać to czemu masz przeciwne zdanie? Dlaczego według Ciebie warto byłoby tu pracować?

Grzegorz
@Marta

Pracuję w firmie Flector już od kilku lat i jestem zadowolony bo wypłata przychodzi na czas, mogę regularnie widzieć się z rodziną, nie muszę znać niemieckiego, bo kierownik to Polak i nie ma problemu ze zrozumieniem obowiązków do zrobienia, mieszkanie blisko pracy na dobrym poziomie. Co do wynagrodzenia napiszę krótko...jeśli pracujesz uczciwie to zarobisz i będziesz zadowolony, jeśli chcesz zarobić i dać z siebie minimum to chyba nie licz na to u żadnego pracodawcy.

Zainteresowamy

Witam czy można by było prosić o informację dla osoby która chciała by zacząć pracę w państwa firmie za granicą ? Zaznaczam że jestem osobą sumienną i szybko się ucząca , czy jest możliwość przejścia jakichś kursów lub wprowadzenia w firmę flector?

@Zainteresowamy

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr 77 545 33 33 lub przesłanie CV na adres e-mail: biuro@flector.pl. Szukamy pracowników na stanowisko giętacz z doświadczeniem, jak i do przyuczenia. Po zatrudnieniu zapewniamy szkolenia stanowiskowe.

@Flector Sp. z o.o.

Witam, a jaka umowa jest na ten okres wdrożeniowy? Pytam dla kogoś, ale interesuje mnie w tym wypadku umowa u pracę od samego początku, nie jakieś zlecenia.

@Olga

Pracowników zatrudniamy na umowę o pracę.

Czy Flector Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nasi pracownicy są wielką wartością naszej firmy, ich wiedza i doświadczenie są dla nas bardzo istotne dlatego dbamy o ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Rozwój i wykorzystanie potencjału naszych Pracowników to inwestycja przede wszystkim w nich samych, a tym samym w firmę. Oferujemy pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, finansujemy Szkolenia dla Operatorów Suwnic z egzaminem UDT, zdobywanie uprawnień spawalniczych poprzez udział w kursach spawalniczych oraz uzyskanie certyfikatów. Dla Kadry administracyjnej szereg kursów kadrowo-płacowych, księgowych pozwalające zdobywanie lub uzupełnianie wiedzy.

Były

W ogłoszeniu proszę dopisać że szukacie czlowieko-konia do tej roboty , i uczulić kandydatów że robota jest bardzo ciężka , nie pozdrawiam

@Były

Dziękujemy za opinię, na rozmowach nie ukrywamy charakteru pracy, stanowiska. Praca na zbrojarni polega na gięciu, prostowaniu i przycinaniu prętów na maszynach zbrojeniowych. Odbywa się w zmiennych warunkach atmosferycznych, wykonywana u nas wyłącznie przez mężczyzn. Montowanie zbrojenia wykonywane jest z reguły na stojąco, a czasami w niewygodnych wymuszonych pozycjach. Wszystko to odbywa się w ciągłym ruchu. Ma Pan racje jest to ciężka fizycznie praca. Dlatego nie każdy potrafi wykonywać ten zawód. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy znalezienia wymarzonej pracy.

Krzysztof

Polecam prace w firmie Flector.

@Krzysztof

Panie Krzysztofie, dziękujemy za opinie.

Knt

W Magdeburgu straszne warunki mieszkaniowe. Po 3 w pokoju , jedna pralka na 12 chłopa.(usunięte przez administratora) Nie polecam.

Rafał
@Knt

A ile metrów mają średnio pokoje?

@Rafał

Dziękuję za opinię. Flector zapewnia bezpłatne miejsca zamieszkania, co jest na pewno dużym atutem. Są różnej wielkości mieszkania – jedne większe inne bardziej kameralne. Staramy się zapewnić komfortowe warunki, jak najbliżej miejsca pracy tak, aby ułatwić swobodny do niej dostęp, aby dojazd był szybki i nieskomplikowany. Komfort mieszkania tak naprawdę zależy od Was samych. Jeżeli współlokatorzy szanują siebie nawzajem, dobrze organizują własną przestrzeń i przestrzegają zasad mieszkania razem, to będą tylko pozytywne aspekty.

Witam , nie ma żadnych nowych opinii o firmie , ktoś wcześniej pisał że są usuwane na bieżąco , zastanawiam się nad złożeniem papierów do tej firmy . Czy ktoś może mi opisać warunki tam panujące od A do Z

@Nowy

Uprzejmie zapraszamy do skontaktowania się z biurem Flector Sp z o.o. gdzie uzyska Pan pełne i rzetelne informacje o warunkach pracy i płacy.

@Nowy

Fajnie byłoby też poczytać publicznie o tych warunkach, także jak coś wiesz, to weź daj znać. Dowiedziałeś się już? Czegokolwiek?

@Nowy

Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi, jak i byłymi pracownikami. Komentarze są cennym doświadczeniem, z którego możemy wyciągnąć wnioski i usprawniać funkcjonowanie firmy. Jeżeli chodzi o warunki jakie zapewniamy pracownikom to m.in: bezpłatne zakwaterowanie blisko pracy, opiekę polskich kierowników, stabilność zatrudnienia, regularne zjazdy do Polski.

Nieważne

Pracowałem w firmie Flector rok czasu . Firma sama w sobie bardzo dobra ja osobiście byłem zadowolony. Zarobki , mieszkanie bardzo dobre niestety nie polecam Bremen werk i majstra tam rządzącego jak i jego tzw. (usunięte przez administratora) Firmę polecam bo naprawdę fajne zarobki i zjazdy 3/1 i firma naprawdę uczciwa????

@Nieważne

Dziękujemy za Twoją opinię. Staramy się stwarzać stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Jeżeli coś niepokoi Pana w zarządzaniu załogą w Bremen prosimy o dokładny opis, tego co się wydarzyło i przesłanie do nas na adres e-mailowy Flector. A my postaramy się zbadać i wyjaśnić sytuację.

Jakie wartości są cenione w Flector Sp. z o.o.?

Firma Flector ceni w pracownikach zaangażowanie w powierzoną pracę i pozytywne nastawienie, wzajemny szacunek, entuzjastyczne podejście, bycie otwartym na innych.

@Flector Sp. z o.o.

Buhhha panie Pawle teraz to dopiero się uśmiałem :)

@Nowy

Dziękujemy za Pana komentarz. Zaręczamy, iż wymienione wartości cenimy w naszych pracownikach. Swoją drogą ubolewamy, że nie ma w naszym kraju kultury pozytywnej odpowiedzi zwrotnej. Wtedy z łatwością można byłoby przekonać się o dobrej atmosferze, zgranych załogach i dobrej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Flector Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Flector Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flector Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flector Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flector Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Flector Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flector Sp. z o.o.