Rozmowy kwalifikacyjne - Flector Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

2.4 Dodaj raport z rozmowy
baner wywiady

Rozmowy kwalifikacyjne w Flector Sp. z o.o.

brak 2023-03-22 18:30 przez Rafał

Przebieg rekrutacji

Zadzwoniłem, porozmawiałem, dopytałem, uzgodniłem warunki i zostałem zatrudniony. Miło, szybko, sprawnie.

Pytania

Jakie jest Twoje doświadczenie w pracy na zbrojarni? Czy posiadasz uprawnienia np spawalnicze, obsługa suwnic, wózków widłowych? Jak radzisz sobie z wyzwaniami wynikającymi z wykonywania powtarzalnych czynności, takich jak gięcie jednego kształtu wielokrotnie? Czy umiesz pracować w zespole?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

brak 2023-03-22 15:38 przez Arek

Przebieg rekrutacji

1. Ogłoszenie i aplikacja: Firma publikuje ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika do zbrojarni, które zawiera wymagania dotyczące kwalifikacji, doświadczenia, umiejętności i innych wymagań. Należy przesłać swoje aplikacje, które powinny zawierać CV 2. Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się przez telefon. W czasie rozmowy, pracownik firmy zadawał pytania dotyczące doświadczenia zawodowego, kwalifikacji, osiągnięć, a także oczekiwań kandydata. 3. Podjęcie decyzji i ofertowanie: Na podstawie wyników etapów rekrutacji, firma podjęła decyzję o zatrudnieniu i przedstawiła warunki zatrudnienia

Pytania

Jakie jest Twoje doświadczenie w pracy na zbrojarni lub w podobnych firmach? Jakie umiejętności techniczne posiadasz i jakie narzędzia potrafisz obsługiwać? Jakie kwalifikacje i certyfikaty posiadasz w zakresie pracy na zbrojarni? Jakie są Twoje oczekiwania w zakresie wynagrodzenia i warunków zatrudnienia? Jakie jest Twoje podejście do bezpieczeństwa i higieny pracy na zbrojarni? Jakie pytania masz dotyczące stanowiska pracy na zbrojarni lub oczekiwań pracodawcy?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Flector Sp. z o.o.