FAMET S.A.

Kędzierzyn-Koźle

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 22 ocen.

Opinie o FAMET S.A.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FAMET S.A.

pracownik

ten akord to horror:) wykończy famet z czasem :)

Famet 1

Nie polecam,odradzam.Na hali praca na akord w biurach kierownictwo nie szanuje pracowników z prezesem na czele.Rotacja pracowników ogromną co o czymś świadczy.

tom

A co to za różnica czy ktoś brzydki czy nie. Istotne jest jak się pracuje w firmie. Podobno teraz szykują się przyjęcia. Czy to prawda?

Helenka z okienka

Najlepszy jest pucybut z Działu Zakupów.... Największy lizus i straszny brzydal ..Fuj..... Ponoć wszystkim oblizuje łyżeczki .... fujjj....

insy
@Helenka z okienka 18.11.2015, 21:13
Najlepszy jest pucybut z Działu Zakupów.... Największy lizus i straszny brzydal ..Fuj..... Ponoć wszystkim oblizuje łyżeczki .....

Wyjeb..... li już tego pucybuta, rzeczywiście był brzydki a na siłce siedział codziennie :)

anonim

Masakra, kolesiostwo i wszystko - wiedzący prezes. I nie próbujcie mieć swojego zdania bo was ...............

anonim
użytkownik zarejestrowany

Doskonały park maszynowy i zaopatrzenie w narzędzia.Dobra organizacja stanowisk pracy

Zostaw opinię o FAMET S.A. - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FAMET S.A.