ENERGOMET Sp. z o.o.

Opole

Opinie o ENERGOMET Sp. z o.o.

paluch

pytasz jakie zarobki a co chciałbyś robić?

HOGAN

JAKIE ZAROBKI PANOWIE? POZDRO OD HOGANA

Cieply przeemek

Hmm macie tyle odwagi to idzcie i powiedzcie pracownikom że ich oszukujecie ... gdzie są obiecane godziny ????

GIĘTKO
@KRZYWO 05.09.2017, 20:14
Propaganda godna Goebbelsa. Jak nie umiesz liczyć to nie policzysz :) Chłopaki, którzy umieli liczyć się zwolnili. Teksty nie s...

sam sobie dajesz lajki widze. Brawo! pewnie byłeś lewym pracownikiem dlatego słabo zarabiasz. bardzo nerwowy jesteś, może na terapię do psychologa się udaj

NA MIĘTKO
@GIĘTKO 05.09.2017, 20:32

Od czego mam być nerwowy? To nie ze mnie się śmieje 3/4 biurowca :) Akurat do pewnego czasu dobrze zarabiałem. Co jeszcze ciekawego napiszesz ? :)

Trochę odwagi

Teraz napisz coś o sobie. Powiedz to wszystko Przemkowi w oczy

Rysiu wąs

Prawda jest taka że gdyby nie tatuś to Przemka w życiu z jego kompetencjami nie zatrudnili by w energo chyba że do sprzątania hmm pracował by pewnie w macdonaldzie i tam robił karierę na frytkownicy...

Rysiu wąs

Młody wąs
@Rysiu wąs 31.08.2017, 16:32

Niestety takie jest życie, zatrudniają półgłówków a potem się dziwią że reklamacje

Ciepły przemuś

Na wydziale jest utalentowany Marcin który ma predyspozycje ,wiedzę do tego żeby ciągnąć ten wydział... swoimi kompetencjami biję na głowę rysia i przemusia razem wziętych... szkoda że się chłopak marnuje przy nich a oni robią jeszcze w dodatku debila z niego zarzucając całą odpowiedzialność na niego i innych zastępców ..... rozpacz hmm jak Marcin sie zwolni to będzie katastrofa dla firmy

Wąs rysiu

Jak to jest możliwe że Rysiek i Przemek są kierownikami jak nie umieją czytać rysunku ??!! Przecież reklamacje napływające na wydział na źle oklejanie uziemienia to jakaś kpina przecież to jest podstawą ich rzemiosła... brak kompetencji poraża .... interesuje się ktoś reklamacjami na tych panów?? Przecież można uniknąć tych wszystkich kompromitujacych reklamacji wymieniając tych panów na osoby co się znają i mają pojęcie o pracy....

Ciepły Przemek

Jak zwolnią w końcu Ryśka i Przemka to wszyscy pracownicy wrócą :) ale do póki oni pracują to ludzie będą odchodzić a nie odwrotnie :) Drogi Przemku i Rysku zejdźcie już ze sceny bo kompromitujecie się na każdym kroku, co za nepotyzm panuje na tym wydziale , nie jest wam wstyd ?

TeamJezior

Co? Jezior zwolniony? Kilka lat za późno. Szkoda,że tego nie doczekałem.Można wracać do Energometu.

Byli pracownicy
@TeamJezior 29.08.2017, 20:07

Miałeś tyle czasu żeby jakąś błyskotliwą ripostą dowalić to napisałeś taką słabiznę. A my się na fb wymieniamy wiadomościami i wszyscy są zgodni - "słabe". No jeszcze jaki sens - siedzi ktoś codziennie od kilku lat na gowork i śledzi losy firmy, nigdzie nie ma napisane, że Paweł odszedł (a nie został zwolniony -wielka rożnica, bo zwolniony to będziesz ty ze starym) po czym nagle wyskakuje z postem, że może wracać, bo go nie ma. Czekamy na coś lepszego, też mamy nowe historie, tylko nie pisz potem do administratora, że mam horom curke proszę usunąć.

spoko
@TeamJezior 29.08.2017, 20:07

Sam się zwolnił bo zaczeli przyjmować takich jak ty

Kierowca kaszkaja

R. K. największa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w całym zakładzie, notorycznie oszukuje ludzi. Przez niego trzeba robić wiele poprawek za darmo. Do tego brak mu kompetencji co nieraz pokazał. W trakcie audytów i inspekcji powinni go chować w szafie, aby nie zniszczył reputacji zakładu. Wielką tajemnicą jest jak taki człowiek mógł się tak długo utrzymać na stanowisku. W innej firmie by już dawno nie pracował. Panie Dyrektorze może już czas przestać być litościwym i zatrudnić kogoś kompetentnego? To że miał udar nie znaczy, że trzeba go trzymać do następnego.

Ciepły Przemek

Ciekawe dlaczego są kasowane opinie o Ryszardzie? Prawda w oczy boli?

Przemuś

Brygadziści u Ryszarda poziom wykształcenia= szkoła gimnazjalna dorównują mu poziomem , chyba boi się konkurencji dlatego otacza się takimi ludźmi ...

Radek

Zwolnić Ryśka i jego syna Przemka w końcu będzie spokój w Energo....

Famet 1

Nie polecam,odradzam.Na hali praca na akord w biurach kierownictwo nie szanuje pracowników z prezesem na czele.Rotacja pracowników ogromną co o czymś świadczy.

Worker

Praca spoko. Zarobki ok tylko lenie nie potrafią zarobić i wypisują bzdury.

spawacz1

chyba kpicie sobie tam jest masakra 2zl za godzine akord chu-jo-wa atmosfera arbeit macht frei.musisz byc robotem zeby tam robic. ogolnie nie jest tam zle lubisz chu-jo-wa atmosfere zniewage i robienie z ciebie glupa idz do pracy w ENERGOMET sprzedaj dom traf do diabla idz do jurka i zostan zulem

G..orz

Jak ja tam pracowałem był przelicznik 10 euro za godzinę tylko ze na swojej działalności jak miałeś umiejętności co do zlobienia us or to nie czas robić za granicą jeśli jesteś słaby to możesz jeszcze dołożyć do tego interesu bo za poprawki cie obciąża ja tam kasiory naczepalem worowcaizuba

xxx

Zarobki sięgają blisko najniższej krajowej no i na umowie 2 zł brutto/h

G..orz

Pracowałem tam jako spawacz zarobić można podstawa to zl obie nie i US oraz or bez reparatury inaczej płyniesz i kontroler normalny vo ci protokół podpisze ze odebrane wtedy wystawia fakturę

pizdus

ja pod pierd alam wszystkich w brygadzie chu ja robie i zarobie

azymut

ja tam lubie energomet i moja metabo fibre tez

szczawik
użytkownik zarejestrowany

jeżeli są częścią większej grupy spółek to akurat dobrze , bo wtedy firma wydaje się być bardziej wiarygodna . Moim zdaniem energomet i tak zadbał dość mocno o swoją dobrą reputacje i myślę , że nawet jakieś pojedyncze negatywy które można znaleźć na forum chociażby nie zmienią tego obrazu. Pozdrawiam

lolek

jak szefem produkcji był pan (usunięte przez administratora)to jeszcze jakoś szło ,znał się na ro bocie ,teraz to bagno i nieudacznicy.

użytkownik zarejestrowany

"Godzien jest robotnik zapłaty swojej".....niestety akord i wyśrubowane normy (obliczane na podstawie nie wiadomo czego i z czego) oraz stawka 2 zł na godzinę nie pozwalają na godziwy zarobek

cnc

Pracuję w tym zakładzie już parę lat i powiem,że za wynagrodzenie da się wyżyć. W sprawie spawaczy to nie bęďę się wypowiadał. Na obróbce,jeżeli ktoś się zna to zarobi. Akord to akord trzeba pracować,a nie liczyć na to,że na pasku 10-tego jakoś będzie. Faktem jest,że czasy wyśrubowanie,ale reklamacje można składać i są uwzdlędniane.Kadra kierownicza jest słaba niestety,brak organizacji doprowadza do postojów,a co za tym idzie brak zarobków. Nadgodziny nieopłacalne,stawki na poszczególne operacje/stanowiska są do wglądu w regulaminie,ale krzykacze pewnie o tym nie wiedzą.

opole

To napisze ktoś w końcu jakie są zarobki? czy tylko typu "za mało"?

wdr

Dla osób zainteresowanych proponuję umówić się z Dyrektorem Produkcji. Stawki dla spawaczy są jawne i zależą od metody jaką się spawa. Należy przedstawić ważne certyfikaty, które były przedłużane co 6 miesięcy (zainteresowani wiedzą o co chodzi). Są dwie formy zatrudniania: umowa o pracę i własna działalność. W drugim przypadku pieniądze są lepsze, ale koszty egzaminów ponosi spawacz. Do akordu można zgłaszać reklamacje. Wiadomo, że nie od razu Rzym zbudowano. Pierwsze miesiące wyrobicie mniej godzin. Jak potraficie spawać to sobie poradzicie. Firma ma wiele zleceń i dobrze rokuje.

Pracujący

Osobiście pracuje tam już długi czas i muszę powiedzieć że jeśli ktoś szuka "kokosów" w wypłacie to napewno nie znajdzie ale w porównaniu-do zarobków/z marketów itp.(nie obrażając nikogo),sa całkiem niezłe.(usunięte przez administratora)

jp

tak jak piszą czasy wyśrubowane a jak ci dadzą gondole i nie będziesz w temacie z 4 osobami to jeszcze cię obciążą he he a kierownik jest chyba lekko zawieszony typowo olewka z jego strony bo obiecuje a nawet narzędzi sie nie da doprosić i te ich szajboratery robiłem tam 3 miesiące niech sobie w d... w sadzą te ich godz niech kierownik sam zacznie spawać i żłobić w tych dziurach to zobaczymy ogólnie to na firmy tak jak ktos napisał trzymają sie z daleka.

r

Master (usunięte przez administratora) to burak ktoremu wydajesie ze cos potrafi I tylko tak mi Sie wydaje

yoyo

Ślusarz 2300 Spawacze majątek zarabiają.Szczególnie prywaciarze.

zenek

umowa zlecenie ,zeby sprawdzić

co racja to racja przychodzą firmy które się chwalą że co to nie spawali a przychodzi co do czego nie umieja żłobić

niedoceniony

rządzący - to banda starych komunistów dorobkiewiczów, bezzębnych śmierdzących pseudofacetów

energo

majstry to cioty,wieszkość z nich na gównie się zna:))a pieniądze biorą i to nie małe

@energo 13.04.2013, 14:37

Racja.Tylko Worobiec spoko.

123 antyk

. Pracuję a jestem żebrakiem, i po co pracuję jak nie mogę się za to utrzymać? taka jest prawda

tsa

W tej firmie jest tak;jeśli jest robota to niemasz sie co martwić o kase bo zarobisz, jesli niema roboty to chodzisz za kierownikiem i sie go prosisz o robote to ten cie olewa bo ma coś innego na głowie.A po drugie tam muśi być zgrana ekipa żeby robota szła i robić sprawiedliwie!!!!! a nie jedni robiom gdzie im wygodnie a ciebie wpierdalają w dziury i dostaja większe pieniądze za walenie w (usunięte przez administratora) a ty jesteś wykończony skakaniem po najgorszych dziurach i jak widzisz 3500zł na czysto po zapłaceniu zus benzyna chotel i wyżywienie to sie nieopłaca.Niepolecam tej firmy bo to jest ona nieodpowiedzalna trzeba sie non stop prosić o wszystko:o robote o godziny na elementy jeśli niema godzin to robisz w ciemno a po skonczonej robocie przychodzi kierownik i ci mówi ze wyrobiłeś się w 60% a ty zapierd,,,eś na całego przez tydzień po 10godz, i do tego poprawki po penetrantach i nietlko są jeszcze us to wszystko robisz za zadarmo!!!!!!

yo

najpierw nauczcie sie spawac i ustawiac spawarke zeby tylu odprychow nie bylo

hahahaha

opole

Umiesz spawać to zarobisz, a po dwa tygodnie to same ciaproki się wymieniają. Narobią kaszany i zdziwieni, że nie zarobili... szkoda gadać.

f

Zarobki sa mocno zroznicowane ale stawka podstawowa to 2 zl brutto akord z rally jest mocno naciagniety lub niemozliwy do wyrobienia nie szanuja czlowieka ogolnie nie polecam

luj

To nie do konca prawda tam jest akord tylko troche wysrubowany a pan (usunięte przez administratora) jest fajny

spawacz

witam,jakie tam sa zarobki spawaczy?czy warto podjać tam prace jako spawacz?pozdrawiam spawaczy

kolo

zgadza sie oszusci do potegi a dyrektor pajac obiecuje złote góry a co do wypłaty to ucina 80 procent .ZDALA OD NICH BO SMIERDZA (usunięte przez administratora) ZDALEKA.Z tego co wiem to firmy podwykonawcze trzymają sie juz od nich zdaleka poniewaz wszystkich wywalili na pieniądze kazda firma co była to po 2 tygodniach sie zwijała

spawacz

Energomet to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszukują pracowników ,trzeba wyrabiac zakresy ktore nie sa realne do zrealizowania i przy podliczaniu ucinaja godziny.Radze zdala od tej firmy bo juz mieli sprawy sądowe(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o ENERGOMET Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENERGOMET Sp. z o.o.