Szoa Hurtownia Opole

Opole

Opinie o Szoa Hurtownia Opole

Ktoś

Nie wiem ile jeszcze ludzie wytrzymają przy dotychczasowej atmosferze i tym wszystkim co się tutaj dzieje."Szeryf" obgaduje pracowników, przeklina na klientów. Na słowo -dziękuję, możesz czekać kilka lat. SZOA- odradzam!!!

gosc

Bardzo duza rotacja wśród pracowników na magazynie. Sami sie zwalniaja lub poprostu nie przychodza na nastepny dzień.Powod jest jeden "ksenon"

nikt

praca w tej firmie to horror, szefostwo "szczyci" się wręcz brakiem szacunku do pracowników, a szczególnie bryluje w tym stary szef. Wyzywanie i pomiatanie to dla niego norma. Nie umie sklecić zdania, żeby nie było w nim ( usunięte przez administratora )

gość

Praca w nadgodzinach obowiązkowa.problem z dostaniem wolnego pod grozbą zwolnienia. Leśny dziadek sieje terror nawet wobec klientòw. Kazdy pracownik to huj i skurwiel.

Zostaw opinię o Szoa Hurtownia Opole - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szoa Hurtownia Opole