APC PRESMET Sp. z o.o.

Opole

Opinie o APC PRESMET Sp. z o.o.

Dominika
użytkownik zarejestrowany

Obecnie APC PRESMET aktywnie rekrutuje. Pojawiły się oferty pracy na stanowiska m.in. takie jak: Operator maszyn CNC, Elektryk, Mistrz Spawaczy, czy Handlowiec. W ofertach można znaleźć informacje na temat wymagań jednak nie ma tam mowy o tym, co firma oferuje. Możecie powiedzieć coś więcej o pracy na tych stanowiskach? Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć kandydaci? Takie informacje będą bardzo cenne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV do firmy.

Rado

Dziękuję PANIE PREZESIE !!!! Po prostu mnie zatkało,pozytywnie oczywiście. W zeszłym roku nie miałem okazji złożyć życzeń świątecznych i noworocznych i nie wiem jak to będzie w tym roku,a więc : Z okazji nadchodzących narodzin Jezusa Chrystusa pragnę Ci życzyć wszystkiego co najlepsze. Ciepłą w sercu i w domu, smacznej kolacji wigilijnej, rodzinnego kolędowania, magicznie spędzonego czasu. A także owocnego, szczęśliwego, pełnego miłości Nowego Roku. Niech pierwsza gwiazda na niebie przyświeca Ci nie tylko w Boże Narodzenie. Wszystkiego dobrego panie Januszu.

Budyń

Ello.Są równi i nierówni.Wesołych Świąt i tak wszystkim życzę ;) Radzio PS Szczere i nie Incognito :D A co do o ceny Pracodawcy to jak dla mnie mało sprecyzowane pytania...dlatego odpuszczam ;)

pole
użytkownik zarejestrowany

Chyba na razie nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy @150, ale nic jeszcze straconego, bo najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich.

MS

No niestety, co do sposobu zachowania Pana Prezesa w czasie rozmowy wstępnej, to niestety muszę się zgodzić z moimi poprzednikami. Palenie papierosów w miejscu publicznym to jawne łamanie prawa, na uwagę, że jego rozmówca nie pali, Pan Prezes ostentacyjnie zapala papierosa i prowadzi rozmowę na zasadzie czego chcesz dziadu. Niestety, Pan Prezes to chyba jeden z tych noworyszy, którzy nie za bardzo by chcieli, żeby zajrzeć w przeszłość i dowiedzieć się w jaki sposób przejęli majątek dawnego Metelchemu. Panie Prezesie epatowanie rozmówcy czym to sie Pana firma zajmuje już na wstępie, żeby zgasiić swojego rozmówcę naprawdę nie przystoi.

Rarog
@MS 28.08.2016, 09:31

Janusz czy Jacek?

Boczek

Wy sobie jaja robicie czy co? 2000 brutto za caly miesiac pracy? To nie moze byc prawda.... kiedys pracowalem w presmecie i umowa byla o prace ale na czas okreslony, nastepna takze na czas okreslony, jakos ~2 lata. Generalnie praca moze byc, dla osoby starszej, ktora juz sie dorobila, ma gdzie mieszkac itd. Ja jako mlodziak, nie widzialem siebie w tej firmie, nawet kredyt na mieszkanie było niemozliwe.

Piotr

Witam, jak wyglądją stawki dla spawaczy w presmecie?

shamir

firma brudna, zimno na halach, beznadziejna logistyka, wszędzie bałagan, kadra mistrzowska niezbyt wysokich kompetencji i słabego myślenia o produkcji. Prezes myśli tylko o sobie i tylko na tym się zna. Nie warto tam pracować

prezes

No i po co chlopcze? Popracujesz w kiepskiej atmosferze przez 10 lat bez podwyżki, osiwiejesz przedwcześnie, zona cie rzuci albo zejdziesz na zawał. Nie warto

jacek chojka

Witajcie, Pracuje w tej firmie w biurze kilkanaście lat. Potwierdzam opinie, ze prezes i dyrektor to są chamy. Dyro potrafi dmuchać cygarem w ciebie, zastraszać, klnąc, obrażać i grozić. Zarobki marne, atmosfera do kitu. Dłużej chyba nie pociągnę...

Zuber

Byłem oglądałem nic podobnego nie widać. Prezes wysoka kultura, porządek na hali i przed. Magazyn czyściutki aż miło się tam chodzi. Ludzie bez pośpiechu pracują i widać, że każdy wie co ma robić. Nikt się nie obija. Warunki socjalne super. Specjalne pomieszczenia na posiłki, mikrofalówki 3, lodówki 2, automat do napojów(takie tam kakao, kawa, herbata) i automat z Coca Colą. No słowem super. Tylko lokalizacja firmy na zadupiu. Dobrze, że chociaż Prezes jest zawsze na miejscu.

skolko

Bez przesady! Robicie w takiej branzy i tylko narzekacie, kazdy moze pojechac sobie do austrii a jak nie podoba sie w APC to nikt sila nikogo nie trzyma. Kogo to obchodzi co ma prezes i ile zarabia, to jego firma. Wszystkim wam zal du.. sciska bo wam nie pasuje. Wiec trzymajcie sie z dala i tyle. Bajkopisarze...

gość

Pracowałem tam 6lat odeszłem,jedna wielka masakra(usunięte przez administratora),dwa etaty pensja nędzna,robiłem tam dosłownie prawie wszystko,wiecznie był kryzys jak chodziłem osobiście po podwyżkę i zawsze było nie.(usunięte przez administratora).Straciłem tam 6lat ale teraz wiem że żyję byłem w Austrii i znowu po nowym roku pojadę zarobki 1980 euro na rękę a w tym bagnie 1400 netto szczyt marzeń,a Oni po 60 koła i jest kryzys ale wiecie parę samochodów trzeba mieć no i zamek na bagnie.pozdro dla chłopaków (usunięte przez administratora)

Vivaldio

W mojej opini, prezes moze sobie stawiać dom nawet za 10x tyle, ale nie jest to ww porządku to,co sie dzieje obecnie w firmie. Niechce mi sie o tym pisać, ponieważ to temat "rzeka", jednak z taka polityka firmy jak jest teraz to odradzam komu kolwiek zaczać współprace z APC presmet. Sz.P. Przezesie oficjalnie kryzys juz minął, prosże sie już tą wymówka nie zasłaniać, produkcja idzie pełną parą dlaczego pan tak sępi :-)

Craft

Na chłopski rozum proszę o odpowiedz kwota wolna od potrąceń komorniczych to 954 zł , a jak to się ma do na nagrody lub trzynastej pensji czy komornikowi przekazuje się całość nagrody czy tez stosuje się jakąś kwotę wolna a resztę się przekazuje. Czytam czytam ale jakoś nie bardzo rozumiem.Nie są to alimenty. Może się mylę. Dla sprostowania...Prezes się zlitował i dał na karpia marne grosze,ale co z tego skoro wszystko poszło do komornika. Panie Prezesie! Za nadgodziny jakoś dało się ominąć "prawo" ale,a na święta najlepiej swoim pracownikom dokręcić śrubkę.Dziękuję Panie Prezesie.

parter

Prezes(usunięte przez administratora) wybudował sobie dom ponoć za 13mln zł. A ja pytam się co z pracownikami którzy nie dostali podwyżki od 7-miu lat...produkcja w toku,ale wciąż jest "kryzys". W zakładzie nie ma totalnie przestrzegania BHP...pracownicy są traktowani tak jak by byli tutaj za kare...wyzwiska,zastraszanie jest na porządku dziennym.

marekas

Witam, czy pracował ktoś w apc presmet w opolu

siemanko0o

Pracuje w tej firmie ponad rok, jednak nie polecam. Zarobki są bardzo niskie, szkodliwe warunki pracy (niestety niepłatne). Na hali jest kiła i mogiła - bardzo nerwowa atmosfera a w powietrzu unoszą sie opary spanania metalu co swiadczy o braku cyrkulacji powietrza. Już na pierwszy rzut oka widać ze od lat firma nie zainwestowała w nowe maszyny, sprzęt, a działa ona na bardzo prymitywnych zasadach. Co do dyrekcji i prezesa to nieraz nawet nie chca uadawac kulturalnych - to znaczy nie licza sie z czlowiekiem, los pracowników jest im zupelnie obojetny. Firma jakoś hula ale widac ze firma ma swoje dni. TOTALNE Zero BHP

APC Presmet z Opola znana firma z wyrobów aparatury ciśnieniowej i zbiorników, wymienników ciepła, reaktory, konstrukcje stalowe, silosy. Dzięki wykwalifikowanej kadrze istnieją na rynku, w przeciwieństwie do osób na stanowiskach kierowniczych a w szczególności Wiceprezesa Dyrektora ds. Handlowyc( usunięte przez administratora ) W 2010 roku jako absolwent uczelni technicznej starałem się o pracę w tamtejszym zakładzie. Zostałem bardzo niemiło przyjęty, zachowanie Pana Dyrektora było bezczelne, aroganckie, palił przy spotkaniu cygaro dmuchając śmierdzącym dymem w twarz pokazując swoją wyższość pozbawione szacunku dla drugiej osoby. Wytykał brak znajomości dokumentacji technologicznej, która jest specyficzna dla takiej branży. Poza tym chcąc dobrze wykonywać obowiązki i pracować człowiek chce nabrać doświadczenia a gdzie jak nie w firmie, tym bardziej będąc po studiach. Przy takim podejściu szczególnie tego Pana nie ma się co dziwić, że firma nie potrafi znaleźć pracowników, a ogłoszenia ukazują się od 2010 roku. Na stanowisko które się starałem nie było wzmianki na temat doświadczenia wieloletniego, jedynie znajomość AutoCAD i ogólna znajomość rys. technicznego. W województwie opolskim młodzi ludzie wyjeżdżają za granicę, do innych województw do pracy a także w celu nabycia doświadczenia. Jadą tam gdzie są odpowiednio traktowani, doceniani oraz wiąże się z nimi dłuższe plany, pomaga się w zdobywaniu doświadczenia jako inwestycja w młodego pracownika. A nie jak w tym przypadku, być traktowanym jak \"szmata\" którą można kąty wycierać i obrażać. Dla mnie ten Pan ma kompleksy z którymi nie potrafi sobie poradzić, a funkcja którą piastuje go przerasta i wyżywa się na niewinnych ludziach poszukujących pracy, w celu polepszenia własnego ego. Postępowanie i zachowanie tego Pana oceniam na mierny z niedostatecznym.

Zostaw opinię o APC PRESMET Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APC PRESMET Sp. z o.o.