Opolglass sp. z o.o.

Opole

Opinie o Opolglass sp. z o.o.

Ten co pracował z tymi glupkami

No pewnie ci z Zakrzowa co mają transport z pracy a jedna z nich coś więcej :)

nik

ktoś tam jeszcze chce pracować? Pawełek juz ma na koncie bankructwo

Byly pracownik

Uwaga zmienili taktyke teraz szukaja prackwnikow przez agencje pracy widocznie chetnych nie bylo

Też tam bylem

No proszę to i ja się pochwalę swoimi "doznaniami" z tej pracy. Poszedłem na rozmowę kwalifikacyjną, szybko i konkretnie pracujemy 6-14 czasem sobota, płacimy xx +premia+nadgodziny(sobota). Co się okazało bardzo szybko??? Nadgodziny codziennie, każda sobota, zimno, brudno, nie przestrzega się BHP. Ludzie na siebie donoszą zwłaszcza ci dłużej pracujący. Dziwne układy z brygadzista o ile można go tak nazwać. Ogółem to tak... Ja nie polecam, byłem i zaraz szukałem innej pracy. Płacili na czas ale czy to wystarczy?

lol

aż dziw że ta firma jeszcze nie upadła bo to na prawdę jest szambo.

Byly pracownik

Rano jeszcze 8 negatywnych klmentarzy bylo...hmm czyzby kierownik Pawelek postaral sie zeby zniknely...masakra jakas. Ale skoro zniknely to powtorze. Ludzie ida tam do pracy i po kilku dniach odchodza...jak nie robisz nadgodzin to jestes zlym pracownikiem...jest tam grupka "starych"pracownikow ktorzy moga wszystko i nic nie musza...do tego mistrz produkcji wozi im tylki z i do pracy...dla kierownika slowo "nie"nie istnieje. Przestrzegam wszystkich ktorzy maja zamiar tam podjac prace nie robcie tego...na rozmowie o prace jest wszystko elegancko a pozniej zaczyna sie szambo i to doslownie...tak wiec jeszcze raz powtorze jak zobaczycie ogloszenie ze szukaja pracownika do produkcji szyb zespolonych od razu sobie odpuscie szkoda zebyscie marnowali swoj czas w tej firmie.

łot

właśnie, negatywy to tu same o nich były

hmmm

Oj negatywnych było tu sporo. Ale chyba postarali się o ich usunięcie gdyż mieli problem ze znalezieniem pracowników.

łot

gdie te negatywne opinie które tutaj były?

Zostaw opinię o Opolglass sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opolglass sp. z o.o.