counter
1 2 6 5 1

Qwerty Nowy wpis

W firmie pracuje kliku pracowników, a wpisów codziennie jest kilka. Prawdopodobnie to jedna i ta sama osoba.

Tak16Nie4
Sąsiad Nowy wpis

Eee tam, zwyczajny hejt się wylewa. Z tego co udało mi się tu wyczytać to nie dziwię się że Twój szef Cię zwolnił, skoro takie (usunięte przez administratora) opowiadasz. A ta cała strona "opiniotwórcza" to jedna wielka ściema, skoro każdy może wpisać tu komentarz a nie tylko pracownik (bez odwagi żeby się podpisać)... nawet ja mogę tu pisać jak widać. Gdybym był nieco młodszy to chętnie bym się nauczył fachu i rozpoczą tam pracę. PS. WOJSKA WAM TRZEBA... albo.... innej pracy bo może ta była waszą pierwszą i nie wiecie jak jest gdzie indziej. Pewnie z czasem dopiero docenicie co mieliście. A firmę o której tak źle tutaj piszecie znam dłużej niż wy wszyscy. Może czas zacząć szukać nowej pracy A nie tracić siły na tak modne dzisiaj hejtowanie.

Tak23Nie3
1234 Nowy wpis
@Sąsiad

Oczywiście, że szefostwo przy gościach typu sąsiad, wójt czy ktoś inny udają najlepszych pracodawców. To oczywiste. Dlatego nie dziwię się, że sąsiad ma dobre zdanie o w/w firmie. Ktoś kto nie pracował tam regularnie i regularnie nie był w sytuacji bez świadków to nie powinien się wypowiadać. I tak byłem w wojsku i zaznałem tam więcej ludzkiego traktowania aniżeli w firmie Meltmann. Podpisałbym się, jednak znam ludzi którzy wylądowali w sądzie z firmą Meltmann oraz ludzi których tylko straszyli pisemnie bądź przez prawnika i wolę oszczędzić sobie niepotrzebnego chodzenia po sądach. Ponieważ po Panach Czuj wszystkiego można się spodziewać.

TakNie
Były klient Nowy wpis
Klient

I znów szefostwo dba o to, żeby wszystko co prawdziwe o firmie zostało usunięte ze strony. Zbyt wysokie ego właściciela wraz z podejściem do klienta " nie pasuje nie kupuj, mam lepszych klientow"

TakNie
Abcd

Nie polecam. Bardzo zła atmosfera w firmie. Nikt z nikim nie może rozmawiać.

Tak7Nie9

Czy ktoś wie jak wygląda zatrudnienie w firmie Meltmann Sp. z o.o. w miejscowości Pawłowiczki? Czekamy na nowe opinie.

Tak4Nie12

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw merytoryczną opinię o Meltmann Sp. z o.o. - Pawłowiczki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad