Opinie o Meltmann Sp. z o.o. w Pawłowiczki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Meltmann Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meltmann Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meltmann Sp. z o.o. w Pawłowiczki

Bożena Nowy wpis

Prawdopodobnie będę aplikowała na stanowisko Specjalistki ds. sprzedaży usług z językiem angielskim. Jedno nie daje mi spokoju - firma zapewnia umowę o prace, podobno atrakcyjne zarobki, premię miesięczną itp., a szukają aż trzech osób na stanowisko. Czy coś jest na rzeczy?:D

W internecie znalazłem ofertę pracy na stanowisko operatora CNC - frezera. Firma ma zamiar zatrudnić pracownika na UoP na czas określony. Na jak długo? I czy po jakimś czasie można liczyć na umowę na czas nieokreślony? Jesteście w stanie podać widełki zarobków? ;)

Łukasz

Widziałem ze budują / otwierają właśnie nową siedzibę na strefie pod Strzelcami Opolskimi czy trwa nadal rekrutacja do tego zakładu ? Myślę tutaj głownie o pracowniku biurowym ze znajomością języków obcych ?

Donka Nowy wpis
@Łukasz

Firma w Strefie otwiera się około połowy roku. Będzie nabór na pewno

Jakie warunki pracy są w Meltmann Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Frezer?

Aplikowałeś na stanowisko OPERATOR CNC - TOKARZ oferowane przez firmę Meltmann Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Może kierownikom i nie warto, a operatorom? Szukają teraz do Pawłowiczek tokarzy i frezerów cnc, 5.000 zł brutto, rok doświadczenia trzeba mieć. Źle? Też nie polecacie, a jeżeli tak, to czemu?

Są tu jacyś kierownicy produkcji, bo właśnie się zastanawiam czy warto aplikować? Firma pisze o atrakcyjnym wynagrodzeniu, a ile ono wynosi dla kierowników? Fajnie, że dają możliwość rozwoju nawet osobistego, tylko jak to wygląda w praktyce?

Misiek

Kiedy fabryka w strzelcach opolskich będzie zatrudniać ludzi?

Grażyna

Na stronie firmy można zobaczyć informację na temat tego na jakie stanowiska potrzebni są nowi pracownicy. Mnie szczególnie zainteresowała posada Przedstawiciela handlowego. Uwielbiam pracę w terenie, a widzę, że ta obejmuje obszar południa Polski. Orientujecie się, czy firma zapewnia pracownikowi samochód służbowy? Ja akurat nie posiadam swojego auta.

Czy pensja w Meltmann Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Operator Cnc, ich ogłoszenie jest 23 lipca na InfoPraca.pl.

Maltmen Strzelce opolskie

Czy w firmie są zatrudniane kobiety montażystka na jedną zmianę w miejscowości Strzelce opolskie

Cześć. Widzę na stronie, że firma dalej szuka operatorów obrabiarek cnc. Interesuje mnie praca w tej firmie i chce się dowiedzieć, ile teraz na rękę na tym stanowisku dają? Nie napisali też nic na temat umowy. Umowa o pracę? W wątku widziałem jakieś wpisy, że firma rzekomo się rozwija. Czy w związku z tym mogę sądzić, że tu stabilne jest zatrudnienie?

Zigi

Myślisz że jest taka rotacja że ludzie się wymieniają? Nawet jeśli to ciekawe jakie warunki dają. Ty będziesz aplikować czy tylko na razie rozważasz wysłanie CV?

Dariusz

Na stronie firmy jest rekrutacja. Szukają montera podzespołów precyzyjnych. Kto wspomniał tutaj że firma się rozwija. To znaczy że stawiają szkolenia dla pracowników? Można sobie tu zrobić dodatkowe uprawnienia?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Meltmann Sp. z o.o.?

Atmosfera

Jeśli atmosfera pracy jest dla Ciebie ważna, to powinieneś poszukac innej firmy. To mała forma rodzinna, w której ściany maja uszy, a kamery nie pozwalają zjeść kromki chleba

@Atmosfera

Dziękuję Państwu (usunięte przez administratora)za jakże cenny kolejny wpis. Niestety ale u nas w firmie jedzenie na stanowiskach pracy jest zabronione :) BHP określa to jasno :) Każdy pracownik o tym wie że są na to przerwy i odpowiednie pomieszczenia :) także znowu plama :) Pozdrawiamy.

Jea

Po tym wpisie, sam już powinieneś zauważyć jak wygląda atmosfera. Wystarczy czytać między wierszami.

Aleksander
@Jea

No atmosfera widzę dość napięta. Na żywo też tak jest, czy jednak tylko tutaj się trafiają jacyś niezadowoleni pracownicy?

AleksanderAleksander
@Aleksander

Atmosfera napięta tylko na portalu GOWORK- w tym miejscu może wpisać anonimowo komentarz, może to zrobić każdy. Profil uzupełniony jest wieloma komentarzami których autorami nie są pracownicy Meltmann. W firmie pracuje kliku pracowników. Każdy z pracowników pracuje w tym miejscu od wielu lat- brak rotacji pracowników. Każdy pracownik który zatrudni się w Meltmann pozostaje na wiele lat- tutaj są wszyscy zadowoleni. Jeżeli jesteś potencjalnym pracownikiem to zachęcam do odwiedzenia firmy. Wielokrotnie zwiedzając firmę byłem pod wrażeniem między innymi nowoczesny park maszyn, profesjonalne narzędzia skrawające (wszystko nowe), w każdym pomieszczeniu porządek, całość bardzo dobrze zorganizowana. Warunki pracy o wiele lepsze niż w firmach zachodnich. Zachęcam do sprawdzenie opinii które nie są opiniami ANONIMÓW. Firma jest firmą stabilną o bardzo dobrej pozycji na rynku światowym. Anonimowe opinie nie są w stanie zniszczyć bardzo dobrej pozycji, która jest budowana od wielu lat.

Je
@AleksanderAleksander

Z tym brakiem rotacji pracowników to zwyczajne kłamstwo jest

@AleksanderAleksander

Dzięki za takie szczegółowe info na temat firmy. Zastanawiam się tylko po co miałby ktoś pisać komentarze, jeśli nie pracuje w tej firmie. Mógłbyś napisać jak mniej więcej można zarobić? Nie chodzi mi o konkretne kwoty, tylko czy według ciebie kasa jest dobra i jest możliwość jej podwyższenia przez premie lub inne dodatki? Bo zależy mi jednak na pracy za dobre pieniądze.

Ktoś to zajmuje się hejtem tej firmy już pewnie stracił kontrolę nad tym co pisze. Pewnie nie zauważył że wpisów jest dużo więcej niż pracowników. Pewnie nie zauważył że firma ciągle się rozwija. A może zauważył i robi to z zawiści. Firma Meltmann jest wyspecjalizowaną firmą inżynierską na bardzo wysokim poziomie. Polecam pracę w tym miejscu. Jeżeli chodzi o wynagrodzenia to jest to na pewno sprawa indywidualna zależna od kompetencji kandydata. Ogólnie ekipa pracującą bardzo zgrana. Pozytywnie, polecam.

Urszula

Każdy pracownik premie powinien mieć zapisaną w umowie i nie dopuszczać do sytuacji że premia to widzimisię.

Ex-pracownik

Jeśli chodzi o poziom techniczny firmy - to jest dość wysoki jak na warunki krajowe. Nie można tego porównać co prawda z takimi produktami jakie proponują tacy wielcy jak NORDSON czy ROBATECH. Natomiast atmosfera w miejscu pracy jest delikatnie mówiąc nieciekawa. Podam przykład: przerwa śniadaniowa, załoga spotyka się w fajnym pomieszczeniu, każdy robi sobie kawę,herbatę, je śniadanie. Tylko dziwne jest to, że wszyscy milczą i przeglądają swoje komórki. Żadnych żartów, dyskusji, Czasem ktoś się odezwie i dalej cisza. A już jak wejdzie ktoś z szefów - to sztuczne uśmiechy, próby zagajenia rozmowy - ale nikt nie podtrzymuje dyskusji. Trzeba uważać co się mówi w biurach lub na hali - bo wszystko dociera do szefów. Trudno się pracuje w takim klimacie...Kiedyś Tyberiusz powiedział o swoich żołnierzach : "Nie muszą mnie lubić, byle by się mnie bali". To chyba pasuje do tej firmy... A szkoda, bo mam porównanie z innymi firmami, gdzie atmosfera jest przyjacielska, miła, pracownicy mają do siebie zaufanie.

były

Z szefem się trudno dogadać. Pracownicy są ok.

Były

Tak rotacja duza, dlatego co chwile widać nowe oferty pracy, a stanowiska cały czas te same i w firmie tylko kilka osób.

W Meltmann Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Operator. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

INFORMATOR

Firma w chwili obecnej nie prowadzi żadnej rekrutacji.

@INFORMATOR

To szkoda, bo myślałem żeby złożyć CV. Wiesz chociaż ile obecnie płacą? Warto w przyszłości starać się tu o robotę?

Iza

Rzuciłabyś, na ile może liczyć taki operator cnc? Jak piszesz, że średniawka to pewnie jakieś 3 tysiące netto...

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Meltmann Sp. z o.o. - aktualnie poszukują osób na stanowisko Konstruktor. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Konstruktor

Jak najbardziej praca godna polecenia! Młody, ambitny zespół, nie ma presji czasu, nie pracuje się tu na akord, najnowocześniejsze systemy CAD/CAM. Firma mocno się rozwija i inwestuje ciągle w najnowsze maszyny CNC i sprzęt. Ważnym aspektem to że pracuje się na 1 zmianę od poniedziałku do piątku. No i samodzielne stanowisko pracy. Można też aplikować na stanowisko operatora lub programistę CNC. Polecam!

Domi

Czy to jest odpowiedz na zarzuty o małych zarobkach? Gadanie o jakimś kucharzu nie wiadomo skąd?

Dariusz

Czemu uważasz, że się tu nie dyskutuje o zarobkach? To gdzie się można dowiedzieć ile płacą? Ja właśnie liczyłem, że ktoś chociaż mi poda widełki finansowe, bo myślę o zatrudnieniu, a nie chce przeżyć szoku jak się okaże, że jest najniższa krajowa.

Czy firma zatrudnia na stanowiska operatorów maszyn również kobiety?

Szczerze nie polecam pracodawcy

@123

Nie zgadzam się z powyższą opinią. "Pracodawca" ktoś posiada nie prawdziwe informacje. Spółka zarządzania jest przez kilka osób. W takim razie pozostawiam swoją opinię: Pracodawcy są prawymi i uczciwymi obywatelami. W firmie Meltmann pracuje się na nowoczesnych maszynach, wynagrodzenia wpływają w terminie. Osoby zarządzające znają się również na robocie, służą zawsze cenną informacją i pomocą.

@123

Szczerze bardzo polecam mojego pracodawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Meltmann Sp. z o.o. - Pawłowiczki

• Jak się pracuje w Meltmann Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meltmann Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meltmann Sp. z o.o.?

Meltmann Sp. z o.o.