Opinie o Flextronics - Łódź w Łódź Malinowska 28

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Flextronics - Łódź. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Flextronics - Łódź o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flextronics - Łódź w Łódź Malinowska 28

Glaca

Więcej takich liderów jak pani Kinga z ll5.Świetna babka!

Topik
@Glaca

Głupia raszpla

@Glaca

To prawda, Kinga to super babka, stoi za swoją ekipą murem, ale trzeba u niej pracować, nie ma fuszerki.

X

Zostali ci co im sie robic nie chce i wozki do (usunięte przez administratora) poprzyrastaly

@X

To prawda, spokój i szacunek dla pracownika, no i są krzesła dla kobiet.

Znajoma

Wy takich tanich sensacji szukacie a na Starym philipsie jest dwóch fajnych wolnych facetów za nich się weźcie ????a nie za Bartka

????
@Znajoma

A kto tam jest wolny? ???????????? Może skorzystam????

@????

Przyjdź i sama sprawdź ????

Klm
@Znajoma

Ale bartek jest łatwy i poszło by szybciej

Ogr
@Klm

Latwo bo maloatrakcyjny. Nadwaga i to chinskie spojrzenie jak dziecko co cukierka nie dostalo

@Klm

Tu są fajniejsi. Ja się nie biorę bo zajęta jestem

Madziula

Hej! Ponoc nartek zakonczyl ten burzliwy romans z trampolinka i teraz jest wolny? Chetnie bym tez sprobowala. Dacie wiecej info???

Kara
@Madziula

Potwór nie człowiek. Jak można tak traktować kobiety. Bestia bez serca.

@Kara

A co mnie to? Ma stanowisko, jak go zaspokoje. Prosty uklad.

Osoba
@Madziula

Zostawił ją dla żony a potem znowu zostawił żonę dla niej. Chory łeb, powinien się leczyć. Biedne dzieci, robi im wodę z mózgu

Kolezanka
@Madziula

Hej B?artek po stwierdzeniu jednak wrucil do trampoliniary. I zostawil swoja zone, i dzieci. Wiesniak , alkoholik itp. Szkoda na takiego czlowieka slow.

B. D

Ludzie,dajta spokój... Znowu gorący temat się robi o gościu który jest wart tyle co nic. Pomyślcie o tym że może zajrzeć tu jego żona, na pewno cierpi a będzie jej jeszcze bardziej przykro. Widziałem go z obitą mordą,dno. Eve nie lepsza. Nie ma co.

M.
@Osoba

Nawet nie jesteście w stanie sobie wyobrazić jak ta dziewczyna ( żona) znowu cierpi. Jak już zaczęła się podnosić to pojawił się prosząc o wybaczenie. Po kilku dniach znowu ją zostawił. Nie wspomnę o starszej córce która ma traumę. Bartek Ty (usunięte przez administratora)śmieciu, karma cie dopadnie, ciebie i tego pustaka z którym jesteś. Nie zbliżaj się więcej do Sandry i dzieci. Dla nas wszystkich nie istniejesz.

Olczaky
@M.

(usunięte przez administratora)to juz celebryta. Ponoc dostal propozycje do Fame mma 4! (usunięte przez administratora). Taki z niego kozak a nie ma odwagi przyjsc do roboty. Jak w koncu sie zjawi to go tam wszyscy zjedza.

Natalia
@Olczaky

O ile się pojawi. Jak był z żoną to i jakoś wyglądał i miał dobrą opinię. A teraz ? Nie dość,że gęba obita to wygląda jak wykończony żul. Jak skończy? Brawo trampolinka dla ciebie, dobrze ci idzie.

@Natalia

Mowilam ze chlop nadal do wziecia i bym do pukla a potem miala pozycje w firmie?! Niestety nie zdazylam....

Ona !!!
@Madziula

Marczak, widziałam dzisiaj Twoją żonę z dziećmi. Piękna i drobna kobieta z niewyobrażalnym bólem w oczach!!! Aż wierzyć się nie chce na co Ją zamieniłeś!!! Życzę Ci najgorzej w życiu, jeszcze zapłaczesz za rodziną!!!

Emi
@Ona !!!

A zdesperowana trampolinka przyjęła go w swoje potężne ramiona i myśli że on jej więcej nie puści kantem hahahahah. A poza tym jaką trzeba być (usunięte przez administratora)żeby (usunięte przez administratora)? Dobrze Ci z tym??

Nicki
@Emi

Mysle ze to sprawa dla uwagi. Trampolinka go szantazuje i grozi pobiciem jak ja zostawi. To dobrze wysportowana kobita ze jak latem nosi krotkie spodenki to celulit jej sie wylewa po kolana

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Flextronics - Łódź.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Kolezanka

Wiecie jego zona się podniesie i miejmy nadzieje ze znajdzie prawdziwego faceta, a nie lojtka. Znam z widzenia, bardzo mądra osoba. Najbardziej jak zwykle szkoda dzieci, bo one nie są niczemu winne. A on nie raz i nie dwa będzie miał obity zapewne ryj. Jak to mówią oliwa nie żywa ale sprawiedliwa. No cóż teraz tylko patrzeć jak zrobi kolejne dziecko i się ulotni.(Wieśniak) Jak to mówią trafił swój na swego. Haahaahahahaha A swoja droga jak by się tak prezentował kierownik z obitym ryjem.

Mariila
@Kolezanka

Mam nadzieje ze w przyszlosci dzieci go znienawidza za to co im zrobil!

@Mariila

To na pewno. Sama miałam 5 lat jak ojcu znudziła się matka. Nie nawidzę go do dzisiaj choć nie ma go już . ojciec nigdy już nie był szczęśliwy. W ostateczności zapił się na śmierć. Ten może się nie zapije ale też nie będzie szczęśliwy, myślami będzie przy rodzinie.

Wyrobnica we flexie

Mam pytanie, skoro nie możemy się opierać o stoły, przysiąść na nich w wolnej chwili, bo krzeseł ani laweczki nie ma to czy możemy usiąść na podłodze. To wstyd drogi pracodawco, to że nie szanujesz naszej pracy, naszego zdrowia, prawa do wytchnienia nas upokarza.

Było minelo
@Wyrobnica we flexie

Nie można bo po co masz siadać jak trzeba robić A najlepiej was ścierne i sprzataj to jest dobre. Byle byś nie stała i nie siedziała porażka ta firma jest jeden wielki bur......!

Obserwator
@Wyrobnica we flexie

Hmm droga wolna , nikt cię nie trzyma .

@Obserwator

A gdzie ona pójdzie jak nawet pisać za bardzo nie potrafi.

@Obserwator

Jasne, to najprostsze, tylko to jest droga do upadku firmy, bo kto będzie chciał pracować (usunięte przez administratora), będą przychodzić przypadkowi ludzie do pierwszej wyplaty. Powodzenia panowie menadżerowie, zapytajcie swoich matek czy można tak traktować kobiety.

@Liberal

A to byś się zdziwił ciemniaku.

@Wyrobnica

Raczej się nie zdziwię. I nie obrażaj, bo Cię tam znajdę i napluje w twarz przy wszystkich.

Baba
@Liberal

Czekamy na takich jak ty

Baba
@Liberal

O jakiś ty chlopie wrażliwy, widać jednak z poziomem wiedzy nie do konca jest ok. Zawodowka czy gimnazjum?

@Baba

Prawda kole w oczy? Chlop napisal prawde. 90% ludzi przy liniach maja inteligencje kury. Najlepiej to by wam tam jakies sofy powstawiac co?

@Baba

Podstawówka ale takimi babami jak ty to gile spod ławek wycierałem.

@Malinka

Malinka widać że na pechowa linie trafiłas, no nie masz szczęścia, swój do swego ciagnie. Sofy nie koniecznie, ale kilka krzeseł na linie, byłoby ok.

@Liberal

A jesli nawet tak jest, ze połowa to niegramotne baby to czy to jest powód by traktować ludzi jak śmieci. To przykre, ze wsrod nas pracuja takie osobniki jak ty chlopcze, współczuję twoim rodzicom, bo nie nauczyli cię empatii.

@Wyrobnica

Blyszczysz inteligencja lajkujac swoje wlasne posty.

@Malinka

Czyżbyś byla administratorem tej anonimowej strony, kolejne oszustwo

@Wyrobnica

Po raz kolejny sie ponizasz wysnuwajac takie wnioski. Juz wiesz czemu zabrali wam krzeselka? Bo sa madrzejsze...

@Malinka

Oj Malinko to zaden argument, wymysl coś sensownego

@Wyrobnica

Zmien prace, wez kredyt. Tylko napisz w cv ze musisz miec zapewnione krzeslo zeby moc ciagle siedziec.

Malinka

Bo te stare baby nie potrafia nic innego niz jeczec i narzekac jak im zle!

Proznia
@Wyrobnica

Hmmm bardzo wygodna jesteś! pomyliłas firmy może jakiś hotel jeszcze masaż relaksacyjny????jakieś życzenie

A.

Kasa może i na czas jest, ale w innych firmach za stanie 8 godzin przy taśmie masz minimum 15,50/h

Ela

Czy dzisiaj juz będzie mozna posadzic cztery litery?

@Ela

Nie ma i nie bedzie. Mamy lepsza wydajnosc gdy stoicie przy liniach a nie siedzice ! To jest praca a nie przedszkole !

@Malinka

Jasne, a czy Leonsio z batem na kazdej lini tez będzie dogladal roboty?

@Ela

Pracujemy nad tym by przy kazdej linii byl tzw. "kapo". Bedziemy wprowadzac zmiany od przyszlego tygodnia, jak juz nie bedzie waznej wizytacji na philipsie.

@Malinka

Malinka czy wysoka komisja moglaby przypadkiem skręcić do kibla, do szatni i na stołówki????

@Ela

Widze ze Pani Ela zaczyna wysnuwac swoje madrosci. Nie ma problemu, my Pania zwolnimy, kims innym zastapimy.

Biake niewolnictwo
@Malinka

Oj nie strasz mobing nekanie pracownika chroni odpowiedni parag.

Mirka
@Biake niewolnictwo

Roboty w naszym miescie dużo więc możecie zwolnić nawet wszystkich, przyjdzie do was, tak jak juz bywało patologia do pierwszej wyplaty. Powodzenia.

@Mirka

Taka prawda zwalniacie ludzi którzy się staraj. Drugiego della chcą zrobić nigdy to nie wyjdzie z tego brudu i syfu. Pan menadżer ma wiele planów A coś mu nie idzie z tym wszystkim tylko ludzi się pozbywa. Ten flex to jedna porażka ludzie nie dajcie się tak traktować to nie jedna firma w łodzi niech im zostanie sama patologia i niech pracuje za te marne grosze

@Malinka

Właśnie to jest praca, a nie (usunięte przez administratora)... Ludzi powinno traktować się z szacunkiem, a nie jak odpady... A Pani Kierownik nawet nie potrafi odpowiedzieć dzień dobry Pracownikowi, bo nie zniży się... To jest ujma na Jej honorze. A ciekawe czy jeśli ludzie odejdą, to kto będzie im robił produkcję? Ukraina już ma dość, Polacy również...

@A.

Sami beda robić . A kto tam nie ma dosyć wszyscy bo siedzę tam na górze i mają taką wizję że tak będzie lepiej A (usunięte przez administratora) to im wychodzi ciągle zmieniają i nic im nie pasuje. Jeszcze trochę i nic z tego flexa nie będzie jak tacy zarządzają A nic nie wiedzą. Jak to jest pracować na lini.

@Wojtek

Ludzie po ile wy macie lat ? 15 ? Przeciez nie od dzis wiadomo ze specjalnie wybieraja na kadre kierownicza ludzi bez zadnych skrupulow, co z latwoscia spluna wam w twarz z usmiechem na ustach. Co zmieszaja czlowieka z blotem, osmiesza, wykorzystaja. Przeciez maja specjalne szkolenia z tego jak postepowac z szeregowymi pracownikami. Jak wycisnac z nich ile sie da najmniejszym kosztem. Tak dziala 90% tego typu firm w naszym kraju.

Zwykły
@Adam

Nie za bardzo rozumiem aluzje do kadr kierowniczych może wypowiedzmy się o każdym z kierowników co nas boli napiszemy konkretnie o Marku Piotrku i Paulibie może to trochę pomoże górze popatrzeć na to co tu się dzieje

On
@Zwykły

I tu masz odpowiedz dlaczego stoisz przy linii. Bo nie rozumiesz.

@Adam

Taka jest racja z nimi się nie wygra. Ale jakim to trzeba być człowiekiem. Oni nie wiedzą co to jest praca żyją za nasze siły i za to że my pracujemy A oni tylko ręce zacierają i plują na Ciebie jak na (usunięte przez administratora)

Dobry interes
@Wojtek

Ludzikow pozbywa trzeba robić za trzech zwolnionych a marna pensja.... To jest wyzysk przemyślany właśnie tam wyżej co rączki zacierają za dobrą gaże się śmieją z taniej siły roboczej

Emi

Dokładnie

Kamil „El Diablo” Mospajn

no witam witam bec bec bec, ktoś mi narysował siusieka na wózku, jak się dowiem kto to to będzie trochę nie mi ło

Tomasz picker
@Kamil „El Diablo” Mospajn

Masz za swoje gówniarzu! To za to ze mi paczek nie sciagasz

Ksiadz Proboszcz

Moi wierni flexowi parafianie! Nie zgadzam sie na rzady Artura, by mi zabieral dzieci boze z kosciola w jedna niedziele w kazdym miesiacu! Tak nie moze byc! Kto zapelni niedzielna tace jak nie wy?! Nie moge na to pozwolic!

Kościelny
@Ksiadz Proboszcz

W niedziele od godziny 6 rano, taca bedzie zbierana przy recepcji flexa. Wszystkie datki zostana przekazane na budowe kosciola.

Wyrobnica we flexie

W firmie nie dzieje sie dobrze, nikt nie szanuje prostego pracownika, ktory się stara rzetelne pracować. Wyjątkiem jest ll 5 , tam super liderka Kinga stworzyła świetną ekipę. Zabranie krzeseł nie sprawi, że wydajność będzie lepsza, my same stajemy gdy praca tego wymaga i wystarczy by panowie przy monitoringu przeanalizowali różne sytuacje na lini. Moim zdaniem jedno krzeslo na 2 stanowiska byłyby ok. Krzesła przynalezne do lini, oznaczone, nie ciagane po halach. Dobrze by było gdyby zrobiono zebranie z dyrekcją i posluchano nas, zwykłych pracownikow bez których pracy firmy nie mogą istnieć. I to by było na tyle, no może jeszcze kible jak w cywilizowanym świecie by się przydały.

@Wyrobnica we flexie

Detekcja to ma nas w (usunięte przez administratora) I to co my mamy do powiedzenia dla nich jesteśmy robolami którzy mają robić i trzymać buzie na kutke A jak nie to do widzenia.

@Wyrobnica we flexie

To prawda. Zmęczony pracownik, to niewydajny pracownik. Tak naprawdę to patrzymy tylko na zegarek. A prawda jest taka, że każdy normalny człowiek nie będzie stał przy linii za 13,69 brutto (tyle wychodzi za godzinę pracy będąc na Flexie), będziemy odchodzić tam, gdzie za stanie przy linii lub maszynie zapłacą więcej, a takich firm jest w Łodzi dużo.

Rozbawiony
@A.

To pokażcie klasę i idźcie a nie tylko straszycie, smiene i żałosne to już jest

Milicjant
@Kasia

Co to jest kutka?!

Rozbawiony

Zabawne jest to jak cały czas narzekacie i wylewa ie swoje żale tu a i tak przychodzicie i pracujecie hahaha desperacji jesteście i tyle i przestańcie się urzalac bo to śmieszne jest

RLC

Gratulacje philps, jesteście najbardzej dy€€€ działem w tej firmie. Miłej pracy w niedziele, za normalna stawkę :* dawajcie dalej (usunięte przez administratora) dzięki wam my mamy 200%

Wyrobnica we flexie

Droga dyrekcjo jezeli chcecie poprawy wydajnosci to zmierzcie ile czasu potrzeba na wlozenie poszczegolnych elementow w pulpe, gdy linia idzie szybko, pulpa przy pupie. Każda czynność wymaga czasu i nawet mistrzynie na ładowarkach nie dają rady. Zapraszamy dyrekcje i specjalistów na linie, stancie i podejmijcie wyzwanie.

Pulpa
@Wyrobnica we flexie

He he marzenie ściętej głowy to Ty jesteś robolem i masz robić a nie się uzalac nad sobą. Napój się redbula dostaniesz skrzydeł i dasz radę . :)

Mirka
@Pulpa

Red Bull szkodzi zdrowiu

Riki tiki
@Mirka

Flex bardziej.

Wojtek

Nie za bardzo rozumiem aluzje do kadr kierowniczych może wypowiedzmy się o każdym z kierowników co nas boli napiszemy konkretnie o Marku Piotrku i Paulinie może to trochę pomoże górze popatrzeć na to co tu się dzieje

Jan
@Wojtek

Chwila chwila a co ma Marek Piotr czy Paulina do powiedzenia skoro sa to tylko pionki i wykonują rozkazy bo raczej nie obchodzi ich los ludzi na lini mają tyrac żeby cyfra była. A Góra to tym bardziej na nas gdzieś ja to bym chciał żeby N jeden dzień zeszli do nas założyli rękawiczki i pomogli jak leci pulpa przy pulpie.

Michal
@Jan

Prawdziwy i normalny kierownik stoi za swoim pracownikiem murem zawsze jest po jego stronie i stara się by jego pracownicy byli zadowoleni i by chętnie przychodzili do pracy a tu....... Żaden z kierowników nie wstawił się za tym by jego pracownicy chętnie pracowali i robili wyniki no niestety stali tylko z pokorą przyjmują wiadomości i wykonują to jak roboty nie dbajacy o to co myślą i sądzą inni ludzie

Waleczni pickerzy

Chlopaki z philipsa trenuja wieczorami pod kapselkiem mma! Szacun!

Do zobaczenia
@Waleczni pickerzy

Wsciekly dziekujemy ci za brak urlopu w tym miesiacu!

@Do zobaczenia

A co ma Wściekły do Waszych urlopów?

Łukasz

Nominuje tego z broda, nie będzie z nim problemu czy dostanie nagrodę czy nie to i tak będzie miał skwaszona minę.

Łukasz

Młoda

Koniecznie czarna z ll5 na lidera grupy

Mlody
@Młoda

Ja bym wysłał Dominika Martyne Radka Krzyśka i Piotrka. G niech pokażą wiedzę hahaha

Mlody
@Młoda

Koksu
@Mlody

A Marka nie ma już?

@Koksu

Marek jest i na pewno będzie póki sam nie odejdzie (choć bardzo tego nie chcemy) bo to najlepszy i najporzadniejszy kierownik jaki jest w całym FLEX

Starababa

Jeśli czyta to ktoś z dyrekcji to prosimy o stołówkę przy dużej szatni/2 wejscie/ w tej chwili jest tam tylko małe pomieszczenie z jednym czajnikiem i mikrofala, nie mamy czasu na przemieszczanie się do odleglych stołówek.

Dyrekcja
@Starababa

A co to? Restauracja? Mozna jesc w szatni !

Dyrekcja
@Starababa

A co to? Restauracja? Mozna jesc w szatni !

Koksu
@Starababa

To jeszcze tego nie zrobili? Przecież to już ponad rok...

Vojtek

Czy można zdyscyplinowac ludzi którzy śmierdza na odległość? Pora coś z tym zrobić.

Genek

Dopoki ten phlips sie nie sprowadzil do flexa do nie bylo problemu z tymi brudasami, menelami, cpunami, patusami. Powinni odgrodzic ten zalosny dzial od reszty flexa!

Aśka

Wpadnij w poniedzialek popołudniu na ll 5

Ponad rok

Nowa pani Kierownik to osoba z klasą już na samym początku pokazała co sobą reprezentuje jakim jest kierownikiem cichym stonowany i dającym o ludzi aż chce się z taką osobą pracować, nie to co ten buc z brodą, wiecznie obrażony albo stojący na środku hali z telefonem i jic sobą nie reprezentujący, kompletnie nie interesuje się ludźmi, nawet nie chce się podejść i zapytać o cokolwiek jak patrzy się na niego i jego minę. Dziękuję dyrektorą że zesłali nam (usunięte przez administratora) oby więcej takich ludzi w tej firmie

Patrzę

I jak wam się podoba praca na tych 2 zmianach hahaha jak dla mnie to żenada sztuczna atmosfera i te wszystkie osoby sztucznie dla siebie mili, a tak naprawdę tylko czekają by komuś się noga powinela lub by mu nogę podlozyc no śmieszne to wszystko

@Patrzę

Niestety muszę Ci przyznać rację to co zaczyna się dziać to żenada jedni na drugich wilkiem patrzą jedni na drugich zealaja winę za produkcję to było jak były 3 zmiany ale wtedy pracowali ludzie którzy się znali i wiedzieli trochę o sobie a teraz........ No brak słów jeszcze ta zmiana jedna się tak panoszy i chodzą z głowami do góry jak paw mam nadzieję że w końcu im się naleje do (usunięte przez administratora)

Kontrola

Hahaha i jeszcze ta liderka z ll5 hahaha no cyrk że oni takich trzymają w pracy

Bobek
@Kontrola

Skupta sie lepiej na robocie na tych liniach bo z tego co widze to mordy wam sie nie zamykaja!

@Bobek

Pewnie lepiej się zamknąć i patrzeć na to co się tu dzieje bo kierownictwo nie reaguje, przecież nikt nie prosił o twoja wypowiedź zamknij Mode i skup się na robocie, ty to pewnie ten jeden z tych co głowa do góry jak paw haha a liderka z ll5 no taracja jedna wielka porażka

Bobek
@Zielona

Jeszcze az tak nisko nie upadlem by na linii pracowac. Dobranoc

JonD
@Bobek

Na linii to tylko plebs robi

Zielona

Czarna jest spoko zawsze można z nią się dogadać ale tu nie chodzi o dogadywanie się tylko o jej prace no to to wola o pomstę do nieba, czemu oni takich ludzi trzymają to jest zastanawiające

@Kontrola

Ta liderka to Agnieszka. To jakiś żart a nie liderka. Non stop ma reaworki, a mało tego próbuje zwalać na innych że niby ona to nie robiła. Delikatnie mówiąc KLĘSKA że ja wzięli na lidera. Ale ja wiem że to dzięki krzysiowi-pysiowi hahahahahahahahha tak krzysio-pysio ja trzyma tylko nie wiem po co. Byłam świadkiem kilkudziesięciu błędów jakie popełnia ta lider pozal się Boże. Na linie ja i zobaczymy czy dalej będzie gadała szybciej szybciej. Pozdrawiam od niej z linii ale nie jej pracownica. Zastanów się nad sobą BABO!!!!!!!!!!!!!

Wszystko jasne
@U niej tymczasowo

baby to masz w nosie ciągle narzekanie siedzisz na Lini może startuj na lidera zobaczysz jak to jest a masz słabe ambicje zato posbijasz do innych mniniej niż zero tymczsie

@Wszystko jasne

Robota prostsza niz (usunięte przez administratora) a te baby tylko jecza i narzekaja... Po co trzymac taki plebs..

@Wszystko jasne

BABO!!!!!!! Bo tak cię nazywamy!!!!!No widzisz jak wiesz co się u ciebie na linii dzieje. Taka prawda o tobie, masz zero ambicji i wiedzy aby być liderka. Są lepsi liderzy ale kto tu będzie liderem ceniąc się?? Nikt. Ty jak byś chciała pokazać jakim jesteś liderem to byś do ludzi z sercem podeszła do ludzi. Jak niektórzy to robią. Ale do tego trzeba być człowiekiem!! Ludzie dobrze mówią żeby ll5 omijać. Lepiej iść na sv niż do ciebie, tam chociaż ludzi normalnie się traktuje

@U niej tymczasowo

Idz spac bo mozg ci sie przegrzal od tego swiatla przy linii. Albo napij sie tej wódy z mety jak co wieczor.

@U niej tymczasowo

Co tu pisać o ludziach jak ona nawet nie potrafi z koleżankami współpracować to o czym tu mowa

Prawda zawsze jest po srodku
@Zielona

różni się od was bo nie chce i nie jej natura zajmować się plotami jest bardzo ludzka co do osób normalnych przede wszystkim trzeba stwierdzić że o takiej osobowości jak Aga jest zbyt mało wtych czasach osob

Taka ja
@Prawda zawsze jest po srodku

Hahaha no teraz to cie poniosło czym się nie zajmuję? Jest pierwszą osobą która miesza i do tego kłamie wielokrotnie na tym przyłapana, zawla swoje błędy na innych, no zerzywiscie jest dzięki temu cudowna osoba hahaha

@Adi

Adi a ty dalej (usunięte przez administratora) i do pracy. Bo mało razy było widać po tobie w nocy????????????????????????

@Prawda zawsze jest po srodku

Masz rację. Mało jest takich osób bo reszta została zdegradowana. Jeszcze garstka ich została. Reszta do wybicia.

@U niej tymczasowo

To ze sobie czasem zapale czy cos lykne to moja sprawa!!! Jestem wydajnym i dobrym pracownikiem. Wy tylko narzekacie i placzecie na tym go worku zamiast stulic pysk i pracowac. Od lutego i tak 1/3 ludzi z linii zwolnia, a przede wszystkim takich pist jak wy

Aga Gnat
@U niej tymczasowo

Bo pierwsze nie BABO , po drugie przedstaw się skoro masz odwagę o mnie pisać po trzecie na nikogo nie zwalam winy i nie karze ludziom pracować typu szybciej szybciej. Masz mylne pojęcie o mnie i zgłoś się na lidera faktycznie przebijesz wszystkich. Pisanie o kimś kłamstw jest obrzydliwe i jesteś małym człowiekiem obracając kierownika przy okazji jeszcze jeden wpis a spotkamy się na drodze sądowej o naruszenie dóbr osobistych. Mam zamiar pokazać ten wpis naszemu dzialowi IT żeby Cię namierzyć chyba że sam lub sama się przedstawisz. Żeby obrażać druga osobę trzeba mieć odwagę cywilną i przedstawić się i imieniem i nazwiskiem chyba że się stydzisz samej siebie Aga Gnat

@Aga Gnat

BABO!!!!!!!! Leć sobie gdzie chcesz. Ja ciebie nie obrażam tylko mówię jaka jesteś BABSZTYLU!!!!!! Wredna su.... I tyle. Zastanów się nad sobą bo ja na twoim miejscu bym się powiesiła. Traktować ludzi to ty nie potrafisz a jak latasz oczami jak rozmawiasz. Hahahahahahahahha. (usunięte przez administratora) Leć do sądu. Pozdrawiam normalnych ludzi. Oni już wiedzą kogo

Wiesiek
@U niej tymczasowo

Baby dajta sie po mordzie i bedzie spokoj.

Sebastian

Rozumiem, że jesteś niezadowolony z atmosfery w pracy, ale myślałeś może jak mógłbyś ją sam poprawić? Czy spokojna rozmowa ze współpracownikami mogłaby - według Ciebie - coś zmienić i polepszyć wasze relacje w pracy? Komunikacja miedzy pracownikami to podstawowa sprawa, ponieważ dzięki temu firma sprawnie funkcjonuje. Czy przez to, że firma przeszła z trzech do dwóch zmian pracuje się mniej efektywnie? Może inni pracownicy mogli napisać o tym parę słów?

Prorok

Paulina miło nam :)

Ponad rok
@Prorok

Nowa pani Kierownik to osoba z klasą już na samym początku pokazała co sobą reprezentuje jakim jest kierownikiem cichym stonowany i dającym o ludzi aż chce się z taką osobą pracować, nie to co ten buc z brodą, wiecznie obrażony albo stojący na środku hali z telefonem i jic sobą nie reprezentujący, kompletnie nie interesuje się ludźmi, nawet nie chce się podejść i zapytać o cokolwiek jak patrzy się na niego i jego minę. Dziękuję dyrektora że zesłali nam Kierownicze Pauline oby więcej takich ludzi w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Flextronics - Łódź - Łódź

• Jak się pracuje w Flextronics - Łódź?

Zobacz opinie na temat firmy Flextronics - Łódź tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flextronics - Łódź?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Flextronics - Łódź
1.9/5 Na podstawie 241 ocen.

Flextronics - Łódź