Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

Opinie o Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

Iza

Pracuje w Koloseum już kilka lat i wypowiem się na ten temat obiektywnie: 1. Miejsce gdzie można nie tylko pracować ale spędzić miło czas w ciągu dnia ponieważ nie ma wyścigu szczurów jak w większości Firm gdzie jest sprzedaż. 2. Szkolenia, które są w Firmie prowadzone przez praktyków a nie teoretyków i naprawdę się mocno przydają i pomagają rozwinąć skrzydła. 3. Sprzęt na najwyższym poziomie - laptop, telefon i wszystkie inne narzędzia potrzebne do pracy. 4. Reklama, która daje możliwości sprzedawania kilku nieruchomości miesięcznie ponieważ mam bardzo dużo telefonów i dużą liczbę klientów. Polecam Iza

Dziękujemy Iza za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

@Iza

Dziękujemy Iza za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Dziękujemy Iza za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

Klaudia

Pracuje od kilku miesięcy i to co jest najfajniejsze to fajna atmosfera w pracy i możliwość rozwoju. Każda kolejna transakcja to możliwość zarobienia kilku dodatkowych tysięcy złotych a w poprzedniej firmie po podwyżkę 300zł czekałam kilka miesięcy a nawet często w ogóle jej nie dostawałam. Jak pracujesz tak masz - nie jest to praca dla ludzi którzy chcą odsiedzieć swoje ale jak się starasz i lubisz kontakt z klientem to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Polecam Klaudia

@Klaudia

Dziękujemy Klaudio za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

@Klaudia

Dziękujemy Klaudio za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Dziękujemy Klaudio za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

Małgosia

Bardzo fajna praca i świetne wsparcie w firmie. Nawet pomimo braku doświadczenia szybko poprzez profesjonalne szkolenia odnalazłam się w zawodzie. Polecam Małgosia

Dziękujemy Małgosiu za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

@Małgosia

Dziękujemy Małgosiu za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Dziękujemy Małgosiu za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

Maria

Pracuje w Koloseum już kilka lat ! i wypowiem się na ten temat obiektywnie: 1. Miejsce gdzie można nie tylko pracować ale spędzić miło czas w ciągu dnia ponieważ nie ma wyścigu szczurów jak w większości Firm gdzie jest sprzedaż ! 2. Szkolenia, które są w Firmie prowadzone przez praktyków a nie teoretyków i naprawdę się mocno przydają i pomagają rozwinąć skrzydła... 3. Sprzęt na najwyższym poziomie - nowy laptop, telefon i wszystkie inne narzędzia potrzebne do pracy. 4. Reklama, która daje możliwości sprzedawania kilku nieruchomości miesięcznie ponieważ mam bardzo dużo telefonów i dużą liczbę klientów. Polecam Maria

Dziękujemy Mario za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

Dziękujemy Mario za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

Agent Nieruchomości

Fajna, normalna rozmowa bez korporacyjnych gadek... Miło i rzeczowo.

Skąd pomysł na branżę nieruchomości, czy lubię budowanie relacji z innymi ludźmi ?

Pracuje 5 miesięcy w oddziale w Krakowie i to co podoba mi się najbardziej to atmosfera. Nasza Pani Manager jest bardzo pomocna i możemy zawsze na nią liczyć nawet przy najmniejszym problemie w pracy. Do tego mamy cały czas dużą liczbę klientów i mogę się cały czas rowijać. Pozdrawiam i polecam Piotr

@Piotr

Dziękujemy Piotrek za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Dziękujemy Piotr za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

Dziękujemy Piotr za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

Wiola

Pracuje od pół roku i cenię sobie przede wszystkim bardzo mocną reklamę ofert dzięki której mam dużą liczbę klientów oraz możliwość dużej sprzedaży. Poza tym jest fajna atmosfera pracy. Polecam Wiola

@Wiola

Dziękujemy Wiola za szczerą opinię :) Pozdrawiamy :)

@Wiola

Dziękujemy Wiola za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Dziękujemy Wiola za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

Agata

Jestem zadowolona, że akurat trafiłam do tej Firmy. Przede wszystkim bardzo fajna atmosfera w pracy - normalne podejście do człowieka a nie taj jak w korporacji traktowanie jak numerek. Poza tym cały czas duża liczba klientów i prezentacji a co za tym idzie transakcji. Polecam

@Agata

Dziękujemy Agato za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Dziękujemy Agato za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

Dziękujemy Agato za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

b.Pracownik

Nie polecam. Kandydaci niech obserwują stronę internetową i zobaczą jak dużo osób przychodzi do tej firmy i zaraz odchodzi. Wszyscy wiedzą co oznacza taka rotacja. Jak jest w pracy ? Duży nacisk i presja na pozyskiwanie nieruchomości. Wątpliwe metody 'motywacji'. Polecenia 'zadania' od zespołu managerek często tak kuriozalne, że aż śmieszne. Porażka.

@b.Pracownik

Panie były pracowniku jeżeli w ogóle ktoś odochodzi to osoby takie jak Pan/Pani - które albo nic nie robią albo nie nadają się do branży i myślą, że pracując 2-3h dziennie osiągną sukces :) Rotacja to jest może w Mc donalds bo jak na Naszą branżę jest minimalna i to właśnie na szczęście takich osób jak Pan/Pani nie mamy już w swoich szeregach a wszyscy Pośrednicy którzy lubią ten zawód i lubią tą pracę z Nami pracują i osiągają ogromne sukcesy Finansowe i Zawodowe :) Polecamy zacząć najpierw od siebie a potem szukać dalej winnych :) Pozdrawiamy i życzymy powodzenia :)

Jaką umowę oferują państwo? Jak jest z urlopami?

Dzień dobry wszystko jest opisane w naszym ogłoszeniu o pracę. Pozdrawiamy

Den

Zdecydowanie polecam Koloseum. Dobry pracodawca. Nowatorskie rozwiązania. Fajna atmosfera w pracy. Sporo szkoleń. Oczywiście jest to praca nie dla każdego. Trzeba mieć odpowiednie predyspozycje i mocno się zaangażować. Ale warto spróbować. W nagrodę dobre zarobki i prestiż.

@Den

Dziękujemy Den za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Kinga

Pracuje 2 lata w oddziale w Łodzi i cenię sobie tu pracę przed wszystkim za świetną atmosferę. Pani Dyrektor Ada jest bardzo pomocna i zawsze można na nią liczyć. Poza tym mam dużo klientów i transakcje pojawiają się bardzo często. Polecam Kinga

@Kinga

Dziękujemy Kinga za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Dziękujemy Kinga za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Bardzo dobra praca przede wszystkim ze względu na: - świetne merytoryczne szkolenia przygotowane przez Firmę - Bardzo dobre podejście mojego Managera i okazywaną pomoc w codziennej pracy - Świetna promocja moich ofert dzięki której mam wielu klientów - pomoc i wsparcie Działu prawnego który pomoga przy finalizacji transakcji - na koniec świetni Właściciele którzy po ludzku podchodzą do każdego Polecam Piotr

@Piotr

Dziękujemy Małgosiu za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

@Piotr

Dziękujemy Piotr za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Iwona

Pracuje 10 miesięcy w oddziale w Krakowie i to co podoba mi się najbardziej to atmosfera. Nasza Pani Manager jest bardzo pomocna i możemy zawsze na nią liczyć nawet przy najmniejszym problemie w pracy. Do tego mamy cały czas dużą liczbę klientów i mogę się cały czas rozwijać. Pozdrawiam i polecam Iwona

@Iwona

Dziękujemy Iwona za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

@Iwona

Dziękujemy Iwono za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

@Iwona

Dziękujemy Iwona za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Izabela

Świetna praca przede wszystkim ze względu na: - świetne merytoryczne szkolenia przygotowane przez Firmę - Bardzo dobre podejście mojego Managera i okazywaną pomoc w codziennej pracy - Świetna promocja moich ofert dzięki której mam wielu klientów - pomoc i wsparcie Działu prawnego który pomoga przy finalizacji transakcji - na koniec świetni Właściciele którzy po ludzku podchodzą do każdego Polecam Iza

@Izabela

Dziękujemy Izabela za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Dziękujemy Izabela za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

@Izabela

Dziękujemy Iza za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Anna Szatecka

Przede wszystkim chciałabym położyć nacisk na ogromne zaangażowanie agentki Pani Julii Ivanowej w obsługę moich zleceń. Bardzo wysoki profesjonalizm, kultura i szacunek do klienta. Przy okazji zawartej transakcji okazało się, że Firma świadczy bardzo szeroki i kompleksowy zakres usług w tym doradztwo kredytowe, co znacznie ułatwia współpracę i podnosi szansę na pozytywne domknięcie transakcji.

Dziękujemy Pani Anno za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

@Anna Szatecka

Dziękujemy Pani Anno za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

@Anna Szatecka

Dziękujemy Pani Anno za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Alicja

Bardzo ciekawa praca dla osób lubących ruch i kiedy wiele się dzieje :) Frima pomaga od początku w osiągnieciu jak najlepszych wyników. Bardzo dobre i ciekawe szkolenia i bardzo dobra reklama dzięczki czemu można szybko sprzedaż 1 nieruchomość. Poza tym bardzo dobra atmosfera - częste spotkania integracyjne i ludzkie podejście. Polecam Alicja

Dziękujemy Alicjo za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

@Alicja

Dziękujemy Alicjo za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Dziękujemy Alicjo za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Bardzo Fajna Praca jeżeli ktoś lubi dużo ruchu i sprzedaż :) Atmosfera bardzo przyjazna i pozytywna. Bardzo ciekawe i fajne szkolenia. Polecam Anna

@Anna

Dziękujemy Anno za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Marianna

Bardzo ciekawa i fajna praca dla samodzielnych osób, które lubią sprzedaż. Fajna atmosfera i pomoc mojego Managera. Dużo klientów i pomoc działu prawnego przy transakcjach. Polecam Marianna

@Marianna

Dziękujemy Marianno za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Beata

Super praca i atmosfera. Dobre zarobki ale trzeba dużo pracować Generalnie polecam. Pozdrawiam Beata

@Beata

Dziękujemy Beato za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Joanna

Pracuje w Koloseum ponad 1,5 roku I nie spodziewałam się, że istnieją jeszcze tacy pracodawcy! Po pierwsze: ATMOSFERA - w biurze wszyscy Agenci sobie pomagają, wspierają się, współpracują bez zazdrości i zawiści co w tej branży w wielu biurach jest normą... NARZĘDZIA DO PRACY- wysoki poziom, wszystko co jest potrzebne dostaje się na starcie, telefon, komputer, aparat, statyw, wiele innych gadżetów przydatnych w pracy- np. Dalmierz laserowy niby drobiazg a przydatny ;) Osoby z branży wiedzą o czym mówię ;) REKLAMA I MARKETING- top of the top, wszystkie portale bez limitów itd, co w wielu biurach kuleje totalnie i agent sam musi szukać kupujących, tutaj kupujący znajdują nas sami co jest dużym komfortem dla Agenta. SZKOLENIA- najwyższy poziom porównując do agencji w których pracowałam wcześniej to jest dużo szkoleń przydatnych w codziennej pracy. Dla osób ambitnych, poszukujących normalności i uczciwości idealne miejsce!

Dziękujemy Asiu za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

Dziękujemy Joanno za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości - Warszawa

• Jak się pracuje w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 91, z czego 60 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Kandydaci do pracy w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości