Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

Opinie o Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

Zgadzam się z opinią o call center. Niczym to sie nie rozni. Wiekszosc czasu spedzasz na wyszukiwnaiu ofert i wydzwanianiu do ludzi, ktorzy z gory sa negatywnie nastawieni do agentow. Bardzo ciezko zbudowac baze nieruchomosci, co oznacza ze ciezko sprzedac. Nie sprzedajesz - nie zarabiasz. Slyszalem tez, ze niektorzy nie dostawlai podstawy - (usunięte przez administratora)zł netto.

@pracownik

Panie Pracowniku ma Pan jakieś nieaktualne informacje ponieważ po 1 : w Naszej Firmie łatwo buduje się bazę a po 2 nie ma możliwości, żeby ktoś kto pracuje nie dostał od Nas wynagrodzenia bo Firma podobnie jak Agent zarabia z prowizji i zależy Nam na każdym Agencie, który z Nami pracuje i zarabia :) Jedyne co jest prawdą to to, że jeżeli się nie pracuje to się nie zarabia ale to chyba jest tak w każdej branży i każdej Firmie. Pozdrawiamy :)

Maciej

Czy zatrudniacie Państwo osoby na etacie które chcą pracować jednocześnie jako pośrednik? chodzi o sytuacje gdzie wiem ze mam sporo czasu w ciągu dnia i jestem mobilny.

@Maciej

Dzień dobry, zatrudniamy tylko Agentów którzy w 100 % są w stanie poświęcić się na pracy w Branży Nieruchomości. Pozdrawiamy

Jacek

Lubię tą pracę za możliwość rozwoju finansowego i elastyczność. W firmie panuje super atmosfera i mam dużo telefonów na oferty. Bardzo dobre szkolenia i pomoc Managerów. Polecam Jacek

Pracuje od kilku miesięcy i to co jest najfajniejsze to fajna atmosfera w pracy i możliwość rozwoju. Każda kolejna transakcja to możliwość zarobienia kilku dodatkowych tysięcy złotych a w poprzedniej firmie po podwyżkę 300zł czekałem kilka miesięcy a nawet często wogóle jej nie dostawałem. Jak pracujesz tak masz - nie jest to praca dla ludzi którzy chcą odsiedzieć swoje ale jak się starasz i lubisz kontakt z klientem to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Polecam Michał

@Pracodawca

Dziękujemy Michał za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

@Michał

DziękujemyMichał za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Agent Nieruchomości

Fajna, normalna rozmowa bez korporacyjnych gadek... Miło i rzeczowo.

Skąd pomysł na branżę nieruchomości, czy lubię budowanie relacji z innymi ludźmi ?

Świetna praca dla osób lubiących sprzedaż - ale trzeba dobrze przepracować pierwsze miesiące budując bazę. Poza tym bardzo dobra reklama i duża liczba klientów. Polecam Anna

@Anna

Dziękujemy Anno za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Alicja

Do Koloseum aplikowałam w dość trudnym czasie, w trakcie pandemii. Odzew był dość szybki - po kilku dniach dostałam telefon z zaproszeniem na spotkanie w celu przeprowadzenia wstępnej rozmowy rekrutacyjnej. Rekruter od razu poinformował, że rozmowa zajmie około godziny, dzięki czemu wiedziałam ile czasu wyznaczyć na spotkanie. Sama rozmowa przebiegła bardzo sprawnie, była bardzo rzeczowa i konkretna, zawierała również pytania mające na celu sprawdzenie jak poradziłabym sobie w sytuacjach ściśle powiązanych ze stanowiskiem na jakie aplikowałam. Mimo początkowego stresu związanego z rozmową rekrutacyjną, w trakcie rozmowy stres odpuścił i mogłam swobodnie odpowiadać na pytania oraz zadawać własne. Po otrzymaniu decyzji o pozytywnym przejściu procesu rekrutacji rozpoczęłam proces wdrażania i szkolenia. Pracowałam już na podobnych stanowiskach, ale jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak dobrze dopracowanym systemem wdrożeniowym. Wszystko było jasno przedstawione i zrozumiałe, miałam cały czas poczucie, że jest wiele współpracowników których mogę spytać w razie wątpliwości, których mogę się poradzić i z niczym nie byłam zostawiona sama sobie, a w pierwszych dniach pracy jest to szczególnie ważne. Po przepracowaniu pierwszego tygodnia jestem w stanie stwierdzić, że aktualnie moje obowiązki są dopasowane do moich dotychczasowych umiejętności i cały czas jest duża chęć pomocy od współpracowników z większym stażem w firmie. Podoba mi się również dynamika pracy oraz bardzo duża motywacja, która jest wyczuwalna wśród współpracowników. Polecam Alicja

@Alicja

Dziękujemy Alicja za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

@Alicja

Dziękujemy ALicjo za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

@Alicja

Dziękujemy Alicjo za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Małgorzata

Bardzo przyjazne warunki pracy i bardzo dobra atmosfera. Cykliczne szkolenia i serdeczne podejście szefostwa to coś co najbardziej sobie cenię ! Polecam Małgorzata

@Małgorzata

Dziękujemy Małgosiu za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

@Małgorzata

Dziękujemy Małgosiu za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Oskar

Firma, która oferuje wspaniałą atmosferę w pracy. Mój Manager pomaga mi na każdym etapie. Szefostwo miłe i pomocne. Polecam Oskar

@Oskar

Dziękujemy Oskar za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

@Oskar

Dziękujemy Oskar za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Bardzo dobrze oceniam przede wszystkim: - atmosferę w pracy - pomoc mojego Managera - cykliczne szkolenia - dużą liczbę klientów Polecam Marcin

@Marcin

Dziękujemy Marcin za szczerą opinię :) Pozdrawiamy :)

@Marcin

Dziękujemy Marcin za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

@Marcin

Dziękujemy Marcin za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Świetna atmosfera oraz narzędzia pracy. Mój Manager pomaga mi w codziennej pracy przez co mogę robić dobre wyniki. Polecam Paweł

@Paweł

Dziękujemy Paweł za szczerą opinię :) Pozdrawiamy :)

@Paweł

Dziękujemy Paweł za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Dziękujemy Paweł za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Dla osób interesujących się pracą w tej firmie. Można sporo osiągnąć. Ale pamiętajmy, że praca agenta nie jest dla każdego. Tutaj żeby coś osiągnąć trzeba dużo i ciężko pracować. Praca w takiej firmie to nie tylko spotkania w mieszkaniach klientów i miłe rozmowy przez telefon. To ciągła walka o klienta. Praca na pełnej mocy przez cały dzień! Coś dla osób lubiących wyzwania i umiejących rozmawiać z ludźmi! Można naprawdę dobrze zarobić ale w życiu nie ma nic za darmo. Za siedzenie w domu nikt Ci nie zapłaci! Ja spróbowałem i jestem zadowolony. Praca pełna wyzwań!

Dziękujemy Paweł za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

@Paweł

Dziękujemy Paweł za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Agata

Pracuję od kilku miesięcy i jestem zadowolona z pracy w tej Firmie. Przede wszystkim lubię kontakt z klientem, możliwość rozwoju osobistego, zawodowego oraz korzyści finansowe. Wcześniej pracowałam na etacie gdzie nie było możliwości większych zarobków natomiast tutaj każda kolejna sprzedaż i transakcja to dodatkowe pieniądze. Poza tym jest fajna atmosfera i fajne biuro. Polecam Agata

@Agata

Dziękujemy Agato za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Dziękujemy Agata za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

@Agata

Dziękujemy Agato za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

@Agata

Dziękujemy Agato za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Zainteresowana

Witam. Widzialam oferte pracy i mam kilka pytan. Czy jest jakas podstawa czy sama prowizja? Jaki jest plan sprzedazowy? Ile moze zarobic handlowiec.(jakies widelki) Czy atmosfera faktycznie jest inna niz w typowym korpo tak jak piszecie? Duzo opinii jest jeszcze z 2019 roku lub tego roku z lutego. Troche to podejrzane?

Pracuje od kilku miesięcy i polecam tą Firmę za: - bardzo dobrą atmosferę - dużą liczbę klientów - świetne szkolenia sprzedażowe - dobre zarobki Polecam Anna

Maciej

Jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Przede wszystkim: - super atmosfera - dobre zarobki - elastyczny czas pracy Polecam Maciej

Dziękujemy Maciej za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

@Maciej

Dziękujemy Maciej za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Dziękujemy Maciej za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

Małgorzata

Bardzo dobrze mi się tutaj pracuje przede wszystkim dlatego, że jest świetna atmosfera oraz bardzo duża liczba klientów. Pracowałam w innej firmie i nie żałuję zmiany ponieważ we wszystkim jest lepiej. Polecam Małgorzata

Dziękujemy Małgorzato za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

@Małgorzata

Dziękujemy Magłosiu za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Dziękujemy Małgorzato za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

Maria

Przede wszystkim świetna atmosfera i pełna pomoc mojego Managera ! Od początku pracy dużo się nauczyłam i mam coraz lepsze wyniki ! Polecam tą pracę i firmę ze względu na atmosferę i możliwość zarabiania fajnych pieniędzy ! Polecam Maria

Dziękujemy Mario za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

@Maria

Dziękujemy Mario za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Dziękujemy Mario za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

Polecam tutaj pracę przede wszystkim za: - świetną atmosferę - profesjonalne szkolenia - możliwość zarobienia dobrych pieniędzy bez siedzenia jak na etacie od rana do wieczora w biurze - brak wyścigu szczurów Polecam Marek

Dziękujemy Marek za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

@Marek

Dziękujemy Marek za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Dziękujemy Marek za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

Praca w tej firmie to najlepsze co mnie spotkało ! a dlaczego tak jest? : - świetne szkolenia - wspaniała atmosfera - duża liczba klientów - pomoc merytoryczna Managera i domowa atmosfera Polecam Anna

Artur

Bardzo dobra Firma dobre zarobki fajna atmosfera Polecam Artur

Dziękujemy Artur za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

@Artur

Dziękujemy Artur za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Dziękujemy Artur za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości - Warszawa

• Jak się pracuje w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 91, z czego 60 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Kandydaci do pracy w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości