Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

Opinie o Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

Bardzo dobra praca przede wszystkim ze względu na: - świetne merytoryczne szkolenia przygotowane przez Firmę - Bardzo dobre podejście mojego Managera i okazywaną pomoc w codziennej pracy - Świetna promocja moich ofert dzięki której mam wielu klientów - pomoc i wsparcie Działu prawnego który pomoga przy finalizacji transakcji - na koniec świetni Właściciele którzy po ludzku podchodzą do każdego Polecam Piotr

@Piotr

Dziękujemy Piotr za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Mariola

Ciekawa praca dla ludzi lubiących sprzedaż. Każdy dzień jest inny i w każdym dzieje się coś ciekawego. Dobre szkolenia branżowe i fajna atmosfera. Polecam Mariola

@Mariola

Dziękujemy Mariola za szczerą opinię :) Pozdrawiamy :)

@Mariola

Dziękujemy Mariola za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Beata

Firma daje fajne szkolenia i dobrą reklamę. Praca w sprzedaży jest tym co lubię a to najwyższy poziom sprzedaży dlatego dobrze się w tym czuje. Poza tym każdy dzień jest inny i wiele ciekawych rzeczy się dzieje. Polecam Beata

@Beata

Dziękujemy Beato za szczerą opinię :) Pozdrawiamy :)

@Beata

Dziękujemy Beato za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Kinga

Kilka lat pracuje w sprzedaży ale w tej branży jest mi najlepiej :) W Firmie mam bardzo duże możliwości rozwoju zarobkowego i dużo klientów i nie narzekam na zarobki. Polecam Kinga

@Kinga

Dziękujemy Kinga za szczerą opinię :) Pozdrawiamy :)

@Kinga

Dziękujemy Kinga za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Agent Nieruchomości

Fajna, normalna rozmowa bez korporacyjnych gadek... Miło i rzeczowo.

Skąd pomysł na branżę nieruchomości, czy lubię budowanie relacji z innymi ludźmi ?

Świetna praca dla osób lubiących pracę z klientem. Możliwość rozwoju oraz zwiększenia dochodów jest bardzo duża ze względu na dużą liczbę klientów. Polecam Paweł

@Paweł

Dziękujemy Paweł za szczerą opinię :) Pozdrawiamy :)

@Paweł

Dziękujemy Paweł za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Maciej

Polecam pracę w tej firmie ze względu na przede wszystkim ludzkie podejście do pracownika. Jesteśmy duża firmą jedną z największych w Polsce w swojej branży ale da się odczuć, że każdy jest ważny a nie jest tylko kolejnym numerkiem jak jest najczęściej w większych Korporacjach. Na zarobki też nie można narzekać ale jak ktoś liczy, że popracuje 5h i zarobi dużo to się myli bo jak w każdej pracy trzeba się poświęcić ale można naprawdę zarobić bardzo godne pieniądze. Polecam Maciej

@Maciej

Dziękujemy Maciej za szczerą opinię :) Pozdrawiamy :)

@Maciej

Dziękujemy Maciej za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Kamil

Niesamowite miejsce w którym można bardzo mocno się rozwinąć w branży nieruchomości oraz zarobić konkretne pieniądze. Dzięki niesamowitym właścicielom aż chce się pracować i każdego dnia osiągać jeszcze więcej :)

Agnieszka
@Kamil

Co tzn wg Pana konkretne pieniądze? Jakieś konkrety :)?

@Kamil

Dziękujemy Kamil za szczerą opinię :) Pozdrawiamy :)

@Kamil

Dziękujemy Kamil za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Pracuje w tej Firmie od trzech miesięcy i na uwagę zasługują przede wszystkim: - świetne szkolenia branżowe - pomoc w codziennej pracy mojego Managera - dobra promocja moich ofert - duża liczba klientów - świetna atmosfera w pracy Polecam Piotr

@Piotr

Dziękujemy Piotr za szczerą opinię :) Pozdrawiamy :)

Ada

Pracuje w tej Firmie od 6 lat i jestem w branży już 12 lat i powiem Wam jedno - w tej Firmie można dobrze zarobić i do tego liczy się człowiek. Mam porównanie bo pracowałam przez kilka lat w Home Brokerze gdzie korporacja spowodowała, że nie miałam kompletnie czasu na pracę tylko wypełnianie tabelek od rana do wieczora. Pracowałam też w mniejszej Firmie gdzie było w miarę ok, ale nie było z kolei reklamy... W Koloseum jest dobra atmosfera, duża reklama a dzięki temu duża liczba klientów oraz normalne warunki pracy. Ada

@Ada

Dziękujemy Ada za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

@Ada

Dziękujemy Ada za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

@Ada

Dziękujemy Ada za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Bardzo dobra praca przede wszystkim ze względu na: - świetne merytoryczne szkolenia przygotowane przez Firmę na których poszerzam swoją wiedzę merytoryczna i sprzedażową - Bardzo dobre podejście mojego Managera i okazywaną pomoc w codziennej pracy - Świetna promocja moich ofert dzięki której mam wielu klientów i prezentacji -pomoc i wsparcie Działu prawnego który pomoga przy finalizacji transakcji - świetni Właściciele którzy po ludzku podchodzą do każdego - kontakt z klientami dzięki czemu poszerzam swoje horyzonty Polecam Marcin

@Pracodawca

@Marcin

Dziękujemy Marcin za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Wioletta

Bardzo dobra praca przede wszystkim ze względu na: - Szkolenia przeprowadzone przez Firmę - Bardzo dobre podejście mojego Managera i okazywaną pomoc w codziennej pracy - Świetna promocja moich ofert dzięki której mam wielu klientów i prezentacji -pomoc i wsparcie Działu prawnego - kontakt z klientami dzięki czemu poszerzam swoje horyzonty Polecam Wioletta

@Pracodawca

@Wioletta

Dziękujemy Wioletta za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

@Wioletta

Dziękujemy Wioletto za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Bardzo podoba mi się atmosfera i duża liczba klientów. Lubię pracę z klientem i nienormowany czas pracy dlatego dla mnie to idealna praca. Polecam Marcin

@Marcin

Dziękujemy Marcin za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Polecam tutaj pracę ze względu na następujące aspekty : - super atmosferę - cykliczne szkolenia - bardzo duża liczbę klientów - wsparcie Managera Piotr

Iwona

Bardzo ciekawa praca Każdy dzień jest inny ale firma daje możliwości rozwoju tylko trzeba się szkolić i podnosić swoje kwalifikacje. Polecam dla chcących zarabiać więcej niż na etacie Iwona

@Iwona

Dziękujemy Iwona za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Alicja

Pracuje w Koloseum ponad rok czasu ! I nie spodziewałam się, że można znaleźć jeszcze takie miejsce pracy ! Po pierwsze: ATMOSFERA - w biurze wszyscy Agenci sobie pomagają, wspierają się, współpracują bez zazdrości i zawiści co w tej branży w wielu biurach jest normą... NARZĘDZIA DO PRACY- wysoki poziom, wszystko co jest potrzebne dostaje się na starcie, telefon, komputer, aparat, statyw, wiele innych gadżetów przydatnych w pracy- np. Dalmierz laserowy niby drobiazg a przydatny ;) Osoby z branży wiedzą o czym mówię ;) REKLAMA I MARKETING- top of the top, wszystkie portale bez limitów itd, co w wielu biurach kuleje totalnie i agent sam musi szukać kupujących, tutaj kupujący znajdują nas sami co jest dużym komfortem dla Agenta. SZKOLENIA- najwyższy poziom porównując do agencji w których pracowałam wcześniej to jest dużo szkoleń przydatnych w codziennej pracy. Dla osób ambitnych, poszukujących normalności i uczciwości idealne miejsce!

@Alicja

Dziękujemy Alicja za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Wspaniała Atmosfera w Pracy ! Praca tutaj to czysta przyjemność - brak tabelek ciągłych raportów i codziennej spowiedzi z tego co robię w dany dzień ! Tylko należy skupić się na pracy i efekty są świetne ! Reklama firmy jest ogromna mam ogromną liczbę Klientów ! Polecam Ewa

@Ewa

Dziękujemy Ewa za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Świetna atmosfera w pracy i bardzo rozsądne zarobki. Trzeba się starać i poświęcić czas w różnych godzinach ale efekty są bardzo zadowalające. Polecam Ania

@Ania

Dziękujemy Aniu za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Polecam tutaj się nie tylko pracuje ale też spędza miło czas ! Codziennie poszerzam swój zasób wiedzy merytorycznej jak i sprzedażowej ! polecam Michał

@Michał

Dziękujemy Michał za szczerą opinię :) Pozdrawiamy

Bardzo dobre podejście do pracownika i fachowe szkolenia. Dobra atmosfera pracy i pomoc Managera. Polecam Marek

@Marek

Dziękujemy Marek za szczerą opinię :) Pozdrawiamy

Iwona

Bardzo ciekawa praca i bardzo dobra atmosfera w firmie ! Duża liczba klientów i dobre szkolenia. Polecam Iwona

@Iwona

Dziękujemy Iwona za szczerą opinię :) Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości - Warszawa

• Jak się pracuje w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 91, z czego 60 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Kandydaci do pracy w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości