Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

Opinie o Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

kupujacy

Polecam Koloseum, duże biuro, zaproponowanych dużo ofert, Pani zawsze odbierała telefon, co w innych biurach jest rzadkością. Kawka pyszna, super

@kupujacy

ale to jest portal dla pracownikow a nie klientow

Przemysław

@Aleksandra Czy długo pracujesz w firmie Koloseum Nieruchomości Biuro Nieruchomości? Może warto jeszcze poczekać z ostateczną opinią, czy rozmawiałeś z doświadczonymi pracownikami na temat Twojego wdrożenia? W niektórych firmach nowi pracownicy otrzymują tzw. patrona, który pomaga im w trakcie pierwszych dni. Jak oceniasz atmosferę w tej pracy? Czy to duży zespół?

Przemysław

@Marcin To wątek dotyczący placówki we Wrocławiu. Czy próbowałeś zgłaszać zaistniałą sytuację, do któregoś z przełożonych lub do centrali? Jaką odpowiedź usłyszałeś? Czy miałeś kontakt z innymi przedstawicielami firmy? Może znasz kogoś, kto tam pracuje i chciałby opisać warunki pracy w Koloseum Nieruchomości Biuro Nieruchomości Wrocław?

Poznań - to biuro to jakaś porażka, brak pojęcia o posiadanych ofertach, pani pośredniczka się po wszystkim przyznała, że nie widziała prezentowanej nieruchomości. Kopiują oferty bezpośrednie z internetu i oferują jako własne. porażka

Agent Nieruchomości

Fajna, normalna rozmowa bez korporacyjnych gadek... Miło i rzeczowo.

Skąd pomysł na branżę nieruchomości, czy lubię budowanie relacji z innymi ludźmi ?

Waldi

Czy ktoś pracowników mógłby napisać kilka zdań jak się pracuje?

Krzysiek

Ja mogę z czystym sumieniem polecić to biuro nieruchomości. Pani z biura we Wrocławiu była bardzo zaangażowana i znalazła mi świetne mieszkanie! Pomogła przy wszystkich formalnościach. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i bardzo szybkie działanie. Krzysiek

Beata

Witam Serdecznie , Firma Koloseum hm , powiem że nie rzetelni pośrednicy .Kompletny brak wiadomości na temat sprzedawanej nieruchomości , Nie polecam .

Joanna

Ja natomiast polecam korzystanie z tego biura, sama korzystałam jako kupująca i zdaję sobie sprawę, że nikt za darmo nie będzie pracował, tym bardziej dziwi mnie opinia Pana powyżej. Zapłaciłam, ale zrobili za mnie kawał dobrej roboty papierkowej, nie mówiąc o znalezieniu mi mieszkania na jakim mi zależało. Pozdrawiam i będę polecać

Łukasz

Te dwie opinie to brednie :) Pozdrawiam zespół Koloseum Nieruchomości

klient

Ostrzegam przed korzystaniem z usług biura nieruchomości Koloseum z Wrocławia. Jako kupujacy miałem nie ponosić zadnych kosztów, jak się poźniej okazało obciążono mnie fakturą na 7000zł. To jest oszukiwanie w biały dzień!

były agent
@klient

Uważajcie na tą firemkę, pracowałam u nich krótko, wymagają dyspozycyjności 24h na dobę, a nie płacą żadnej stawki godzinowej, tylko sama bardzo nisko prowizja. Poza tym w tej firmie transakcje to żadkość. Odradzam.

nieruchomości
@były agent

Sprawdzam od kilku dni opinie o różnych biurach nieruchomości i wszędzie była taka opinia, podejrzewam działanie konkurencji

Łukasz
@klient

Nikt nikogo nie obciażył nigdy żadną fakturą :) Dziękujemy konkurencji za miły wpis

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości - Warszawa

• Jak się pracuje w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 91, z czego 60 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Kandydaci do pracy w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości