Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

Opinie o Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

Luka

Macie taką rotację w firmie? Tyle wpisów w ciągu lipca i sierpnia? Toż to sezon urlopowy!

Maria

Polecam dobra atmosfera, satyfakcjonujące zarobki i super szkolenia. Codziennie przychodzę do pracy z uśmiechem na twarzy. Polecam Maria

Izabela

Bardzo dobra atmosfera w firmie i ciekawe szkolenia. Poza tym duża liczba klientów i dobre zarobki. Polecam Iza

Pelagia

Moja opinia jest negatywna. Po odejściu agentki nie mieliśmy żadnej informacji o tym kto zajmuje się naszym mieszkaniem i ma do niego klucze!!! Brak profesjonalizmu i zero komunikacji z klientem.

@Pelagia

Pani Pelagio po 1 to jest portal dla Pracowników a nie klientów a po 2 to bez szczegółów nie jesteśmy w stanie odnieść się do Pani wpisu i nie mieliśmy nigdy zgłoszonej takiej informacji także domyślamy się, że to napisała konkurencja :) Pozdrawiamy Zespół Koloseum Nieruchomości

Agent Nieruchomości

Fajna, normalna rozmowa bez korporacyjnych gadek... Miło i rzeczowo.

Skąd pomysł na branżę nieruchomości, czy lubię budowanie relacji z innymi ludźmi ?

Stefano

Firma to bardzo dobry pracodawca więc nic dziwnego, że tak jest.

Polecam Super Praca !

Bogdan
@Piotr

Twoja pozytywna opinia na pewno zwróci uwagę potencjalnych kandydatów, ale wśród niektórych, może wzbudzić także i wątpliwości. Dlaczego? Ponieważ jest ona bardzo krótka i nie posiada żadnych argumentów. Co najbardziej doceniasz w pracy dla firmy Koloseum Nieruchomości? Co przekonało Ciebie do podjęcia pracy w tej firmie? Zachęcam do napisania jakiś konkretów.

@Bogdan

Przede wszystkim świetna atmosfera w pracy, pomoc mojego Managera i system pracy, który pozwala mi na pełny rozwój !

Super zarobki i świetna atmosfera ! Polecam Łukasz

niedowiarek

Niebywałe wszyscy zadowoleni, a dodatkowo każdy podpisuje się imieniem i pozdrawia. Koloseum Nieruchomości robisz to ŹLE!

@niedowiarek

no widzisz niedowiarku pamiętaj wiara czyni cuda :) Pozdrawiam Łukasz Kłosiński Właściciel

Klaudiusz

Bardzo dobra firma. Bardzo dobre podejście do pracownika i troska szefostwa o wyniki. Pomoc na każdym kroku. Polecam Klaudiusz

Mirek

Ciekawa i dobrze płatna praca. Bardzo dobra firma. Polecam Mirek

Katarzyna

Ciekawa praca i fajne warunki pracy Polecam Katarzyna

Dobrze mi się pracuje, zarabiam bardzo dobre pieniądze i mam czas na swoje sprawy w ciągu dnia. Dla mnie najlepsza praca. Polecam Adam

Jerzy

Świetne Warunki pracy i dobre zarobki. Mogę ustawić sobie spotkania w ciągu dnia i do tego załatwić w tym czasie sprawy prywatne. Polecam Jerzy

Sandra

Super warunki pracy dobry kontakt z kierownikiem, dobre zarobki. Polecam Sandra

Elastyczne warunki pracy, brak tabelek i planowania sprzedaży ! Każdy kto przychodzi pracuje na własny rachunek i zarabia tyle na ile się stara ! Mi się to osobiście podoba :) Polecam Monika

Patryk Koloseum

Świetne warunki pracy - bardzo dobra praca zespołowa, nie ma wyścigu szczurów jak w niektórych firmach tylko wystarczy systematycznie pracować i zarobki są tak zadowalające, że nie myśli się o innej pracy. Polecam i Pozdrawiam Patryk

Paweł Koloseum

Bardzo miła atmosfera pomoc przy każdej sytuacji. Zarobki w pełni mnie zadowalają. Polecam Firmę

Marcin Koloseum

Świetne warunki pracy - brak raportów tabelek i planowania sprzedaży, cykliczne szkolenia oraz pełna pomoc na każdym etapie sprzedaży. Pracowałem w kilku biurach ale tutaj jest zdecydowanie najlepiej. Polecam

Aleksandra

Nie polecam, nie ma kto uczyć nowego pracownika jest pozostawiony sam sobie ma przynosić dochody a nic nie dają w zamian obiecują samochód służbowy ale tylko dla najlepszych a nikt go nie dostał jeszcze, po prostu żal. Zarobki gorsze niż w biedronce na kasie !

Mateusz Koloseum

Samochód służbowy mają doradcy o najlepszych przychodach a tacy nie wypisują tutaj żadnych komentarzy tylko zajęci są pracą :) Pozdrawiam Mateusz Koloseum

Moze trzeba sie upominac

Magdalena

upominac o 300zl na miesiac szczerze nie polecam wyzysk i same machlojki

Marta Koloseum

a Ja pracuje od kilku lat jestem sumienna i pracowita i nigdy nie było takiej sytuacji.. i mam dokładnie odwrotne spostrzeżenia od anonymous :) a jak kogoś bolą czyjeś samochody to niech się weźmie do pracy i też je sobie kupi :) Pozdrawiam Marta Koloseum

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości - Warszawa

• Jak się pracuje w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 91, z czego 60 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Kandydaci do pracy w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości