Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

Opinie o Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

Artur

Pracuje w tej Firmie od trzech miesięcy i na uwagę zasługują przede wszystkim: - świetne szkolenia branżowe - pomoc w codziennej pracy mojego Managera - dobra promocja moich ofert - duża liczba klientów - świetna atmosfera w pracy Polecam Artur

@Artur

Dziękujemy Artur za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

@Artur

Dziękujemy Artur za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Kuba

Cześć! Pracuję w jednym z oddziałów od 14 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Zaczęło się od szkolenia, na którym zostaliśmy świetnie przygotowani do rozpoczęcia pracy. Następnie przez 2 tygodnie w oddziale poznałem wszystkie procedury i nauczyłem się jak korzystać z firmowych narzędzi. Świetnie przygotowany wyruszyłem na rynek i już w pierwszym miesiącu sprzedałem swoją pierwszą nieruchomość. Po 3 miesiącach stałem się całkowicie samodzielny i zacząłem osiągać dobre wyniki. Wytrwali, którzy będą konsekwentnie dążyć do celu i nie zniechęcać się początkowymi trudnościami zostaną wynagrodzeni bardzo dobrymi pieniędzmi. Trzeba też mieć predyspozycje do tego zawodu. Także podsumowując: przed tymi, którzy przetrwają trudniejszy początkowy okres otwierają się niesamowite możliwości. Pozdrawiam!

Dziękujemy Kuba za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

@Kuba

Dziękujemy Kuba za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Julia

Świetna praca i Firma dla lubiących kontakt z klientem. Czasami jest też pod górkę, ale to jak w każdej pracy więc trzeba obrać sobie cel i do niego dążyć i wtedy jest dobrze :) Reklama i marketing na najwyższym poziomie. Polecam Julia

Patrycja

Świetna atmosfera i ciekawa praca. Praca dla osób lubiących sprzedaż i obsługę klienta. Firma ma dobre szkolenia i pomoc Managerską. Polecam Patrycja

Agent Nieruchomości

Fajna, normalna rozmowa bez korporacyjnych gadek... Miło i rzeczowo.

Skąd pomysł na branżę nieruchomości, czy lubię budowanie relacji z innymi ludźmi ?

Maciej

Dla osób interesujących się pracą w tej firmie. Można sporo osiągnąć. Ale pamiętajmy, że praca agenta nie jest dla każdego. Tutaj żeby coś osiągnąć trzeba dużo i ciężko pracować. Praca w takiej firmie to nie tylko spotkania w mieszkaniach klientów i miłe rozmowy przez telefon. To ciągła walka o klienta. Praca na pełnej mocy przez cały dzień! Coś dla osób lubiących wyzwania i umiejących rozmawiać z ludźmi! Można naprawdę dobrze zarobić ale w życiu nie ma nic za darmo. Za siedzenie w domu nikt Ci nie zapłaci! Ja spróbowałem i jestem zadowolony. Praca pełna wyzwań!

@Maciej

Dziękujemy (usunięte przez administratora) za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Rafał

Bardzo dobre szkolenia i atmosfera w Firmie :) Dużo klientów i dobra pomoc Managerów. Pracowałem w 2 firmach wcześniej w tej branży ale tutaj jest zdecydowanie lepiej. Polecam Rafał

Anastazja

Polecam pracę w tej firmie ze względu na przede wszystkim ludzkie podejście do pracownika. Jesteśmy duża firmą jedną z największych w Polsce w swojej branży ale da się odczuć, że każdy jest ważny a nie jest tylko kolejnym numerkiem jak jest najczęściej w większych Korporacjach. Na zarobki też nie można narzekać ale jak ktoś liczy, że popracuje 5h i zarobi dużo to się myli bo jak w każdej pracy trzeba się poświęcić ale można naprawdę zarobić bardzo godne pieniądze. Anastazja

@Anastazja

Dziękujemy Anastazjo za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

@Anastazja

Dziękujemy Anastazja za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Brunon

Koloseum jest według mnie doskonałym miejscem dla osób, które nie posiadają doświadczenia w branży nieruchomości, a chcą rozwijać się jako agent. Od zawsze wiadomo, że zawód ten wiąże się z prestiżem i wysokimi zarobkami. Jednak nie jest on dla wszystkich. Z doświadczenia wiem, że początek pracy w tej branży to konieczność większego poświęcenia. Jako początkujący agent otrzymałem wszystkie możliwe wskazówki, informacje, wiedzę właśnie w Koloseum. Uważam, że sam nie doszedłbym do takiego poziomu w tak szybkim czasie. POLECAM współpracę z Koloseum każdemu , kto chce rozpocząć nową drogę w tym zawodzie.

Dziękujemy Brunon za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

@Brunon

Dziękujemy Brunon za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Dziękujemy Brunon za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Bardzo dobrze oceniam przede wszystkim: - atmosferę w pracy - pomoc mojego Managera - cykliczne szkolenia - dużą liczbę klientów

@Marcin

Dziękujemy Marcin za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Beata

Pracuje w Koloseum od prawie miesiąca. Aplikowałam na stanowisko poprzez portal pracujpl. Już po niecałym tygodniu dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowę wstępną. Rozmowa trwała równą godzinkę, o czym zostałam wcześniej poinformowana. Ową rozmowę wspominam bardzo dobrze - była prowadzona w luźniej atmosferze, dzięki czemu nie stresowałam się i pewnie odpowiadałam na pytania. Oprócz typowych pytań pojawiających się na rozmowa rekrutacyjnych, została sprawdzona moja wiedza zarówno teoretyczna jak i praktyczna związana docelowo z przyszłym zajmowanym stanowiskiem. Zostały mi przedstawione obowiązki dotyczące danego stanowiska oraz byłam pytana o moje wcześniejsze doświadczenie zawodowe. Następnie poinformowana mnie, że w przeciągu 5 dni dostanę odpowiedź czy zostałam przyjęta. Co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło, bo wcześniej się z czymś takim nie spotkałam ze strony pracodawcy, to telefon z informacją i przeprosinami, że proces rekrutacji się wydłużył i muszę jeszcze poczekać. Po tygodniu otrzymałam telefon z informacją, że zostałam przyjęta i zaproszono mnie na podpisanie umowy w oddziale. Już pierwszego dnia miałam szereg szkoleń z pracownikami z rożnych działów. Na każdym etapie czułam się "zaopiekowana" przez współpracowników - w razie wątpliwości lub pytań mogłam się do każdego zwracać i zawsze została mi udzielona fachowa pomoc. Cały czas uczę się nowych rzeczy i każdy dzień jest pełen nowych wyzwań, jednak myślę, że lepsze to niż monotonia. Atmosfera panująca w firmie jest jak najbardziej na plus - widać, że zasada pracy zespołowej to nie tylko powtarzany wszędzie frazes ;) Po miesiącu pracy mogę stwierdzić, że zatrudniając się tutaj podjęłam bardzo dobrą decyzję :) Polecam Beata

@Beata

Dziękujemy Beata za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Pracuję w Koloseum ponad 2 lata - jestem bardzo zadowolona. Co prawda nie w Warszawie ale filozofia firmy jest taka sama - mamy tworzyć wspierajacy się zespół i tak jest. Przyjazna atmosfera, fajny zespół, szkolenia szkolenia i jeszcze raz szkolenia. Od Managera oddziału masa wsparcia i pomocy. Ten kto chce dostawać kasę za nic nie robienie się nie nadaje. Trzeba się narobić ale nie ma limitów - jak działasz to masz kilkanaście tys w miesiąc, jak się obijasz to nie zarabiasz nic. To praca dla zmotywowanych i wytrwałych. Ja bym nie zamieniła na nic innego :) Jest cały system sprzedaży - nawet jak się nie znasz to masz co kiedy i jak robić, żeby sprzedać, wystarczy słuchać doświadczonych kolegów, którzy zawsze pomogą, burze mózgów co zrobić z daną ofertą też są bardzo pomocne - chyba pierwsza firma gdzie zespół pracuje razem na wynik oddziału czy firmy a nie zamyka się tylko na wynik indywidualny.

@Karolina

Dziękujemy Karolinaza szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Bardzo dobra praca przede wszystkim ze względu na: - świetne merytoryczne szkolenia przygotowane przez Firmę - Bardzo dobre podejście mojego Managera i okazywaną pomoc w codziennej pracy - Świetna promocja moich ofert dzięki której mam wielu klientów - pomoc i wsparcie Działu prawnego który pomaga przy finalizacji transakcji Polecam Piotr

@Piotr

Dziękujemy Piotr za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Iwona

Bardzo ciekawa praca Każdy dzień jest inny ale firma daje możliwości rozwoju tylko trzeba się szkolić i podnosić swoje kwalifikacje. Polecam dla chcących zarabiać więcej niż na etacie Iwona

@Iwona

Dziękujemy Iwona za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Zuzanna

Do Koloseum aplikowałam w dość trudnym czasie, w trakcie pandemii. Odzew był dość szybki - po kilku dniach dostałam telefon z zaproszeniem na spotkanie w celu przeprowadzenia wstępnej rozmowy rekrutacyjnej. Sama rozmowa przebiegła bardzo sprawnie, była bardzo rzeczowa i konkretna. Mimo początkowego stresu związanego z rozmową rekrutacyjną, w trakcie rozmowy stres odpuścił i mogłam swobodnie odpowiadać na pytania oraz zadawać własne. Po otrzymaniu decyzji o pozytywnym przejściu procesu rekrutacji rozpoczęłam proces wdrażania i szkolenia. Pracowałam już na podobnych stanowiskach, ale jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak dobrze dopracowanym systemem wdrożeniowym. Wszystko było jasno przedstawione i zrozumiałe, miałam cały czas poczucie, że jest wiele współpracowników których mogę spytać w razie wątpliwości, których mogę się poradzić i z niczym nie byłam zostawiona sama sobie, a w pierwszych dniach pracy jest to szczególnie ważne. Po przepracowaniu pierwszego tygodnia jestem w stanie stwierdzić, że aktualnie moje obowiązki są dopasowane do moich dotychczasowych umiejętności i cały czas jest duża chęć pomocy od współpracowników z większym stażem w firmie. Podoba mi się również dynamika pracy oraz bardzo duża motywacja, która jest wyczuwalna wśród współpracowników. Polecam Zuzanna

Koloseum Nieruchomości

raczej stalkerem któremu to nic nie da :) - w razie pytań zapraszam bezpośrednio na spoktanie ze mną w 4 oczy to sobie wszytko wyjaśnimy stalkerze :) - Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości :) Pozdrawiam :)

@Zuzanna

@Zuzanna

Dziękujemy Zuzanna za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Do Koloseum aplikowałam w dość trudnym czasie, w trakcie pandemii. Odzew był dość szybki - po kilku dniach dostałam telefon z zaproszeniem na spotkanie w celu przeprowadzenia wstępnej rozmowy rekrutacyjnej. Rekruter od razu poinformował, że rozmowa zajmie około godziny, dzięki czemu wiedziałam ile czasu wyznaczyć na spotkanie. Sama rozmowa przebiegła bardzo sprawnie, była bardzo rzeczowa i konkretna, zawierała również pytania mające na celu sprawdzenie jak poradziłabym sobie w sytuacjach ściśle powiązanych ze stanowiskiem na jakie aplikowałam. Mimo początkowego stresu związanego z rozmową rekrutacyjną, w trakcie rozmowy stres odpuścił i mogłam swobodnie odpowiadać na pytania oraz zadawać własne. Po otrzymaniu decyzji o pozytywnym przejściu procesu rekrutacji rozpoczęłam proces wdrażania i szkolenia. Pracowałam już na podobnych stanowiskach, ale jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak dobrze dopracowanym systemem wdrożeniowym. Wszystko było jasno przedstawione i zrozumiałe, miałam cały czas poczucie, że jest wiele współpracowników których mogę spytać w razie wątpliwości, których mogę się poradzić i z niczym nie byłam zostawiona sama sobie, a w pierwszych dniach pracy jest to szczególnie ważne. Po przepracowaniu pierwszego tygodnia jestem w stanie stwierdzić, że aktualnie moje obowiązki są dopasowane do moich dotychczasowych umiejętności i cały czas jest duża chęć pomocy od współpracowników z większym stażem w firmie. Podoba mi się również dynamika pracy oraz bardzo duża motywacja, która jest wyczuwalna wśród współpracowników. Polecam Monika

@Monika

@Monika

Dziękujemy Monika za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Basia

W Koloseum Nieruchomości pracuję blisko dwa lata. Największą zaletą jest przemiła i przyjacielska atmosfera. Dyrektorka jest bardzo pomocna i wspiera zespół. Jeśli ktoś faktycznie pracuje i chce zarobić to na jest to możliwe. Oczywiście są osoby które mimo że przychodzą do pracy systematycznie nie robią targetów ale wynika to z małego zaangażowania w prace. Nie wystarczy przyjść i usiąść, trzeba dzwonić obserwować rynek umawiać spotkania. W każdym razie ja bardzo polecam pracę w mojej firmie. Basia

@Basia

@Basia

Dziękujemy Basia za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Aleksandra

Pracuje od kilku miesięcy i to co jest najfajniejsze to fajna atmosfera w pracy i możliwość rozwoju. Każda kolejna transakcja to możliwość zarobienia kilku dodatkowych tysięcy złotych a w poprzedniej firmie po podwyżkę 300zł czekałam kilka miesięcy a nawet często w ogóle jej nie dostawałam. Jak pracujesz tak masz - nie jest to praca dla ludzi którzy chcą odsiedzieć swoje ale jak się starasz i lubisz kontakt z klientem to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Polecam Aleksandra

@Aleksandra

@Aleksandra

Dziękujemy Aleksandra za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Maciej

@Maciej

Dziękujemy (usunięte przez administratora) za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

@Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

Tobiasz

Świetna praca dla osób lubiących sprzedaż i pracę z klientem. W Firmie jest bardzo dobra atmosfera i świetna reklama. Mam dużo klientów i prezentacji i można naprawdę świetnie zarobić o ile lubi się tą pracę. Polecam Tobiasz

Dziękujemy Tobiasz za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

@Tobiasz

Dziękujemy Tobiasz za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Patrycja

Praca dająca dużą satysfakcję dla osób lubiących nieszablonowe działanie w sprzedaży i które lubią dużą dynamikę pracy. Atmosfera i warunki w pracy są super. Polecam Patrycja

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości - Warszawa

• Jak się pracuje w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 91, z czego 60 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Kandydaci do pracy w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości