Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

Opinie o Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

Olanowww

Dzień dobry Czy na posadzie pośrednika jest jakaś podstwa czy zarobki uzależnione tylko od wyników?

@Olanowww

Dzień dobry obowiązuja u Nas wynagrodzenie prowizyne. Pozdrawiamy

Jolanta
@Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

Czy procent wynagrodzenia uzależniony jest od wartości nieruchomości, czy procent jest ten sam bez względu na jej wartość.

@Jolanta

Procent prowizji jest uzależniony od warunków transakcji, rodzaju nieruchomości oraz innych czynników. Pozdrawiamy

@Olanowww

Jakiś +/- ile średnio można zarobić?

@Marcin

Średnie zarobki u nas w firmie to ok. 12 tys. zł netto miesięcznie, osoby poświęcające więcej czasu/zaangażowania lub mające doświadczenie sprzedażowe zarabiają ponad 20 tys. zł netto miesięcznie uśredniając.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości na stanowisku Agent Nieruchomości? 16 lutego pojawiły się ich ogłoszenia na GoWork.pl.

Dzień dobry pełne ogłoszenie jest teraz na portalu pracuj.pl Pozdrawiamy

Szymon
@Pracodawca

Faktycznie. Oferowane zarobki wahają się w przedziale od 5000 do 50000 zł netto. Proszę o informację, na jaki okres zawierana jest umowa B2B/dzieło/agencyjna, i jak przebiega proces rekrutacji?

@Szymon

Umowy są zawierane najczęściej w następujący sposób: pierwsza na miesiąc próbny, kolejna na 3 miesiące a później na czas nieoznaczony. Rekrutacja odbywa się zawsze na miejscu w danym oddziale Firmy. Pozdrawiamy

Beate.Hoppe1@gmx.de

Dzien dobry, czy moge sie dowiedziec jaki procent pibieracie za sprzedaż dzialki l lesnej

@Beate.Hoppe1@gmx.de

Pani Beato standardowo pobieramy 3% prowizji od sprzedaży działki. Pozdrawiamy

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Koloseum Nieruchomości

Dzień dobry mam podane to w ogłoszeniu: B2B albo umowa o dzieło. Pozdrawiamy Zespół Koloseum Nieruchomości

Grażyna
@Koloseum Nieruchomości

A co z umową o pracę?:(

@Grażyna

Umowa o dzieło albo B2B to jedyna forma zatrudnienia. Pozdrawiamy

Agent Nieruchomości

Fajna, normalna rozmowa bez korporacyjnych gadek... Miło i rzeczowo.

Skąd pomysł na branżę nieruchomości, czy lubię budowanie relacji z innymi ludźmi ?

Zainteresowana

Dzień dobry, Pytanie do agentów. Czy przy pełnym zaangażowaniu i determinacji jest szansa aby w pierwszym miesiącu pracy osiągnąć już dobre wyniki a co za tym idzie dobre prowizje? Jak to u Was wyglądało?

@Zainteresowana

Cześć wszystko zależy od tego czy lubisz tą pracę. Widziałem osoby, które w pierwszym miesiącu max drugim robiły transakcje i widziałem osoby, które po 3 miesiącach nic nie sprzedały i nie lubiły nawet dzwonić do klientów przez telefon. Pozdrawiam Marcin

Pracuje od kilku miesięcy i to co jest najfajniejsze to fajna atmosfera w pracy i możliwość rozwoju. Każda kolejna transakcja to możliwość zarobienia kilku dodatkowych tysięcy złotych a w poprzedniej firmie po podwyżkę 300zł czekałem kilka miesięcy a nawet często wogóle jej nie dostawałem. Jak pracujesz tak masz - nie jest to praca dla ludzi którzy chcą odsiedzieć swoje ale jak się starasz i lubisz kontakt z klientem to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Polecam Michał

@Michał

Dziękujemy Michał za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

@Michał

Dziękujemy Michał za szczerą, obiektywną opinię :)

Wiktor

Świetny kontakt z Managerem i fajna atmosfera w biurze. Praca z klientem nie jest łatwa ale jeżeli ktoś to lubi to można dużo osiągnąć. Sprzedaż nieruchomości to ciekawe zajęcie więc każdy dzień jest inny ale dla mnie to coś najfajniejszego. Polecam Wiktor

Dziękujemy Wiktor za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

@Wiktor

Dziękujemy Wiktor za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

@Wiktor

Dziękujemy Wiktor za szczerą i obiektywną opinię :)

Iza

Pracuje w Koloseum już kilka lat ! i wypowiem się na ten temat obiektywnie: 1. Miejsce gdzie można nie tylko pracować ale spędzić miło czas w ciągu dnia ponieważ nie ma wyścigu szczurów jak w większości Firm gdzie jest sprzedaż ! 2. Szkolenia, które są w Firmie prowadzone przez praktyków a nie teoretyków i naprawdę się mocno przydają i pomagają rozwinąć skrzydła... 3.Sprzęt na najwyższym poziomie - laptop, telefon i wszystkie inne narzędzia potrzebne do pracy. 4. Reklama, która daje możliwości sprzedawania kilku nieruchomości miesięcznie ponieważ mam bardzo dużo telefonów i dużą liczbę klientów. Iza

@Iza

Dziękujemy Iza za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Tadeusz

W Koloseum Nieruchomości pracuję blisko dwa lata. Największą zaletą jest przemiła i przyjacielska atmosfera. Dyrektorka jest bardzo pomocna i wspiera zespół. Jeśli ktoś faktycznie pracuje i chce zarobić to na jest to możliwe. Oczywiście są osoby które mimo że przychodzą do pracy systematycznie nie robią targetów ale wynika to z małego zaangażowania w prace. Nie wystarczy przyjść i usiąść, trzeba dzwonić obserwować rynek umawiać spotkania. W każdym razie ja bardzo polecam pracę w mojej firmie. Tadeusz

Dziękujemy Tadeusz za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

Dorota

Z firmą jestem związana od samego początku. Widzę dynamiczny rozwój, szacunek dla pracowników, ogromne możliwości dla każdego, kto przyjdzie do firmy. Ścieżka kariery zawodowej jest bardzo klarowna dzięki czemu nie trzeba pracować po 5 lat, aby awansować na stanowisko managerskie. Wyjazdy integracyjne czy imprezy firmowe są organizowane dosyć regularnie dzięki czemu poczucie bycia w zespole jest naprawdę silne. Sam team, to grupa ambitnych osób, których entuzjazm i werwa do działania się udziela od pierwszych dni. Tak wygląda praca. Czy polecam - jasne! Z pełną odpowiedzialnością. Co do samego właściciela firmy, to osobiście uważam, że jest to idealny przykład lidera, od którego powinni się uczyć nieco starsi "kierownicy" podobnych struktur. Moje sugestie dla Koloseum: Tak trzymać! Lubię atmosferę w Koloseum za: Nieograniczone perspektywy zarobkowe, oraz nowoczesne podejście do kwestii prowadzenia biznesu. Dorota

Beata

Pracuje w Koloseum od prawie miesiąca. Aplikowałam na stanowisko poprzez portal pracujpl. Już po niecałym tygodniu dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowę wstępną. Rozmowa trwała równą godzinkę, o czym zostałam wcześniej poinformowana. Ową rozmowę wspominam bardzo dobrze - była prowadzona w luźniej atmosferze, dzięki czemu nie stresowałam się i pewnie odpowiadałam na pytania. Oprócz typowych pytań pojawiających się na rozmowa rekrutacyjnych, została sprawdzona moja wiedza zarówno teoretyczna jak i praktyczna związana docelowo z przyszłym zajmowanym stanowiskiem. Zostały mi przedstawione obowiązki dotyczące danego stanowiska oraz byłam pytana o moje wcześniejsze doświadczenie zawodowe. Następnie poinformowana mnie, że w przeciągu 5 dni dostanę odpowiedź czy zostałam przyjęta. Co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło, bo wcześniej się z czymś takim nie spotkałam ze strony pracodawcy, to telefon z informacją i przeprosinami, że proces rekrutacji się wydłużył i muszę jeszcze poczekać. Po tygodniu otrzymałam telefon z informacją, że zostałam przyjęta i zaproszono mnie na podpisanie umowy w oddziale. Już pierwszego dnia miałam szereg szkoleń z pracownikami z rożnych działów. Na każdym etapie czułam się "zaopiekowana" przez współpracowników - w razie wątpliwości lub pytań mogłam się do każdego zwracać i zawsze została mi udzielona fachowa pomoc. Cały czas uczę się nowych rzeczy i każdy dzień jest pełen nowych wyzwań, jednak myślę, że lepsze to niż monotonia. Atmosfera panująca w firmie jest jak najbardziej na plus - widać, że zasada pracy zespołowej to nie tylko powtarzany wszędzie frazes ;) Po miesiącu pracy mogę stwierdzić, że zatrudniając się tutaj podjęłam bardzo dobrą decyzję :) Polecam Beata

@Beata

Dziękujemy Beato za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Dziękujemy Beato za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

@Beata

Dziękujemy Beato za szczerą, obiektywną opinię :)

Maria

Kilka miesięcy temu postanowiłam wywrócić swoje życie do góry nogami i spróbować swoich sił jako agentka nieruchomości. Miałam jeden cel - pracować w najlepszym biurze nieruchomości w Polsce i uczyć się od najlepszych. Udało się! Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną, której przebiegiem byłam mile zaskoczona. Już sama prezentacja firmy przez rekrutującą mnie DO robiła wrażenie, nie tylko pod względem profesjonalizmu, ale również wielu konkretnych informacji, na które bardzo liczyłam, jako osoba nie mająca zielonego pojęcia o tej branży. Szkolenia i przygotowania były bardzo intensywne. Jestem za nie bardzo wdzięczna, ponieważ w innych agencjach nieruchomości, gdzie byłam na rozmowach kwalifikacyjnych, nie było nawet o nich mowy. Narzędzia, jakie oferuje firma na start i cały know-how daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu dla nowego agenta. Dodatkowo zawsze mogę liczyć na fachową pomoc DO, starszych agentów oraz całego, niezastąpionego back office :) Praca agenta jest bardzo ciekawa i wymaga elastyczności oraz kreatywności. To zdecydowanie nie jest miejsce dla osób, dla których praca to 8 - godzinny etat. Ja akurat mam zamiar pracować tutaj do emerytury (:D) i z przyjemnością będę obserwować dalszy rozwój Koloseum Nieruchomości :)

@Maria

Dziękujemy Mario za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Dziękujemy Mario za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

@Maria

Dziękujemy Mario za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

@Maria

Dziękujemy Mario za szczerą, obiektywną opinię :)

Marianna

Bardzo ciekawa i fajna praca dla samodzielnych osób, które lubią sprzedaż. Fajna atmosfera i pomoc mojego Managera. Dużo klientów i pomoc działu prawnego przy transakcjach. Polecam Marianna

@Marianna

Dziękujemy Marianna za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Dziękujemy Marianna za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

@Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

Dziękujemy Marianno za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

@Marianna

Dziękujemy Marianno za szczerą, obiektywną opinię :)

Jacek

Lubię tą pracę za możliwość rozwoju finansowego i elastyczność. W firmie panuje super atmosfera i mam dużo telefonów na oferty. Bardzo dobre szkolenia i pomoc Managerów. Polecam Jacek

@Jacek

Dziękujemy Jacwek za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

Dziękujemy Jacek za szczerą i obiektywną opinię :) Pozdrawiamy

@Jacek

Dziękujemy Jacek za szczerą, obiektywną opinię :) Pozdrawiamy :)

@Jacek

Dziękujemy Jacek za szczerą, obiektywną opinię :)

Świetna atmosfera i fajna praca. Dla osób lubiących sprzedaż i kontakt z klientem super miejsce. Pozdrawiam Marek

Grażyna
@Marek

Czy jakieś prowizje od sprzedaży są tutaj?

@Grażyna

Oczywiście, że są ta praca się opiera na prowizji. Pozdrawiam

Przemysław
@Pracodawca

Jak już jesteś w temacie prowizji to powiesz na jakim poziomie są te kwoty? Ile można dorobić do postawy? Da się dobrze zarobić?

Mariusz
@Pracodawca

Co masz dokładnie na myśli pisząc, że praca opiera się na prowizji? Chcesz powiedzieć, że nie ma żadnej podstawy, a wynagrodzenie jest tylko prowizyjne?

Dzień dobry, będę wdzięczny na odpowiedzi na moje pytania: 1. Jakie godziny pracy obowiązują? 2. Czy jest to praca w biurze czy można pracować zdalnie w okresie, kiedy nie ma prezentacji? 3. Czy nowy agent dostaje bazę kontaktów czy od 0 musi ją sam wypracować i pozyskać nieruchomość do sprzedaży?

@Kandydat

Witamy, co do godzin pracy wszystko zależy od efektywności Agenta, ale żeby efekty były wymierne trzeba poświęcać min. 8h dziennie, jak w każdej normalnej pracy ;) Agenci u nas pracują w różnych trybach, na samym początku z biura (z domu jeszcze nikt się dobrze nowego zawodu nie nauczył), a później w formie jaka Agentowi bardziej odpowiada - jeżeli jest efektywny we własnym domu i rzetelnie pracuje- może pracować w domu, jeżeli nie może się skupić w domu i niestety nie jest w stanie wykonywać podstawowych czynności Agenta Nieruchomości przechodzimy na pracę biurową lub hybrydową. ad. 3. Nasi Agenci mają możliwość korzystania z kilku tysięcy ofert nieruchomości na sprzedaż, które pozyskali inni Agenci, ale swoją bazę również prowadzi, ważne żeby miał trochę ogłoszeń które sam pozyska, żeby Klient kupujący mógł się z danym Agentem skontaktować-a bazę kupujących, którzy dzwonią do Agentów zapewnia nasza Firma, więc jest komu sprzedać, a to najistotniejsze :)

Kandytat

Dzień dobry, będę wdzięczny za odpowiedzi: 1. W jakich godzinach odbywa się praca w biurze czy są to godziny stałe? 2. Czy można pracować zdalnie poświęcając czas na wykonywane telefonów, przygotowanie ofert itp. (czas poza prezentacjami) czy jest wymóg pracy z biura? 3. Czy nowy agent dostaje bazę ofert czy sam od 0 musi budować kontakty i pozyskiwać nieruchomości na sprzedaż? 4. Czy pracodawca przewiduje wsparcie stałej pensji na początek czy jest to tylko prowizja?

Czy Koloseum oferuje podstawę na B2B? Jak wygląda prowizja, na ile % może liczyć nowy agent?

@Kandydat

Dzień dobry wszystkie informacje przekazujemy na rozmowie rekrutacyjnej. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozdrawiamy

Pracownica

Firma ma bardzo dobre podejście do pracownika, bez spiny i zbędnego utrudniania życia. Fajna atmosfera i warunki do pracy. Pani manager z Lublina to super kompetentna i miła osoba, z którą chce się pracować:)

Wiecie może, czy w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości szukają chętnych na staż?

Koloseum Nieruchomości

Prosimy o wysłanie aplikacji na adres: biuro@koloseum-nieruchomosci.pl Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości - Warszawa

• Jak się pracuje w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 91, z czego 60 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Kandydaci do pracy w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości