JobRun

Opinie o JobRun

klemens

Szcezrze polecem Jobruna!!

Pawel

Jestem chetny na wyjazd z dziewczyna. Jakie sa warunki w mieszkaniach? Boje sie, ze trafię na jakiś alkoholików albo narkomanów. Agencja reaguje wtedy czy olewaja i słuchają tego kto dłużej pracuje?

FocusOne

Witam wszystkich. Mnie zastanawia tylko dwie kwestie: 1. STAWKI - dlaczego agencja nie podaje w opisie stawek - przecież to jest najważniejsze. 2. Czy zakwaterowanie jest darmowe oraz czy trzeba płacić za jakieś ubezpieczenie? Bo jeśli tak to są to dodatkowe koszty i w żadnym innym kraju - Niemcy, Belgia, Norwegia nikt ode mnie nie wymaga bym płacił jeszcze za jakieś rzekomo ubezpieczenie. Natomiast niestety wiele trefnych agencji w Holandii pobiera tego typu rzeczy. Jak jest tutaj? Pozdrawiam

@FocusOne

Dzień dobry, 1. STAWKI - wiele agencji przedstawia stawki powiększone o dodatek wakacyjny (mówimy o kraju HOLANDIA), bywa że przedstawiają stawki powiększone także o dodatki zmianowe. Chwalą się niejako dużymi stawkami. Często osoby szukające prace dają się na to nabrać. Dopiero po pierwszym wynagrodzeniu widzą, że stawka wyjściowa zamiast np. €13,50 jest np. €10,50. I jest rozczarowanie. My, podczas każdej rozmowy telefonicznej przedstawiamy dokładne stawki + dodatki. Przekazujemy dokładnie taką informację, jaką otrzymujemy od pracodawcy holenderskiego. Holenderski kodeks pracy jest dużo bardziej rozbudowany w kwestii dodatków za nadgodziny, są różne dodatki za prace w rożnych godzinach, inne za prace w nocy, inne w wieczornych, inne w rannych godzinach. W każdej ofercie są różne dodatki za prace zmianową, jeżeli taka jest. Jest inny podatek od podstawowej stawki godzinowej, inny od dodatku wakacyjnego. Gdybyśmy chcieli napisać wiarygodną stawkę za godzinę z dodatkami, to oferta nie byłaby ofertą pracy lecz kalkulacją matematyczną. 2. ZAKWATEROWANIE, UBEZPIECZENIE - każdy kraj ma swoje zasady. I to zapewne każdy wie. W Polsce gdy pracujemy, żaden pracodawca nie opłaca nam zakwaterowania. I to jest oczywiste i każdy to akceptuje. Belgia, Norwegia - my tam osób nie wysyłamy do pracy. Jeżeli Pan/Pani chce tam jechać, proszę kontaktować się z innymi agencjami. W Niemczech, pracodawca dla którego prowadzimy rekrutacje, oferuje DARMOWE zakwaterowanie. I zawsze jest to napisane w ofercie. Natomiast, każdy kto zna Holandię wie, że koszt zakwaterowania i ubezpieczenia jest potrącony od wynagrodzenia. Jedynie osobom pracującym w budowlance, pracodawcy holenderscy oferują darmowe zakwaterowanie i opłacają ubezpieczanie. Nikt nikogo nie zmusza do pracy w danym kraju, każdy wybiera ten, który mu pasuje. Z pozdrowieniami, Zespół JobRun

Witam, mam pytanie ile mniej więcej można zaoszczędzić przez miesiąc pracując w Holandii, żyjąc na normalnym poziomie bez luksusów?

@Karolina

Witam, Pani Karolino a ile mogłaby Pani zaoszczędzić pracując w Polsce na cały etat, całkiem dobre zarobki, na umowę o pracę? Trudno będzie Pani odpowiedzieć. Każdemu byłoby trudno odpowiedzieć. Zachęcamy do wysłania CV na jobs@jobrun.eu lub dzwonić do nas 518891884, 517017884 Wszelkie informacje, które posiadamy, przedstawimy telefonicznie. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

FocusOne
@Karolina

@Karolina Wydatki w Niemczech sięgają 300 euro jeśli mowa o jedzeniu itp. a nie o zakwaterowaniu. W Holandii jest nieco drożej, ale da się zapewne też zmieścić w 300 euro. Dlatego od pensji jaką Ci oferują wstępnie odejmij 300 euro jako minimum.

Pracownik Fizyczny

Proszę o pracę jestem Holandii

Pracuje przy papryce i szukam pracę przy mięsie dziękuję nie znam języka

Robert

Chciałbym wyjechać w Pazdzierniku/Listopadzie do pracy remonty/wykończeniowka np(malarz.,inne),do Niemiec i jaka jest stawka w przybliżeniu+- Pozdrawiam

@Robert

Panie Robercie, Zatrudnienie jest bezpośrednio przez pracodawcę niemieckiego. Który oferuje niemiecka umowę o prace na czas nieokreślony,, oparta na niemieckim kodeksie pracy. Stawka to 13 € na rękę za godzinę + darmowe zakwaterowanie. Zapraszamy do kontaktu; 518891884, 506827585 Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Abrakadabra

Witam. Mam niestandardowe pytanie, jak wyglada sprawa z wizyta u dentysty w holandii na umowach ktore proponujecie? Podejrzewam ze ubezpieczenie wyglada tam nieco inaczej niz w PL, moglby ktos sie na ten temat wypowiedziec? Z gory dzieki za odp, pozdrawiam.

@Abrakadabra

Dzień dobry, W Holandii pracownicy objęci są obowiązkowym ubezpieczeniem zdrowotnym. Pracodawca potrąca od wynagrodzenia pracownika pewna kwotę i sam, płaci większa kwotę ze swojej strony. Ubezpieczenie to pokrywa koszty leczenia nagłych wypadków. Leczenie stomatologiczne jest wyłączone, czyli to ubezpieczenie obowiązkowe nie uwzględnia leczenia stomatologicznego. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Witam chciałbym wiedzieć czy zakwaterowanie jest okej ile osób mieszka na jednym domku jak wyglądają zarobki po odciągnięciu zakwaterowania i ubezpieczenia

@Kasia

Dzień dobry, Zakwaterowania są rożne w zależności od miejsca i oferty pracy. Zazwyczaj są to domki wolnostojące, holenderskie, mieszkania lub czasem male hotele. W domku zwykle jest 6 lub 8 osób. Zwykle są 1 łazienka z toaletą + osobna toaleta. Czasem jest osobna kuchnia, czasem połączona z salonem. Pokoje zazwyczaj 2 osobowe, sporadycznie 1-osobowe lub 3 osobowe. Zakwaterowania są w pełni wyposażone. Trzeba mieć własną pościel, małą poduszkę i koc lub śpiwór lub kołdrę do przykrycia. Zarobki uzależnione są od ilości przepracowanych godzin, od dodatków zmianowych, od ilości nadgodzin, dlatego trudno je jednoznacznie określić. Zapraszamy do kontaktu 518891884, 517362797, 517017884 lub jobs@jobrun.eu Bezpośrednio przedstawimy oferty pracy. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Agaaaa
@Kasia

cześć odezwij się do mnie :-) też chcę wyjechać może się jakoś zgadamy :-)

Agaaaa

:-)

Witam pracował ktoś już przy pakowaniu filetów w Oss i może mi coś więcej o pracy, zakwaterowaniu, wypłacie powiedzieć?? I jak jest z dojazdami do/z pracy???? Proszę o informację zastanawiam się czy warto podjąć współpracę i czy mnie nie oszukają ani warunki mieszkalne będą okej. Pozdrawiam

xEla

Czy pracuje/pracował ktoś na produkcji sałatek?

Darek S
@xEla

Ja znam tylko z relacji od kolegi co pracował w holandii na sałatkach i sam własnie chciałbym na ta prace na poczatek wyjechac. A mianowicie praca jest w miare lekka on pracował na tasmie i dodawał 1 skladnik do salatki mowi ze dla ludzi ktorzy nie lubia sie nudzic w pracy to jest slaba robota bo stoisz i dodajesz 1 skladnik ale w ogłoszeniach widzialem tez ze mozna isc na krojenie warzyw badz etykietowanie wiec nie tylko tasma zostaje :D

@Darek S

Witam, Tak w firmie produkującej sałatki jest kilkanaście działów. Widocznie kolega pracował na dziale gdzie dodaje się składniki. Ale jest np. dział krojenia, jest dział sosów "deepów", jest dział gdzie przygotowuje się już opakowane i sałatki do wysyłki. To jest stabilna praca z gwarancją godzin. Teraz jest sezon i dużo godzin lecz np w styczniu, lutym, gdzie na innych projektach może być mniej godzin, tu zawsze zagwarantowany jest etat. Zapraszamy do kontaktu :) jobs@jobrun.eu Zespół JobRun

Kowalik69

Witam szukam pracy z kolegą mój numer to 729844541 dziekuje

Darek S

PRODUKCJA, Sałatki w Dronten Ktoś był tam niedawno Prosze o opinie

Wynagrodzenie

W jakim systemie jest płacone wynagrodzenie ?

@Wynagrodzenie

Dzień dobry, W zależności od pracodawcy holenderskiego, wynagrodzenie płacone jest w systemie tygodniowym lub co 4 tygodnie. W 90% jest system tygodniowy. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Jula

Jak wyglądają zarobki?

Wyjeżdżał ktoś może na pakowanie kosmetyków oraz do pracy przy kwiatach? Są godziny? Proszę o szybką odpowiedź

@.

Dzień dobry, Są godziny, teraz jest sezon, to mogą być nawet nadgodziny. Zapraszamy do kontaktu: 518891884, 517362797, 517017884 lub jobs@jobrun.eu Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Dominika

Chciałabym wyjechać z chłopakiem w sobotę za tydzień mam parę pytań, niestety do nikogo nie moge sie dodzwonić a rekruterka pomimo zostawienia przeze mnie wiadomości na poczcie głosowej w poniedziałek oraz mailu dziś w dalszym ciągu nie skontaktowała się ze mną. Czy moge dostać numer telefonu do osoby docelowej bądź koordynatora. Nie chciałabym nagle zmieniać agencji Przez obawy związane z brakiem kontaktu z państwa strony. Pozdrawiam

@Dominika

Dzień dobry, Tak, mamy ogrom telefonów i maili. Bardzo proszę przesłać swój nr telefonu na biuro@jobrun.eu i niezwłocznie zostanie on przekazany rekruterom. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Daniel

Czy ktoś jedzie swoim autem do pracy w Holandii z zsvhodnio pomorskiego

Edyta

Jak najszybciej mogę się kontaktować z tą agencją pracy? Ma ktoś do nich email?. Planuje ktoś jechać jeszcze w czerwcu? Jak ogólnie polecacie tę firmę?

@Edyta

Witam, Pani Edyto zapraszamy do kontaktu z nami :) Mail do nas jobs@jobrun.eu Telefony: 518891884, 517017884, 517362797 Gdy rekruterzy nie odbierają, tzn że rozmawiają, wówczas warto wysłać mail z CV lub chociaż aktualnym telefonem do siebie. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Aneta
@Edyta

Hej. Dowiedziałaś się czegoś ciekawego? Ja też chcę wyjechać jak najszybciej. Może się zgadamy?

nicki

Witam mam 20 lat i chce wyjechać najlepiej w czerwcu. Czy ktoś chciałby się przyłączyć?

Damian
@nicki

Gdzie konkretnie chcesz jechać? :)

@nicki

Hej ja też chciałabym wyjechać w czerwcu. Jestem z małopolskiego

@Damian

Też myślę o czerwcu i wyyjeżdzie

Wyjazd
@Marta

Hej ja też planuje wyjazd, jak chcesz to napisz wyjazd13@gmail.com

Edyta

Hejka! I jak pojechałaś?

Hanna
@nicki

I jak ? Wszystko pozałatwiane? Udało się gdzieś wyjechać? Ludzie dajcie znać jak wrażenia!

Iwona

Hej mam 21 lat jestem z małopolski. Chciałabym wyjechać do pracy najlepiej w czerwcu. Czy znajdzie się tutaj jakaś chętna dziewczyna która pojechałaby ze mną.

Zainteresowana

Cześć Odezwij się do mnie na maila :monikaadamus13@gmail.com

@Zainteresowana

Hej napisałam na maila

Jeesol
@Iwona

Napisz do mnie na insta jessol_bby wyjeżdżam w czerwcu tez mam 21 :)

Wyjazd

Hej, jeśli chłopak też pasuje to się odezwij wyjazd13@gmail.com

Ada
@Iwona

Hej również z koleżanka mamy po 21 lat, ja nigdy nie byłam w takiej pracy za granica i miałbym kilka pytań ale tez chciałybyśmy wyjechać w czerwcu wiec jak chcesz się skontaktować to tu masz mail adkaa78@gmail.co

@Ada

Dzień dobry, Zachęcamy do kontaktu z nami: jobs@jobrun.eu 518891884, 517017884, 517362797 :) Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Andzixx

Chce wyjechać w czerwcu,jedzie ktoś może też i chciałby się ze mną skontaktować?

@Andzixx

Też chce wyjechać w czerwcu jak najszybciej do Holandii

Damian
@Michał

A byłeś już wcześniej na takim wyjeździe? Czemu akurat wybierasz tę firmę?

Zostaw merytoryczną opinię o JobRun - Poznań

• Jak się pracuje w JobRun?

Zobacz opinie na temat firmy JobRun tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 274.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JobRun?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 29 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JobRun?

Kandydaci do pracy w JobRun napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JobRun