JobRun

Opinie o JobRun

Aktualność
UWAGA na PODEJRZANE OSOBY!!!

My jako firma JobRun NIE pobieramy od Państwa pieniędzy.
Nasza usługa jest całkowicie dla Państwa DARMOWA.
Są osoby podszywające się pod naszą firmę, które chcą wyłudzić od Państwa pieniądze.
My rozmawiamy przez numery tel. widoczne na naszej stronie internetowej i używamy maili z domeną @jobrun
Jeżeli ktoś będzie dzwonił z ukrytego numeru lub przez aplikacje Messenger, będzie chciał, aby zapłacili Państwo za transport czy inna usługę, to prosimy NIE róbcie tego.
To oznacza że macie do czynienia z oszustwem.

Sprawę zgłosiliśmy na Policję!
Jacek

Panie z jobrun pomogly mi wyjechac do pracy w holandii . pomogly mi w transporcie. Na miejscu jest tak jak mi opisywano przed wyjazdem. super komunikacja. Szybko i sprawnie mam prace.

anonimek
@Kazik...

gdzie pracujesz? planuje wyjechac ale nie wiem jakie stawki aby bylo oplacalne a chce na stale wyjechac

zsalonu

Ja pracowałam przy kwiatach. W tym roku też jadę. Praca ciężka nie jest, a można sobie zarobić, więc czemu nie skorzystać. Czekam tylko aż sesja się skończy. Chociaż jest jeden minus. Tam jak dostaję wynagrodzenie w tygodniówkach to zawsze po powrocie do PL nie mogę się doczekać tej wypłaty, bo trzeba cały miesiąc czekać XDD

@kacperzzzz

Dzień dobry, Prosze przesłać CV na mail jobs@jobrun.eu W chwili obecnej Oferty sa pojedyncze. Zmieniają się dynamicznie. Prosze napisać czy zna Pan język Ang i czy posiada prawo jazdy. Osób chętnych jest bardzo dużo. Dziennie dzwoni kilkaset osób. Prosimy o wyrozumiałość. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Mirreek

Jobrun mowi jak jest. Opisuja jak wyglada praca, mieszkanie. Pomagaja zalatwic transport. Widac pomoc i zaangazowamie, co nie czesto mozna teraz spotkac. jest ok. Ja polecam!

@Monika

Pozmieniało się u mnie niestety. Jeszcze nie pojechałam. Na początku lipca planuję.

aero

Jedna z lepszych agencji z którymi wyjeżdżałem. Teraz jadę w czerwcu, bardzo szybko udało się wszystko załatwić :D

Hej
@aero

Mogę zapytać gdzie wyjeżdzasz z ta agencja ?

Patryk Nowy wpis

Wszystko jak w ofercie, jestem mega zadowolony

Bianka Nowy wpis

Jest tu może ktoś na pakowaniu / sortowaniu jajek w Ochten? Piszą, że ma to być praca przy maszynach. Jak bardzo skomplikowanych i jak bardzo wszystko musi być delikatne, żeby tych jajek przypadkiem nie uszkodzić? Piszą ze bez języka można przyjść, co zachęca

Jacek

Ilona
@Jacek

Hej ,jaką pracę podjąłeś?

Kazik...

Zgadzam się z przedmowcą

Kazik... Nowy wpis

Zgadzam się.

anonimek Nowy wpis
@Kazik...

Julia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Jakie są zarobki przy pracy owoce, warzywa,kwiaty?

Pracownik Fizyczny

Proszę o pracę jestem Holandii

Pracuje przy papryce i szukam pracę przy mięsie dziękuję nie znam języka

Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Szukam pracy dla 2 osób kobieta i mężczyzna ma prawo jazdy kategorii B

Paula

Czy jest praca dla pary jak najszybciej?

@Paula

Dzień dobry, Obecnie dla par są pojedyncze oferty, które wypełniane są błyskawicznie. Dodatkowo są wymogi znajomości języka angielskiego i aktywnego prawa jazdy. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Wieszaliście może drób na haki? Dziś jak dodali ofertę to ma tytuł, że zarobki są wysokie. Niestety nie widzę stawki więc może mi ją ktoś przybliży? I czy to w ogóle jest ciężkie? Jeszcze tego nie robiłem

Praca na magazynie w Holandii, dobrze płatna, wypłaty na czas, jak coś się dzieję telefon do koordynatora i po problemie! Naprawdę warto!

Beeea

Dzień dobry , Czy jest szansa na pracę w Holandii dla kobiety w wieku 54 l. ?

@Beeea

Dzien dobry, Jest różnie, czasem czasem sa oferty dla osob powyzej 50 r.z. Czasem nie. Prosimy przeslac CV na jobs@jobrun.eu Gdy bedzie taka możliwość, skontaktujemy sie z Pania. Pozdrawiamy Zespol JobRun

Darek

Pomogli mi znaleźć pracę w Holandii, od początku kontaktu wiedziałem, że dobrze trafiłem. Nie myliłem się, transport, zakwaterowanie i warunki pracy zgodne z ogłoszeniem!

Stanisław

Rzetelny pracodawca, serdecznie polecam

Był ktoś na tych przekąskach grillowych w Tilburgu? : ) kumpel podesłał mi dzisiejsza ofertę i myślimy nad nią. Piszą ze pracuje się przy tych 8miu stopniach. A czy dają tam na zakładzie ciuchy robocze? I jakie maja warunki na kwaterach?

Maciej

Firmę polecił mi znajomy, nie mylił się, pomogli mi znaleźć pracę w Holandii, zadbali o wszystkie formalności, transport, zakwaterowanie! Praca zgodne z ogłoszeniem! Jestem wam mega wdzięczny!

Myślę nad ta ofertą do Ochten na jajka. Piszą, że to pakowanie, praca przy maszynach, oddzielanie żółtek do białek i tak dalej. to jest tak, że na jednym stanowisku robi się jedną funkcje czy moze to jakiś cykl? Chce się dowiedzieć jak oceniacie prace, bo może pojadę

Aktualność
UWAGA na PODEJRZANE OSOBY!!!

My jako firma JobRun NIE pobieramy od Państwa pieniędzy.
Nasza usługa jest całkowicie dla Państwa DARMOWA.
To oznacza że macie do czynienia z oszustwem.

Sprawę zgłosiliśmy na Policję!

Szanowna Pani / Szanowny Panie "ŚMIECH", Żenadą jest, gdy wiele innych firm podaje zawyżone stawki godzinowe, aby przyciągnąć ludzi. W Holandii jest dodatek wakacyjny, doliczany do stawki godzinowej lub na koniec zatrudnienia, lub najpóźniej w maju kolejnego roku. Do każdej godziny doliczane są dodatki, inny za pracę zmianową, inny za prace w godzinach wieczornych, inny w godzinach nocnych, inny za prace w sobotę. Dodatkowo odkładają się godziny urlopowe. Aby podać wiarygodną stawkę, oferta byłaby kalkulacją a nie ofertą o pracę. Z pozdrowieniami, Zespół JobRun

Xl
@JobRun

Małe sprostowanie wakacyjny dodatek może być doliczany do podstawy stawki godzinowej i wypłacane tygodniowo .Jeżeli nie to dodatki wakacyjny i urlopowy musi być wypłacony 2x wyroku lub przy powrocie do Polski. W innym przypadku jest to (usunięte przez administratora)

Ona
@Xl

I co dalej wobec tego wspomnianego sprostowania? Ciekawi mnie czy jakoś firma się do niego ustosunkowała? Ten wskazany dodatek dotyczy każdego pracownika? jest to wskazane w jakiejś umowie lub czymś podobnym?

Jolanta Jaroszewska

Nie polecam JobRun.Wysylaja do pracy w Holandii której jak się okazuje po przybyciu nie ma.Nie odbierają telefonów.(usunięte przez administratora).Powrot do kraju na własny koszt pomimo iż to pośredniak z Polski i Holandii zawinił.

Jakie prace polecacie kobietom, tak że nie trzeba dużo dźwigać, a można się wykazać mając zdolności manualne? Na co wiosną teraz warto jechać?

Widziałam, że pracownik biurowy - rekruter miał obiecywaną możliwość długiego stabilnego zatrudnienia. I to mnie akurat przeciąga, tylko chciałabym zapytać, jakie zarobki są przewidywane dla osoby, która rekruterem nie była, ale pracownikiem administracyjno-biurowym i owszem? :) Są szanse awansu?

Dzień dobry, Prosze przesłać CV na biuro@jobrun.eu Pozdrawiamy, Zespoł JobRun

Kacper

Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego kandydata sprawiają, że polecam ich z czystym sumieniem.

Zostaw merytoryczną opinię o JobRun - Poznań

• Jak się pracuje w JobRun?

Zobacz opinie na temat firmy JobRun tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 274.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JobRun?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 29 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JobRun?

Kandydaci do pracy w JobRun napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JobRun