JobRun

Opinie o JobRun

Darix

Mam pytanie co do finansow czy są jakieś opłaty przed wyjazdem na część agencji? Czy jest możliwe w takim przypadku pobranie zaliczki by uiścić te opłaty? Dziękuję

@Darix

Dzień dobry, Nie pobieramy opłat od osób szukających prace. Firmy które to robią działają niezgodnie z prawem. Nasza pomoc jest dla Państwa darmowa. Także zapraszamy jobs@jobrun.eu Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Bardzo dziękuję za odpowiedź

Odradzam!
@Darix

Opłat nie ma, ale na miejscu okazuje się, że nie ma transportu do pracy ,więc opłacasz go sobie sama. Godziny pracy są krótkie, więc nie zarobisz nawet na koszta przejazdu i opłaty mieszkania w pierwszym tygodniu.(usunięte przez administratora) Wysyłają w zupełnie inne warunki niż obiecują.(usunięte przez administratora)

xvw
@Odradzam!

Powiem tak, po co wy ludzie piszecie takie negatywne opinie/ skoro nadal siedzicie w Holandii i szukacie pracy, żerując na firmach i szukając tylko miejsca na nocleg a nie do pracy. Zniechęcacie ludzi, by nowe osoby przyjeżdżając się bały i nie przyjeżdżały do pracy, a pozniej wy macie zapewnione zakwterowanie i pracę. Takie komentarze piszą osoby z własnego doświadczania, ktore po prostu źle trafiły, lub nie potrafią się przyznać do tego, że to one nawaliły w pracy i są im potrącane za to koszta. Takich osob jest masa. Proszę się zastanowić następnym razem czytając negatywnego komentarze, które mają na celu zniechęcenie nowych osob, a gwarancję pracy dla osob, które już są na miejscu w Holandii i tylko krążą z firmy do firmy. Skoro tak narzekacie nie piszcie zniechęcających komentarzy, tylko wyjdźcie z tego kraju i szukajcie szczęścia gdzieś indziej.

Olek
@Odradzam!

Takich bzdur dawno nie czytalem! Transport jest. Za nic nie placisz. Firma wszystko robi aby pracowac a nie siedziec na domkach.

Olo

Ani jedno slowo nie jest tu prawda!!

Laura

Witam poszukuje pracy dla 3 osób może być przy pakowaniu drobiu ponieważ robiliśmy już na mięsie.

@Laura

Dzień dobry, Prosimy o kontakt telefoniczny z nami na 518891884, 517362797, 517017884. Gdy rekruterzy nie odbierają tzn, ze rozmawiają z innymi osoba. Wówczas prosimy przesłać kontakt do Państwa na jobs@jobrun.eu Praca jest. Oddzwonimy. Pozdrawiamy :) Zespół JobRun

Laura
@JobRun

Dobrze to czekam na odzew od was.

@Laura

Dzwonimy do Państwa i włącza sie poczta głowowa. Prosimy na maila jobs@jobrun.eu podać jeszcze inny nr telefonu.

Kz
@JobRun

A macie może praca dla kobiety z brielle z transportem mieszkam na prywatnym mam doświadczenie na sortowniach,szklarnie,pole też było,oraz interesuje mnie teraz praca na sadzeniu cebulek kwiatowych do doniczek na taśmie wyrabiałam normy.Prosze o kontakt

Kosmetyki - PAKOWANIE - praca za granicą - BEZ języka, także praca dla Par. Pracował ktoś na tym stanowisku ?. Jaka kasa ? Nocleg bo jakby dobrze zapłacili to bym się skusił

Katarzyna

Witam, zainteresowały mnie oferty pracy tej firmy. Szczególnie zależy mi na stanowisku produkcyjnym właśnie gdzieś za granicą. Chciałam się zapytać jak jest z warunkami zatrudnienia w tej agencji? Jaką umowę się dostaje? Czy można liczyć na wsparcie firmy podczas jakiś napotkanych problemów? Wynagrodzenie na czas?

Pracownik Fizyczny

Proszę o pracę jestem Holandii

Pracuje przy papryce i szukam pracę przy mięsie dziękuję nie znam języka

Witam jadę w przyszłym tygodniu do biura i będę pracował na Sałatach w Dronten czy pracował może ktoś tam i może powiedzieć jak tam jest ? Pozdrawiam.

Ewelina

Hej ! Jest ktoś chętny na wspólny wyjazd. Nawet nie chodzi o samą drogę, chociaż też raźniej, no ale wiadomo można się do kogoś w busie odezwać. Tylko przyjazd na miejsce i załatwianie wszystkiego w pojedynkę jest stresujące. Jak ktoś ma podobne poglądy i wiek ( 28 lat) to pisz: poszukamy czego. I jeszcze jeden wątek nie zależy mi na jakiś nadgodzinach i wysokim wynagrodzeniu. Jeżeli będą w miarę dobre warunki mieszkaniowe to chciałabym zostać dłużej i pracować systematycznie, aczkolwiek w niepełnym wymiarze godzin. Chodzi o delikatnie nadszarpnięte zdrowie... Zostawiam e-mail: ewelina.nic@onet.eu

Kamil

Pakowanie serów ktoś jest lub był . Opinia

On22

Cześć, znajdzie się ktoś chętny na wspólny wyjazd do pracy po nowym roku, termin elastyczny. Szukam osób w wieku 18-26, sam mam 22. Już jeździłem i mam auto na wyjazd. Resztę już na priv ;). Zostawiam maila: zagranica547@gmail.com

20 lat

Jest ktoś chętny na wyjazd od nowego roku? Praca mi obojętna byle by były godziny future.mws1@gmail.com

Szym
@20 lat

ja rozważam wyjazd na przełomie stycznia i lutego, o ile będzie wtedy możliwość

Rafii

Mam pytanie czy w Marcu ma panstwo jakas prace bez jezyka jobrun ...

@Rafii

Dzień dobry, Prowadzimy rekrutację na bieżący i kolejny tydzień. Zwykle w marcu są oferty ze znajomością języka oraz bez języka. Prosimy o kontakt bliżej wyjazdu, około 2 tygodnie przed wyjazdem. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Rafii

Czy mozna przyjsc do biura na rozmowe w poznaniu....

@Rafii

Dzien dobry, Tak zapraszamy :)

Ewela

Hej, mam 30 lat, szukam chętnej osoby z prawem jazdy, (ponieważ jest to wymagane od przynajmniej jednej osoby, a ja niestety nie posiadam) na wspólny wyjazd. Praca na magazynie odzieżowym.

Jestem chętna mam prawko

Rafał
@Ewela

Cześć, mam na imię Rafał, 39 lat, mam trochę doświadczenia odnośnie wyjazdów do pracy w Holandii, posiadam prawo jazdy, auto i chętnie zabrał bym kogoś do pracy, a najlepiej kogoś znajomego ale ciężko w obecnych czasach znaleźć kogoś chętnego. Razem wyjechać jest raźniej, a przede wszystkim taniej. Jeśli chcesz to odezwij się na mój numer telefonu, pogadamy, a później być może ustalimy szczegóły wyjazdu. Ja mieszkam między Zieloną Górą, a Poznaniem. To mój numer telefonu +48669779207. Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu telefonicznego :)

@Ewa

Ooo super ???? Odezwij się na maila - ewelina6323@o2.pl

@Rafał

Cześć Rafał ;) Bardziej chodziło mi o Towarzyszkę ;) Ale bardzo dziękuję za odzew ;) Również pozdrawiam i powodzenia ;)

Marietta
@Ewela

Hej a powiedz kiedy miałby być wyjazd

@Marietta

Jakoś w najbliższym czasie ;)

Nata
@Ewela

Mam prawko szukam pracy a samemu ciezko się zmobilizować może coś w ekipie ...

@Nata

Cześć,też chce jechać ale sama się boję, odezwij się na mail jak masz ochotę pogadać, martaandruszewska@gmail.com.

Kana
@Marta

Ja wyjeżdżam w przyszłym tygodniu dalej szukam oferty pracy myślałam o pakowaniu kwiatów . Tez sama jadę stresik jest lekki

Angelika
@Kana

Hej, też jadę pod koniec maja. Dasz znać jakie warunki na miejscu? Będę wdzięczna

Ktosia
@Rafał

Hej hej i co jesteś w Holandii z JobRun?

Martyna

Witam pracował ktoś przez tą agencje już przy pakowaniu kosmetyków lub słodyczy w Veghel lub Oss i może mi coś więcej powiedzieć o pracy, zarobkach, zakwaterowaniu?? Jak jest z dojazdem do pracy ?? Pozdrawiam

aga
@Martyna

Cześć jesteś chętna na wyjazd? może sie zgadamy jestem z okolic poznania i szukam chętnej osoby na wyjazd razem raźniej. napisz aga.wrzesnia@wp.pl

@aga

Cześć, Również jestem z Poznania i planuje wyjazd do pracy w Holandii. Kiedy masz zamiar wyjechać? Tak jak pisałaś razem raźniej ;)

@Anna
@Kasia

Cześć, wyjechałaś już do pracy w holandii? Ja również jestem chętna, razem raźniej.

@@Anna

Hej również jestem chętna dajcie znać:)

Zibi
@@Anna

Cześć poznamy się jestem Zbyszek z Lublina 37 lat, napisz jak praca przez tą ogencje bo jestem zainteresowany tam praca

Darek

Jeśli ktoś szuka pracy za granicą i szuka pewnej agencji, to mogę z czystym sumieniem polecić Jobrun. Z paniami kontakt sprawny. Praca w Holandii i warunki tam zastane ( w Utrechcie, magazyny logistyczne) tak jak sobie to wyobrażałem, a wyjeżdżałem do NL bez żadnego doświadczenia. Na miejscu koordynatorzy pomagają we wszystkim. Kasa na czas. NIc tylko pracować. Zabawić się też nie zaszkodzi ( od czasu do czasu :-)).

Mona
@Darek

siema. wyjeżdżam do Utrechtu w następny czwartek. jak tam jest? mieszkanie w Utrechcie gdzieś niedaleko pracy?

Robert
@Mona

Wyjeżdżasz do pracy na magazyn? Widziałem że mają w Utrechcie taką ofertę pracy. Też się zastanawiam jakie warunki na kwaterze i czy nie będzie trzeba dojeżdżać do roboty. Jak będziesz na miejscu to napisz co zastałeś, ok?

Nika666
@Robert

Robert na @ nikiblue079@gmail.com zostaw swoje namiary. jesteśmy w kontakcie

StaryPawelstolarz

Czytam opinie szukam pracy po za krajem w sumie od zaraz też podzielam opinie że nie samemu do pracy. Ma sens idealnie by była praca na montaże mebli kuchni mam duże doświadczenie. Ale każda praca mnie interesuje cel praca zarobek. Normalne miejsce pracy. Nie lubię wycieczek uczciwość podobne myśli jak większość ludzi z poszanowaniem dla agencji. Jestem z Poznania Górczyn. Pspsstolarz@gmai.com

@StaryPawelstolarz

Dzień dobry, Na Pana adres mailowy wysłaliśmy prośbę o padnie nr telefonu. Oddzwonimy i przedstawimy ofertę pracy jako stolarz w Niemczech. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Karola

Hej. Chciałam się zapytać o język. Jest napisane że nie jest wymagany czy można się dogadać jeśli nie znasz angielskiego i holenderskiego? Ja niestety nie umiem angielskiego i trochę się boję. Może mi ktoś opowiedzieć czy da się tak pracować?

@Karola

Dzień dobry, Teraz, poza sezonem jest znacznie mniej ofert bez znajomosci języka angielskiego, rzadziej lecz i takie się pojawiają. W miejscu, gdzie nie trzeba znać języka obcego są polsko-języczni koordynatorzy. Zachęcamy jednak do nauki języka angielskiego, chociaż znać w stopniu podstawowym, wówczas życie za granica jest łatwiejsze i jest większy wachlarz lepiej płatnych ofert pracy. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Gabriela
@JobRun

A czy aktualnie są jakieś oferty bez znajomości języka? Dajcie znać, będę naprawdę wdzięczna. Jeśli nie teraz, to jak się pojawi.

Wyjazd

Hej, szukam drugiej osoby na wyjazd do pracy za granicę. Głównie myślę o Holandii lub Niemczech, ale może być coś innego. Mam 21 lat i szukam osoby w podobnym wieku, nie mam żadnych denerwujących nałogów. Trochę chaotycznie, ale na priv możemy wszystko na spokojnie ustalić, termin wyjazdu mam luźny może być od zaraz, ale mogę też poczekać. Jeśli jest ktoś chętny to proszę pisać na ten mail zagranica547@gmail.com

Niewiem

Witam ktoś pracował na rozach ?

Iwcia

Witam. Jesteśmy z koleżanką zainteresowane pracą,przy pakowaniu kosmetyków. Czy ogłoszenie jest nadal aktualne?

Róża

Nie polecam , mają podane 3, 4 numery telefonów i żadne z nich nie odbiera! Ale jeszcze zeby były zajęte to rozumiem ale oni poprostu nie odbierają.. to po co podawac numery jak ich sie nie odbiera ?? Ale z jednej strony dobrze, bo bynajmniej wiem żeby nie jechać z tej firmy bo było by ciężko uzyskać jakieś informacje. Dojechałbym na miejsce i zero kontaktu... Nie polecam

@Róża

Dzień dobry, Szanowna Pani (RÓŻA - wnioskuję ze adresat to kobieta), my jesteśmy firma Rekrutacyjna i gdyby Pani wiedziała jak wygląda praca Rekrutera, nie pisałaby Pani tak pretensjonalnie. Rekruterzy to też ludzie. Rekruterzy nie rozmawiają tylko z nowymi kandydatami. Lecz prowadza każdego kandydata od początku do końca, czyli od 1-go kontaktu do wyjazdu danej osoby za granicę. Działamy tak, aby właśnie każda zrekrutowana osoba, poznała ofertę pracy, proces i czuła się zaopiekowania. Rekrutacja to nie tylko odbieranie telefonów, to cały proces i poza odbieraniem telefonów, to szereg czynności. Obecnie dzwoni bardzo dużo osób. I jeżeli danej osobie zależy, to przesyła do nas maila z załączonym CV. Pracujemy na wysokim poziomie zarówno wobec firm holenderskich, którym prowadzimy rekrutację jak i wobec osób poszukujących pracę w Holandii. Analizujemy każde nadesłane CV i kontaktujemy się z wybranymi osobami, tymi które spełniają wymagania pracodawców zagranicznych. Wszystkich chętnych do wyjazdu zapraszamy do kontaktu jobs@jobrun.eu Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Frózia

Zgadzam się z opinią JobRun

Kiwi
@JobRun

Bo to prawda. Jobrun oddzwania. :)

@Róża

Róża, Napisałaś e-maila ? Napisałaś sms-a ? Ja miałem również telefony zajęta, ale wysłałem sms-a i oddzwoniła jedna z pań i dalej poszło już sprawnie. Telefony , jak mi powiedziano są często zajęte. Trzeba odrobinę cierpliwości. Mniej jadu.

@Frózia

Potwierdzam

Zostaw merytoryczną opinię o JobRun - Poznań

• Jak się pracuje w JobRun?

Zobacz opinie na temat firmy JobRun tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 274.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JobRun?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 29 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JobRun?

Kandydaci do pracy w JobRun napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JobRun