JobRun

Opinie o JobRun

Think

Czy ktoś był na pakowaniu jajek w Holandii? Jak oceniacie?

Hello

Czy agencja wciąż rekrutuje? Od piątku nie mogę się do nich dodzwonić. Wysłałem formularz na ich stronie, na olxie, pisałem meila, smsa, dzwoniłem i nic. Zero kontaktu. Interesuje mnie głównie praca przy sałatkach, ale inne oferty z dużą ilością godzin też wchodzą w grę.

@Hello

Dzień dobry, Tak, rekrutujemy. Dziennie wpływa nam kilkaset zapytań o pracę, stąd trudności. Proszę wysłać swój nr telefonu na biuro@jobrun.eu I skontaktujemy się :) Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Daniel

Siemka mam pytanie ile mniej więcej przychodzi wynagrodzenia?

Ciekawe

Czy ktoś pracował na serach jaka to praca .

Pracownik Fizyczny

Proszę o pracę jestem Holandii

Pracuje przy papryce i szukam pracę przy mięsie dziękuję nie znam języka

Marlena

Hej czy wybiera się ktoś z tą agencja do pracy za granicę ? Szukam koleżanki na wspólny wyjazd ? Kontakt mainga20@wp.pl

Olka.

Hejka. A gdzie dokładnie jedziesz??

F
@Marlena

Ja wyjeżdżam w tą niedzielę do pracy przy sałatkach

Magda
@Marlena

Ja również w niedzielę wyjeżdżam do pracy

Marlena

Hej ???? to dasz znać jak jest , pozdrawiam i powodzenia

@F

Jaką stawkę oferują w tej pracy,bo w ogłoszeniu nigdzie nie jest napisane ??

Hej, zastanawiam się nad wyjazdem do pracy za granicę i znalazłam ofertę pracy na Pakowanie Grillowanych Przekąsek w Tilburg, Holandia. Jak wygląda kwestia zakwaterowania, chodzi mi głównie o warunki mieszkaniowe. W ofercie jest że dużo godzin, czyli ile faktycznie dziennie się pracuje i jak są rozliczane nadgodziny. Interesuje mnie też forma umowy, atmosfera w pracy oraz jakie są stawki godzinowe i jakie są ewentualne potrącenia z wypłaty. Ktoś może był ostatnio na rozmowie i wie co nieco?

Tomasz

Czy jezdzi ktos do trybowania miesa?

Emilia

Na stronie internetowej firmy jest informacja, że poszukują pracowników na stanowisko Lakiernik. Piszą, że jest to praca z dużą ilością godzin. Co to znaczy? Że po ile godzin dziennie się pracuje? czy to chodzi o nadgodziny? czy po prostu o długi czas pracy? Pomóżcie memu mężowi:)

Dzwoniłam do tej firmy jakoś w połowie lutego, Pani powiedziała że nie ma aktualnie ofert pracy dla 3 osób żeby dzwonić końcem lutego, wtedy będzie więcej ofert. Dzisiaj się dodzwoniłam Po 2 dniach prób, Pani która odebrała powiedziała że prawie nigdy nie mają ofert prac dla 3 osób albo grup. Więc jak to w końcu jest? Każdy mówi co innego.

@Kandydat

Dzień dobry, Ze względu na sytuacje na Ukrainie, podwyżki cen produktów, cen energii, paliwa…Holandia także drastycznie została dotknięta. Firmy holenderskie z nowym rokiem maja drastycznie wyższe koszty. To spowodowało zmiejszenie ofert pracy i przesunięcie rozpoczęcia sezonu z połowy lutego marzec. Takich sytuacji nikt nie może przewidzieć. Pracodawcy holenderscy preferują singli, czasem pary. Mniej chętnie chcą zatrudnić grupy bo bywa ze właśnie grupy sprawiają więcej kłopotów. Państwo tez już wypisujecie w pretensjonalnej formie opinie, nie mając wyobrażenia o całym obrazie sytuacji. Dla nas to także nie komfortowa sytuacja, bo chcielibyśmy wszystkich Państwa wysłać do pracy lecz te zewnętrzne ograniczenia dziś nie pozwalają na to. Wierzymy ze sytuacja wkrótce ustabilizuje się i znów będziemy mogli proponować prace większej ilości parom oraz grupom. Liczymy na zrozumienie. Pozdrawiamy. Zespół JobRun

ziomus

był ktoś może na piekarni , pakowanie , produkcja te sprawy ? , i mógłby opisać jak było lub jest ? czy są jakieś problemy, czy może jest bardzo pozytywnie ?

Paulix
@ziomus

Ja pracowałam na piekarni całkiem Ok nic trudnego

Agata

Właśnie się dodzwoniłam i odebrała bardzo sympatyczna Pani, super wszystko mi wytłumaczyła ! Wystarczył jeden telefon, więc nie miałam problemu z kontaktem :) Polecam serdecznie kontakt i wystawianie pozytywnych opinni Kochani :) Lecę do Holandii w marcu, także dzięki rozmowie wiem co mam zabrać ze sobą i jakie kroki wykonać przed wyjazdem :)

Ryszard
@Agata

Można wiedzieć, jaka praca i jaka stawka? Wyczytałem, że polecają brać własny talerz, kubek i sztućce, czy o czymś jeszcze, poza ciuchami, trzeba pamiętać?

Agata
@Ryszard

Hej, jadę z partnerem i pracę będziemy ogarniać taką, jaka będzie więc w tym Ci nie pomogę, my celujemy w piekarnie, kwiaty lub warzywa. Jeśli chodzi o rzeczy, to wszystko jest na miejscu, o talerzach nikt nie wspomniał, więc jeszcze w takim razie dopytam agnecji.

Kontakt tragedia, nie ma szans się dodzwonić mimo prób kilku dniowych, na zgłoszenia nie odpowiadają ani smsy czy e-mail, że strony organizacyjnej totalne (usunięte przez administratora).

@Nowy

Szanowny Panie "Nowy", Dziennie kontaktuje się z nami (telefonicznie, mailowo, sms-ami...) ok 600! osób Nawet roboty nie byłyby w stanie zareagować na każdy kontakt. Także proszę sobie darować opinie w stylu "organizacja totalne dno" bo obraża Pan nas i pokazuje brak zrozumienia naszej pracy. Dziś jest okres miedzy sezonami, dodatkowo dlatego jest niewiele ofert pracy. Pojawiają się pojedyncze, po 1 godz znikają bo są już zrealizowane, po czym znów wskazują kolejne pojedyncze itd. Zmienia się to dynamicznie. Pod koniec lutego i z początkiem marca ma być więcej ofert pracy. Jeżeli przesłał Pan do nas swoje zgłoszenie, to mamy je w bazie i będziemy się kontaktować. Można tez samemu próbować z początkiem marca. Prosimy o zrozumienie, bo my także jesteśmy tylko ludźmi. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

zsalonu

Ja pracowałam przy kwiatach. W tym roku też jadę. Praca ciężka nie jest, a można sobie zarobić, więc czemu nie skorzystać. Czekam tylko aż sesja się skończy. Chociaż jest jeden minus. Tam jak dostaję wynagrodzenie w tygodniówkach to zawsze po powrocie do PL nie mogę się doczekać tej wypłaty, bo trzeba cały miesiąc czekać XDD

Hej
@zsalonu

Bez znajomosci języka angielskiego jest trudno ?

Piotrek
@zsalonu

Hej mam pytań kilka w sprawie tej pracy czy mógłbym poprosić o Messenger albo email ?

BeRa
@zsalonu

Jeśli można wiedzieć to jak wyglądały zarobki po odciągnięciu podatków i zakwaterowania? Chcemy z żona jechać do pracy przy sałatkach, ale po obliczeniach wychodzi na to, że zarobek jest nie wielki jak odliczy się 119 euro/osoba/tydzień za zakwaterowanie.

kacperzzzz
@zsalonu

Czy wie ktoś może czy orderpicker w De Meern jest jeszcze aktualne? Na chwile obecna kompletnie nie mogę skontaktować się z tą agencją. Czy mógłby ktoś dać mi jakikolwiek kontakt do tej agencji?

@kacperzzzz

Dzień dobry, Prosze przesłać CV na mail jobs@jobrun.eu W chwili obecnej Oferty sa pojedyncze. Zmieniają się dynamicznie. Prosze napisać czy zna Pan język Ang i czy posiada prawo jazdy. Osób chętnych jest bardzo dużo. Dziennie dzwoni kilkaset osób. Prosimy o wyrozumiałość. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Dawid G

Szkoda że nie odbierają telefonu CV wysłałem i zadzwonili raz w trakcie gdy ja do nich dzwoniłem zmięcie to odbierajcie telefony

@Dawid G

Dzień dobry, Panie Dawidzie w chwili obecnej, w ciągu jednego dnia dzwoni do nas około 600 osób! My nie możemy napisać nawet jednego sms-a osobie, z którą mamy kontakt, ponieważ stale, non stop osoby dzwonią. Pracodawcy holenderscy, ze względu na sytuacje jaka powstała w Holandii w efekcie wojny na Ukrainie, dramatycznych podwyżek energii zwalniają ludzi z pracy, albo ograniczają zatrudnienie nowych. W styczniu i lutym zwykle jest mniej ofert pracy. Jest praca głownie dla osób które znają język angielski oraz posiadają prawo jazdy. Takie osoby zapraszamy do kontaktu pisząc maila na jobs@jobrun.eu Prosimy zaznaczyć ze zna się język angielski oraz posiada prawo jazdy. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Sylwester
@JobRun

Dlaczego tak trudno jest się do was dodzwonić i nie odbieracie wiadomości?

@Sylwester

Panie Sylwestrze, Proszę sobie wyobrazić ze jednego dnia ma Pan odebrać 600! rozmów telefonicznych. Nawet robot nie byłby w stanie tego dokonać. W chwili obecnej jest bardzo mało otwartych ofert pracy. Są pojedyncze i po godzinie znikają. I za parę godzin znów pojawi się kilka ofert dla kilku pojedynczych osób, które w ciagu godziny są zrealizowane. Prosimy o kontakt w 2-giej połowie lutego. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Maniu 5555

A byles juz gdzies za granica czy pierwszym raz ja tez sie wybieram po 15 lutym mozna sie zgadac

@Maniu 5555

Witam proszę o kontakt też się wybieram

Wiktoria

Czy był ktoś na sałatkach w Dronten? Jakie warunki mieszkalne i jak z dojazdami do i z pracy.

Monia
@Wiktoria

Dojazd do pracy rowerem - niecałe 3km. Zakwaterowanie w budynkach po dawnych akademikach. Pokoje dwuosobowe z łazienką. Kuchnia nie była wyposażona, więc radzę wziąć jakiś garnek, patelnie. Do centrum jest jakieś 2km

@Monia

Dzień dobry, Jeżeli kuchnia nie była wyposażona w garnki, patelnię to znaczy ze poprzedni lokatorzy je zabrali. Najlepiej poinformować koordynatora, aby uzupełniono wyposażenie kuchni. My sugerujemy wziąć własny talerz, sztućce oraz kubek. Pozdrawiamy, zespół JobRun

Ven77
@JobRun

Witam jak stawka na sałatkach w Dronten

Ruler

Bardzo dobre zarobki, profesjonalne podejście do pracownika. Firma naprawdę szanuje ludzi i docenia ich pracę. Szczerze polecam.

Sylwia
@Ruler

Podasz jakieś przykłady w jaki sposób firma podchodzi profesjonalnie do pracownika i w jaki sposób pokazuje im szacunek? To co piszesz brzmi dobrze ale chciałabym usłyszeć konkretne przyklady

Domn

Cześć, chciałbym wybrać się do pracy przez tą agencje bo póki co po opiniach widzę że jedna z niewielu solidnych i ogarniętych agencji, jednak nie chce wyjeżdżać samemu, tak samo na różnych ludzi mozna trafić w zakwaterowaniu a wolałbym jednak wiedzieć z kim mam mieszkać. Jeżeli ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem to zostawiam email do kontaktu :) nowaldominik@gmail.com

Szkoda że nie można się dodzwonić.. od dwóch dni próbuje nawiązać kontakt w sprawie oferty gdzie podobno jest oczekiwana chęć podjęcia pracy od zaraz ale zero odzewu od ogłoszeniodawcy.. na wiadomość e-mail również nikt nie odpowiedział.. takie oferty są najbardziej żenujące gdzie oczekuje się od kandydata że będzie chciał podjąć pracę jak najszybciej ale nie można się z nikim skontaktować xd a najlepsze że linia jest cały czas wolna i poprostu nikt nie odbiera.. nie wiem co mam o czymś takim myśleć..

XD
@Anonim

Nie wiem czy sie orientujesz ale istnieje cos takiego jak wybieranie kandyatów do pracy. to nie jest jakas łapanka z ulicy tylko oferta pracy, na którą aplikuje milion ludzi xd Troche pomyslenia z drugiej strony

Jogurt

Pracował ktoś na jogurtach w geldermalsen

Zostaw merytoryczną opinię o JobRun - Poznań

• Jak się pracuje w JobRun?

Zobacz opinie na temat firmy JobRun tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 274.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JobRun?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 29 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JobRun?

Kandydaci do pracy w JobRun napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JobRun