JobRun

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o JobRun

Mirreek
Kandydat

Jobrun mowi jak jest. Opisuja jak wyglada praca, mieszkanie. Pomagaja zalatwic transport. Widac pomoc i zaangazowamie, co nie czesto mozna teraz spotkac. jest ok. Ja polecam!

zsalonu

Ja pracowałam przy kwiatach. W tym roku też jadę. Praca ciężka nie jest, a można sobie zarobić, więc czemu nie skorzystać. Czekam tylko aż sesja się skończy. Chociaż jest jeden minus. Tam jak dostaję wynagrodzenie w tygodniówkach to zawsze po powrocie do PL nie mogę się doczekać tej wypłaty, bo trzeba cały miesiąc czekać XDD

Pracujaca

Wyjechalam. Pracuje przy kwiatach. Czasem scinamy, czasem sortujemy i pakujemy. Domki sa blisko. W domkach ludzie rozni, ale to jak ludzie. Goraco poleca ta agencje :)

aero

Jedna z lepszych agencji z którymi wyjeżdżałem. Teraz jadę w czerwcu, bardzo szybko udało się wszystko załatwić :D

Aga
Kandydat

hej mam 24 lata i też chcę wyjechać do Holandii najlepiej w tym miesiącu jeszcze czy jakaś dziewczyna byłaby chętna pojechać ze mną ? Jestem z poznania

@Aga

Hej, ja z przyjaciółką wyjeżdżamy z Poznania niedługo, odezwij sie na insta jessol_bby albo jessol.bby@o2.pl :)

Wiktoria
Kandydat

Witam wyjeżdża ktoś może na początku czerwca na sortowanie owoców i warzyw? Albo może ktoś tam już jest i napisze swoje odczucia.

@Wiktoria

Hej napisz do mnie na insta jessol_bby :) ja właśnie niedługo jade na sort

Kandydat

Hej mam 21 lat jestem z małopolski. Chciałabym wyjechać do pracy najlepiej w czerwcu. Czy znajdzie się tutaj jakaś chętna dziewczyna która pojechałaby ze mną.

Zainteresowana

Cześć Odezwij się do mnie na maila :monikaadamus13@gmail.com

Iwona Nowy wpis
@Zainteresowana

Hej napisałam na maila

@Iwona

Napisz do mnie na insta jessol_bby wyjeżdżam w czerwcu tez mam 21 :)

nicki
Kandydat

Witam mam 20 lat i chce wyjechać najlepiej w czerwcu. Czy ktoś chciałby się przyłączyć?

Damian
@nicki

Gdzie konkretnie chcesz jechać? :)

@nicki

Hej ja też chciałabym wyjechać w czerwcu. Jestem z małopolskiego

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy JobRun? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Malarz? Podziel się swoimi doświadczeniami.
@Zuzia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
Kandydat

Witam planuje wyjazd i chciałabym opinie na temat tej agencji bo przeczytałam opinie o Agencji Otto Work to się przestraszyłam. Planuję wyjechać Sama i też się boję. Opowie ktoś jak jest wyjechać z Agencji? Pozdrawiam

wercix

Czy jest potrzebne zaświadczenie i niekaralności ?

@wercix

Dzień dobry, Na wielu ofertach pracy nie jest wymagane. Natomiast czasem firma holenderska wymaga, wówczas wspominamy o tym podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Łódzkie ktoś wyjazd ? Czerwiec najlepiej

Magda
@Marta94

Odezwij się magdalenablaszczyk_75@onet.pl , też jestem z łódzkiego

@Magda

Hej napisałam do ciebie ma maila

Kamila
Kandydat

Witam, a czy jest możliwość podjęcia pracy tylko na miesiąc?

@Kamila

Witam, Każda firma holenderska preferuje gdy osoby pracowały jak najdłużej. Minimalny okres to zwykle 3 miesiące. Z innej strony nikt osób nie może zmusić do pracy, dlatego w praktyce wygląda to różnie. Natomiast na Pani miejscu warto zastanowić się czy wyjazd na 1 mc jest opłacalny. Koszt dojazdu do Holandii i powrót do Polski należny opłacić we własnym zakresie. Należy wziąć środki do 1-go wynagrodzenia, drobny prowiant. Ledwo co zacznie Pani pracować i zarabiać i nagle trzeba będzie zjeżdżać, Zachęcamy do kontaktu 518891884, 517017884, 517362797. CV najlepiej wysłać na jobs@jobrune.u Pozdrawiamy Zespół JobRun

Mirreek

Tomek 29
@Mirreek

Praca przy kosmetykach...jakie opinie ??

Anonim007
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.
Kandydat

Czy ktoś pracował przy owocach i warzywach? Jak wyglada praca? Proszę o opinie i z góry dziękuje za odpowiedź.

Piotr
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.
Kandydat

Witam ktoś z Wielkopolskiego zdecydowany wyjechać do pracy przez tą agencje? Rozważam wyjazd pierwszy raz, może ktoś ma podobnie? priv901@wp.pl

@Paweł
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
Kandydat

Witam ja mam pytanie czy od razu się idzie do pracy w ten sam dzień czy na 2? I po jakim czasie można zjechać na Urlop? Pozdrawiam.

Marta94 W Lipcu a Ty?

Ja myślałam o czerwcu

Kandydat

Marta94 Tak jestem zainteresowana a co tam?

@@Domi

Kiedy wyjazd planujesz ? Skąd?

Hej odezwij się na maila ja w czerwcu myślałam macieek1994@o2.pl

@Nati
Kandydat

Witam a ja mam pytanie odnośnie konta czy mogła bym założyć konto w Holandi? A nie w Polsce. Albo jeśli by były tygodniówki to czy mogła bym otrzymać do ręki zamiast na konto? Pozdrawiam

@@Nati

Dzień dobry, Wynagrodzenia przelewane są wyłącznie na walutowy rachunek bankowy. Firmy holenderskie, dla których prowadzimy rekrutacje działają legalnie, zatrudniają legalnie i nie ma opcji, że będą wypłacały wynagrodzenia gotówką. Jeszcze 10 lat temu można było dość łatwo zażyć konto w banku w Holandii. Dziś to się zmieniło. Dużo osób z Polski i innych krajów otwierało konta bankowe, a wyjeżdżając nie zamykały ich i banki zaostrzyły procedury. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Ag Nes

Hej, chciałabym wyjechać do pracy na magazyn odzieżowy. Mam 30 lat, szukam dziewczyny w podobnym wieku, która również chce wyjechać. Mój email: bimyou@o2.pl

ewela
Kandydat

Mam 30 lat, szukam chętnej, zdecydowanej osoby na wspólny wyjazd, najlepiej kobiety w podobnym wieku. mail: ewelina6323@o2.pl

Kandydat

Witam Chciałabym jechać wkrótce do pracy na pakowanie wafli. Jestem z Małopolski. Czy jest ktoś chętny proszę o kontakt najlepiej kobiety. Mam 38 lat :)Zazwyczaj są pokoje dwuosobowe więc można by było razem zamieszkać.

@Monika

Hej, ja również jestem z małopolski i rozważam wyjazd. Proszę dać do siebie jakiś namiar. Pozdrawiam :)

@Iwona

Fajnie :) Podam Ci mój adres e-mail : monikaadamus13@gmail.com. Jak się odezwiesz to wymienimy się numerami telefonów :) Pozdrawiam

@Iwona

Fajnie :) Podam Ci mój adres e-mail : monikaadamus13@gmail.com Później wymienimy się numerami telefonów :) Czekam na odpowiedź :) Pozdrawiam

Anja
@Monika

Też bym pojechała na te wafle ale jak kojarzę to tam chyba angielski wymagali a ja go umiem tyle ile podstawy podstaw :p

Wiola

Witaj Ja pod koniec maja 40 wiosen Pisz jak coś 733 997 160

Witam jestem zainteresowana odezwij się, Marta. macieek1994@o2.pl

Kandydat

Witam jestem Marta szukam kobiety do wyjazdu od czerwca do holandi ( razem raźniej) Przy czym praca dokładnie nie ma znaczenia ale lepiej nie na chłodniach. Zainteresowanych proszę o kontakt macieek1994@o2.pl

Kandydat

Witam. Chciałabym wyjechać w Lipcu Tylko tyle, że sama mam stresa to mój pierwszy wyjazd nigdy Nie, wyjeżdżałam z ogłoszen ale zależy mi na tym wyjeździe. Tylko martwię się czy dojadę do celu i wszystko będzie ok. Szukam pracy bez języka na dłuższy czas. Chciałabym się dowiedzieć jakie jest zakwaterowanie zarobki? I jak z transportem jestem z Mazowieckiego. Pozdrawiam.

@@Domi

Dzień dobry, Aby Panią uspokoić, możemy zapewnić ze współpracujemy jedynie z legalnie działającymi firmami holenderskimi. Każdy pracodawca holenderki zapewnia godne zakwaterowanie. Pokoje przeważnie 2-osobowe. Gwarantuje dojazd do pracy na terenie Holandii. Z Polski do Holandii my możemy pomoc i zorganizować dla Pani transport. Firma transportowa, jako odrębna firma, kontaktuje się z Panią i podaje szczegóły dot. kwoty, która wskaże Pani do zapłaty i uzgodnią z Panią date i miejsce odbioru. Prowadza usługę "od drzwi do drzwi" także na pewno dowiozą Panią do wskazanego miejsca w Holandii, albo do biura pracodawcy holenderskiego, albo na zakwaterowanie. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie. To stawki są rożne w zależności od oferty pracy. Są oferty bez potrzeby znajomości języka angielskiego. Do lipca jest sporo czasu. My rekrutujemy zwykle na bieżący tydzień oraz kolejny. Każdego tygodnia mamy bieżące oferty, zmieniają się one dynamicznie, ale tez i powtarzają się. Dlatego prosimy o kontakt około 1,5 tygodnia - 2 tygodnie przed Pani planowanym wyjazdem. Jeżeli będzie ciężko się dodzwonić, tak bywa bo wiele osób dzwoni i rekruterzy czasem nie nadążają z oddzwanianiem. Dlatego zachęcamy do wysłania CV na jobs@jobrun.eu Oddzwonimy i przedstawimy wszelkie szczegóły :) Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Jeesol
@@Domi

Mozesz śmiało do mnie napisać. Tylko ze my z przyjaciółką planujemy wyjazd w czerwcu.

@@Domi

Hej mam pytanie czy dalej jesteś zainteresowana wyjazdem za granicę do pracy jeśli tak daj znać

Zostaw merytoryczną opinię o JobRun - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w JobRun?

Zobacz opinie na temat firmy JobRun tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 180.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JobRun?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 12 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie JobRun?

Liczba opinii klientów firmy JobRun, to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JobRun?

Kandydaci do pracy w JobRun napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.